Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Tornado u Vojvodini

Go down 
Autor/icaPoruka
hromi
Dinosaur
hromi

Male
Capricorn Broj postova : 360
Registration date : 24.01.2010

Tornado u Vojvodini Empty
PostajNaslov: Tornado u Vojvodini   Tornado u Vojvodini Icon_minitimepet svi 14, 2010 7:15 pm

U sredu je moje mesto gde zivim ( Sombor u Vojvodini ) pogodio tornado shock . Oni koji ne veruju mogu pogledati na youtube , ima mnogo snimaka ( jako dobrih snimaka , kucajte Tornado u Somboru) , bilo je na vestima itd.
E sad u vojvodini dosad nije bilo tornada , niti je moguce da se tornado stvori na ovim prostorima , klima mu to ne dozvoljava......sve do sada..
Pa sta mislite ima li ovo veze sa globalnom promenom klime , zamenom polova ili necim trecim? (napomena govorim o Tornadu , ne o pijavicama)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Tornado u Vojvodini   Tornado u Vojvodini Icon_minitimepet svi 14, 2010 8:03 pm

Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Tornado u Vojvodini   Tornado u Vojvodini Icon_minitimesub svi 15, 2010 12:24 am

Cula sam danas za taj tornado i prvo mi je palo na pamet da mi je nevjerojatno kako se tamo mogao stvoriti Tornado u Vojvodini 888361

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Tornado u Vojvodini   Tornado u Vojvodini Icon_minitimesub svi 15, 2010 1:04 am

pa ovo je sve otišlo u .... stvarno.... tornado na ovim prostorima??? cool... zadnji mjesec dana u mene je potres drmao 5 puta... nije ništa neobično, nego neznam kad je tako često drmao, a gledajuć vijesti šta se događa po svijetu ništa me više ne bi začudilo...
jel bilo štete?? nadam se ozljeđenih da nije bilo...
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi

Male
Capricorn Broj postova : 360
Registration date : 24.01.2010

PostajNaslov: Re: Tornado u Vojvodini   Tornado u Vojvodini Icon_minitimesub svi 15, 2010 12:09 pm

nije bilo velike stete , Sombor je grad napravljen kao kvadrat , a sve okolo su njive i salashi.....samo je jedna kuca nastradala , od nekog zemljoradnika .
Ali mozda smo svedoci ubrzane promene klime , ja zadnjih 4 god ovde , nisam video snega a Sombor je sam sever Srbije . Nekad su govorili da se nije moglo hodati od kolicine snega , sada nista.
biga nije cool tornado :S , da je skrenuo u grad mogao je neko poginuti , a Alpha za tornado su potrebna 2 vetra suprotnih pravaca i pritisaka (topao i hladan vetar npr) , zato u S. Americi stalno udaraju tornada , ona se nalazi izmedju 2 okeana.

Ovde je to nemoguce :S
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Tornado u Vojvodini   Tornado u Vojvodini Icon_minitimesub svi 15, 2010 11:55 pm

A snimka - kao da nikome nije palo na pamet da to može biti opasno no
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite

Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Registration date : 10.09.2009

PostajNaslov: Re: Tornado u Vojvodini   Tornado u Vojvodini Icon_minitimened svi 16, 2010 1:45 am

pa eto sudarili se vetrovi nista neobicno samo se to nikad nije desavalo kod nas
[Vrh] Go down
Tornado
Višestanični organizam
Tornado

Male
Aries Monkey
Broj postova : 60
Registration date : 25.06.2010

PostajNaslov: Re: Tornado u Vojvodini   Tornado u Vojvodini Icon_minitimeuto srp 13, 2010 4:04 am

ee to nisam bio ja.. giba
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Tornado u Vojvodini   Tornado u Vojvodini Icon_minitime

[Vrh] Go down

Tornado u Vojvodini
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.