Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ronaldo postao otac

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Ronaldo postao otac Empty
PostajNaslov: Ronaldo postao otac   Ronaldo postao otac Icon_minitimeuto srp 06, 2010 12:00 am

Nogometaš Cristiano Ronaldo platio je surogat majci da mu rodi dijete, prenosi "Daily Mail". Portugalski list "Diario de Noticias" navodi da je beba vještački začeta krajem ljeta prošle godine u San Diegu, gdje je Ronaldo bio na odmoru.
Ronaldo postao otac 100705094.1_mn

Dječak je rođen 17. juna, dok je portugalska zvijezda bila na Svjetskom kupu u Južnoj Africi.

"Diario de Noticias" navodi da je Ronaldo otputovao u Algarve kako bi vidio sina prije nego je Španija eliminisala Portugal s takmičenja 29. juna. Ronaldova sestra Katia Aveiro je istaknula da je njen brat vrlo sretan što je postao otac. Ona tvrdi da beba veoma liči na Ronalda.

"On je vrlo sretan, naravno! Kako i ne bi bio. Beba je ista on. Vrlo je mirna, samo jede i spava", rekla je Katia.

Državna portugalska televizija RTP tvrdi da će se dječak zvati Ronaldo. Prema izvještajima, bebu je rodila žena kojoj je plaćeno da ostane anonimna.

Ronaldo je vijest da je postao otac objavio u subotu navečer na svom zvaničnom Facebook i Twitter-profilu.

Napisao je: "S velikom radošću vas obavještavam da sam nedavno postao otac dječaka. Baš kao što je dogovoreno da se identitet majke drži u tajnosti, isto tako će briga o dječaku biti moje ekskluzivno pravo".

I Ronaldova djevojka, ruski model Irina Shayk, napisala je na svom Facebook-profilu da je njen momak sada otac dječaka.

Novinari su već izračunali da je beba mogla biti začeta u septembru prošle godine nakon što je Ronaldo potpisao za “Real Madrid”. U to vrijeme 21-godišnja Talijanka Raffaella Fico tvrdila je da izlazi s njim, no to nikad nije potvrđeno.
Druge žene koje su nedavno povezivane s Ronaldo su Paris Hilton, zvijezda Big Brothera Imogen Thomas i američka starleta Kim Kardashian.

U nedavnom intervjuu u Portugalu Ronaldo je na pitanje bi li htio imati djecu odgovorio da bi se to moglo brzo desiti. Njegov naporan režim treninga i obaveza prema klubu i reprezentaciji čine da ga je teško zamisliti u ulozi samohranog roditelja, pa se nagađa kako će mu oko dječaka pomoći majka Dolores.

IZVOR

Sadasnja ronaldova djevojka Ruskinja Irina Shayk...Ronaldo postao otac 657146
Ronaldo postao otac 100705094.2_mn

Genijalac ili bolje receno muskarac savremenog doba.Ronaldo postao otac 888361
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ronaldo postao otac Empty
PostajNaslov: Re: Ronaldo postao otac   Ronaldo postao otac Icon_minitimeuto srp 06, 2010 12:20 am

Zvuci kao neodgovorno deriste. Ko ce se brinuti za dijete i u kakvom ce okolisu rasti? Jel to on zamislio da ga ima kao kucnog ljubimca pa da ga posjecuje izmedju utakmica i zena? Divota.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Ronaldo postao otac Empty
PostajNaslov: Re: Ronaldo postao otac   Ronaldo postao otac Icon_minitimeuto srp 06, 2010 12:28 am

Pa o djetetu ce brinuti njegova majka...Ronaldo postao otac 888361

U ostalom i nas su u mnogim slucajevima odgajali bake i deke,zar ne.
Mame i tate su jurcale za poslom i karijerom.

U ovom njegovom slucaju konkretno,mislis da bi se njegova zena
pored silnih miliona brinula o djeci.
A ne,za to postoje tete,privatni psiholozi,super nani,tjelohranitelji itd...
A mama bi se druzila na raznim tulumima,balovima i provodila dane u sopingu po Parizu,Milanu i New Yorku...Ronaldo postao otac 888361
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ronaldo postao otac Empty
PostajNaslov: Re: Ronaldo postao otac   Ronaldo postao otac Icon_minitimeuto srp 06, 2010 12:32 am

Koliko kuzim ona je surogat majka. To ti znaci da rodi i odrice se djeteta. I jos k tome mora bit anonimna. Znaci on mora nabavit nekog drugog, neku supernanny sto kazes, da se brine o malcu. A svi ti koje spominjes, koje su roditelji davali drugima na cuvanje dok su oni arcili okolo su mahom ispali frustriani, depresivni i sjebani likovi. Ne znam bas da je netko reko "mamu i tatu sam vidjao jednom mjesecno ali ko ih jebe, imao sam sve najnovije igrice i to je ono sto je meni trebalo".

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ronaldo postao otac Empty
PostajNaslov: Re: Ronaldo postao otac   Ronaldo postao otac Icon_minitimeuto srp 06, 2010 12:38 am

Alpha je napisao/la:
Zvuci kao neodgovorno deriste. Ko ce se brinuti za dijete i u kakvom ce okolisu rasti? Jel to on zamislio da ga ima kao kucnog ljubimca pa da ga posjecuje izmedju utakmica i zena? Divota.
On je neodgovorno derište, nije da samo tako zvuči :)

Alpha je napisao/la:
Ne znam bas da je netko reko "mamu i tatu sam vidjao jednom mjesecno ali ko ih jebe, imao sam sve najnovije igrice i to je ono sto je meni trebalo".
Baš tako, najnovije igrice su najvažnije, a ako to ne pomaže, onda se roditeljska ljubav nadomješta najnovijim laptopom, mobitelom i sl. lol!
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Ronaldo postao otac Empty
PostajNaslov: Re: Ronaldo postao otac   Ronaldo postao otac Icon_minitimeuto srp 06, 2010 12:42 am

Mislim na Ronaldovu majku,ona ce cuvati djete.

U mojoj generaciji u Bosni je svako drugo dijete odrastalo
bez roditelja.
Roditelji su radili u Austriji,Njemackoj,Svicarskoj itd...
Vidjali su roditelje dva puta u godini kada su oni dolazili na odmor.
Sve su imali,mislim na djecu,sve sto su pozeljeli,roditelji su im naravno nedostajali ali ni jedno nije kako sto ti
kazes postalo frustrirano,depresivno ili sjebani tipovi.

EDIT: U to vrijeme nije bilo mobitela,kompjutera,pleystejsena itd..
Odrastala su zdravoj igri i RL druzenjima...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ronaldo postao otac Empty
PostajNaslov: Re: Ronaldo postao otac   Ronaldo postao otac Icon_minitimeuto srp 06, 2010 12:53 am

A blago tebi sto ti poistovjecujes.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Ronaldo postao otac Empty
PostajNaslov: Re: Ronaldo postao otac   Ronaldo postao otac Icon_minitimeuto srp 06, 2010 1:05 am

Alpha je napisao/la:
A blago tebi sto ti poistovjecujes.

Svaka generacija je imala svoje vrline i mane.
Mi danas svasta govorimo za ove nove generacije ali pitanje je da li je to opravdano...???
Ove danas nove generacije ce za 20-30 godina biti stariji ljudi i vjerovatno ce tako govoriti negativno o za njih novim generacijama i tako beskrajno.
Svaka generacija ce iznjedriti kako svog Ajnstajna tako i Ronalda,Bred Pita,Gejtsa itd...Ronaldo postao otac 888361


Zato tvrdim da ovo sto je ucinio Ronaldo ce biti sasvim normalno u buducnosti,nove generacije djevojaka ce se smijati svojim bakama kako su mogle da zive u tako primitivniim bracnim zajednicama itd...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ronaldo postao otac Empty
PostajNaslov: Re: Ronaldo postao otac   Ronaldo postao otac Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ronaldo postao otac
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Otac

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: