Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?

Go down 
+9
Skulptura
Bus
Cinderella
Gea
floridana
Armin od Irima
Fantom
Alpha
Athena
13 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?
Da, generalno nemam ništa protiv toga
Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_vote_lcap67%Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_vote_rcap
 67% [ 14 ]
Da, ali uz određene uvjete, ako tako odlučim
Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_vote_lcap24%Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_vote_rcap
 24% [ 5 ]
Da, ali isključivo u izuzetnim (nužnim) situacijama
Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_vote_lcap5%Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Ne, nikad mi to nije padalo na pamet, razdvajam virtualu i stvarni život
Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_vote_lcap4%Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Ne, takvi virtualno započeti odnosi su puno neosobniji, nekvalitetniji, riskantniji
Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_vote_lcap0%Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 21
 

Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimečet lip 10, 2010 4:04 pm

Većina nas, članova raznih foruma i ujedno malo aktivnijih korisnika internetskih usluga zasigurno je virtualno naišla na neke osobe koje je percipirala na određeni način, putem njegove/njene pisane riječi, kojom je dotična osoba izrazila određene afiniteta.
Sasvim je razvidno da je naša percepcija o nekoj virtualnoj osobi rasla zajedno sa "fondom" njegove/njene internetsko-verbalne komunikacije, osobito nakon nekog vremena. kava

Postavlja se slijedeće pitanje, u vezi kojeg me zanima vaš stav. :)
Jeste li spremni transformirati virtualni odnos/e u one stvarne?

Često dolazi do situacije da steknemo dojam kako smo dosta interesno, svjetonazorski ili na neki treći način bliski ili udaljeni od nekih osoba u virtuali.
Kako reagirate na tu činjenicu?
Da li vam je eventualna transformacija nekog virtualnog odnosa sa određenim naznakama (prijateljskim i sl.) u startu odbojna samom tom činjenicom da je započela "izvan" stvarnog života ili uopće o tome ne razmišljate?

Smatrate li da neki odnos bilo da je bliskiji ili distanciraniji osuđen na "slabiju kvalitetu" ukoliko ne započne u stvarnom životu ili dajete šansu nekom potencijalno bliskom odnosu da se razvije izvan virtuale?

Odabrala sam par odgovora pa zato promislite i dajte svom glas jednom od njih. miga


Zadnja promjena: Alpha; čet lip 10, 2010 7:54 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Popravak gramaticke greske na Athenino trazenje :))
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimečet lip 10, 2010 4:12 pm

Meni se pokazalo da je RL i virtuala vrlo slicna stvar tj. da prijateljstva sklopljena u RL mogu imati istu sudbinu kao i neka virtualna.

Prije sam imala paranoicnu averziju prema ideji upoznavanja ljudi iz virtuale ali kada sam upoznala neke od njih pokontala sam da je to sasvim isto kao kad upoznas nekog "na ulici". Dapace ima i svojih prednosti jer u slucaju virtualnog prijateljstva mozes odluciti da li ili ne upoznati tu osobu u RL sto kod susreta "na ulici" bas i nemas.

Zato sam odabrala prvu opciju jer generalno nemam nista protiv toga iako ima u tome i dosta druge opcije obzirom je to "nemanje generalno nista protiv" ipak uvjetovano nekom procjenom, odlukom i tak :)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimečet lip 10, 2010 4:35 pm

Da, generalno nemam ništa protiv toga...Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? 158397

Ko se voli u virtuali,voli se i u RL,jel tako Alpha...??? Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? 64658
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimečet lip 10, 2010 4:39 pm

Ovisi sto ti znaci "voli" raspa
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimečet lip 10, 2010 4:50 pm

Komplikujes sestro,sad ti jos moram i crtati...Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? 64658

Sto o visi to i o otpada....Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? 982158
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimečet lip 10, 2010 11:55 pm

Ma ne kompliciran. Ozbiljna san. Energija je zeznuta stvar. Vako priko kompa se covik moze sasvin lipo privarit ali kad vidis nekoga to je ipak drugacije.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimečet lip 10, 2010 11:59 pm

Upravo to i ja tvrdim...Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? 657146

Ispred bilo kakvog pojma pa tako i "voli" ako se stavi pridjev "Ovisi" to atomacki i otpada kao prihvatljiva solucija..Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? 158397
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimepet lip 11, 2010 1:25 am

Moja iskustva s time su uglavnom pozitivna.

Imao sam par neugodnih iskustava kad se ispostavilo da je osoba u RL dosta bezobrazna ili me naprosto zanemaruje. S tim osobama nisam nastavio kontakt, bilo online, bilo u RL.
S druge strane, neki koje sam upoznao su mi sad gotovo prijatelji.

Uostalom, preko jednog foruma sam upoznao jednu djevojku s kojom sam dugo bio u vrlo prisnom odnosu. Sad smo prijatelji...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimepet lip 11, 2010 8:36 am

glasala sam za drugu opciju. moraju biti neki preduvjeti da bi se upoznala s nekim iz virtuale. moram prethodno procjeniti da li osoba zaslužuje biti u mom društvu. ovo djeluje malo prepotentno ali u stvari i nije tako. ima svakakvih ljudi. pa neću se s prvim kojeg sretnem u virtuali upustiti u upoznavanje u RL i time mu otkriti identitet.
moja su iskustva sva pozitivna. sve su osobe koje sam upoznala samo upotpunile sliku koju sam imala o njima i prije nego li smo se vidili u živo i mislim da je to posljedica prethodne procjene. doduše to nije nikakva garancija jer ima ljudi koji stvaraju, svjesno ili nesvjesno, lažnu sliku o sebi nebi li se dopali po svaku cijenu, a ono u pozadini u stvari ćorak kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimepet lip 11, 2010 10:02 am

Naravski, to se ka i podrazumijeva. I da nekoga upoznas u RL (cisto u RL priko neke prije ili nesto) pa je papak neces ic s njin produbljivat odnos.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimepet lip 11, 2010 9:42 pm

Moja iskustva su za sada isto poprilično pozitivna :)

Na ovaj način upoznala sam ljude koje vjerojatno u RL-u ne bi. I to osobe sličnih interesa.
Jednog sam čak i pobratila hug

Mislim da je virtualni odnos postao temelj dobrih prijateljstava pošto se tokom virtualne komunikacije otkrivaju zajedniči interesi, stvaraju rasprave i uvijek ima nešto za otipkati i otkriti u svako doba dana i puno se lakše može otkriti sviđa li ti se osoba ili ne psihički
Jedino uvjek je ona kocka da se ljudi ne pretvaraju i da su u RL-u drugačiji :/
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimepet lip 11, 2010 10:39 pm

Neznam, još nikoga nisam upoznala uživo.
[Vrh] Go down
Bus
Stanica
Bus


Male
Gemini Rat
Broj postova : 29
Age : 39
Registration date : 12.06.2010

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimesub lip 12, 2010 11:10 am

Potpuno normalna pojava... Radije bih flertovao s nekim preko neta nego u bucnim nocnim klubovima. Tamo nemogu da cujem ni sebe a kamoli nekog drugog.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimened lip 13, 2010 9:02 pm

Hm...postoji više varijacija, treba se odlučiti što izabrati. :P
Osobno, mogu se pohvaliti da se (zasad) ni sa kim iz virtuale nisam upoznala u RL (koliko ja znam :D ).

Nekako tendiram odvajati virtualni život i onaj RL, što ne znači da se u virtuali nastojim prikazati drukčijom, nego u RL. Jednostavno, smatram da virtuala treba biti sporedna stvar.

Osobno sam skeptična prema odnosima koji počinju u virtuali i koji se tada nastavljaju u RL. Nekako mi započinju, da se tako izrazim, nepotpuno, segmenitrano, ponekad su i isforisirani, što ne mora biti uvijek slučaj.
Tu se zna naći još puno nedostataka, jer se puno osoba u virtuali zna prikazati superiornijima, nego što su to u RL. Jedna vrsta parcijalnog prikazivanja "u najboljem svjetlu", koja ne mora biti kod svih prisutna. kava

Susret u RL je nešto drugo, jer već tada imamo kompletni dojam osobe, koju vidimo i doživljavamo, iako je za upoznavanje osobe potrebno puno više vremena, razgovora i to, izvan virtuale. miga
Zapravo, držim se onoga da postoje različiti odnosi, zapravo čitav spektar nekih odnosa, od kojih i virtualni zauzimaju određeno mjesto.
Ukratko, nemam potrebu generalno transformirati ono virtualno u nešto "više", nego se često zadovoljavam samom virtualom.

Samim trenutkom prelaska virtualnih odnosa u RL, mijenja se sama priroda nekog odnosa. Često se pitam je li to zaista uvijek dobro, jer jednim nesvjesnim djelom, ljudi koji se znaju u RL su pristraniji jedni prema drugima, naravno po logici stvari. misli
Ponekad je virtuala (barem za mene) sasvim dovoljna i mislim da bih čak i u slučaju poklapanja interesa sa osobom/osobama iz virtuale, jako dobro razmislila prije nekog susreta u RL. Ionako se teško odlučim za redovitije kave sa pravim prijateljima iz RL. Boink

Naravno, nekad ipak treba napraviti izuzetak.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimened lip 13, 2010 9:11 pm

Nemam ništa protiv.
Tom transformacijom mogu samo bolje upoznati dotičnu osobu.
Živimo u doba kada je to normalno i zapravo se uopće ne dvoumim
za takvu situaciju. Dapače, taj prvi RL susret će biti puno
jednostavniji ako već ponešto znam o dotičnoj osobi.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimened lip 13, 2010 9:18 pm

Tu se sad pojavljuje ona riječ "jednostavnije".
Pitanje je koliko ti zaista poznaješ neku osobu iz virtuale?
Virtuala je sama po sebi takva da omogućuje pojedincu da sam bira što će otkriti o svom životu, a što ne. Uvijek ostaje puno nepoznanica, a svatko može biti virtualni Mr. i Mrs. Perfect. zubi

Ponekad ono što je jednostavnije, nije ujedno bolje i kvalitetnije. miga
Ipak, to je samo moje mišljenje. :)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimened lip 13, 2010 9:24 pm

Nije mi bitno koliko ju poznajem ako je taj odnos isključivo
virtualni. Ako se taj odnos transformira u RL odnos, onda ću tu
osobu bolje upoznati. Dok sve ostaje na virtualnom druženju,
svejedno mi je da li je ta osoba onakva kakvom se predstavlja
ili potpuno drugačija. To je na neki način i smisao virtualnog
svijeta. Druženje bez nekih obaveza, potpuno drugi identitet i sl.

Meni se nije običaj predstavljati kao netko drugi, nemam dva
identiteta jer se imam namjeru u RL upoznati sa osobama iz
virtuale.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimened lip 13, 2010 9:37 pm

Meni bi osobno smetalo da mi se osoba predstavlja u virtuali za nešto što nije, a da to skužim u RL.
To bi mi bi u startu izazvalo nepovjerenje u samu osobu, naravno ako se radi o nekim bitnim detaljima, a ne sitnicama.

S druge strane, čak i u virtuali percipiram nekoga kao osobu koja se krije iza nekog nicka i to na temelju njegove/njene pisane riječi.
Ta osoba ne postaje za mene neka druga x osoba, kad se pojavi u RL, iako ovo dvoje razdvajam. Drastičan prijelaz bi samo karakterizirao njenu dvoličnost. kava
Naravno, osoba sama može definirati što to za nju znači i gdje su granice.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimened lip 13, 2010 11:56 pm

I onda upoznas osobu iz virtuale u RL i ne sviditi se i sto? Nista. Neces se druzit s njim/njom. Isto kao kad nekog upoznas odmah u RL. Uopce ne vidim neku filozofiju u tome.

Jos jedna stvar. Da bi se moglo govoriti o tome da li je bolje upoznati ili neupoznati nekog iz virtuale valjalo bi prvo steci neko iskustvo po tom pitanju. Kada sam dosla na CE-4 to je bilo prvi puta da sam uopce odlucila bas pisati na nekom forumu. Onda je u VIP-u krenula spika s upoznavanjem. Ja sam bila jako skepticna prema tome (rekla bih i paranoicna isto). Svjetlo je kazala kako se do tada u svom zivotu upoznala s nekim ljudima na taj nacin i odlucila sam i ja probati. Prvo sam upoznala upravo nju lovely Nakon toga upoznala sam jos neke ljude. Sa nekima je ispalo malo grbavo ali sa vecinom je ispalo super. Volim ta druzenja mimo virtuale. Pricamo i o temama sa foruma ali i o bilo cemu drugom. Kad se podvuce crta moram priznat da je to jako lijepo iskustvo :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimeuto lip 15, 2010 8:26 am

Athena Athena....mogla si na jednostavniji način reči da ne želiš upoznati forumaše ovog foruma u RL :P zubi
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimeuto lip 15, 2010 4:08 pm

Ma nije stvar u mom stavu. :)
Zanimalo me kako razmišlja većina, nisam imala saznanja o tome.
Iako, ispada da sam ja zasad jedina koja je skeptična i analitički raspoložena prema transformaciji. :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimeuto lip 15, 2010 5:27 pm

@Athena...pa, ja sam bila ista ko ti. Ma i gora. Ono, teska paranoja. Osim toga i danas, unatoc prijateljstvima sa foruma, ne mjesam previse stvari iz RL-a u virtualu. Jasno je da sve sto se prica u RL ostaje u RL miga Medjutim, kada sam ipak odlucila upoznati se s ljudima pokontala sam da je paranoja bila nepotrebna miga


EDIT: Ofc, upoznajes one koje zelis :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimeuto lip 15, 2010 8:35 pm

Athena je napisao/la:
Ma nije stvar u mom stavu. :)
Zanimalo me kako razmišlja većina, nisam imala saznanja o tome.
Iako, ispada da sam ja zasad jedina koja je skeptična i analitički raspoložena prema transformaciji. :P
da li te ipak vuče neka želja za spoznajom kako je to kad nekog iz virtuale upoznaš u RL, bar malo, pa makar da izanaliziraš osobe i vidiš koliko se to slaže sa slikom koju si prije imala?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimeuto lip 15, 2010 10:00 pm

Hm, znatiželja je ubila mačku. zubi
U biti mi je zanimljivo u glavi stvarati slike o forumašima i ta mi je ideja "u glavi" često sasvim dovoljna. Shvaćam da "unutarnja" slika koju stvaram najčešće nije realna, a ponekad poželim da niti ne znam kakva ona jest u RL.
Ne radi se o nekom strahu, ali mi je na jedan način zanimljivo da smo praktički incognito pa je većina stvari prepuštena nagađanju.
Cijelo vrijeme sam svjesna da prelaskom u RL dolazi do veće odgovornosti prema osobi koju upoznam, jer ona tada nije samo nick iza nekog avatara. miga
Nikad se više ne vraća u taj stadij.
Na to pojedinac mora biti spreman, makar se radilo npr. samo o prijelazu u neko poznanstvo, a ne neki bliskiji prijateljski odnos.

Ipak, ne zamaram se sada s time, vidjet ću još kakve će mi se transformacije vrzmati u glavi. :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitimeuto lip 15, 2010 10:17 pm

Veca odgovornost? A? suspect Povremeni odlazak na kavu ako se ima volje i vremena i nije neka odgovornost. I to jos samo ako ti se ljudi s kojima se upoznas svide :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» DNA aktivacija i transformacija svijesti
» X-UFO - Koliko ih je snimljeno sa tvrdnjom da su stvarni?
» Djevojcica bez vagine zatrudnila nakon oralnog odnosa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: