Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kućica iz snova od 25 kvadrata

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kućica iz snova od 25 kvadrata Empty
PostajNaslov: Kućica iz snova od 25 kvadrata   Kućica iz snova od 25 kvadrata Icon_minitimened lip 20, 2010 12:38 pm

Dee Williams sagradila je svoju kućicu iz snova od starog drvenog materijala kojeg je pronašla u smeću i na nju je ugradila kotače. I sve što joj je potrebno za život stisnula je u 25 kvadrata prostora.

Tvrdi da život na kotačima u skučenijem prostoru ima jako puno prednosti.
Mjesečni troškovi su vrlo niski- zimi troši samo 6 dolara na grijanje, struju ne mora plaćati jer ima solarne panele, a ne mora plaćati niti stanarinu jer živi u vrtu svoje prijateljice.
Tvrdi da na taj način ima dvostruko zadovoljstvo, efikasnu uštedu novca i ujedno originalan stil življenja. kava

LINK https://www.dailymotion.com/video/xdqz4p_dream-house_lifestyle#from=embed?start=1
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Kućica iz snova od 25 kvadrata Empty
PostajNaslov: Re: Kućica iz snova od 25 kvadrata   Kućica iz snova od 25 kvadrata Icon_minitimened lip 20, 2010 7:06 pm

Zaista zanimljivo! :O Meni fora sve to izgleda, ali živjet baš u tome...NE!
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Kućica iz snova od 25 kvadrata Empty
PostajNaslov: Re: Kućica iz snova od 25 kvadrata   Kućica iz snova od 25 kvadrata Icon_minitimened lip 20, 2010 9:19 pm

Super je ovo :D malo me podsjeca na na kamp kucice. Ja bi mogla u tome zivjeti da zivim sama Kućica iz snova od 25 kvadrata 431276 ako ništa izdržala bi 2 mjeseca ljetovanja :D
u biti ja bi si to još malo povecala.. bar da bude vece od parkirališnog mjesta
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Kućica iz snova od 25 kvadrata Empty
PostajNaslov: Re: Kućica iz snova od 25 kvadrata   Kućica iz snova od 25 kvadrata Icon_minitimepon lip 21, 2010 5:14 pm

^^e pa to! Za odmor bi bilo super imat tak nešta :D
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kućica iz snova od 25 kvadrata Empty
PostajNaslov: Re: Kućica iz snova od 25 kvadrata   Kućica iz snova od 25 kvadrata Icon_minitimepon lip 21, 2010 9:08 pm

Čovjek se na sve privikne. Sigurno je da žena ima puno prednosti sa tom malom kućicom, ne samo sa aspekta novčane uštede i troškova, već i čišćenja. :D
Jako mi je simpatična kućica, ali smatram da je pogodna za maksimalno jednu osobu. Bilo bi zanimljivo napraviti eksperiment i neko vrijeme boraviti u tako malom zdanju.

Inače, malo sam googlala o tome na drugim stranicama, jer su pametnjakovići na netu zabraljali, tvrdivši da kućica ima samo 8 kvadrata. roll
Gdje im je logika, ne znam.
[Vrh] Go down
bider
Višestanični organizam



Male
Cancer Rooster
Broj postova : 56
Age : 42
Registration date : 09.08.2010

Kućica iz snova od 25 kvadrata Empty
PostajNaslov: Re: Kućica iz snova od 25 kvadrata   Kućica iz snova od 25 kvadrata Icon_minitimesri sij 02, 2013 1:03 pm

Svakodnevnicu 2013 kažu nije teško predvidjeti: Gdje god da živimo, industrija laži neće prestati ulaziti u nas, prati nam misli i kreirati stajališta, gaditi nam današnjicu i sugerirati sutrašnjicu. Politika nam neće polučiti bolji život, unutar okvira zajedničkog kokošinjca nećemo slobodnije disati i govoriti.

U Novu godinu dakle ulazimo sa starim problemima, no alternative bankarsko-političkom svijetu nije da nema:
Akcija Sretno Življenje - Svakom Jedna Održiva Samodostatna Kuća
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kućica iz snova od 25 kvadrata Empty
PostajNaslov: Re: Kućica iz snova od 25 kvadrata   Kućica iz snova od 25 kvadrata Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kućica iz snova od 25 kvadrata
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tumac snova
» Dreamcatcher - lovac snova

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: