Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Metrosexualci

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Metrosexualci Empty
PostajNaslov: Metrosexualci   Metrosexualci Icon_minitimesub srp 24, 2010 4:19 pm

Prekjuce setajuci sa svim clanovima porodice po najpoznatijem Salzburgskom setalistu zvanom Mocart plac
naletismo na interesantno drustvo koje je pricalo o necemu na sred setalista.
Posto su nam smetali da prodjemo bili smo prisiljeni da ih dobro odmjerimo.
Radilo se o dvije djevojke i dva momcica.
Nista neobicno ali ono sto me je zapanjilo bilo je da su ova dva nesretnika bili jace nasminkani nego njih dvije.
Zena mi je objasnila sta su sve koristili od kreona i maskare do svega ostalog sto zenama sluzi za svakodnevno likovno obrazovanje.Metrosexualci 295661
Jos mi je skrenula paznju da se ne cudim toliko jer je u pitanju trend i da se takvi muskarci ne zovu sminkeri nego metrosexualci. Posto volim pokusavati koristiti logiku upitah je kako kod nas u Salzburgu moze neko biti taj metro kad mi u Salzburgu nemamo podzemnu zeljeznicu.
Doduse imamo tramvaje koje su nekad vukli konji a sada predstavnici te zivotinjske vrste voze pojedine tramvaje.
Skonta zena da meni ne vrijedi dalje objasnjavati taj novi trend i samo odmahnu rukom u znak da nije vise u mogucnosti slusati moje "bisere". Metrosexualci 64658
Posto izgubih ravnopravnog sagovornika prebacih se na razgovor sa jedinim preostalim clanom porodice Juniorom tj. sinom.
Zaprijetih mu da on ne smije biti taj nekakav metrosexualac nego obicni normalni sexualac koji od sminke koristi losion poslije brijanja i dezodorans.
Sin me zbunjeno pogleda i samo rece " Pa tajo mame se sminkaju a ne muskarci i prahnu u smijeh".Metrosexualci Icon_scratch

Pozdrav svima a metroseksualcima sretno sminkanje i fino slozite boje.

Sta vi mislite o ovom novom trendu...???Metrosexualci 888361
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Metrosexualci Empty
PostajNaslov: Re: Metrosexualci   Metrosexualci Icon_minitimesub srp 24, 2010 9:04 pm

huh, ja se zabrinuo da se ti ne furaš na to kad sam vidio naslov...

ja mislim da su to tetkice...
prije koji dan sjedim na kavi i vidim tip i cura ispred sjede. tipa znam, dobro igrao nogomet u srednjoj, sve ženske padale na nj. pogledam malo bolje i vidim da je depilirao noge... pomislim mila majko kud ovaj marod ide... nekad su muški išli u lov da donesu doma meso da obitelj može jesti, a žene se šminkale i uređivale, a sad današnji 'muškarci' provode sate u šminkanju....

[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Metrosexualci Empty
PostajNaslov: Re: Metrosexualci   Metrosexualci Icon_minitimesub srp 24, 2010 9:08 pm

Metroseksualac bi trebao biti netko ko drži do svog izgleda. No kako
biga kaže, hrpa nalarfanih tetkica...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Metrosexualci Empty
PostajNaslov: Re: Metrosexualci   Metrosexualci Icon_minitimesub srp 24, 2010 11:23 pm

Fantom je napisao/la:
Posto volim pokusavati koristiti logiku upitah je kako kod nas u Salzburgu moze neko biti taj metro kad mi u Salzburgu nemamo podzemnu zeljeznicu.
Doduse imamo tramvaje koje su nekad vukli konji a sada predstavnici te zivotinjske vrste voze pojedine tramvaje.
Metrosexualci 64487 Metrosexualci 64487
Mislim da se metoseksualci tipovi koji se šminkaju Metrosexualci 888361
Po meni to nisu tipovi koji drže do sebe.
Do sebe drži onaj koji se redovno brije, šiša, koristi dezodorans i četkicu za zube.
Uostalom, kakav je to muškarac ima više šminke od žene??
[Vrh] Go down
 
Metrosexualci
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: