Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Zasto cure ne vole plavokose???

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

Zasto cure ne vole plavokose??? Empty
PostajNaslov: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimesri srp 21, 2010 1:01 pm

Vjerovatno cu biti optuzen za generaliziranje, ali ovo govorim iz vlastitog iskustva,
zene preferiraju crnokose i smedjokose muskarce.
S druge strane plavuse su veoma trazene i smatraju se seks simbolima.
Takodje ne znam sta znaci ona zenska matra koju sam cuo mnogo puta (plavokosi muskarci su ili izuzetno lijepi ili izuzetno ruzni).

Vase misljenje...???
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimesri srp 21, 2010 2:03 pm

Mozda se svjetla boja kose vezuje sa necim njeznim pa je pozeljno kod zena ali ne i kod muskaraca.

Ovo da su plavokosi muskarci ili izrazito lijepi ili izrazito ruzni nisam cula niti to smatram istinom.

Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimesri srp 21, 2010 3:38 pm

Ne bih generalizirala. Plavokosi muškarci mogu djelovati onako više nježnije, od primjerice nekih tamnoputih i markantnih tipova.
Ipak, ne bi rekla da su "ljepši ili ružniji" od muškaraca bilo koje boje kose.

Mislim da me ne privlači određen tip muškarca (striktno fizički), iako se uglavnom radi o smeđokosim muškarcima (najviše ih ima), čak posebno ne "padam" na neke tamnopute i tamnokose. O.k., neki crvenokosi muškarci sa bijelim trepavicama i pjegicama mi mogu biti manje atraktivni, iako nije pravilo. :D

Ja sam dosta svjetlokosa/svjetloputa pa mi možda iz tog razloga plavokosi muškarci nisu posebno atraktivni. Moja prijateljica je tamnoputa i nju oduvijek redovno privlače plavušani. cerek

Sad ne znam ima li nečega u onome da se suprotnosti privlače i po pitanjima fizičkog izgleda. misli Imamo slučajeva da nekome npr. pune usne ili plave oči mogu biti vrlo privlačne, a opet ako je pojedinac sam plavook ili ima pune usne te iste "kvalitete" toliko ne zapaža kod drugih niti ne naglašava njihovu atraktivnost. scratch

Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimesri srp 21, 2010 7:31 pm

pa i za plavuše se kaže da su ili izuzetno lijepe ili izuzetno ružne. mislim da je to zbog naših očekivanja da plavuše budu savršeno lijepe, pa ako malo odudaraju od te vizije onda nam se može činiti da je osoba ružna. s muškarcima je ista stvar. mene ne privlače posebno muškarci svjetle kose ali sam ipak jednog izabrala za životnog partnera. boja kose nije bila presudna.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimesri srp 21, 2010 10:59 pm

Ako mi je sta mrsko to je kad cure pricaju o duhu i unutrasnjoj ljepoti koja ih privlaci kod muskaraca, a u tri milisekunde ocjene muskarca i odluce hoce li prihvatiti njegov poziv na kafu ili samo izmjeniti par rijeci ili ga prezrivo odbiti.
Bice da za njegov duh i unutrasnju ljepotu djevojke imaju detektore brzine Pentium cetvorke !Zasto cure ne vole plavokose??? 64658
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimesri srp 21, 2010 11:01 pm

Ja sam plavusa zubo i oduvijek su mi se svidjale tamnije, ali kako mi kosa pocinje prelazit u smedju postaje mi svejedno, jeli to do toga? zubo
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimečet srp 22, 2010 12:04 am

Fantom je napisao/la:
Ako mi je sta mrsko to je kad cure pricaju o duhu i unutrasnjoj ljepoti koja ih privlaci kod muskaraca, a u tri milisekunde ocjene muskarca i odluce hoce li prihvatiti njegov poziv na kafu ili samo izmjeniti par rijeci ili ga prezrivo odbiti.
Zasto cure ne vole plavokose??? 64658

Pa ovako...Ja vjerujem da je fizička privlačnost bitna, ali nikako nije isključivi kriterij. Mislim da cure koje su vrlo mlade ili tinejdžerice više pate na to kako on izgleda, nego što ima "u glavi". cerek
Ja sam već u godinama kad mi srce ne zatreperi samo zato jer netko wow izgleda (ne znam zapravo je li to ikad bio slučaj, možda kad sam imala 15 ili 16 zubi ), nego su mi bitnije neke druge stvari, od načina razmišljanja osobe do toga da se moramo naći na istim valnim duljinama, imati slične poglede na život i sl.
Tako da, uzalud nekom izgled macho muškarca i top modela, ako je iznutra "prazan". Daleko od toga da će osoba pristati biti s nekim tko mu je totalno fizički odbojan ili neprivlačan, ali vjerujem da ima žena kojima fizička komponenta nije najbitniji niti isključiv kriterij. Nekad je dovoljan samo jedan detalj, a ne cjelokupna "savršena" pojava osobe da nam se netko svidi.
Sad, takav stav možda ne ovisi samo o sazrijevanju neke osobe već općenito i o prioritetima same osobe. miga

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimečet srp 22, 2010 10:13 am

U potpunosti se slazem sa Atheninim gornjim postom. Tako je i kod mene.

Naime, kad bi zene birale samo po izgledu, kao sto to Fantom sugerira, vrsta bi nam izumrla :P

Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimečet srp 22, 2010 11:05 am

Vjerujes li ti Alpha u ljubav na prvi pogled...??? Zasto cure ne vole plavokose??? 888361
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimečet srp 22, 2010 11:19 am

Fantom je napisao/la:
Vjerujes li ti Alpha u ljubav na prvi pogled...??? Zasto cure ne vole plavokose??? 888361
il da naiđem drugi put??
hehehe

sorry, morao sam... :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimečet srp 22, 2010 11:54 am

@Fantom...ne znam. Vjerujem da to postoji za neke ljude ali osobno ne padam na neciju samu pojavnost tako da meni ne bi bio dovoljan jedan pogled vec makar jedan razgovor barem da se neke vibre pokupe ili nesto.

@Biga...bas jesi, a? lol

Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimečet srp 22, 2010 12:07 pm

Dobro Alpha to vrijedi za nase govorno podrucje tj. ljude
koji govore istim ili slicnim jezikom..
A zamisli sada da si recimo na odmoru u Milanu ili Barseloni.
Sjedis u kaficu uz kaficu i odjednom prilazi momak lijep
kao Apolon i pita da li je slobodno.
Ti tek toliko razumijes da potvrdis da jeste.
Srce ti zatreperi,leptirici u stomaku prorade ali dalje ni makac.
Kao sto si vec pomenula,bitna je vibracija i jedan razgovor.
Ovdje imas vibru ali razgovor ne dolazi i obzir.
Ostaje vam samo da se gledate.
Pitanje,da li jezik moze biti ogromna prepreka za ljubav dvije osobe...???Zasto cure ne vole plavokose??? 888361
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimečet srp 22, 2010 12:34 pm

Ali efekt progutanih kukaca mi se nece javit samo zato jer on izgleda ko Apolon.

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimečet srp 22, 2010 1:03 pm

Palo mi na pamet da dodam... @Fantom...to sto netko nekog fizicki privuce nije ljubav. To je nagon.

Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimečet srp 22, 2010 1:18 pm

Ljubav bez nagona je platonska ljubav...??? Zasto cure ne vole plavokose??? 888361

Istina, posve je moguc spolni nagon bez ljubavi ali ljubav uvijek ima neke veze sa spolnoscu..Zasto cure ne vole plavokose??? 659892
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimečet srp 22, 2010 1:48 pm

Platonska ljubav je ona koja se fizicki ne manifestira sto ne znaci da nema zelje.

U ranije opisanoj situaciji moze doci do nagona sto se obicno tumaci zaljubljenoscu, a ljubav dolazi kasnije. To sto neki odmah prozovu zaljubljenost ljubavi je druga stvar. Isto tako sto neki nagon prozovu zaljubljenoscu je treca stvar. I tako...

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimeuto kol 03, 2010 11:42 am

Ja to zovem zaljubljena slijepost koji tinejđeri nazivaju ljubav, i tako svaki mjesec nova ljubav :P

Ne znam, ja se doduše okrečem za plavušama iz dva razloga:
Zanimljivo se ističu iz okoline
I da li je to blajh? Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_eek

Ok.. ako je nježniji od prosjeka tad se ne okrečem

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 1:04 pm

Cini mi se da bas one koje "ne vole plavuse" se na kraju zaljube u nesto plavo lol

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 6:19 pm

zar si sumnjala zubo

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 8:31 pm

A eto...predpostavka je majka svih zajeba zubi

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 9:12 pm

nisam ni ja mogla bolje posložiti zivili

PraGlodavac
whitelady

Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Registration date : 17.10.2010

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimesri stu 03, 2010 10:31 am

kao tinejđer sam bila luda za plavokosima ,sad su mi totalno odbojni tj.:) nisu mi više ono nešto ,tamnokosi su mi bolji, onako za napasti oći :P
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical

Female
Cancer Rooster
Broj postova : 748
Registration date : 19.02.2011

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimesri stu 02, 2011 3:18 pm

Meni se vise svidaju plavokosi face oduvijek x)
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13

Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Registration date : 03.08.2011

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimesri stu 02, 2011 7:14 pm

:O
Ko kaže da cure ne vole plavokose?
Meni su čist oke.
zubi

Iako ono - tako svejedno jel plavi ili crni, ako nema mozga - šta će ti?
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical

Female
Cancer Rooster
Broj postova : 748
Registration date : 19.02.2011

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitimesri stu 02, 2011 7:29 pm

kika13 je napisao/la:
:O
Ko kaže da cure ne vole plavokose?
Meni su čist oke.
zubi

Iako ono - tako svejedno jel plavi ili crni, ako nema mozga - šta će ti?

e to, slazem se cheer
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zasto cure ne vole plavokose???   Zasto cure ne vole plavokose??? Icon_minitime

[Vrh] Go down

Zasto cure ne vole plavokose???
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next