Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Virtualno flertanje - prijevara ili ne?

Go down 
+7
Alpha
MoW
Athena
Armin od Irima
Skulptura
nebica20
Gea
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 1:22 pm

Tako nekako Chak :P

@Omega, da ti se prilikom razgovora ukaže prilika, da li bi ju
iskoristio?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 1:38 pm

Nisam baš polovio pitanje, iskoristio za što?
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 2:01 pm

Pa evo razgovaraš tako sa nekom curom.
Kao što kažeš, flertate iz zafrkancije i od jednom se ukaže prilika za
nešto više. Sex, poljubac, nebitno. Netom prije toga ste pričali o tim
stvarima i ukaže se prilika za realizaciju. Da li bi ju iskoristio?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 2:27 pm

Ako bih bio raspoložen i ako ne bih vidio nekih problema oko toga, zašto ne Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_study
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 2:28 pm

Chakotay je napisao/la:

...U stilu, "ako uspijem postići nešto više, izvrsno, ako ne opet dobro". zubi
....
Baš me zanima što bi rekla da se tvoj dečko tako ponaša prema nekoj curi, da joj se nabacuje pa ako postigne nešto više, izvrsno, ako ne opet dobro, vrača se nazad tebi.

To opet vrijedi za one kojima je flert sredstvo isključivo za postizanje nekog višeg stupnja intimnosti.
Ja sam već rekla da je veoma bitan način/mjera, dakle nije sve crno-bijelo.
Postoji razlika ako netko u vezi i svaku večer visi na netu i chata sa nekom trećom osobom, uz seksualne aluzije (dakle također flert) i ako netko osobu suprotnog spola s kojom nije u vezi usputno pozove na kavu, jer mu se sviđa.
Isto tako postoji razlika kad osoba npr. nakon radnog vremena povede osobu koja mu se sviđa u parkić i tamo flertaju satima, pogledavajući se i situacije kad je usputno dodirne na poslu ili zato jer je slučajno sretne u gradu.

@Chakotay pa osobi s kojom se flerta može se dati do znanja da si u vezi.
Sve može ostati na flertu iz raznih razloga.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 2:31 pm

Athena, opet brkaš flert i razgovor ili neku zafrkanciju...
Reci mi, da li si ikada čula da netko flerta o vremenu ili nogometu?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 2:36 pm

Omega je napisao/la:
Da, mogu ;)

Slažem se. Muškarac i žena mogu pričati o seksu, a da pritom uopće nemaju nakanu zajedno završiti u krevetu. zivili
Zašto bi trebali definirati granice dopuštenih tema samo po kriteriju spola?
Mislim pa logično je da nećemo samim tim što smo suprotnog spola nužno završiti kao u filmovima. :D

Druga je pak stvar ako se jedna osoba u vezi povjerava drugoj, govori joj o svojim intimnim problemima, nezadovoljstvu partnericom i pritom joj laska kako mu je privlačna. neides
To već prelazi granice dobrog ukusa.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 2:39 pm

Skulptura je napisao/la:
Athena, opet brkaš flert i razgovor ili neku zafrkanciju...
Reci mi, da li si ikada čula da netko flerta o vremenu ili nogometu?

@Skulptura, ako flertaš nećeš zaboga imati seksualne aluzije cijelo vrijeme. :D
Ne miješam ja flert sa običnom konverzacijom, već smo rekli da postoji neki body language, u virtuali određen ton komunikacije i ostalo.
Valjda se ukoliko se i flerta neće odmah prijeći na glavno jelo, već će se sve nekako ukusnije zapakirati. zubi
Zafrkancija dakako može biti dio flerta kojom će osoba nastojati dobiti poene na temelju duhovitosti.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 2:43 pm

Athena je napisao/la:
Omega je napisao/la:
Da, mogu ;)

Slažem se. Muškarac i žena mogu pričati o seksu, a da pritom uopće nemaju nakanu zajedno završiti u krevetu. zivili

Ali pazi, takvi slučajevi su izrazito rijetki. Najčešće je slučaj ono što kaže Chakotay vezano za to, da se uz razgovor istovremeno javlja pomisao o tome, i to s obje strane.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 2:49 pm

Omega je napisao/la:
Athena je napisao/la:


Slažem se. Muškarac i žena mogu pričati o seksu, a da pritom uopće nemaju nakanu zajedno završiti u krevetu. zivili

Ali pazi, takvi slučajevi su izrazito rijetki. Najčešće je slučaj ono što kaže Chakotay vezano za to, da se uz razgovor istovremeno javlja pomisao o tome, i to s obje strane.

Može se javljati pomisao, naravno.
Ipak, sve može ostati na toj pomisli, "otvorenim kartama" bez intencije da se dalje nešto realizira iz ovog ili onog razloga.
Ta pomisao čak može biti uzbudljiva za obje strane, jedna vrsta bijega od rutine, popunjavanje viška vremena i sl., ali samo ako se nađu dvije osobe koje će se zadovoljiti da sve ostane na bezazlenom flertu.
Ukoliko jedna osoba to ne može ispoštovati i teži nečemu "višem", za razliku od druge, taj flert se prekida. kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."


Zadnja promjena: Athena; ned srp 11, 2010 2:50 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 2:49 pm

@Athena. Nije stvar samo u seksu. Ne znam zašto si tako zapela za
taj seks. Ali ako kažemo da neko flerta, onda ne mislimo na to da
se zafrkava ili priča o nekim zajedničkim temama, nego da se
nabaciva nekoj osobi. Bilo to iz seksualnog razloga ili želi
romantičnu vezu.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 2:59 pm

Kažeš nije stvar u seksu, a nabacuje se ili iz razloga jer želi romantičnu vezu (btw. da li ona involvira seks??) ili seksualnog razloga. scratch
To mi sad nije jasno, jer mislim da pobijaš sam sebe.

I kao što rekoh, osoba koja ima iskustva u flertu zna da je flert nabacivanje, ali potreban je valjda neki uvod u to, zafrkancija, zajednička tema, zar ne? confused
Ako se misli nabacivati cijelo vrijeme, onda će netko lako protumačiti da se radi o nekom manijaku. :P
U svemu treba imati mjere i znati način, jer nije svaki način na koji se flerta isti niti on svima odgovara.

Flert mora imati neku podlogu da bi uspio. Nekad su zajednički afiniteti i konverzacija prešutni uvod u flert, ali to zna samo dotična osoba.
Ajde, daj primjer nabacivanja...
Čini mi se da ti smatraš kako "nabacivanje" podrazumijeva neku jedinstvenu akciju koju svi indentično prakticiraju.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 3:20 pm

Naravno da romantična veza involvira seks. Ali flertanje u kojemu
je cilj romantična veza i flertanje u kojemu je cilj isključivo seks i
samo seks, bez romantične veze, nije ista stvar.

Flertati se može i kroz zafrkanciju. To je ono što sam ranije
spomenuo kada sam rekao da samo osoba koja sudjeluje u tome,
zna da li flerta ili se samo zafrkava.

Ne možemo točno reči tko u kojoj situaciji flerta. To ovisi o
pojedincu i kak će to shvatiti.

Skulptura je napisao/la:
Hej Đurđica, već dugo čitam tvoje postove i stvarno mi se sviđa
način na koji razmišljaš o nekim stvarima. Iskreno se nadam da ćeš
uhvatiti malo vremena i da ćeš pristati na jednu privatnu večeru kad
svratiš u Zagreb.

Ovaj potpuno beznačajan post Đurđici nije ništa drugo no poziv na
večeru uz ugodan razgovor. Za mene nije flert, ali da moja cura vidi
ovakav post, siguran sam da joj ne bi bilo svejedno.

Moja cura bi, da vidi ovakav post, shvatila kao da je pokušaj
flerta dok ja znam da bi sa Đurđicom htio samo popričati o npr.
Svemiru.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 3:25 pm

Skulptura je napisao/la:
Hej Đurđica, već dugo čitam tvoje postove i stvarno mi se sviđa
način na koji razmišljaš o nekim stvarima. Iskreno se nadam da ćeš
uhvatiti malo vremena i da ćeš pristati na jednu privatnu večeru kad
svratiš u Zagreb. I imaj na sebi crne gaćice.

E to je već nešto Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 A025
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 3:30 pm

O.k., primjerice u ovom pozivu za večeru može se raditi o flertu, a može biti samo ugodna večera.
To znate ti i Đurđica ili samo jedan od vas, ukoliko ima neke namjere.
Što će uslijediti na večeri, ovisi o vas dvoje. Može biti i očitih znakova flerta pa da sve ostane na tome, što je opet o.k. Svatko svojoj kući pjevajući, zanimljiv razgovor, laskavo druženje sa osobom koja nam je privlačna.
Već sam rekla da je iluzorno misliti da nam druge osobe neće biti privlačne, ako smo u vezi, što opet ne znači da to nužno podrazumijeva da slijedi prijevara.
Po meni bi bio problem da se ti sa tom Đurđicom nalaziš svako malo i da kontinuirano virtualno chatate pa time zanemaruješ svoju curu i dakako, alarmantno bi bilo da nakon večeri prevariš curu sa Đurđicom.

E sad, ako bi ti cura totalno poludila na ovakav mail gore ili ukoliko bi tražila od tebe da joj dostavljaš popis s kim se nalaziš, kada, zašto, onda mislim da je totalno posesivna. Osobno s takvom osobom nikad ne bi bila u vezi. cerek

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 3:37 pm

Ljudi su sumnjičavi i to je prirodno. Ako nekoga voliš, naravno da će
ti smetati ako vidiš takav ili sličan poziv na večeru. No kako kažeš,
nekome neće smetati, meni bi smetalo i uslijedilo bi dosta pitanja
prije nego bi mi cura otišla na neku takvu večeru sa nekim.

To ne znači da sam posesivan niti nešto takvo, mislim da je to
normalna reakcija ako se radi o osobi koju ne želimo izgubiti.

Edit:

Primjer flertovanja sa Wikice:
Would you take offense if I had the gall to plant a kiss on this beautiful
shoulder?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 3:48 pm

@Skulptura, može ti se cura nalaziti sa hrpom mladića koji joj pošalju takav mail, a da niti ne skužiš da te prevarila upravo sa nekim tebi bliskim, s kim uopće nisi zapazio da je flertala. :P
Ako je osoba toliko sumnjičava, znači da u vezi nema povjerenja, tj. očiti znak da veza baš i nema neke temelje. kava

Mislim da je jedna vrsta ljubomore poželjna u vezi do jedne mjere, ali puno njih se prekida baš zato jer partneri paničare na svaku sitnicu i bivaju posesivni. To odbija osobu. Tko želi varati, neće mu trebati puno inicijative da to napravi.

Btw. ovaj primjer flerta mi je totalno neprivlačan. To je dakako samo jedan od primjera i mene osobno ne bi privukao. zubi Naravno, flert može biti puno suptilniji i diskretniji.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 3:54 pm

Athena je napisao/la:
Chakotay je napisao/la:

...U stilu, "ako uspijem postići nešto više, izvrsno, ako ne opet dobro". zubi
....
Baš me zanima što bi rekla da se tvoj dečko tako ponaša prema nekoj curi, da joj se nabacuje pa ako postigne nešto više, izvrsno, ako ne opet dobro, vrača se nazad tebi.

@Chakotay pa osobi s kojom se flerta može se dati do znanja da si u vezi.
Sve može ostati na flertu iz raznih razloga.
Athena nisi mi odgovorila na pitanje kako bi se ti osjećala da se tvoj dečko ponaša prema nekoj curi na način da flerta s njom pa ako uspije nešto više, super, a ako ne ok.

Naravno ne moraš odgovoriti na pitanje, ako ne želiš iznositi svoje osobne stavove već samo raspravljati što misli većina ili neki

A što se tiče toga da možeš osobi s kojom flertaš dati do znanja da si u vezi, pa naravno da možeš, ali je pitanje zašto nastavljaš flert onda s njime. Ta osoba će to protumačiti da želiš sex bez ikakvih obaveza, onako jedno i to je to.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 3:59 pm

@Athena, nekako imam osjećaj da se nikada nisi našla u situaciji da imaš
potrebu biti ljubomorna ili sumnjičava. Možda nikada nisi bila
zaljubljena? Kako se kaže, "Gdje nema ljubomore, nema niti
ljubavi."

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 4:08 pm

Chakotay je napisao/la:

Athena nisi mi odgovorila na pitanje kako bi se ti osjećala da se tvoj dečko ponaša prema nekoj curi na način da flerta s njom pa ako uspije nešto više, super, a ako ne ok.

A što se tiče toga da možeš osobi s kojom flertaš dati do znanja da si u vezi, pa naravno da možeš, ali je pitanje zašto nastavljaš flert onda s njime. Ta osoba će to protumačiti da želiš sex bez ikakvih obaveza, onako jedno i to je to.

Ja sam već rekla da ocjena potencijalne opasnosti nekog flerta ovisi o njegovoj mjeri, pitanju njegovih granica i individualnom cilju.
Također, smatram da flert ne mora biti uvod u neki intimni odnos i neki se mogu zadovoljiti samim flertom iz raznih razloga.
Ja bi reagirala ovisno o dotičnoj situaciji, bitan je način na koji se flerta. Ako bi dečko naočigled očijukao sa nekim u mom društvu, a mene zanemarivao, naravno da mi ne bi bilo drago.
Ukoliko bi rekao da mu je neka cura privlačna i pričao o njenim kvalitetama, ne bih na to poludjela. Isto tako, ne bi mi morao polagati račune svaki put kad sa curom suprotnog spola ode na neku kavu. Ne bi mu postavljala milijun pitanja i vršila pritisak, ako ne bi imala debeli razlog za to. cerek

Što se tiče nastavka flerta kad damo osobi s kojom flertamo do znanja da smo u vezi, već je bilo pisano. Nekad nam to jednostavno godi, laskamo si, dižemo samopuzdanje i usput uživamo u druženju i naklonosti privlačne osobe.
Ako pak ta privlačnost toliko intenzivna da zasjenjuje vezu u RL ili je nekako ugrožava pa nam postane gotovo nezamislivo bez nje, onda osoba treba razmisliti o prekidu dotadašnje veze. kava
Ukoliko toga nema, već je sve usputno i umjereno radi razloga koje sam istaknula, mislim da ne treba dizati paniku.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 4:10 pm

Opet nisi odgovorila na pitanje...
Mislim da te Chak htio pitati: Kako bi se osjećala da znaš da ti dečko
očijuka sa curom koja mu je privlačna?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 4:18 pm

Skulptura je napisao/la:
@Athena, nekako imam osjećaj da se nikada nisi našla u situaciji da imaš
potrebu biti ljubomorna ili sumnjičava. Možda nikada nisi bila
zaljubljena? Kako se kaže, "Gdje nema ljubomore, nema niti
ljubavi."

Mislim da su to zaključci bez ikakvog pokrića. miga
Ja nipošto nisam posesivna osoba i smatram da to odbija ljude. Osoba s kojom sam u vezi nije moja svojina niti ja njegova.

Dakle, puštam ljudima prostora da mi kažu ono što žele, jer ako ne forsiraš stvari i ne stežeš obruč oko nekoga, puno je više šansi da će osoba s tobom biti iskrenija.
Naravno da svatko u vezi postavlja individualne granice dopuštenog ponašanja partnera.

Može se dogoditi da dođe do neke ljubomore, što je i normalno, ali to nipošto ne znači da osoba treba burno reagirati na svaku sitnicu.

Što možeš postići time da postavljaš partneru brdo pitanja i tražiš izvještaje? scratch
Samo kontraefekt, koji rezultira time da će osoba po potrebi skrivati stvari od tebe, a zabranjeno voće će i dalje gledati, još strastvenije. cerek
Mene osobno odbija posesivnost, dakle sve je stvar individualnih prioriteta koji se moraju poklopiti sa partnerovim.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 4:20 pm

Znači tebi bi bilo apsolutno svejedno da ti dečko, do kojeg ti je
stalo, hoda po kavama i očijuka sa curama koje su mu očito
privlačne?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 4:21 pm

Da izgleda da Athena ne želi odgovoriti na pitanje, ali opet to ne želi reći, tako je ustvari glupo raspravljati.

Moje pitanje je bilo potaknuto njenom izjavom:
Athena je napisao/la:

...U stilu, "ako uspijem postići nešto više, izvrsno, ako ne opet dobro". zubi
....
...pa se ja pitam da li se to odnosi samo na tebe Athena ili se tako može ponašati i tvoj dečko. Dvostruki standardi su super, kad ti nisi u onoj lošijoj poziciji...

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitimened srp 11, 2010 4:27 pm

Skulptura je napisao/la:
Opet nisi odgovorila na pitanje...
Mislim da te Chak htio pitati: Kako bi se osjećala da znaš da ti dečko
očijuka sa curom koja mu je privlačna?

Ako očijuka preda mnom na način koji smatram neprimjerenim i kojim očigledno svoju pažnju poklanja drugoj osobi, a mene zanemaruje, reagirala bi tako da bi porazgovarali poslije u četiri oka. Isto vrijedi za očijukanje u virtuali, svaki dan, satima. Vidjela bi da nešto ne štima i tražila bi da bude iskren prema meni. Ne bih dizala paniku u društvu i ponižavala se.

Ukoliko to radi umjereno, usputno i bez nekog cilja prijevare (što dakako teško da će pojedinac moći ocijeniti), osobito ako to ne čini preda mnom, onda je to sasvim o.k.
Kakva korist od skrivanja činjenice da su nam i druge osobe donekle privlačne kad smo u vezi. To je realnost bez obzira hoćemo li mi to reći/pokazati ili ne.

Dakle, sve ovisi o granici dobrog ukusa i dakako cilju.
Partner koji je sklon prijevarama, prevarit će osobu ovako ili onako. Flert tu ne igra nikakvu ulogu. kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Virtualno flertanje - prijevara ili ne?   Virtualno flertanje - prijevara ili ne? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Virtualno flertanje - prijevara ili ne?
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Zarada ili prijevara

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: