Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nikola Tesla

Go down 
+13
takojesudjeno
Lyra
Grave Digger
LJUBAV
2pac
megawar888
Blizzard
Tornado
PathFinder
Archangel
MoW
Chakotay
Alpha
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Nikola Tesla - Page 2 Empty
PostajNaslov: Poruka za Kahali-a!   Nikola Tesla - Page 2 Icon_minitimečet vel 14, 2013 4:38 pm

Molim te lijepo da si odvojiš malo vremena i poslušaj si Davora Pavuna, ako već nisi, veliki je Hrvatski znanstvenik i on sigurno zna više nego ti. Diplomirao je eksperimentalnu fiziku, bio je u društvu Baracka Obame. Tako da malo više znade tajne o američkoj vladi i Teslinim tajnama. Molio bih te da najviše pažnju skreneš na govor što je rekao o Nikoli Tesli.

Jer, ono što ti pišeš o Tesli je plitko i servirano samo za svijetinu!
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Nikola Tesla - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikola Tesla   Nikola Tesla - Page 2 Icon_minitimesub srp 20, 2013 3:40 pm

Bas danas sam citao o njemu. Kao mali je kad mu se pojave slike u glavi kao na primer kad odes na sahranu i vidis ono sto se desilo i ta slika ti ostane u glavi on je nekako uspevao da sagleda svaki aspekt te slike, da je proucava. Posle sto je bivao stariji je to okretao vise ka nauci tako da je mogao napraviti celu semu u svojoj glavi i proveriti je tako da ako neka turbina ne radi ili sta vec on je mogao ispraviti u glavi i kad sve tako proveri napravi sta je hteo bez ikakve greske. On kaze da je tako vezbao mozak i pamcenje, pa je bivao sve jaci(mozdano). On je nije voleo okrugle predmete, kad bi video breskvu odmah bi mu bilo muka, a kad bi cetvrtaste komadice hartije stavio u posudu sa vodom osecao neki umor. Mrzeo je i zenske nausnice ali je narukvice voleo. Ima dosta stvari a sto sam vise citao vise sam video koliko je bio lud, ali lud u pozitivnom smislu. To je iz njegove knjige prevedene na srpski.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Nikola Tesla - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikola Tesla   Nikola Tesla - Page 2 Icon_minitimepon srp 22, 2013 5:33 pm

Citat :
Molim te lijepo da si odvojiš malo vremena i poslušaj si Davora Pavuna, ako već nisi, veliki je Hrvatski znanstvenik i on sigurno zna više nego ti. Diplomirao je eksperimentalnu fiziku, bio je u društvu Baracka Obame. Tako da malo više znade tajne o američkoj vladi i Teslinim tajnama. Molio bih te da najviše pažnju skreneš na govor što je rekao o Nikoli Tesli.

Iskreno ne razumijem zašto me uporedjuješ sa bilo kim i kakve veze ima tko zna više o nečemu, ja sam ovdje naveo svoje uvide o Tesli i nastavio pričati Teslinu priču koja je kontinuirano zanimljiva i koja je još uvijek daleko od potpuno razotkrivene.
Forum i služi da s eiznose mišljenja i čuju tuđa, da učiš i budeš učen, odakle ti ideja da ja mislim kako znam više od svih drugih ljudi na svijetu što se tiče Tesle ?
Poštivanje Misterija koje nam je ostavio Tesla nalazi se u fascinaciji njegovim radom, inovacijama, spoznajama i poviješću, a ne u tome da mjerimo tko može mokriti dalje ili čiji je kurac veći..
Nadalje kakve veze ima znanje Dr Davora o "tajnama američke vlade" sa mojim mišljenjem o Tesli ?
Kakve veze ima što je netko u "bio u društvu Baracka Obame" ?? ti si počeo "proklizavati" pomalo Tupak.
Iskreno ubrzaju mi metabolizam i jedan i drugi, čitaj "kenja mi se i od Obame i od tog Pavune.."

Citat :
Jer, ono što ti pišeš o Tesli je plitko i servirano samo za svijetinu!

Pročitaj moj zadnji i predzadnji post i ako ih ti uspiješ shvatiti i ako znaš točno o čemu pričam u cijelom textu onda reci da je "za Svijetinu", ja se uvijek potrudim napisati ponešto za svaki nivo razumijevanja i za ljude različitih generacija.
kao drugo, moje opservacije i textovi nisu plitki, možda jesu mogli biti napisani sa više objašenjenja kod nekih nesvakodnevnih termina ali ni u kom slučaju nisu plitki.
Ono što je plitko i za najgoru svijetinu je kada netko napiše da je tesla bio "čisti Hrvat", e vidiš to je jaaaako Plitko.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Nikola Tesla - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikola Tesla   Nikola Tesla - Page 2 Icon_minitimepon srp 22, 2013 5:58 pm

Eh, vidiš kada si spomenuo da sam počeo pomalo proklizavati, odmah sam shvatio da ništa ti ne shvačaš. Ima itekako velike veze kada netko radi sa predsjednikom, iako i on ima velikih rupa u znanju.

Što se tiče ovog mojeg komentara "čisti Hrvat", slažem se, to je jako plitko. No, to sam s razlogom rekao, nisam se htio bolje izraziti...
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Nikola Tesla - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikola Tesla   Nikola Tesla - Page 2 Icon_minitimepon srp 22, 2013 7:41 pm

Citat :
Eh, vidiš kada si spomenuo da sam počeo pomalo proklizavati, odmah sam shvatio da ništa ti ne shvačaš.

 to "proklizavati" sam rekao jer sam primjetio da reagiraš na temu sa potpuno drugom temom, mješaš stvari stari i trkeljaš .
 Nitko ovdje ne zahtjeva i ne očekuje da svi budemo najbolji i najpametniji u nekom području, forum kao oruđe ne služi tome a ti meni malo malo pa "ovaj je pametniji od tebe ili onaj je bolji" ... kao i u tom postu na koji sam rekao da si proklizao gdje kažeš " i on sigurno zna više nego ti..."; kao da ja mislim da znam najviše pa ti sada meni moraš otvarati oči...
   ... a što se Dr Davora tiče on više pljuje po mainstream znanosti i po klasičnim kršćanskim fundamentalistima nego ja čak...
   ...davno sam slušao njegova predavanja i to još na kazetama i sve manje se on identificira sa nekom konačnom istinom... priča u multiversima i o "morfičkim poljima" takodjer, a ja po tome kopam jako dugo i komuniciram direktno sa čovjekom koji je izmislio termin "Morfogenetičko polje"... tako da nemam ništa protiv njega ali kakve veze ima što on zna više ili manje od mene ??
    Ako si ga htio spomenuti mogao si jednostavno reći "Dr Davor je super tip, poslušajte ga" i to je to, a ne mene spominjati kao da sam neka moralna vertikala i jedini koji piše o Tesli na ovoj temi.

Citat :
Ima itekako velike veze kada netko radi sa predsjednikom, iako i on ima velikih rupa u znanju.
 On nije radio sa predsjednikom već je bio na konfereciji na kojoj se predlagao jedan od njegovih izuma koji se danas koristi svuda u svijetu...
  što se tiče "znanja", ne znam dali pričaš o Obami ili o Davoru, ali Obama je retoričar i političar, ne znanstvenik i što se tiče njegovog znanja ili njegovih akcija uopće ne bih nikada želio biti spomenut u istoj rečenici sa tim licemjernim smradom iza čijih obećanja ostaju jedino podle i poslušne akcije koje u (e.g) afganistanu indirektno ubijaju pola miliona djece ili nešto od niza monstruoznih zločina i niskih govnjarija koje je taj čovjek obavljao "for god and country" i još uvijek ih obavlja (plaćen i namješten od internacionalnog bankarskog kartela i Trilateralne komisije dakako).
 
Citat :
Što se tiče ovog mojeg komentara "čisti Hrvat", slažem se, to je jako plitko. No, to sam s razlogom rekao, nisam se htio bolje izraziti...

ne znam zašto netko izjavljuje nešto za što zna da je plitko ? ja mislim da je to bilo plitko što se u kontextu Tesle uopće spominjala nacija, ne zato što je to Hrvat ili Srbin.
  Taman i da je bio čisti Hrvat nijedna zrela osoba koja cijeni Teslu iz pravih razloga nebi tako nešto rekla upravo zato jer to zaista nije bitno...
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Nikola Tesla - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikola Tesla   Nikola Tesla - Page 2 Icon_minitimepon srp 22, 2013 9:18 pm

Kahali je napisao/la:
... a ja po tome kopam jako dugo i komuniciram direktno sa čovjekom koji je izmislio termin "Morfogenetičko polje"...

Rupert Sheldrake?
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Nikola Tesla - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikola Tesla   Nikola Tesla - Page 2 Icon_minitimečet srp 25, 2013 9:32 pm

U pravu si Kahali.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nikola Tesla - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikola Tesla   Nikola Tesla - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nikola Tesla
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nikola Tesla: The Missing Secrets
» Nikola Tesla - Intervju iz 1899
» Tesla Roadster
» Conspiracy theory with Jesse Ventura - HAARP (titlovi)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Znanost i tehnologija-
Forum(o)Bir: