Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Donacije, humanitarna djela

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Casper
Dinosaur
Casper


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 305
Age : 46
Location : Croatia
Registration date : 10.02.2009

Donacije, humanitarna djela Empty
PostajNaslov: Donacije, humanitarna djela   Donacije, humanitarna djela Icon_minitimepet kol 13, 2010 10:48 am

Da li dajete znate uplatiti novce na neku humanitarnu organizaciju (UNICEF, CARITAS, CRVENI KRIŽ, ADRA, ....), dati staru odjeću, ili nazvatu jedan od 060xxxx brojeva za humanitarne svrhe, otići na neki humanitarni koncert i slično.

Kakvi ste u tom pogledu?
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Donacije, humanitarna djela Empty
PostajNaslov: Re: Donacije, humanitarna djela   Donacije, humanitarna djela Icon_minitimepet kol 13, 2010 3:42 pm

jako lijepa tema...
moram priznat i ne bit nimalo skromna roll , da kad god imam priliku, pripomognem humanitarcima. nekad je to volonterski rad, nekad novčana sredstva, hrana, odjeća.
međutim, meni je malo ružno što ovdje kod nas u mostaru, ljudi nisu baš skloni donacijama, osim u neka blagdanska vremena, ili pak dotrče na neki humanitarni koncert gdje žele biti viđeni da su upravo oni pomogli.
ja mislim da bilo kakav humanitarni rad ima pravu vrijednost, samo ako se radi srcem i altruistično a ne opet onako, svojstveno čovjeku, za njegov dobra ugled među primitivcima....
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Donacije, humanitarna djela Empty
PostajNaslov: Re: Donacije, humanitarna djela   Donacije, humanitarna djela Icon_minitimepet kol 13, 2010 5:00 pm

ovako... novac mogu dati jedino nekome kome je potreban ali isključivo NJEMU U RUKE!!! dosta mi je više tih akcija... za sve se skuplja... ono u HR što je bilo za umjetne pužnice... koliko se skupilo a koliko je djece operirano??? gdje je sva ta lova????

ne vjerujem nikome! kome je potrebno nek pita, i dat ću, nije problem... al ne raditi kao npr u ratu kad se djelila humanitarna pomoć... dobijali su oni kojima nije bilo potrebno, a oni koji su skapavali od gladi nitko ih nije gledao!!!!

ljudi su po defaultu đubrad i ne možeš nekome vjerovat kad je pitanje love zato što je svatko želi za sebe...
[Vrh] Go down
Casper
Dinosaur
Casper


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 305
Age : 46
Location : Croatia
Registration date : 10.02.2009

Donacije, humanitarna djela Empty
PostajNaslov: Re: Donacije, humanitarna djela   Donacije, humanitarna djela Icon_minitimened ruj 15, 2013 8:43 pm



Evo linka na kojem se nešro može kupiti za sebe a novac ide u udrugu koju sami odaberete ili onu koja vam je predložena. I vi možete neke stvari kojih se želite riješiti prodati, a novac ide udruzi koju predložite :)

http://www.dobribuvljak.com/
[Vrh] Go down
Sponsored content





Donacije, humanitarna djela Empty
PostajNaslov: Re: Donacije, humanitarna djela   Donacije, humanitarna djela Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Donacije, humanitarna djela
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» I mravi su sposobni za herojska djela

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: