Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Jesu li žene najveći manipulatori?

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite

Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Registration date : 10.09.2009

Jesu li žene najveći manipulatori? Empty
PostajNaslov: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimesub lip 19, 2010 3:37 pm

Po mom misljenju najveci manipulatori su zene, one te mogu ama bas na sve naterati.

Pitanje je sta vi mislite o tome????

Zadnja promjena: Legionar; pon lip 21, 2010 1:55 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ispravak naslova)
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella

Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Registration date : 01.11.2009

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimesub lip 19, 2010 3:43 pm

Tko vam je kriv kad smo lijepe, zgodne i umiljate pa nam ne možete odoljeti Jesu li žene najveći manipulatori? 41656
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar

Male
Aries Broj postova : 695
Registration date : 07.05.2008

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimesub lip 19, 2010 9:28 pm

Pa da ih ne tretirate kao nesto izvanredno, nebi. Mislim na ono kad vicu "Uff koja treba..."
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite

Male
Gemini Rooster

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimepon lip 21, 2010 3:31 am

sto da ih ne tretiramo kao nesto inzvaredno kad to i jesu.... Bar ja tako mislim.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Registration date : 23.01.2010

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimepon lip 21, 2010 1:21 pm

Ja se s time ne slažem. Sam si sebi kriv ako dozvoliš da te izmanipulira na bilo koji način.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimepon lip 21, 2010 1:52 pm

Jako loš naslov. Kao da je postavljen za klince pa kaže ''tko je ZA da su žene najveći manipulatori''. Kao da biramo najboljeg manipulatora ili, ajmo iz fore, iz predrasuda, proglasiti žene (ili ikoga) najboljim manipulatorom.
Prvo, mislim da nema smisla govoriti o tome je li žena (ili itko) najveći manipulator, nego malo definirati osobu kao osobu.
Dakle, zgodne i ženstvene, većinom samopuzdane i otvorene žene, neke i nemoralne, mogu jednostavno manipulirati primitivnijim muškarcima koji su jako pogonjeni seksualnim nagonima.
Nikakva mudrolija. Ako nisi, po mojem stajalištu, mlakonja koji zna da ga žena manipulira, ali je ipak s njom, tada ne možeš biti manipuliran. Ja bih čak više osudio muške koji se DAMO manipulirati, nego žene koje manipuliraju.
Naravno, vrijedi i sasvim suporotno, žene se daju manipulirati od muškaraca.
Uopće je glupo pričati o tome. Ima zatvorenih, tihih, povučenih žena, otvorenih žena koje ne vole ulizivanje, ovih trećih o kojima ti pričaš i još gomila tipova. Postoje tipovi osoba koji se daju izmanipulirati drugim tipom osobe, bilo zbog fizičkog izgleda ili karaktera.

Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimepon lip 21, 2010 2:46 pm

@Legić...i ja sam to pomislila za naslov. Super si ga izanalizirao 5

S ostalim se takodje u potpunosti slazem. Nemam sto dodati. Pametni Legić hug

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimepon lip 21, 2010 2:51 pm

Legionar je napisao/la:
Dakle, zgodne i ženstvene, većinom samopuzdane i otvorene žene, neke i nemoralne, mogu jednostavno manipulirati primitivnijim muškarcima koji su jako pogonjeni seksualnim nagonima.

cerek

To da su zgodne i ženstvene je jedan bonus, no nije tu bit manipulacije. No, vidjet ćeš i sam. zubi
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimepon lip 21, 2010 3:11 pm

Da, zato dalje naglašavam da su samopouzdane, otvorene i ponekad nemoralne.
No vidim da ti zbog svojih nagona ne čitaš dalje od toga. :P
Zezam, znam da nije tako ;)

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimepon lip 21, 2010 3:15 pm

Muskarci su vecinom samodopadni, otvoreni, a i puno cesce nemoralni nego su to zene ali kao da se od zena ocekuje vise nego od muskaraca...

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimepon lip 21, 2010 3:27 pm

@ Legi
Naprotiv, slobodno ti kažeš što god misliš u vezi ''mojih'' nagona. Svoje nagone ionako znam, ali vidjeti kako sugovornik razmišlja je uvijek jedan dodatan bonus u komunikaciji, tu se valjda možemo složiti. zubi

PS. Pripazi, ovo je pokušaj manipulacije! Jesu li žene najveći manipulatori? 529453

Uspoređujući muškarce i žene, tada za nemoralnost nisam siguran, ali što se samnodopadnosti i otvorenosti tiče, tu bi se mogla razviti nekakva debata raspa
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimepon lip 21, 2010 3:37 pm

Nemoralnost sam mislila u smislu da ce prije musko dati nemoralnu ponudu ili ce se prije upustit u neku aferu te ce sebe opravdati samim time sto je musko. A i zene to rade. Kao 'on je musko, oni su takvi'. S druge strane zena je odmah kurva. Od zena se tako sto ne ocekuje. Nije to slucajno da se neocekuje.

Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimepon lip 21, 2010 3:39 pm

Nažalost, Alpha, u novim generacijama se čak i to promijenilo! Sada je, bez imalo pretjerivanja, mnogim osnovnoškolkama kompliment reći da je kurva roll

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimepon lip 21, 2010 3:42 pm

@ Alpha
To stoji. Muškarci su doista skloniji šaranju uokolo, a u vezi toga i nema neke ravnopravnosti, tj. muškarac se češće nastoji opravdati ''to je samo sex'', dok za taj isti čin ženi ne bi oprostili, većina. Radi se i o 'muškom' ponosu, to je taj ego gdje se muškarac pita je li ju taj drugi bolje prasnuo od njega itd. :P

Zadnja promjena: Omega; pon lip 21, 2010 3:43 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimepon lip 21, 2010 3:43 pm

@Legić...Da, cula sam...katastrofa... Tako je to kad nema discipline i reda...kaze se 'besposlen um djavolje igraliste' conf1

Dinosaur
mEN_iN_WHite

Male
Gemini Rooster

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimepon lip 21, 2010 4:49 pm

Nije tako naslov.... Naslov je Jesu li zene najveci manipulatori tj ja vas pitam za misljenje a ne da pricam kako one jesu. Ja sam samo postavio pitanje.

Svaka, ali svaka zena-z.r. je barem nekad izmanipulirala drugom osobom zar ne????
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimepon lip 21, 2010 4:53 pm

Je, tako je naslov jer pise 'najveci'. Eventualno da pise da li su veci onda bi to jos nekako prolazilo kao pitanje.

A ovo drugo...da pogadjam...tebe neka zena nedavno zajebala, jel da? Recimo ja imam obratno iskustvo. Uglavnom su muski ti koji hoce manipulirat. I sto sad?

Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8408
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimepon lip 21, 2010 4:58 pm

Najveći manupulatori u odnosu na koga, na muškarce, jedino smo mi ostali ;) Onda bi pitanje trebalo biti da li su žene veći manipulatori od muškaraca.

Ako dozvoliš da se manipulira tobom, zato što ti želiš ostvariti nešto, onda si u isto vrijeme i manipuliran i manipulator. Tako da se nemaš što žaliti, a ako pak ne želiš biti manipuliran, jednostavno kažeš, ne hvala, nećemo tako ili to ne želim raditi. Vjerojatno se ta cura više s tobom neće htjeti družiti, ali nema veze, ima onih koje će htjeti :)

EDIT @Alpha baš sam pisao post i vidim da je sličan tvom, vidi se da smo bliski po godinama lol!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimepon lip 21, 2010 5:05 pm

@Chak...hehe, ko bi reko zivili

Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimepon lip 21, 2010 9:50 pm

mEN_iN_WHite je napisao/la:
Svaka, ali svaka zena-z.r. je barem nekad izmanipulirala drugom osobom zar ne????
Ponavljam već rečeno protupitanjem:
Svaki, ali svaki čovjek je barem jednom izmanipulirao drugom osobom, zar ne?

Dinosaur
mEN_iN_WHite

Male
Gemini Rooster

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimeuto lip 22, 2010 1:44 am

Nije tacno. Zene barem u mojoj okolini sad za bilo sta koriste manipulaciju imam milion primera koje necu nabrajati.... Ne nisam imao problema sa devojkom samo sam postavio pitanje i NISAM MISLIO UVREDITI IKOGA IZ SUPROTNOG POLA.......

Ako ste shvatile kao uvradu ja se stvarno duboko izvinjavam ali to nije bila moja namera
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena

Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Registration date : 24.06.2010

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimečet lip 24, 2010 2:18 am

možda i jesmo veći manipulatori ali možda zato da se izborimo za svoje pravo..al opet nisu ni muški niš bolji...isti smo :D
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite

Male
Gemini Rooster

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimečet lip 24, 2010 3:10 am

Prva koja je priznala a ove druge samo se nesto ljute i to je isto nacin manipulacije.... Ljutite se i onda sve mora po vasem, nemam ja nista protiv vas ali samo sam postavio pitanje idgovorite sa da ili sa ne. A necemo da se svadjamo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimečet lip 24, 2010 9:51 am

Ne vidim priznanje. Pise da smo isti i sa time se slazem.

A sto se tice tvog misljenja o zenama kao i navedenog ti iskustva mogu reci samo jedno (iako je vec bilo receno). Sine (reko bi Ciro Blazevic) ako zene tako manipuliraju vama onda ste pod 1. lose srece i pod 2. glupi.

Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8408
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitimečet lip 24, 2010 10:38 am

@men in white, a zašto ti njima dozvoljavaš da manipuliraju tobom, jel ti to ne kužiš ili im dozvoljavaš iz razloga što im ne možeš reći "ne"?

PostajNaslov: Re: Jesu li žene najveći manipulatori?   Jesu li žene najveći manipulatori? Icon_minitime

[Vrh] Go down

Jesu li žene najveći manipulatori?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next