Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Udomljenje psa

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Udomljenje psa Empty
PostajNaslov: Udomljenje psa   Udomljenje psa Icon_minitimečet kol 19, 2010 11:26 pm

Iskreno, nisam se mogao odlučiti između oglasa i ovog pdf-a, ali nekako mi se ovaj čini prikladan za to...

Evo što je frend objavio, a svi zainteresirani mi se mogu javiti pa ću vas uputiti njemu.


"Prije tjedan i pol smo na livadi gdje šećem psa spasili kujicu koju je neki govnar zavezao za klupu i napustio je bez hrane i vode. Pratila me do doma i bilo mi je jasno da joj moram pomoći. Riječ je o čistokrvnoj smeđoj labradorici, staroj godinu i pol, prekrasne naravi. Bez zezancije, da nemam Woodija uzeo bi je odmah. Dobra je, poslušna, socijalizirana na pse i ljude te naviknuta na stan (ne piški u stanu); na ramenima ima dvije stare ugrizne rane, koje su provjerene kod veterirana i odlično se oporavljaju (sasušene su i počinje ih prekrivati dlaka). Zadobila ih je kod prvih vlasnika, uzgajivača smeđih labradora, od ženke koja ju nije podnosila. Zbog tog je razloga morala promjeniti dom. Bez obzira na posljednjeg vlasnika koji ju je odbacio zbog ljetnih praznika, ona JE stabilan pas, pravilno socijaliziran s psima i ljudima, te je vrlo vesele naravi pa čak se i smije. :)

Nije sterilizirana, ali je spašen pas tako da se taj zahvat može obaviti besplatno po zakonu.

Ako znate nekog tko bi je htio, javite mi molim vas! :))"

Udomljenje psa 40821_1521007861947_1137060584_1537005_3596962_n


https://s286.photobucket.com/albums/ll97/Mshai85/?action=view&current=smedja_labradorica.mp4
to je video gdje možete vidjeti kujicu i čuti frenda koji ju je našao kako ju doziva...
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Udomljenje psa Empty
PostajNaslov: Re: Udomljenje psa   Udomljenje psa Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 1:56 pm

Baš je lijepa, ali već imam psa, također labradoricu.:)
Što je sad s njom? Jeste li je uspjeli udomiti?

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Udomljenje psa Empty
PostajNaslov: Re: Udomljenje psa   Udomljenje psa Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 2:01 pm

Ne znam, morao bih pitati prijatelja.
Joj, da samo znaš kako sam se ponadao da si zainteresirana za udomljenje...
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Udomljenje psa Empty
PostajNaslov: Re: Udomljenje psa   Udomljenje psa Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 2:04 pm

Našla sam temu pa samo komentiram. Ma, ja bi je uzela :) , ali budući da su moji jedva pristali na jednog psa nakon što je prijašnji uginuo i plaćaju sve troškove hrane i ostalog, nisam sad u situaciji da biram.
Uglavnom, raspitaj se malo, ja se nadam da će je uzeti netko kod koga će joj biti dobro.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Udomljenje psa Empty
PostajNaslov: Re: Udomljenje psa   Udomljenje psa Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 2:18 pm

Raspitaj se i ti... ^^
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Udomljenje psa Empty
PostajNaslov: Re: Udomljenje psa   Udomljenje psa Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 2:34 pm

Budem, iako ne znam baš potencijalne udomitelje. Ima ljudi koji imaju sve uvjete, ali jednostavno nisu navikli imati životinje niti živjeti s njima.
Rođakinja je "usvojila" dva psa i tucet mačaka zubi, ali svejedno raspitat ću se. miga

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Udomljenje psa Empty
PostajNaslov: Re: Udomljenje psa   Udomljenje psa Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 5:19 pm

Prijatelj javio da je riješeno udomljenje. Jei! lalala
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Udomljenje psa Empty
PostajNaslov: Re: Udomljenje psa   Udomljenje psa Icon_minitimesri ruj 08, 2010 12:09 am

Baš mi je drago. :) Nadam se da će imati dom kakav zaslužuje, ali uvijek je lijepo čuti da ima ljudi koji su voljni uzeti neku životinju, još više ako je napuštena.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Udomljenje psa Empty
PostajNaslov: Re: Udomljenje psa   Udomljenje psa Icon_minitimepet lis 15, 2010 12:09 am

Lijepo :)

Ova tema bi zapravo spadala na kućne ljubimce.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Udomljenje psa Empty
PostajNaslov: Re: Udomljenje psa   Udomljenje psa Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Udomljenje psa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Životinjsko carstvo-
Forum(o)Bir: