Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Četrdesete su nove dvadesete

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

Četrdesete su nove dvadesete Empty
PostajNaslov: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimečet srp 15, 2010 12:50 pm

Hoće li žene i godine ikada postati prijatelji? Hoće li žene ikada bezbrižno odgovoriti na to jednostavno pitanje, ne zamarajući se reakcijom sugovornika? Optimistično tvrdimo: na pravom su putu! Nekada su dame skrivale broj ljeta, bilo je to pravilo bontona, a danas ponosno istupaju s lijepim, velikim, okruglim brojkama. I progovaraju: da, u četrdesetim smo godinama, nismo djevojke, nego zrele žene, radimo, imamo obitelj, djecu i uspijevamo se nositi sa svojim borama i predrasudama. Jer, ne može se zaobići činjenica da se za ćelave muškarce s trbuhom kaže da su šarmantni ili simpatični, a punašne žene su debele babe.

Idealna žena

Navikle su da ih propagandna mašinerija gazi i baca unatrag jer stalno tupi po celulitu, strijama i kilogramima. A onda, iznenađenje: pojavljuju se žene koje tvrde da su 40-e godine nove 20-e. One su živahne, pune energije, jer su uspjele (po)ostati opuštene, pomirene, sretne. I one zaista postoje. A nisu glumice, pjevačice ili netko iz te branše o kojima se brine cijela svita pomoćnog osoblja.

Jedna od njih je Vlatka Bešker. Netom je napunila 49 godina i sa širokim osmijehom tvrdi:

- Osjećam se veselo i poletno kao da imam 20 godina. Ma, i bolje i poletnije, zadovoljnije! Prihvatila sam sebe, sve svoje neasvršenosti, bore. Ne bojim se starosti i starenja i ponosna sam na sve što sam napravila. Volim život i uživam u njemu - veselo poručuje.

Vlatka je pravi obiteljski tip. Nikada nije bila karijeristica, nije trčala za ambicioznim poslom, već se posvetila obitelji. Ima supruga, dvoje djece tinejdžera, majku o kojoj se brine, svaki dan pere, čisti, kuha, pegla. Odlično izgleda, vesela je, nasmijana i društvena. A sve svoje dileme, pesimistične trenutke i probleme uglavnom rješava sama sa sobom, ne opterećujući svoju obitelj.

- Ej, Vlatka, pa ti si idealna hrvatska žena, imat ćeš red frajera ispred kuće kad se ovo pročuje. Odustat će samo kad napišemo da ti je muž zgodni Dalmatinac.

A to je pak početak priče. Vlatka Bešker sa 21 je godinom upoznala 19 -godišnjeg mladića na splitskim Bačvicama i ljetna romansa prerasla je u ljubav i ozbiljnu vezu koja traje gotovo 30 godina, pa će sljedeće godine slaviti srebrni pir, 25 godina braka.

Metode samopomoći

- Ja sam takva. Kod mene je sve otvoreno, iskreno, brzo, instinktivno. Bila je to prva ljubav i znala sam da je to to. Pričekli smo s djecom do moje 30-e i sada imam dvoje tinejdžera koji su u pubertetu, a ja u klimakteriju, tako da imamo slične probleme. Rješavamo ih zajedničkim razgovorom, savjetima i na kraju, ali najvažnije, smijehom. Ono što mi je pomoglo da se u 49-oj dobro osjećam je moj karakter, jer sam zaista optimistična, vedra, imam energije i volim život i ljude.

Druženje mi je jako bitno, a dosta sam jednostavna, jer ne zamjeram ljudima, volim pomagati, lako opraštam i smatram da su ljudi u osnovi dobri, a da ih okolnosti izmijene. Naravno da imam loših trenutaka, strahova, neraspoloženja, ali nastojim ih odagnati i prevladati nekim svojim metodama samopomoći. Tko to može izvući iz sebe, može si puno olakšati život. Taj rad na sebi, da mi bude bolje i da se osjećam bolje, naučila sam sama, bez ičije pomoći, i to točno u 40-oj godini, kada sam osjetila da se nešto mijenja. Mogla sam birati naprijed ili natrag. Svi svakodnevni problemi činili su mi se veći, mučilo me toliko pitanja, dilema. Snagom volje i pozitivnih misli uspjela sam uspostaviti psihofizičku ravnotežu. (izvor)

Dakle, rekla bih da su zene zbilja na putu da ostvare navedeni naslov. Sto se vama cini? :)

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimečet srp 15, 2010 1:01 pm

samo se vi tješite!!! to bi bilo kao da netko napiše Yugo kao novi Lamburgini.... mislim stvarno....

ok, žene u četrdesetim nisu za bacit, al se nemogu nikako uspoređivati sa curama u dvadesetim!!

to što je dotična u dobrom braku, ne muče je možda neki problemi kao većinu populacije i osjeća se sretno je ne vraća u dvadesete. jer ljudi kad je vide na putu su i te kako svjesni njenih godina, a to što se ona osjeća u duši kao da joj je dvadeset je samo njena samouvjerenost...

u mom selu ima jedna baba od 90 godina... ona nemože što bi rekli germe, al je ipak svugdje ima. svaki dan se odgega do prijateljice na drugom kraju sela, kopa itd... kaj je zovneš baba neće da se odazove, čak se i naljuti.... e sad po ovoj iz teksta ja bih rekao da je baba ušla u tridesete.... :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimečet srp 15, 2010 1:25 pm

Eh, Biga, naravski da tako mislis kad imas 23 godine. Da prostis taman si prohodao. Evo ja imam 30. Ni 20 ni 40. U 20-e se ne bih vise vratila ni mrtva. Zena je u 20 skroz u kurcu po mnogim (da ne kazem svim) pitanjima. Naravski, to ne zna dok ne prodje neke stvari. Covjek uvijek misli kako je najpametniji u tim godinama u kojima jeste. Tako dijete sa 17 se posexa i misli da je strucnjak u Kamasutri.
Ako se ima srece i pameti onda se u jednom trenu osvjestis pa skuzis koji si kreten bio kad si to mislio zubi

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimečet srp 15, 2010 1:34 pm

ej, ovo o babi što je ušla u tridesete nisam mislio tebi šuknut, nisam ni gledao koliko godina imaš.. ako sam te uvrijedio, sorry, nije mi bila namjera.. :)

a ne... žene su čudne biljke... netko im kaže da su lijepe, ovo ono i one su happy kao da su na lotu dobile, a opet ako im netko kaže suprotno u stanju su izvršit samoubojstvo(ovo pretjeravam al nema veze)..
tako i ova, to što je ona sretna i poletna u četrdesetoj ne znači da je u dvadesetoj. ni po čemu. ni po tjelu, funkcijama tjela, mozgu, razmišljanjima... baš ni po čemu....

kao što ti kažešsvatko misli da je najpametniji...

edit: nebih se ni ja vratio u vrijeme kad mi je bilo npr. 18-19 nema šanse!!!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimečet srp 15, 2010 1:55 pm

Godine idealne stabilnosti se pomiču prema gore, sve smo više financijski ovisni o roditeljima, fakulteti danas nisu kao nekad, sve se više teži imati završen fakultet, sve to košta, a nakon toga traženje posla, ženidba, djeca itd.
Došla je internetska era, današnji mladići nisu isti kao oni od prije, vremena se mijenjaju, a s njima i društvo. Da, četrdesete mogu biti nove dvadesete što se poletnosti i uživanja u životu tiče.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimečet srp 15, 2010 3:00 pm

Alpha je napisao/la:
Eh, Biga, naravski da tako mislis kad imas 23 godine. Da prostis taman si prohodao. Evo ja imam 30. Ni 20 ni 40. U 20-e se ne bih vise vratila ni mrtva. Zena je u 20 skroz u kurcu po mnogim (da ne kazem svim) pitanjima.

Evo, a ja sam mislila da nešto sa mnom nije o.k. cerek
Slažem se, svi misle da su 20-te "nešto", a u većini slučajeva ne mora biti tako. zivili
Ljudi se još uvijek pronalaze, zbunjeni su, a opet odrasli i očekuje se od njih jako puno stvari i aktivnost na raznim područjima.
Smatram da 30-te mogu biti puno bolje, jer se čovjek uglavnom "skocka", formira se, a još je dosta mlad.
40-te godine mogu biti veoma zanimljive godine, iako sve ovisi od slučaja do slučaja. Jako puno žena kaže da se ne bi vratile u 20-te.
Imaš mladost, ali to puno i ne vrijedi ako nema onog unutarnjeg ispunjenja, kojem težiš u tim godinama.

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimečet srp 15, 2010 3:37 pm

@Biga, ma nisam ja to tako ni shvatila. Gle, da je meni netko prije samo 3 godine (znaci kad sam imala 28) reko da je u 30-ima puno bolje ne bih mu vjerovala. Svi koji su u 20-ima gledaju taj 30-i rodjendan ko da je baba roga. A onda prodje, pa prodje jos malo vremena i onda ti prosvijetli. Valjda taj neki razvoj ide skokovito. Znas kak se kaze da su teenageri lijeni jer se zapravo taj dio mozga zadnji razvija :D
Enivej, Omega je to lijepo koncipirao.
Mislim, ovisi sto je kome vazno. Recimo, ako je tebi vazno samo kako zena izgleda i to je to onda je za tebe definitivno zanimljiva samo osoba od npr. 20 godina.

@Athena...da, i ja tako osjecam...kad se samo sjetim kako sam razmisljala prije 5 godina oops
Enivej, promijenio mi se i pojam privlacnosti. Recimo, prije pogledam neku curu, sredjena, zgodna, sve pet i rekla bih kako je komad, ono ludilo. Sad takve gledam ko jadno, zbunjeno, ustraseno stvorenje koje ne zna di joj je glava di dupe zubi
Ima zena koje citavo vrijeme hoce imati 20 i one uopce ne prodju ovu iducu fazu. To je zez conf1

Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimečet srp 15, 2010 3:56 pm

Ali, zna se dogoditi da puno žena ljepše izgleda u nekim zrelijim godinama, nakon 20-te, jer pronađu svoj vlastiti stil.
Sukladno tome, ne bih rekla da cure u 20-tima nužno dostižu vrhunac svog fizičkog izgleda niti života općenito.

Postoje neka "ukalupljena" gledišta okoline na mlade žene, koja u biti nameću da su mlade žena u 20-tima na svom "vrhuncu", što uopće (u većini slučajeva) ne drži baš vodu.

Guardian
Skulptura

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6014
Registration date : 05.09.2009

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimečet srp 15, 2010 4:15 pm

Alpha.. Nekako mi se čini da se zapravo bojiš svojih godina.
Činjenica je da 31 god., koliko sada imaš, nije uopće puno. Niti
približno puno. Praktički si još cura tako da, ako se brineš, brineš se
bez veze.

No svejedno, mislim da godine nisu bitne. Bitno je kako se
osjećamo i kakvo mišljenje o sebi imamo. Kako Alpha kaže,
propaganda je stvorila neku ideju o idealnoj ženi bez bora, bez
celulita, bez ijedne dlačice na tijelu, sa predivnim dugim nogama,
čvrstom guzom itd... Totalni kretenizam koji nema veze sa ničim.
Za gotovo svako od navedenih "problema" postoji neko
komercijalno sredstvo koje ih uklanja. Znači, čim netko ima
koristi od toga da budete "savršena" žena, ta dobronamjernost
uopće nije dobronamjernost već pohlepa. Jednostavna želja za
zaradom uz propagandu. Sve što znamo o ljepoti znamo iz
raznih magazina, TV emisija i pričama. Tko garantira da je
idealna žena takva i da mora imati arsenal sredstava protiv
svega i svačega. Da mi je samo vidjeti na što će današnje cure,
koje sa već 13- 14 godina imaju tonu pudera i ostalih kemikalija
po licu, ličiti sa 40. Pretpostavljam da će biti slične Buldogu.

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimečet srp 15, 2010 4:51 pm

@Athena...da, slazem se ali to vide samo oni koji vide malo finije (da se tako izrazim).

@Skulp...jebate sta ti se krivo cini rofl2 Pa barem sam jasno kazala (ili mozda nisam :P ) kako sam prije i ja mislila da su godine za zenu nesto negativno. Sve dok mi nije prosvijetlilo. E sad, to sto mi je prosvjetlilo sa 30 (ili 29, nebitno), a ne sa 22 je druga stvar.
Sa 22 mi se cinilo da je npr. 35 puno godina, pa mi se cinilo da zene s godinama gube, a muskarci dobivaju i td. Sad mi je jasno koliko je to krivo. Naravno, ne vrijedi to za sve zene i ja cak ne znam sto ce za mene vrijediti ali ja tu niti ne pisem o sebi nego opcenito. Kao sto sam vec navela, prije, ako bih vidjela ful zgodnu, sredjenu curu od svojih 20 meni bi ona bila komad. Iskreno govoreci nisam ni gledala puno okolo da bih zamjetila zene nekih drugih godina vec samo ono sto mi je ispred nosa sto znaci ljude (tada) mojih godina. Enivej, sad kad vidim istu takvu curu izgleda mi...a ne znam sto da kazem...ko klaun. S druge strane pojava zene od nekih recimo 40 godina, sredjene, sigurne u sebe...bokte...smrznem se od toga...ono, osjetim se totalno inferiorna... Ako me sad kuzis ;)

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimečet srp 15, 2010 5:33 pm

Alpha je napisao/la:
@Biga, ma nisam ja to tako ni shvatila. Gle, da je meni netko prije samo 3 godine (znaci kad sam imala 28) reko da je u 30-ima puno bolje ne bih mu vjerovala. Svi koji su u 20-ima gledaju taj 30-i rodjendan ko da je baba roga. A onda prodje, pa prodje jos malo vremena i onda ti prosvijetli. Valjda taj neki razvoj ide skokovito. Znas kak se kaze da su teenageri lijeni jer se zapravo taj dio mozga zadnji razvija :D
Enivej, Omega je to lijepo koncipirao.
Mislim, ovisi sto je kome vazno. Recimo, ako je tebi vazno samo kako zena izgleda i to je to onda je za tebe definitivno zanimljiva samo osoba od npr. 20 godina.

drago mi je.. hehe
nisam ja rekao da je meni najvažniji izgled...
samo sam htio reći da je članak senzionalistički....

pa da je žena nemam poma kako sretna (ili muško, nije važno) baš zbog tog zrelijeg razmišljanja kojeg godine donesu ona se nikad neće osjećati kao dvadesetogodišnjakinja. može biti poletan/na i neznam sve više kakav/va, al nije to mladost. jednostavno mozak tako ne percipira neke stvari kao u 20-ima.

razumijem ja to što vi pričate, o osjećajima da je osoba mlađa. ja govorim da ti osjećaji nikako nemogu biti kao u 20-godišnjaka/inje... kontate??
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimepet srp 16, 2010 1:33 am

Ne kuzim sto hoces reci s time "to nije mladost". A sto je mladost? Koje su prednosti mladosti? Mislim, ono sto mladi rade stariji vise niti nemaju potrebu. Dakle, neko nocarenje ili ne znam sto. Gledam dansanje dvadesetogodisnjake. Taj njihov zivot mi tako isprazno djeluje. Izaci, napit se, zabrijat s nekim, ulaze u nekakve povrsne veze...mislim...jedinu prednost vidim u tome sto zena sa 20 ima cvrce sise i dupe s time da je i to postalo upitno obzirom na prehranu tih ljudi :P Za zene cak ni sex nije bolji u tim godinama :P

Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8408
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimepet srp 16, 2010 10:44 am

Svako razdoblje života ima svoje dobre i loše strane. Pitanje je kako ih mi iskoristimo, to jednako vrijedi i za žene i muškarce. Sigurno ste vidjeli muškarce u četrdesetima koji su uništeni bilo alkoholom, kockom, drogom. Naravno oni su s time počeli u dvadesetima, pa su im dvadesete strašno super, a četrdesete užasne, jer se sada moraju nosi sa posljedicama svog ponašanja. Da su možda bili malo svjesniji sebe i da su bili možda malo više nesigurniji u sebe i svoje postupke, možda bi ima sada bilo lakše.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimepet srp 16, 2010 11:07 am

Naravski. Ne vrijedi to za svih ali vrijedi za sve vise zena u odnosu na prije. Mislim da su muskarci, takodje generalno gledano, uvijek do sada bili u prednosti po tom pitanju.

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimepet srp 16, 2010 11:25 am

Alpha je napisao/la:
Ne kuzim sto hoces reci s time "to nije mladost". Mislim, ono sto mladi rade stariji vise niti nemaju potrebu. Dakle, neko nocarenje ili ne znam sto. Gledam dansanje dvadesetogodisnjake. Taj njihov zivot mi tako isprazno djeluje. Izaci, napit se, zabrijat s nekim, ulaze u nekakve povrsne veze...mislim...
e o tome govorim... starijima to neće pasti na pamet jer su npr skužili koliko je to ludo... mislim čast izuzecima...

kažem da čovjek od 40 godina neće sad izaći na put i tamo se utrkivati kao kad je bio mladić od 20... zašto??? zato što je možda sad svjesniji opasnosti itd.
može on uživati u vožnji kao onda, al to nikad neće biti isti osjećaj.tada je bio prožet moći i adrenalinom, a sad voli samo krstariti polako i gledati okolinu...

eto, nadam se da sam sad maaaalo jasniji u ovoj usporedbi jednog izoliranog osjećaja u životu... isto to se može reći za skoro svaku situaciju...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimepet srp 16, 2010 12:24 pm

Ovaj, ja ni sa 20 nisam radila takve stvari jer po meni moras biti budala za tako nesto. Osobe kojima su potrebni takvi adrenalinski momenti su tesko disbalansirani.

E sad, ako se netko, recimo, bavi auototrkama onda ce se bavit i sa 40 jer je to ono sto voli. Mislim da nije dobra usporedba kazati da netko od 40 nece radit ono sto je radio sa 20 jer se toliko ekstremno propametio. Naime, ako netko sa 20 nije bio dovoljno pametan da shvati da cesta nije trkaliste onda nece bit ni sa 40. Hocu reci, autotrke i radjenje gluposti po cesti nisu ista stvar. Meni se cini da ti mislis kako se osoba skoro pa iz korjena promjeni nakon nekih godina. To nije tocno bas.

I dalje ne kuzim sto ti znaci "to nije mladost" i koje su to tocno prednosti? Prednost je ludirat se na cesti sto kasnije mozda neces radit?

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimepet srp 16, 2010 12:40 pm

prednost mladosti je ta što ne razmišljaš!! motor mi se pokvario prije 2 godine. tek jučer sam sjeo na susjedov da se provozam. i prije sam jurio tom brzinom, čak i brže, al mi sad nije bilo tako jednostavno... uvuče se crv sumlje u mozak i previše razmišljaš o posljedicama...

moj stari je u 30-ima vozio ko šumi, sad kad mu je 50 jedva gmiže što meni ide na živce, ali ću možda i ja bit takav...

prijatelj(stariji) je radio gluposti po cesti, u životu, svugdje dok se nije oženio.. kad je dobio prvo dijete BMW je zamijenio za golf 3.. govorim o tome.. nekontam zašto me ne razumiješ... taj i sad izlazi uvečer u grat, gušta, pjeva pleše bla bla bla, al se ne opija, ne pali gume po gradu, ne drifta, nema problema sa policijom... zašto?

zato što je ajmo reći dozrio.. ne zato što je on to htio, nego što ga je život(čitaj žena i djeca) natjerali da razmišlja o posljedicama njegovih radnji...

a ovo "to nije mladost" ću samo reći: "mladost, ludost" , što se jako rijetko može čuti za osobu koja je starija, mislim koja je prošla to hebeno razdoblje od 20-25 ili 26 godina...

i prednost mladosti: živiš sa starcima(uglavnom). ne brineš se hoćeš li imati para za jelo i ostale gluposti, nemaš nikoga za koga se ti trebaš posebno brinuti(žena, djeca), "svako odjelo bolje stoji, svaka rana manje boli"...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimepet srp 16, 2010 12:52 pm

Zato jer sam cekala ovo sto si upravo kazao: prednost je to sto ne razmisljas ;)

Slazem se. To je na jedan nacin prednost ides

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimepet srp 16, 2010 2:09 pm

to nisi odma rekla šta čekaš, pa bih to rekao... :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimepet srp 16, 2010 2:40 pm

Pa jesam...al nisi bio dovoljno konkretan ;) Ocito da se faktor zajebanosti kod zena s godinama ne mijenja, a? zubi

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimepet srp 16, 2010 3:17 pm

nikako... hehe
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimepet srp 16, 2010 3:19 pm

Dobro je. Mislila sam da ces reci da se mijenja i to uzlazno zubi

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimepet srp 16, 2010 3:20 pm

da budem iskren, to sam mislio... al ipak sam se zadržao.. heeh
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8408
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimepet srp 16, 2010 3:25 pm

...ja bi ipak rekao da je silazno, obzirom da se s godinama stječe i tolerantnost.

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitimepon srp 19, 2010 11:29 am

Nadajmo se. Svi rofl2

PostajNaslov: Re: Četrdesete su nove dvadesete   Četrdesete su nove dvadesete Icon_minitime

[Vrh] Go down

Četrdesete su nove dvadesete
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next