Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 This copy of Windows is not genuine.

Go down 
+18
win7
nighthawk77
Icarus
Lija
rijecanka
sevefanclub
Muslim
Flamezar
Vuja
dstuhli
wanderer
blue_individual
Kakashi
Fantom
Athena
biga
Dantalion
Armin od Irima
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimesub srp 24, 2010 6:46 pm

Update for Windows 7 (KB971033)

Update type: Important

This update to Windows Activation Technologies detects activation exploits and tampering to key Windows system files. These exploits try to bypass regular Windows activation and are sometimes included within counterfeit copies of Windows.

Evo, ovo je update za W7 zbog kojeg dobiješ slom živaca. :D
Sve što trebaš jest ne skidati ovaj update.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimesub srp 24, 2010 6:52 pm

Tako je. Ja sam uopće sakrio taj update, tako da više ne moram
paziti da se slučajno instalira. Ovako neće jer ga uopće nema na
popisu. Sve ostale nadogradnje se može bez problema instalirati.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimesub srp 24, 2010 6:55 pm

Dok ne dobijem flat rate, neću skidati ove najveće...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimepon srp 26, 2010 6:23 pm

Samo da napomenem...
Kad sam rekao "sve ostale nadogradnje", mislio sam na
nadogradnje za Windowse, ne za Office i ostale Microsoftove
proizvode. Njih nisam nikada niti imao potrebu instalirati, tako da ne
znam kako Office i ostali piratski programi reagiraju na nadogradnje.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimepon srp 26, 2010 8:10 pm

Ja ih redovno instaliram i nemam nikakvih problema.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimepon srp 26, 2010 8:11 pm

To je dobro znati ;)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimepon srp 26, 2010 9:22 pm

Skidam update za MS Office 2007 Enterprise i radi, ali me zanima 2010, jer mi nekako više odgovara...
[Vrh] Go down
Muslim
Prašina



Male
Leo Horse
Broj postova : 1
Age : 33
Registration date : 29.07.2010

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimečet srp 29, 2010 4:09 pm

Windows 7
Build 7600
This copy of Windows is not genuine

---Molim,ako ko zna da rijesi ovo sranje neka mi se javi.Nemogu gledati ovo vise u kutu monitora i crn ekran.Unaprijed Hvala.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimečet srp 29, 2010 8:36 pm

Čitaj ostale postove u temi.

Btw. dobrodošao na forum... :)
[Vrh] Go down
sevefanclub
Prašina



Male
Cancer Dragon
Broj postova : 1
Age : 35
Registration date : 30.09.2010

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimečet ruj 30, 2010 5:35 pm

Ekipa, meni ovaj thread ništa nije pomogao...
Čak sam probao ono što tu nitko ne spominje, a to je System restore na stanje prije instaliranja Updateova

ništa ništa, nikakve gluposti odavdje nisu pomogle ali ovo sam KONAČNO našao nakon par sati googlanja, i RADI!

http://www.intowindows.com/how-to-remove-watermark-from-windows-7-builds-both-x86-x64/
[Vrh] Go down
rijecanka
Prašina



Female
Sagittarius Dog
Broj postova : 1
Age : 41
Registration date : 12.11.2010

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimepet stu 12, 2010 7:22 pm

Ako imate kopiju windowsa 7 i pri paljenu vam se javlja : This copy of Windows is not genuine
OVO SAM JA NAPRAVILA:
Odite na ovaj link http://lankacracks.blogspot.com/2010/05/windows-7-activation-patch.html
Skinite ovaj program,ukucajte šifru 1234 instalirajte,restartajte i RADI BEZ PROBLEMA,NEMA VIŠE Windows is not genuine NITI CRNOG EKRANA NA DESKTOPU.
Nadam se da sam vam pomogla. miga
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimepet stu 12, 2010 11:04 pm

Dobrodošla, link koji si stavila je samo activation patch.
Ne kažem da ne funkcionira, ali u ovoj temi se radi o drugačijoj vrsti problema.

Tvoj link će aktivirati Windowse ako nisu aktivirani, problem nastaje kad ti aktivirani
Windowsi prestanu biti aktivirani i ponovno se javi not genuine poruka.
To se dogodi kad se skine određeni update koji provjerava stvarnu legitimnost
instalirane verzije Windowsa.

Tvoj link će pomoći svima koji nemaju originalni tj. legitimni ključ, ali vjerojatno neće riješiti
problem koji nastaje prilikom instalacije dotičnog updatea.

Javi ako taj link rješava i taj problem pa da se tema konačno zaključa :)
U svakom slučaju hvala na trudu i pomoći ;)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimepet stu 12, 2010 11:36 pm

Windows 7 Loader v 1.7.6
sa njime sam aktivirao x86 i x64. radi bez greške, automatski update windowsa uključen i nikada nikakvih problema nisam imao, svi programi koji traže GENUINE prepoznaju Win originalnim i instalira se bez greške.
Loader je potrebno pokrenuti kao administrator i nakon instalacije restartat računalo, ako nije nakon toga aktiviran win, treba još ponoviti aktivaciju jer nekad neće od prve, a nakon toga više nikad nikakvog upozorenja nema da win nije genuine.

Kliknite na prvi rezultat po redu:
http://www.google.hr/search?hl=hr&safe=off&biw=1600&bih=785&q=%22Windows+7+Loader+1+7+6+Fixed+-+Daz%22+%22rarbg%22&btnG=Tra%C5%BEi

Nažalost, više ne možemo stavljati linkove na torrente i ostale warez stranice.
Stavio sam link na Google, nadam se da je to OK :)

Edit: Skulptura
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimesub stu 13, 2010 2:17 pm

ok je zivili
[Vrh] Go down
Lija
Prašina



Male
Gemini Horse
Broj postova : 1
Age : 33
Registration date : 15.12.2010

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimesri pro 15, 2010 12:12 am

Sutra cu pitat prijatelja u skoli kako se zove taj program pa vas obavjestim meni je na laptop instalirao i sve se vratilo pozadina sve! radi vec par mjeseci nema problema sutra vam JAVIM ! miga
[Vrh] Go down
Icarus
Višestanični organizam
Icarus


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 59
Age : 43
Location : Ni na nebu ni na zemlji...
Registration date : 12.02.2011

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimečet vel 17, 2011 1:42 pm

Ja znam kako problem riješiti ali ne želim izgubiti MCSE ;) sorry
[Vrh] Go down
nighthawk77
Prašina
nighthawk77


Male
Scorpio Broj postova : 1
Registration date : 18.02.2011

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimepet vel 18, 2011 2:43 pm

Nakon instaliranja "zloglasnog" KB971033 , uspio sam se riješti "Windows not genuine" i crnog ekrana pomoću patcha sa linka is posta kolege Vuja na strani 3. Pokrenuti kao admin, slijediti uputstvo i nema više crnoga ekrana.
[Vrh] Go down
win7
Prašina



Male
Aries Rat
Broj postova : 1
Age : 40
Registration date : 28.03.2011

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimepon oľu 28, 2011 9:49 pm

Hvala drugu Vuji koji nam je pomogao...

Ovaj njegov nacin zaista RADI i ko god ima ovaj problem neka uradi sve po uputstvu nece se pokajati...(str.3 pod nick Vuja)

Ako imate nekih problema pri radu ovog postupka javite se pa cu vam pomoc...

Vuja HVALA jos jednom....

Lijep pozdrav
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimesri tra 18, 2012 11:54 am

probao sam loadere ubaciti u win 7 na laptopu, ali poslje svakog pokušaja sustav jednostavno pane... zna li itko zašto?

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimesub tra 21, 2012 1:29 pm

Koko padne? Jel ima neka poruka?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimesub tra 21, 2012 11:17 pm

ne, ništa... loader odradi svoje, zatraži reset računala... poslje reseta sustav se ne pokreće... stalno se iznova resetirava...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimened tra 22, 2012 1:53 pm

Ne znam što da ti kažem osim da probaš noviju odnosno stariju verziju loadera i pokreni ga kao administrator.

Starija: http://forums.mydigitallife.info/threads/24901-Windows-Loader-Current-release-information

Novija: http://p3run.bloger.hr/post/windows-7-loader-activator-removewat-226/7222658.aspx

Ja sam koristio ovu stariju, v2.1.2 i sve je bilo OK.
Ne znam da li si uspio riješiti problem rušenja Windowsa. Ako nisi, možeš probati u safe mode pa maknuti stari loader.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimened tra 22, 2012 5:04 pm

ok. probat ću kad opet budem taj laptop imao u rukama(bratov je, a on je na poslu u Dubrovniku)... koristio sam 2 stara loadera, trebat ću skinuti novi, pa viditi... ;)

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Mirakul9
Prašina



Female
Gemini Cat
Broj postova : 4
Age : 60
Registration date : 18.03.2013

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimepon oľu 18, 2013 11:17 am

Imam isti problem, ali više ne mogu do programa sa strane 3., jer je istekao...ako netko ima, molim da se negdje uploada, hitno je , hvala
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitimepon oľu 18, 2013 11:59 am

Super. Ko bi rekao da ima i ova tema. Baš si ovih dana razbijam glavu kaj bum sa svojim windowsima. Nećak mi je instalirao originalne sa svog cd (XP). I kod njega je radilo, kad mi je donio komp doma osvanulo je "This copy of Windows is not genuine". Onda mi je poslao neki link gdje da skinem ključeve i uspjela sam ih pokrenut. Ali je pisalo da to traje samo 30 dana. Što je tu za koji dan. I sad se preznojavam kaj bu bilo. Čak ni predodžbu nemam kaj me čeka.
[Vrh] Go down
Sponsored content





This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
This copy of Windows is not genuine.
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Copy paste generacija
» Windows 7
» Windows
» Windows 8
» Windows

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Informatička tehnologija :: Help-
Forum(o)Bir: