Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

NLO na Floridi promatralo stotine svjedoka

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Majmun
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Registration date : 21.11.2008

NLO na Floridi promatralo stotine svjedoka Empty
PostajNaslov: NLO na Floridi promatralo stotine svjedoka   NLO na Floridi promatralo stotine svjedoka Icon_minitimesub svi 22, 2010 8:52 pm

NLO na Floridi promatralo stotine svjedoka 0359007.42

Svjedok s Floride promatrao je NLO ovalnog oblika koji se velikom brzinom kretao iznad Boca Ratona na Floridi u ponedjeljak 3. svibnja ove godine, a tu priču potvrdile su i stotine svjedoka

Leteći objekt koji je šokirao svjedoke na Floridi izgledao je oko 20 puta veći od Sjeverne zvijezde. Svjedoci kažu da se pojavio točno iznad njih, a kretao se čudnom putanjom, kao da je radio trokute na nebu.

"Vozio sam se kući oko 22.25 sati u Boca Ratonu i primijetio sam na cesti stotine automobila, a među njima su bili u policija te CSI ekipa. Policija je postavila teleskop, a kad sam ih upitao zbog čega je takva strka, svjedoci su mi pokazali na nebo. Tamo sam vidio objekt koji je bio sjajne bijele boje i na njemu su bila crvena, plava i zelena svjetla, a kretao se nepravilnom putanjom", kaže svjedok.

U jednom trenutku objekt je lebdio na jednom mjestu i pri tom mijenjao boje. Obzirom da je ovaj slučaj podigao prilično puno prašine još uvijek se čekaju prve analize stručnjaka. Ovaj puta barem ima više nego dovoljno svjedoka koji mogu potvrditi kako su nas posjetili 'Mali zeleni'.

Net.hr
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW

Male
Libra Dog
Broj postova : 6337
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: NLO na Floridi promatralo stotine svjedoka   NLO na Floridi promatralo stotine svjedoka Icon_minitimesub svi 22, 2010 10:02 pm

Pričekajmo analize stručnjaka. Vjerojatno se radi o valjanom opažanju UFO-a, ali moraju se isključiti druge mogućnosti kao što je refleskija lasera u oblacima, laserom osvjetljavani baloni, helikopteri i sl.

Dinosaur
mEN_iN_WHite

Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Registration date : 10.09.2009

PostajNaslov: Re: NLO na Floridi promatralo stotine svjedoka   NLO na Floridi promatralo stotine svjedoka Icon_minitimened svi 23, 2010 1:30 am

Gde je snimak? Ima 100 svedoka a ni 1 video ma daj ovu sliku sam i ja mogao uslikat
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna

Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Registration date : 07.11.2010

PostajNaslov: Re: NLO na Floridi promatralo stotine svjedoka   NLO na Floridi promatralo stotine svjedoka Icon_minitimečet sij 26, 2012 2:58 pm

da...bas steta sto nema video-zapisa...ovako je tesko bilo sto zakljuciti...@ misli
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: NLO na Floridi promatralo stotine svjedoka   NLO na Floridi promatralo stotine svjedoka Icon_minitime

[Vrh] Go down

NLO na Floridi promatralo stotine svjedoka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.