Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Zvijer iz Gevaudana

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Fear
Žaba
Fear

Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Registration date : 19.12.2010

Zvijer iz Gevaudana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zvijer iz Gevaudana   Zvijer iz Gevaudana - Page 2 Icon_minitimečet sij 12, 2012 5:01 pm

aah Monica lovely
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna

Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Registration date : 07.11.2010

PostajNaslov: Re: Zvijer iz Gevaudana   Zvijer iz Gevaudana - Page 2 Icon_minitimeuto sij 17, 2012 6:32 pm

ides
[Vrh] Go down
Dylan Dog
Prašina
Dylan Dog

Male
Aries Dragon
Broj postova : 5
Registration date : 15.01.2012

PostajNaslov: Re: Zvijer iz Gevaudana   Zvijer iz Gevaudana - Page 2 Icon_minitimened sij 22, 2012 7:48 pm

Gledao sam, ranije, pre otprilike godinu dana neku emisiju o, ovoj zveri iz Gevaudana... Na kraju je, posle svih nekih silnih analiza, prica itd., utvrdjeno da je u pitanju bila hijena koja je bila dresirana da ubija, a sve po nalogu, ovog, lovca Jean - a Chastel - a koji je i bio njen vlasnik... Na kraju ju je ubio, ne mogu da se setim iz tacno kojih razloga, i tako postao slavan...
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear

Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Registration date : 19.12.2010

PostajNaslov: Re: Zvijer iz Gevaudana   Zvijer iz Gevaudana - Page 2 Icon_minitimened sij 22, 2012 11:16 pm

Znas li naziv dokumentarca?
[Vrh] Go down
Dylan Dog
Prašina
Dylan Dog

Male
Aries Dragon
Broj postova : 5
Registration date : 15.01.2012

PostajNaslov: Re: Zvijer iz Gevaudana   Zvijer iz Gevaudana - Page 2 Icon_minitimepon sij 23, 2012 2:04 am

Bio je cini mi se na Historiju, prevod naslova je glasio ''Pravi Vukodlak''... ti pokusaj sa ''Real Wirewolf'', dokumentarac je, mislim, iz 2009. ali nisam bas sasvim siguran... Ako budem uspeo da ga nadjem, okacicu ga ovde.
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword

Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Registration date : 30.12.2011

PostajNaslov: Re: Zvijer iz Gevaudana   Zvijer iz Gevaudana - Page 2 Icon_minitimepon sij 23, 2012 5:19 pm

Matrix je napisao/la:
Zvijer iz Gevaudana - Page 2 Huge_big_bad_Wolf

Evo samo zamisli pedeset ovakvih a nemate pušku. Zima , polarna noć il nije nije bitno al niste naoružani. Pa bil smija izać iz kuće ? Ja ne bi.

Pogotovo još da imam ono žena djeca mala vamo tamo. Pa ovdje ni lovačka ne pomaže.

I onda se vratiš na početak teme i zvijer iz Gev itd itd i onda oni nisu u onom stoljeću ni imali mitraljeze nego nekakve kremenjaće ako su ih i imali al uglavnom seljaci i pastiri i nisu i onda vidiš šta je to bilo. Čisto povijesni primjer.

Ovo je iseceno iz druge, kompjuterski uradjene, slike. Tacno se vidi kako je uvelicano i kako se razlikuju kvaliteti slika. Dobro sam proucila ovu sliku i primetila sam nekoliko gresaka. Ova zver ne postoji ili je samo kompjuterski podebljani vuk ( lol! )
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zvijer iz Gevaudana   Zvijer iz Gevaudana - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Zvijer iz Gevaudana
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2