Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fildelfijski pokus

Go down 
+21
josip21
kety6
Jaykof
mare
Orbit
Galileo Galilei
Karl Marx
Tutankhamon
Blizzard
Akhkharu
silver
sanja
Hybrid
Luksor
Milab
zvezda
malena
indigocakra
Alpha
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimesri pro 10, 2008 12:49 am

Evo jos jednom Teslino tajno oruzje - LINK

:)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
kety6
Višestanični organizam
kety6


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 79
Age : 30
Registration date : 14.09.2008

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimesri pro 10, 2008 12:52 pm

hvala puno,puno :) :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimesri pro 10, 2008 2:06 pm

NP :) zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimečet pro 18, 2008 8:03 pm

Svi smo bili malo uzbudeni zbog prijašnjih dogadanja,
i, kada smo upalili opremu, sve je bilo normalno prvih 60-70 sekundi. Onda se dogodio
plavi flash i brod je nestao. Neumann je poceo panicariti jer nije znao što se dogodilo, no
malo se smirio kada se brod ponovo pojavio. Sve je bilo OK, osim posade. Moj brat i ja
uspješno smo izbjegli sve nevolje koje su snašle posadu jer smo se nalazili u potpalublju.
Kada smo izašli van, tokom eksperimenta, iskocili smo, misleci da cemo udariti u vodu,
no iskocili smo na obalu i to u godinu 1983. !
Našli smo se unutar drugog projekta - Phoenix, na Montauku, Long Island. Sam projekt
je u to doba bio potpuno operativan, i odmah su nas zgrabili stražari, koji su nas odveli
pet katova pod zemlju gdje nas je docekao - von Neumann. Gospodo, rekao je, morate
se vratiti natrag i ugasiti opremu na Eldridgeu. Cini se rekao je, kako su se dva
eksperimenta spojila u jedan; napravljena je rupa u prostoru koja je usisala Eldridge.
Posada koja je ostala na brodu okružena je mjehurom, koji se širio i koji bi mogao
napraviti poprilicne probleme ako se ne ugasi'. Ljudi iz ovoga projekta bili su sposobni
vratiti nas natrag. Morali smo iskljuciti opremu pod svaku cijenu. Vratili smo se i uništili
je. Nakon toga moj se brat odlucio vratiti u '83. godinu. Slijedeci je pokus napravljen bez
posade. Oprema je bila spojena kablom kojim su je mogli i iskljuciti. Kada su ukljucili
opremu brod je odmah nestao, nakon cega se pojavio u Norfolku i vratio natrag.
No, sa ugašenom opremom ili opremom gdje je dobar dio nje nedostajao. Shvatili se da
se igraju sa necim o cemu nemaju pojma i rastrancirali su brod, popravili ga i poslali na
normalne dužnosti. Nakon završetka rata, Truman je pedesetak brodova poklonio Grckoj.
No, svaka stranica u brodskom dnevniku prije 01. Januara, 1944. godine je nedostajala.


mislio sam da je i ovo trebalo napisati...
znaci tip tvrdi da su bili na tom brodu i da su za vrijeme pokusa otisli u buducnost tj.da su se nekako ta dva pokusa spojila i da se nekako otvorila vremenska...tko zna cega....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimepet pro 19, 2008 11:46 am

Dobrodosao Josipe21 :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimesub pro 20, 2008 12:21 am

Dobro došao Josipe21
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimened pro 21, 2008 9:51 pm

Dobro došao Josipe21
:D
btw-e a otkud ti to?
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimened pro 21, 2008 10:56 pm

pa iz one knjige...stavio sam linkove
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimened sij 04, 2009 6:45 pm

aha.
tnx
ne vrijedi mi link al nea veze.,......
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimeuto sij 06, 2009 9:11 pm

Ljudi, film će na HRT-u o Teslinim tajnama. Idem pogledat na njihov program da vidim kad će točno, sam malo.....

.
.
.

Sutra u 20:55 na drugom programu


Pa tko hoće, a vjerujem da vas ima, neka pogleda :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimesri sij 07, 2009 12:57 am

Da, ponovi to sutra još negdje, sigurno nas ima whee
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimesri sij 07, 2009 3:55 pm

narode moj, ovako upišite u google alternativna historija i malo pršvrljajte po stranici, kolega osmanagaić ima čak i neke činjenice i tvrdnje koje su istinite.... samo treba malo proguglat
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimečet sij 08, 2009 3:36 pm

Tesla je bio mistik , wow!


Mislio sam da će malo pričati od filadelfijskom eksperimentu, no film me se itekako dojmio, kao što mi je dao još jedan u nizu dokaz da se isplati proučavati parapsihologiju (onaj vlak).

A kada sam od Morgana čuo onu rečenicu da sruše Teslin toranj pomoću kojeg bi svi imali besplatnu energiju zato da ne bi prodavao samo antene, joj! Znao je sudbinu svijeta, vidio je da se događa zagađenje kako je Tesla rekao, ali on je zbog svojih bijednih 10-ak godina života odlučio uništiti jednog od najvećih umova čovječanstva i možda zadnju šansu za promjenu čovječanstva!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Groinx
Riba
Groinx


Male
Virgo Goat
Broj postova : 104
Age : 32
Registration date : 07.05.2008

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimečet sij 08, 2009 5:21 pm

Da šteta je to što su ga zeznuli puno ljudi je od njega pokralo njegove ideje, ali mislim da je njemu bilo svejedno sto su mu neki ljudi krali ideje jer njegov je cilj bio pomoći čovječanstvu, je da zato nije trazio nikave novce i nagrade, samo je htio olakšati život ljudima.Je da je prerano izašao sa svojim idejama pa ga gotovo nitko nije mogao pratiti šta radi i rjetko ko se razumio u to šta je on radio.
Da mu se ostavrila ta ideja sa tornjem to zna kakav bi danas nači života bio na zemlji, i koliko bi on napravio svojih patenta.Ali kao što kaže legi da uništili su jedanog od najvećih umova čovječanstva.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimečet sij 08, 2009 10:06 pm

Nisam gledala zadnji dio filma jer sam morala pričati na telefon cry
[Vrh] Go down
Groinx
Riba
Groinx


Male
Virgo Goat
Broj postova : 104
Age : 32
Registration date : 07.05.2008

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimepet sij 09, 2009 6:21 am

kada je u filmu onaj komesar reko Tesli da genija čini 1% nadahnuće i 99% znoja, i onda gospodine tesla vi se ne znojite.lol!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimepet sij 09, 2009 1:40 pm

Ja mislim da je sve to u vezi Tesle debelo preuveličano 8)
[Vrh] Go down
Tucakovic
Stanica



Female
Gemini Cat
Broj postova : 10
Age : 60
Registration date : 06.03.2009

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimened oľu 15, 2009 6:10 pm

ja vrsim neke eksperimente
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimened oľu 15, 2009 9:35 pm

e ovo ti je genijalna izjava....ti vrsis neke eksperimente....i sta sad...mi smo svi ovdje vidoviti....
ajde objasni malo to sta ti to radis koje to eksperimente....
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 4:43 pm

josip21 je napisao/la:
e ovo ti je genijalna izjava....ti vrsis neke eksperimente....i sta sad...mi smo svi ovdje vidoviti....
ajde objasni malo to sta ti to radis koje to eksperimente....
lol
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fildelfijski pokus - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Fildelfijski pokus   Fildelfijski pokus - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Fildelfijski pokus
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: