Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prijatelji sa "povlasticama"

Go down 
+15
Mama
Special M
biga
MoW
Marlboro
Icarus
Sang Real
Blizzard
Armin od Irima
InaNNaa
Chakotay
Legionar
Flamezar
Alpha
Athena
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 9:21 am

Kad bi to bilo samo to tj. samo sex i ništa više, onda bi ju lijepo odbio, ali bi prije toga kroz razgovor vidio da li ona zbilja ne želi ništa viša :) Naravno to vrijedi za danas, prije bi vjerojatno prihvatio bez puno razmišljanja :)
Ali sad znam kako bi to završilo i znam da bi se nakon toga osjećao prazno i usamljeno, a samo sex nije toga vrijedan.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 9:43 am

Pa pošto je to sex bez obaveza, nitko ti ne brani da takav odnos prekineš zbog neke druge...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 10:35 am

Je, ali pitanje je što bi ja želio, iz moje perspektive to ne bi bio samo sex, ja bi želio i nešto više, pa bi mi onda bilo teško to prekinuti.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 10:48 am

Ne postoji sex s obavezama niti sex bez obaveza. Sex je sex. Ljudi izlaze, u vezi su, sexaju se i svejedno prekinu. Dapace, neki imaju i djecu proizislu iz tog sexa pa se svejedno rastanu. Kako god mi to zvali, veza ili prijateljstvo s povlasticama, opetovani sex sa istom osobom jednostavno "stvara" jedan vid bliskosti koji ne stvara nista drugo. Naravno, to je tako ako pricamo o normalnim ljudskim bicima. Pod time smatram na ljude koji nisu potpuni egositi i koji misle samo na sebe i svoj uzitak (ne samo u sexu nego opcenito). A ako se zbilja radi o prijatelju/prijateljici onda je logicno da je osobi stalo do tog prijatelja/prijateljice i da se ne ponasa kao da je to "netko s ceste".

Ako se osoba bas nije u stanju kontrolirat, ako nije u stanju sama izac na kraj sa svojom sexualnosti i ako bas mora imat nekog za upraznjavanje sexa onda bi bilo postenije da plati i gotovo.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 11:07 am

Zbog čega bi bilo poštenije da plati? Ako su obje (ili više) osobe pristale na takav odnos i odgovara im tu i tamo se poseksati jer im je super, što je tu loše? Obje osobe znaju već unaprijed u što se upuštaju...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 11:13 am

Iz razloga kojeg sam napisala u prvom postu na ovoj temi:

Citat :
Mislim da ne znaju sto rade niti sto zele u zivotu. Tako nesto se na kraju obije o glavu.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 11:17 am

I zbog toga što sex stvara jedan viši stupanj bliskosti koji onda kao da vuče za sobom nešto više. Ne možeš više na tu osobu gledati kao na nekoga s kime si popio kavu i to je to.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 11:19 am

@Alpha - Vidiš, može se iskoristiti taj tvoj citat.
Ti MISLIŠ da ne znaju što rade. MISLIŠ. U takvo što se UGLAVNOM upuštaju osobe koje već imaju nekog životnog iskustva iza sebe, a rjeđe mlađi. Da sad imam priliku, ne bih se upuštao u takvo što, jer ZNAM što to nosi.
Mislim da krivo misliš... :D

@Chakotay - iz prve ruke znam da je moguće tu osobu gledati kao frendicu, ići s njom na kavu, normalno se družiti. Možda sam ja iznimka...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 11:27 am

Kao što rekoh ja to ne bi mogao, ali opet ja i nisam baš neki reprezentativni primjerak :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 11:37 am

Nitko i nije reprezentativni uzorak, jer u svakoga možemo naći "prljavoga rublja"...
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 1:05 pm

Alpha je napisao/la:
Koliko sam ja shvatila InaNNaa, njeno iskustvo upravo potvrdjuje ono sto smo i kazali. Naime, ako dobro razumijem, ona kaze kako je to prijateljstvo gotovo. A gotovo je radi toga sto su u sve bile upetljane "povlastice".

Aha. Boink
Ja sam shvatila da je kazala kako je ono "skoro pa prijateljstvo", dakle kako osobito ne narušava odnos prijateljstva. Mea cupla. miga
Inače, čula sam da uglavnom muškarci nemaju ništa protiv prijateljstva "sa povlasticama", žene puno rijeđe. Pitam se zašto. cerek

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 1:10 pm

moje iskustvo je rezultiralo ovim: ne mogu se zamislit s tim "prijateljem" na nekoj popodnevnoj kavi kako bezbrižno ćaskamo o zadnjoj knjizi koju smo pročitali, o filmu o glupostima svim mogućim koje su nam nailazile kako teme..
sada znam koja je to greška bila i da mi je sadašnju pamet, ne bih sebi to dozvolila, jer mislim da bi sex trebao doći u obzir samo u vezi u kojoj ima i nešto više od fizike... oops
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 1:12 pm

athena, ja sam se jednako kao i on borila da to opstane, samo iz razloga što je to bilo jedino (tada sam smatrala tako) pozitivno u mom životu. mislila sam da i to prestane da se slobodno mogu ustrijelit negdje u šljiviku!
to ima više povezanosti s nestabilnošću emocija nego sa zdravim razumom
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 1:18 pm

Ja nikad nisam bila u toj situaciji, ali razumijem.
Eto, baš ono što ti kažeš, to je vjerojatno bilo nešto što si smatrala pozitivnim, na početku vjerojatno i uzbudljivim dijelom života. :) Razumljivo da ćemo posegnuti za raznim načinima ispunjenja, kad smo emocionalno disbalansirani.
Može se dogoditi. I to je dio životnog iskustva, jedna lekcija u međuljudskim odnosima. miga.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 1:22 pm

da jedna teška lekcija koju je bilo bolje učiti na tuđoj, nego na vlastitoj koži. mislim da bi se neki dobar psiholog doobro pozabavio mojim stanjem u tom periodu života. realnost je totalno iskrivljena. kao da me netko izbacio iz moje kože i sve ono što znam da nije u redu se čini savršeno! ono, od rane zore, čekaš poziv za tzv.kavu, kino, a zapravo i on i ja znamo što će se dogodit.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 1:27 pm

@Armin...da, ja kazem da MISLIM i kazem UGLAVNOM jer ne bih generalizirala. A ti kazes da ZNAS i onda sam sebe pobijas pa je jasno da si ili zbunjen ili ne znas cime se vracamo na moju citiranu izjavu gica Ako nekom nije jasno gdje se pobijas onda je to u onom dijelu gdje na kraju ipak konstatiras da to vise nije prijateljstvo niti moze biti. Dakle, sam svjedocis da takav cin presudi prijateljstvu sto ja i tvrdim (kao i Chak, Atehena, Ina). Naravno, druga stvar je ako netko stupa u to znajuci da time zrtvuje prijateljstvo i odluci da to zeli napravit jer mu je sex vazniji od odnosa s tom osobom. Ali u tom slucaju, po meni, nije se niti radilo o prijateljstvu.

Btw, ne podcjenjuj protivnika. Mozda nisam upraznjavala tako nesto ali sam prosla razne faze u zivotu. Razne situacije pa, kao sto sam i kazala, razgovor o tome sa svojim najfrendom. Srecom, oboje smo zakljucili kako nase prijateljstvo nije vrijedno da se riskira i unisti tako necim banalnim poput sexa.
Sad, sa odmakom godina i nekog iskustva iznosim onu recenicu od gore.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 2:20 pm

"Ponekad poklonim usne nekome samo da bih vidjela kako ih uzima. Dok ja nijemo sagledavam svoje postojanje na ivici gluposti ili dosade... A ponekad mi je lijepo...."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimesub ruj 04, 2010 9:42 pm

Kako da kažem, takav odnos je ni vrit ni mimo, niti je veza niti prijateljstvo. Može takav odnos biti zabavan za obje strane, imaju nekakvih koristi iz toga, ali kad se već odlučimo za takav odnos, onda bismo trebali računati na to da na kraju vjerojatno od svega toga neće ostati ništa ili će ostati nešto, ali nešto.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimesub ruj 04, 2010 9:54 pm

Oš neš bangladeš - tako mi je nekako najbolje...
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimesri lis 27, 2010 5:48 am

imala sam jednu vezu prie par godina,savrsen decko pametan zgodan duhovit niejdnom se nismo posvadjali cak ni neke sitne prepirke nie bilo...i samo odjednom puf ode sve kvragu nakon 6,7mj te vezice krene sa pricom da me jako voli ali da me dozivljava kao sestru la la la vrlo bolan prekid za mene,trebalo mi dugo da dodjem sebi...nakon svega toga poceli smo se nalaziti par puta izisli ko frendovi i onda sve krenulo u vrlo cudnom smjeru...zvao da je solo doma,boca vina,glazba itd,i tako svakih par tjedana nalazili se ili kod njega doma,ili u autu,nakon mog izlaska,nakon njegovog izlaska,sretali se po klubovima itd itd

on je citavo vrijeme igrao na kartu prijatelja sa povlasticama dok je za mene to bila tjedna,mjesecna doza ljubavi,naravno jos uviek obavijena nadom da bi mozda ponovo bili zaedno...i tako je to prijateljstvo trajalo godinu,dvie skoro pa tri dok on nie uletio u novu vezu i od tada mir,bilo mi je tesko ali eto proslo je...jbg naivna klinkica pala na foru...

ono sto hocu reci rijetki su slucajevi obostranog cistog pristanka na takvo prijateljstvo.to valjda mogu samo oni koji shvate da tai netko mozda u potpunosti im ipak ne odgovara tj nezadovoljava neke kriterije za vezu ali je sasvim adekvatan,opremljen za neke zabave u sitne nocne sate...u vecini slucajeva mislim da jedna strana ipak pristaje samo zato jer jendostavno nema drugog izbora da tu osobu zadrzi pokrai sebe a trenutni njezin odlazak ne smatra opcijom kava
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimesri lis 27, 2010 1:25 pm

A on inače pijucka vino sa sestrom u sitne noćne sate misli

Nema tu niti prijateljstva niti bratsko sestrinskog odnosa, tu se radi o iskorištavanju. U nekim rijetkim slučajevima postoji međusobno i obostrano iskorištavanje, pa je to u stvari ok, ali u većini slučajeva se radi baš o tome da se jedna osoba nada da će doći do nećega više, a druga iskorištava tu činjenicu.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimesri lis 27, 2010 4:43 pm

amen
[Vrh] Go down
Icarus
Višestanični organizam
Icarus


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 59
Age : 43
Location : Ni na nebu ni na zemlji...
Registration date : 12.02.2011

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimečet vel 17, 2011 9:21 am

Ne slažem se sa većinom gore napisanog.
Iz iskustva znam da prijateljstvo između muškarca i žene može dobro funkcionirati ako u cijelu priču dodamo povlastice.

Nitko ništa ne očekuje, svi sve znaju, možemo otići na kavu, čaj, film ili u krevet i šta god radili dobro se provedemo

:)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimečet vel 17, 2011 11:28 am

Iz mog iskustva prijateljstvo izmedju muskarca i zene moze dobro funkcionirati samo ako izmedju njih po pitanju sexa nije bilo nista. Cim je bilo nesto to "prijateljstvo" ce puknut cim jedan od "prijatelja" udje u (ozbiljnu) vezu. Naravno, uvijek postoje iznimke ali za vecinu vrijedi tako.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitimečet vel 17, 2011 12:01 pm

Neko vrijeme takvo "prijateljstvo" i može funkcionirati, ali sigurno ne dugo.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijatelji sa "povlasticama"
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Prijatelji
» vicevi..
» Prijatelji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: