Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ancient Aliens- Serija dokumentaraca

Go down 
+15
Prometheus
tiho86
silmarien
Korplikan
AnchyAmonRa
Melkior
Kakashi
GrimReaper
MisteryManiac
jedan_lik
mEN_iN_WHite
MoW
ThE_IMMORTAL
Neobicni forumas
bros
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 87
Age : 31
Registration date : 06.12.2009

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimesub sij 22, 2011 1:57 pm

hvala puno :))
mislim da je posljednja
nemam drugu epizode prve sezone .. tu epizodu mozes naci ovdje
https://www.youtube.com/user/888freehumanity#p/c/125DA2220B8E33F4/0/KrEStTIR2e4
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimened sij 23, 2011 11:11 pm

hvala puunoooo ^^
[Vrh] Go down
jedan_lik
Višestanični organizam
jedan_lik


Male
Taurus Snake
Broj postova : 36
Age : 34
Location : Dulce
Registration date : 13.08.2009

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimepon vel 21, 2011 12:33 am

2. sezona je vani, nisam ni skužio, 10 epizoda... Sad će bit zanimljivo gledat :D
[Vrh] Go down
AnchyAmonRa
Višestanični organizam
AnchyAmonRa


Female
Scorpio Dog
Broj postova : 32
Age : 41
Registration date : 19.12.2011

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimesri pro 21, 2011 4:25 pm

gledala sam neke djelove i mogu reči da si savršeni!! predobro!!
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimepet pro 23, 2011 12:48 am

Malo znaju pretjerati, ali i da se sasvim izbaci ton ovo je jako dobra kolekcija video-snimki najzanimljivijih mjesta na svijetu.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimepet pro 23, 2011 1:12 pm

Jel tu riječ o onome da su nekad davno alieni sletili na zemlju i stvorili ljude?

jer ako je onda pogledajte "drevni astronauti" od national geographica.
iskoristio bi priliku da kažem kako ne vjerujem u teoriju

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimesub pro 24, 2011 12:30 am

Ja bi iskoristio priliku da kažem kako nije bitno vjeruješ li u to što si rekao ili ne,
To u šta vjerujemo je osobna stvar, ali barem pogledaj malo bez da slusas komentare te snimke. Svaka nelogicnost i nepoklapanje u arheologiji koje se nađe negdje zavrsi tu.
[Vrh] Go down
silmarien
Višestanični organizam
silmarien


Female
Cancer Horse
Broj postova : 40
Age : 45
Location : zadar
Registration date : 29.12.2011

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimečet pro 29, 2011 1:32 am

Nova sam tu pa prije svega lipi pozdrav svima...seriju sam pogledala (prve dvije sezone) i ono što mogu reći je da sam sa nekim epizodama oduševljena...saznala sam neke nove stvari...o nekima sam već prije čitala (ili gledala)...ima li netko informaciju o trećoj sezoni? ima li je za skinuti? I još jedno pitanje nevezano za seriju ali ipak povezana tema: vidila sam jučer na Nova tv u emisiji In magazin jedan prilog o Klausu Dona koji će napraviti izložbu svih misterioznih i za sada neobjašnjivih povijesnih artefakata pronađenih diljem svijeta...ono što nisam uspila "uhvatiti" je mjesto i vrijeme izložbe (mislim da će biti u Beću ali dječurlija su ludovala po kući pa nisam pola toga čula :x ) - ima li itko informaciju vezanu za to?
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimečet pro 29, 2011 2:54 am

[Vrh] Go down
silmarien
Višestanični organizam
silmarien


Female
Cancer Horse
Broj postova : 40
Age : 45
Location : zadar
Registration date : 29.12.2011

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimečet pro 29, 2011 9:24 pm

Bros fala lipa hail
Taman da se izbombardiram novim epizodama u ove hladne zimske noći
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimepet pro 30, 2011 2:19 am

Sve završi tu ako baš tražiš da završi tu. Kao i kada tražiš misterij gdje ga nema ali ako ga tražiš, naći češ ga. Po meni je smješno ovo i bezvezno podcjenjivanje evolucije. Zapravo, reko bi da nitko od znanstvenika ni ne vjeruje u to već da se izlaže teorija da je to moguć scenarij. Kao što je i Descartes izložio svoj ontološki argument bez da vjeruje u njega.

Dajte promislite malo prije nego povjerujete u svaki dokumentarac. Zar stvarno nema logičnijeg objašnjenja za sve što se tvrdi?
Na primjer, u jednom dokumentarcu baš na ovu tematiku je rečeno da je piramida u Teotihuacanu napravljena kao sletište za vanzemaljce. Hvala bogu da je u tom dokumentarcu stavljen i jedan povjesničar koji bi kritički sve to sagledao. I jasno je poručio: savladali su savijanje prostora i vremena ili barem brzinu svjetlosti kako bi došli ovamo, a trebaju sletište? Ma daj.
Dok je to govorio, mrzio sam ga jer sam želio vjerovati u teoriju. Ali sad kad sam ipak malo razmislio o tome, glupa je.

No tu se priča uglavnom vrtila oko ove lubanje:
Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Starchild_skull-alien-surfer-jerry

To je bio i glavni argument za cijelu ovu priču. No nije dokazano ništa osim da je lubanja od jednog od ljudskih oblika i da je pomalo retardirana. I šta sad, i danas ima ljudi sa čudnim lubanjama pa ne znači odmah da su alieni.

Zatim sam vidio da se dosta hvataju za stare slikarije di je nešto neobjašnjeno, čak neki smatraju da su bogovi zapravo alieni. A zašt su isti ti bogovi uglavnom nacrtani kao ljudi ili kombinacija ljudi i životinja? Niti jedan bog nema golemu glavu sa velikim očima i bez usta. A slikarije neba, pa ništa čudno, postoji jedan Halleyev komet, zvijezde padalice, munje, požari koji svijetle po mraku i još razne atmosferske pojave koje su tada, bez teleskopa izgledale čudno. Bilo je i čudnih zvukova možda, i ja sam jedan neobjašnjiv doživio prije 2-3 godine kada sam se sa prijateljem vračao kući iz grada; kao da se nešto počelo uzdizati na od prillike 10-ak metara nama sa desne strane. Zvuk je bio metalan pulsirajući i "proletio" je iznad nas i uputio se prema lijevo na gore. No nisam vidio ništa, nikakva svijetla, materije nikakve. I što da sad iz tog iskustva odmah kažem da sam čuo aliene bez da potražim drugo objašnjenje? Nisam ga ni danas našao ali ipak smatram da treba neki jači dokaz da bi se nešto moglo tako sigurno tvrditi.

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
silmarien
Višestanični organizam
silmarien


Female
Cancer Horse
Broj postova : 40
Age : 45
Location : zadar
Registration date : 29.12.2011

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimepet pro 30, 2011 2:41 am

Ja nisam od onih koji slijepo vjeruju svemu što vide i čuju...ovaj dokumentarac me zaintrigirao jer prikazuje zanimljiva mjesta i građevine, jer priča o legendama i mitovima jer pokazuje (u nekim elementima i dokazuje) drugu stranu ljudske povijesti...dakako da i meni neke stvari djeluju nepovezane i kontradiktorne (npr. kamenje u francuskoj Bretanji za koje kažu da se koristilo kao neka vrsta GPS sustava za vanzemaljce-zar im je uz svu tehnologiju trebala hrpa kamenja da se orjentiraju???) ali ima i stvari koje ne mogu objasniti klasični povjesničari i koje su po meni stvarno obavijene velom misterije..da sada ne nabrajam jer sam već na pola puta do kreveta, spomenuti ću samo grad Sacsayhuamán u Peruu i način na koji su postavljene one ogromne gromade kamenja (isto tako je misteriozan i način njihova vađenja)..uz tehnologiju odnosno bez tehnologije tada u to doba, sa primitivnim alatima ono je doslovno bilo nemoguće napraviti običnom čovjeku..i kod tog primjera ja bih rekla gotovo sa 100%-tnom sigurnošću da im je "netko" pomogao...
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimepet pro 30, 2011 2:41 am


Np!

Zasto mi se sviđa dokumentarac: Neznam za vas sve ali mene( i intenzivne korisnike interneta) svaki dan zasipa jako puno informacija i naravno da ih filtriram na razne nacine, ali
Najbitniji i posljednji filter je je li informacija korisna ili ne.

Ovaj dokumentarac mi je koristan zbog velike kolekcije kvalitetnih snimki mjesta i stvari koja me zanimaju i intrigiraju.

A to što je netko fanatik ili se ne slažem sa svime što kažu, to samo odbacim i ostavim si korisno. :D
[Vrh] Go down
silmarien
Višestanični organizam
silmarien


Female
Cancer Horse
Broj postova : 40
Age : 45
Location : zadar
Registration date : 29.12.2011

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimepet pro 30, 2011 2:47 am

Bros uz svoj komentar potpisujem i ovo tvoje
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimesub pro 31, 2011 2:42 am

5
[Vrh] Go down
tiho86
Prašina
tiho86


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 9
Age : 37
Registration date : 05.01.2012

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimepon sij 09, 2012 1:25 am

Gledao sam i sad se spremam da odgledam 3 sezonu.Meni su neki cinjenice zaista bile fascinantne,npr oko tih gradjevina i njihove izgradnje.Zaista samo budala moze da poveruje da su oni mogli bez neke tehnologije to uraditi,i zaista sam poceo da verujem u neke cinjenice koje su iznete u emisijama.Ja se samo plasim da su ti vanzemaljci ustvari mi iz buducnost(sto je u par epizoda bilo i receno)iako deluje nemoguce..sve je moguce.Mislim da su ti posetioci ucestvovali u stvaranju sveta lai ne u tolikoj meri koliko se u seriji iznosi,i ne svidja mi se stvar sto nisu pustili druge naucnike da daju odgovor tj sveopste prihvaceno misljenje sta "normalni"arheolozi i naucniti tog tipa kazu..na teoriju koja se iznosi.Koje oni imaju objasnjenje za neke nerazjascene stvari
[Vrh] Go down
AnchyAmonRa
Višestanični organizam
AnchyAmonRa


Female
Scorpio Dog
Broj postova : 32
Age : 41
Registration date : 19.12.2011

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimepon sij 23, 2012 2:42 pm

još nisam sve pogledala....al svakom novom epizodom mi je sve bolje :) puno hvala na linkovima!!!
[Vrh] Go down
Prometheus
Stanica
Prometheus


Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 26
Age : 26
Location : Men in Black HQ
Registration date : 07.02.2013

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimečet vel 07, 2013 5:36 pm

Super je serija, pročitao sam sve Danikove knjige, a sad gledam novu sezonu Anicent Aliensa, poceli su emitirati pocetkom 2013. Btw. History channel je illuminati supported
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimesub vel 16, 2013 6:32 pm

History je izgubio svaki smisao po meni... Doduše dugo ga već nisam gledao, možda se nešto promjenilo. Prije je prikazivao, kao što mu i ime kaže, o povijesti, politici, edukativan sadržaj uglavnom. Sada idu za onim što ljudi žele čuti a žele čuti baš to - lažu nas, tlače, ne vjerujte nikome.

Ne sviđa mi se to, sad sam nekako više za Discoveryjeve dokumentarce (ima i toga tamo ali oni se bave sa više stvari pa je lakše naći kvalitetan dokumentarac)

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Prometheus
Stanica
Prometheus


Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 26
Age : 26
Location : Men in Black HQ
Registration date : 07.02.2013

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimesub vel 16, 2013 8:53 pm

Korplikan je napisao/la:
History je izgubio svaki smisao po meni... Doduše dugo ga već nisam gledao, možda se nešto promjenilo. Prije je prikazivao, kao što mu i ime kaže, o povijesti, politici, edukativan sadržaj uglavnom. Sada idu za onim što ljudi žele čuti a žele čuti baš to - lažu nas, tlače, ne vjerujte nikome.

Ne sviđa mi se to, sad sam nekako više za Discoveryjeve dokumentarce (ima i toga tamo ali oni se bave sa više stvari pa je lakše naći kvalitetan dokumentarac)

Slazem se, sve sto sada pustaju su neki trgovci autima, i ljudi koji kupuju skladista, iako logika kaze da bi HISTORY trebao biti o povijesti.
[Vrh] Go down
om
Višestanični organizam
om


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 62
Age : 47
Registration date : 09.10.2012

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimesri vel 20, 2013 9:11 pm

odlicni su serijali ancient aliensa ali samo kad stavis na "mute". komentari su tipican americki bullshit. ...kad bi zatvorili oci mislim da bi bistrije vidjeli...neznam dal me shvacate
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimesri vel 20, 2013 11:02 pm

Ja te shvaćam, malo je previše fora tipa "aliens did that, aliens did that, aliens, aliens, aliens..."
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimečet vel 28, 2013 7:40 pm

http://ancientaliensdebunked.com/?page_id=13

Preporučeno pogledati cijeli video, vrlo informativno i jako detaljno objašnjava što ti ljudi prodaju.

[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimečet vel 28, 2013 7:43 pm

Zapravo kao ideja je vrlo zanimljvo, ali nažalost cijela serija ne drži vodu.
[Vrh] Go down
om
Višestanični organizam
om


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 62
Age : 47
Registration date : 09.10.2012

Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitimepon oľu 04, 2013 8:46 pm

jednom su djed i unuk plovili rijekom u malom čamcu i unuk je imao gitaru. u jednom trenutku djed kaze unuku : "ako previse nategnes žicu ona puca , a ako premalo nategnes nece svirati"
do you know what I mean?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ancient Aliens- Serija dokumentaraca    Ancient Aliens- Serija dokumentaraca  - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ancient Aliens- Serija dokumentaraca
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Good Happy aliens...
» Naj serija?
» Serija Medij
» Serija Supernatural
» koja vam je najdraza serija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: