Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Molim odgovor

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Med
Prašina



Male
Cancer Monkey
Broj postova : 1
Age : 31
Registration date : 01.07.2010

Molim odgovor Empty
PostajNaslov: Molim odgovor   Molim odgovor Icon_minitimečet srp 01, 2010 12:36 am

Ovako, imam par pitanja, prvo vidio sam da je netko pisao o onom otimanju iz tijela, mislim da mi se prije događalo nešto slicno...

Znao sam leci i onak umiriti se pokusati zaspati i u trenu se naci u klopci, soba mracna ja ukocen nazalost glavom prema gore, a ne na boku i sve vidim u sobi, kako sam duze "otet" tako mi se soba vise stvara i svjetlije je kao da mi se oci prilagođavaju na svjetlost, i odjednom dolazi jedna osoba i stane iznad mene naravno mracnaa ja mogu samo micati jednim prstom i to kaziprstom desnim i njim se lupam u trbuh jel mi ruka stoji na trbuhu...
Jedva dobijam kontrolu nad tijelom i dizem se iz kreveta i vidim da je proslo samo par minuta te mi se sve cini fakat stvarno...
Cuo sam za ljude koji uspiju s meditacijama i proekciom da spominju anđele koje vide i koji nam pomažu, te me zanima sto sam ja tocno vidio ako je itko strucan...

Da mislim da i imam moc lijecenja zanima me ima li tko savijeta kakovih neke vjezbe da moc postane jaca ili postoje li neki centri u kojima se mjeri ta moc i kako se zovu...

Hvala na odgovorima...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim odgovor Empty
PostajNaslov: Re: Molim odgovor   Molim odgovor Icon_minitimečet srp 01, 2010 12:48 am

Obicno ljudi sjedenje nepoznatih entiteta na prsima povezuju sa incubusom/succubusom. Ne znam je li se kod tebe radi o tako necem ili nesto sasvim peto.

Za ovo drugo sto pises o lijecenju. Mislis na bionergetsko lijecenje? Kako znas da imas moc lijecenja? Jesi probao? Na blizinu ili daljinu ili oboje?
Inace, vecina ljudi ima sasvim solidnu bioenergiju ali ne idu za time pa ju niti ne koriste.
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Molim odgovor Empty
PostajNaslov: Re: Molim odgovor   Molim odgovor Icon_minitimečet srp 01, 2010 10:44 am

Ovo prvo sta ti se desava, moze bit paraliza spavanja. Tijelo je paralizirano i onda se pocinju pricinjavat stvari. To bi bilo sa znanstvene strane. A opet sa druge strane uvjek ima sansa da je istinito to sto pricas. Ima jedna osoba sa foruma koja to bolje zna, pa ce se vjerovatno javit.
A za ovo ljecenje slazem se sa alphom. Daj malo vise podataka scratch
Jacinu mozes povecat meditacijom, ili kakvim vjezbama. Ugl sve se jaca vjezbom.
[Vrh] Go down
Lithium
Višestanični organizam
Lithium


Male
Leo Horse
Broj postova : 46
Age : 33
Registration date : 27.06.2010

Molim odgovor Empty
PostajNaslov: Re: Molim odgovor   Molim odgovor Icon_minitimepon srp 05, 2010 8:24 pm

Prvo je najvjerojatnije paraliza sna...često se spominje kada se govori o lucidnim snovima i slično...imaš par videja na youtubeu.
A ovo drugo ne kužim... :S
[Vrh] Go down
Sponsored content





Molim odgovor Empty
PostajNaslov: Re: Molim odgovor   Molim odgovor Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Molim odgovor
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Odgovor/poruka od pravog muskarca
» Paralelni svjetovi odgovor na vidjenja NLO-a, duhova i sl.
» O EGU-bez egoista molim:))))))
» Molim vas pomozite

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: