Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Da, generalno nemam ništa protiv toga
Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_vote_lcap67%Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_vote_rcap
 67% [ 14 ]
Da, ali uz određene uvjete, ako tako odlučim
Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_vote_lcap24%Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_vote_rcap
 24% [ 5 ]
Da, ali isključivo u izuzetnim (nužnim) situacijama
Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_vote_lcap5%Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Ne, nikad mi to nije padalo na pamet, razdvajam virtualu i stvarni život
Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_vote_lcap4%Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Ne, takvi virtualno započeti odnosi su puno neosobniji, nekvalitetniji, riskantniji
Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_vote_lcap0%Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 21

Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8408
Registration date : 28.12.2007

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 12:37 am

Athena mislim da si malo pretjerala sa opreznošću, naravno da se ne moraš družiti s ljudima s kojima ne želiš, ali opet ljudi te mogu i pozitivno iznenaditi. Kao što su primjerice mene ugodno iznenadili Alpha i Legi, pokazalo se da su oni nadmašili moja očekivanja u RL-u. Dok s druge strane do sada me nitko nije baš razočarao, doduše nisam baš niti upoznao puno ljudi, jedno 20 tak, 10 tak s ovog foruma i 10 tak s Star trek foruma i većina se pokazala više manje kao što sam i očekivao.

No naravno samo prvo upoznavanje je «riskantno» one sljedeće kave i druženja (ako do njih dođe) su već s poznatim ljudima :)

Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 12:47 am

Pogotovo je riskantno ako se nalazis sama s tipom u 03 u jutro u nekoj mracnoj ulici :P

@Chak...hvala oops Ti si meni u RL taman kako sam i ocekivala s time da ja imam visoka ocekivanja :D

Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 12:58 am

Alpha je napisao/la:
Pogotovo je riskantno ako se nalazis sama s tipom u 03 u jutro u nekoj mracnoj ulici :P
Pa mislim da u tom slučaju se ne bi trebali pitati da li je osoba koju upoznajemo ok ili ne, nego što nije uredu s nama :)

Alpha je napisao/la:

@Chak...hvala oops Ti si meni u RL taman kako sam i ocekivala s time da ja imam visoka ocekivanja :D
Hvala Alpha :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 1:01 am

Chakotay je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Pa mislim da u tom slučaju se ne bi trebali pitati da li je osoba koju upoznajemo ok ili ne, nego što nije uredu s nama :)
Pa to jel s nama sve u redu bi se trebao pitat onaj siroti koji je pristao nalazit se po mracnim ulicama u neka nedoba zubi

Chakotay je napisao/la:
Alpha je napisao/la:

Hvala Alpha :)
Sad mi je tek palo na pamet...kako to mislis da sam te ugodno iznenadila? Sto si mislio da sam luda vjestica? bic ... zubi

Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 1:27 am

Ma nisam mislio da si luda vještica od kuda ti to, već smo bili pričali da se iz tvojih postova da iščitati da si oštra, netolerantna..., mislio sad da je s tobom dosta teško pričati, da te svaka sitnica može naljutiti i iživcirati, a ono baš suprotno. Ali neću te ovako javno analizirati, ne bi to bilo uredu od mene. Ne mogu ti narušiti ugled oštre adminice :)

Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 1:50 am

Chakotay je napisao/la:
Athena mislim da si malo pretjerala sa opreznošću, naravno da se ne moraš družiti s ljudima s kojima ne želiš, ali opet ljudi te mogu i pozitivno iznenaditi.

Apsolutno, nitko to nije rekao. Ne bježim ja od mogućnosti da bi me netko razočarao, nego općenito govorim da se stvari tada ipak promjene.
Neki nisu spremni čak niti za površno druženje, koliko god kvalitetni ljudi bili. Samo se o tome radi. miga

Jednostavno, to vrijedi za one koji se mogu zadovoljiti sa nekim odnosima izvan RL, iako imaju potenciju biti kvalitetni i u RL, radi raznih razloga.
Neki su lijeni za druženja, drugi kalkuliraju, treći su indiferentni, četvrti žele biti nepristrani i tako.

Ipak, ne treba tako strogo-analitički gledati kao što ja radim, slažem se. :)

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 9:45 am

@Chak....e, zezala sam se zubi ...al sad znam sto si mislio zubi ... miga

@Athena...ne volim te sto kalkuliraju, a ni nepristrane ne volim tj. one bez svog misljenja. Lijeni i indiferentni su mi benignija skupina. Koja analiza :D

Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 1:21 pm

@Alpha, ja sam pod nepristrane podrazumijevala one koji imaju svoj stav, ali nastoje biti objektivni i uzimaju stvari u obzir sa distance, kao promatrači. :D
Dakle, kritičko-analitički odvaguju.
Da, baš analiza. zubi

Meni su oni prvi simpatični, kalkulatori onako srednje, a ni lijeni ni indiferentni nisu loši. :D
Off topic.

Kako bilo, svi oni imaju potenciju inicirati RL, ako žele i postaviti granice, ofc.

@Što se tiče kalkulatora, razlog da su mi tako-tako jest što mi nešto baš i ne ide ručna matematika. cerek

Zadnja promjena: Athena; sri lip 16, 2010 7:20 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 1:39 pm

Moze i to. I te isto ne volem zubi Da preciziram. Ne volem one koji imaju stav ali ga ne zele izreci da se nikom ne zamjere.

A, kalkulatore ne volim ni malo :P

Offtopic? Di? Neeeee. Mi samo analiziramo profile za upoznavanje zubi

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 2:06 pm

Općenito je nakon upoznavanja nekoga česti problem pretjerana pristranost, isto tako je to česta posljedica nakon upoznavanja nekoga iz virtuale. Odjednom se više ne usudimo reći toj osobi da je nešto zasrala, da nema pravo i slično, stalno nastojimo stajati uz nju i podupirati ju. Tu nema objektivnosti više, ili se količina iste smanji.

Pristranost se ne može izbjeći, uvijek se javlja doza pristranosti prema nekome, samo problem je u tome što sa dozom pristranosti od ljudi jako često ide i doza očekivanja koja ne uključuje kritičnost. Mislim, žele ljudi kritičnost, ali dok ju dobe, onda se bune i brane. Ili kažeš, pa riskiraš negativnu reakciju te osobe.

To je kao malo negativna strana, ali više je pozitivnih strana upoznavanja nekoga, jasno, jer se može pokazati kao dobra i zanimljiva osoba, možda postanete dobri prijatelji... Nema razloga za zabrinutost, upoznavanje nekoga iz virtuale je slično kao i upoznavanje nekoga iz RL-a, osobu naknadno upoznamo i vidimo sviđa li nam se ili ne, uvijek postoji mogućnost negativnosti kao što je to općenito slučaj u RL. Od svih problema sam pristranost posebno izdvojio jer iz iskustva mogu reći da je to jedan od većih problema kao posljedica upoznavanja nekoga iz virtuale.

Nema tu filozofije, upoznavanje je upoznavanje, iako, nekad je zbilja bolje zadržati stvari u virtuali.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 2:24 pm

Omega je napisao/la:
Općenito je nakon upoznavanja nekoga česti problem pretjerana pristranost, isto tako je to česta posljedica nakon upoznavanja nekoga iz virtuale. Odjednom se više ne usudimo reći toj osobi da je nešto zasrala, da nema pravo i slično, stalno nastojimo stajati uz nju i podupirati ju. Tu nema objektivnosti više, ili se količina iste smanji.

....

Da, da, recimo da smo tu Legi i ja pravi primjer :ironija:

Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 2:59 pm

Omega je napisao/la:

Pristranost se ne može izbjeći, uvijek se javlja doza pristranosti prema nekome, samo problem je u tome što sa dozom pristranosti od ljudi jako često ide i doza očekivanja koja ne uključuje kritičnost.

Iz teme se stvaraju neki termini u vezi kojih bi se mogla otvoriti posebna tema. :D
Slažem se, doza pristranosti nužno ide uz RL, iako ju je moguće ostvariti i u virtuali. Kao forumaši koji se znaju u RL, dojam neke osobe/forumaša stvorit ćemo prvenstveno na temelju RL-a, a virtualna impresija je najčešće zasjenjena onom "stvarnom".

Ipak, sve ovisi o prioritetima osobe, dakako i njenom karakteru. Netko objektivnost i kritičnost postavlja na visoko mjesto, drugima pak nije važna li im je čak odbojna, treći je se odriču ukoliko dođe do bliskijeg odnosa (najčešće nesvjesno)... Kombinacija je jako puno. lood

Puno toga ovisi i o konkretnom odnosu pa ako je on primjerice virtualni, dakle neozbiljnijeg karaktera, mnogo puta nećemo težiti nekoj strogo poslovnoj objektivnosti, jer se ipak radi samo o virtuali. :P

Kako bilo, mislim da strah od nepristranosti nikako nije razlog bježanja od mogućnosti transformacije virtualnih odnosa u RL.
Nepristranost ti je jača ili slabija strana, kako kod koga. miga
Ima ljudi koji su itekako bliski godinama u RL pa ipak mogu zadržati jednu dozu objektivnosti prema nekoj osobi, toliko da su sposobni objektivno vidjeti njene lošije i bolje strane, a ne samo one koje bi željeli vidjeti.
Naravno, ako uopće teže objektivnosti.

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 3:14 pm

Dodala bih da kod upoznavanja dolazi do dodatne komponente razumijevanja koja onda dovodi do bolje komunikacije (i spomenutog razumijevanja) i u virtuali te od tuda proizlazi dojam pristranosti. Evo opet cu uzeti primjer Legija i sebe. On i ja najvise volimo upadat u nesporazume u virtuali ali to se ne desava u RL. Isto tako, sto ga dulje poznajem po RL liniji, bolje ga razumijem i kada ga samo citam pa to sve dovodi do smanjenja nesporazuma ili do brzeg rasciscavanja ako do istog dojde. To bi netko mogao tumacit kao pristranost ali zapravo je razumijevanje. Ipak, slazem se da moze doci i do tih pristranosti kako je i Athena i obrazlozila.

Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 8:01 pm

Do pristranosti može doći i u virtualnom i u RL-u, nema tu neke razlike, neke osobe su nam bliskije i sličnije pa onda i bolje razumijemo njihove mane ili tamne strane osobnosti, dok su nam druge potpuno neshvatljive pa ćemo ih i više kritizirati.

No nemojte miješati objektivnost i kritike. To što netko nekoga kritizira ne znači da je objektivan. Nekako mi se čini da se u našem društvu pozitivne osobine uzimaju zdravo za gotovo i ne ističu se baš previše, dok se svaka i najmanja negativna osoba ističe i kritizira. To baš i nije uredu, ali eto takvi smo.

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 8:31 pm

Mislim da su se nekada pozitivne osobine uzimale zdravo za gotovo (recimo kad sam ja bila klinka), a negativne su se osudjivale ali danas definitivno nije tako. Danas je obratno.
Definitivno smatram da se treba primjetiti i pohvaliti i nesto dobro u smislu poticaja ali ako moram birati izmedju ignoriranja dobrog i kritiziranja loseg te obratne varijante koja je danas na snazi...biram ovu prvu iz svog djetinjstva conf1

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 10:11 pm

Athena je napisao/la:

Ipak, sve ovisi o prioritetima osobe, dakako i njenom karakteru.

Jasno, uvijek ovisi o prioritetima i karakteru. Postoji tu i ta komponenta slaganja, jer osobe mogu biti jako slične i po prioritetima i po karakteru, a jednostavno si ne odgovaraju za međusobno druženje.

Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 442269 Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 101630

Kako bilo, valja upoznati osobu da bi se znalo zubi
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 10:31 pm

Hmm Alpha ti hoćeš reći da tebe ljudi češće hvale nego što te kritiziraju, pa ako je tako super za tebe, mene nekako više kritiziraju, ali već sam se navikao na to :)

No što se tiče tvoje dvojbe mislim da nije dobro ići u krajnost pa onda ako se nekoga kritizira samo radi kritike, onda to nema smisla, ali ako se nekome uputi kritika sa namjerom da ta osoba promjeni svoje ponašanje i to na pristojan način, onda je to ok.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimesri lip 16, 2010 11:38 pm

Ma ne mene nego danasnje generacije djece. Ti i ja spadamo u old school i nema bas nacina da se ubacimo u novi sistem :P

Slazem se da krajnost nije dobra. U nase doba je bila jedna, a sad je druga krajnost. Nazalost conf1

Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimečet lip 17, 2010 8:30 pm

Chakotay je napisao/la:
Do pristranosti može doći i u virtualnom i u RL-u, nema tu neke razlike, neke osobe su nam bliskije i sličnije pa onda i bolje razumijemo njihove mane ili tamne strane osobnosti, dok su nam druge potpuno neshvatljive pa ćemo ih i više kritizirati.

No nemojte miješati objektivnost i kritike. To što netko nekoga kritizira ne znači da je objektivan. Nekako mi se čini da se u našem društvu pozitivne osobine uzimaju zdravo za gotovo i ne ističu se baš previše, dok se svaka i najmanja negativna osoba ističe i kritizira. To baš i nije uredu, ali eto takvi smo.

Slažem se da pristranost nije vezana uz stupanj bliskosti nekog odnosa.
Što se tiče ostalog, možemo razumijeti tamniju i manje savršenu stranu nečijeg karaktera iliti manu, posebno na temelju naše sličnosti sa istom, ali mišljenja sam da trebamo usprkos tome zadržati jednu dozu objektivnosti/kritičnosti. kava
Dakle, trebamo biti dovoljno samokritični da vidimo vlastite mane kako bi bili spremni na njima poraditi, ali i one tuđe, koje su možebiti slične našima.

Najčešće se događa da se sličniji ljudi na neki način podupiru u manama koje su im zajedničke, tj. opravdavaju ih upravo zato jer su im zajedničke.
Tu zakazuje ona komponenta objektivnosti.
S druge strane, neki ljudi će uvijek kritizirati ljude koji im radi nekog razloga nisu simpatični, bili oni "u pravu ili u krivu".
Tu se pak radi o čistoj subjektivnosti i opet zakazivanju objektivnosti. :P

Što se tiče samih argumenta "pro" i "contra" transformacija virtuale u RL, ima ih više na obje strane. Mislim da je najbitnije da pojedinac sam odredi što želi ili očekuje od nekog odnosa, sve ostalo dolazi samo po sebi i manje je bitno. Temeljni podstrek i inicijativa je isključivo u nama samima i našim željama. :)

Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimečet lip 17, 2010 8:50 pm

Alpha je napisao/la:
Ma ne mene nego danasnje generacije djece. Ti i ja spadamo u old school i nema bas nacina da se ubacimo u novi sistem :P

Slazem se da krajnost nije dobra. U nase doba je bila jedna, a sad je druga krajnost. Nazalost conf1
Aaa ti si govorila o djeci! Ja sam govorio općenito o odnosima i onima u stvarno i u virtualnom svijetu :)

Athena je napisao/la:

Najčešće se događa da se sličniji ljudi na neki način podupiru u manama koje su im zajedničke, tj. opravdavaju ih upravo zato jer su im zajedničke.
Tu zakazuje ona komponenta objektivnosti.
S druge strane, neki ljudi će uvijek kritizirati ljude koji im radi nekog razloga nisu simpatični, bili oni "u pravu ili u krivu".
Tu se pak radi o čistoj subjektivnosti i opet zakazivanju objektivnosti. :P
Da to nije baš lijepo, ni u jednom ni u drugom slučaju.

Athena je napisao/la:

Što se tiče samih argumenta "pro" i "contra" transformacija virtuale u RL, ima ih više na obje strane. Mislim da je najbitnije da pojedinac sam odredi što želi ili očekuje od nekog odnosa, sve ostalo dolazi samo po sebi i manje je bitno. Temeljni podstrek i inicijativa je isključivo u nama samima i našim željama. :)
A jesi ga zakomplicirala Athena, nakon tri stranice rasprave, opet smo na početku.
Ne preostaje mi ništa drugo nego da te pozovem da se nađeš s nama sljedeći puta na druženju i da se uvjeriš da je puno više razloga «za» od onih «contra» ;)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimečet lip 17, 2010 11:51 pm

Chakotay je napisao/la:

A jesi ga zakomplicirala Athena, nakon tri stranice rasprave, opet smo na početku.

Tako je, mogli bi se stalno vrtiti u krug, "ab ovo". cerek
Mi svi možemo spekulirati o raznim argumentima "za" i "protiv", ali činjenica je da će tuđa pozitivna/negativna iskustva, biti sasvim uzgredne komponente, dok će isključivo želja pojedinca imati odlučujuću riječ.

Sve ostalo je ponavljanje već rečenog pa se povlačim :P ,možda netko drugi još ponešto izvuče iz teme. :)

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimečet lip 17, 2010 11:54 pm

Pa kad se svi ponavljamo da i ja ponovim da je jedini nacin za pravu diskusiju stjecanje iskustva i zato moras prihvatit Chakov poziv :D

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimepet lip 18, 2010 1:30 am

Athena je napisao/la:
Što se tiče samih argumenta "pro" i "contra" transformacija virtuale u RL, ima ih više na obje strane.

Tako je, trenutno je situacija 50/50, kaže vaga, ali jednu stvar nisi uzela u obzir, a to je da bi dobila besplatnu pijaču! Dakle... zubo
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimepet lip 18, 2010 12:56 pm

Zafrkant. cerek
Pristojno rečeno.

Ma ima vremena za meetinge, da sad ne idem u off topic na temi. miga

Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitimepet lip 18, 2010 8:36 pm

Eto znači dogovoreno, nećemo više o tome na ovoj temi, nego nastavljamo u RL-u, tko zna Athena, možda se nakon toga nećeš željeti vratiti u virtualu ;)

PostajNaslov: Re: Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život?   Transformacija virtualnih odnosa u stvarni život? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next