Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Koje životinje baš ono ne volite?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 12:11 am

A što su ti oni napravili? :P

Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 12:15 am

Pojeli mi sve sisare... confused
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 10:19 am

A sto si ti? Reptil?

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 10:21 am

ne, on je samo veliki ljubitelj sisavaca....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 10:25 am

Pa on misli da ih nema. Dinosauri su mu ih pojeli. Ne znam u kojoj biologiji je to ucio al dobro roll

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 10:27 am

ma nije to cilj... nego je cilj to da bi bilo puno više sisara(namjerno koristim ovu riječ...) da nije dinosaura bilo.... :P
edit: to je moje shvaćanje njegovog posta.... ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 11:20 am

Aha....onda mu je onaj "sve" u "Pojeli mi sve sisare" visak :P

Nego...mislim...dinosauri su ionako izjeli mozda samo neke omanje sisavce koji su onda bili. Mozda najvise nesto ko kozu. A macaka, koza i tako toga i danas ima dovoljno pa ak se njemu svidjaju... jete :P

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 12:18 pm

vidim nikad nisi gledala jurasic park gdje dine redovno papaju ljude... homo sapiense... :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 1:02 pm

Je, je gledala sam. I primjetila sam da su nastradali uglavnom muski pripadnici homo sapiens rase, a zene su redovito prezivjele....ahaaaa...pa tako kazi...ju, to nikad ne bih ocekivala od Fantoma :P

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 2:15 pm

a ne, to je samo moja interpretacija njegovih riječi... možda je čovjek mislio na neke sisavce koje su dinosauri istrijebili a njemu bi se sviđali kao kućni ljubimci... možda je jednostavno ljubitelj životinja i zagovornik pacifizma i vegetarijanstva... :P
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 6:39 pm

No veoma je diskutabilno bi li li sada bilo takve raznolikosti sisavaca da nije bilo dinosaura :P

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 10:05 pm

da, negdje sam čitao da je prvi rođak kokošiju T-Rex... pa se sad zamisli zašto se neki ljudi boje kokošiju.... možda je nešto genetski??? confused
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 10:13 pm

Postoje rijetke životinje koje manje volim, uglavnom zato jer ih se bojim. :P
Zmije mi nisu simpatične, ne bi ih ubijala (iako su neke potencijalno opasne, ali mislim da se nijednoj većoj ne bi usudila niti približiti face ), no ne bih rado da joj se nađem na putu. Također ne volim komarce (nesvjesno ih ubijam) i muhe, jer zuje.

Obzirom kakve sve kukce i bube veličine pola prsta znam naći u sobi, kad uđu kroz prozor :D , trebala bi imati noćne more.
Ipak, kukci i bube su mi simpatični i od njih nemam fobije. miga Nastojim ih staviti na papir i baciti kroz prozor, ako ih pronađem u kući.

Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 10:47 pm

Alpha je napisao/la:
Je, je gledala sam. I primjetila sam da su nastradali uglavnom muski pripadnici homo sapiens rase, a zene su redovito prezivjele....ahaaaa...pa tako kazi...ju, to nikad ne bih ocekivala od Fantoma :P

Pazi ovako,zene koje imaju velike sise su,sta,pa sisare... :)

Dino mi je popapao sve sisare... cerek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimečet ruj 09, 2010 4:12 pm

Oces rec da vise nema zena sa velikm sisama?

Biga daj pomagaj. Ovaj sad ima neku novu toriju sa sisarama face

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimečet ruj 09, 2010 4:54 pm

ne, on samo želi reći kako je sve bilo ljepše i lakše u prijašnja vremena dok nisu postojale razne bolesti... mogao si bezbrižnije 'razgovarat' sa sisari(a)ma... :P
[Vrh] Go down
Izzy007
Prašina

Male
Aries Cat
Broj postova : 9
Registration date : 09.01.2012

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimepon sij 09, 2012 1:59 pm

Mrzim, muhe i ose. Jednostavno mrzim kad zuje oko mene, a ja samo čekam kad će me ubosti. Ali se gotovo nikad nije dogodilo. Iritira me njihovo zujanje, i to što žive u kolonijama.
-.- Morski psi također ih ne volim trolol :x
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimepon sij 09, 2012 4:41 pm

Interesantno je kako ljudi mahom ne vole zivotinje koje su estetski neprivlacne. Rijetko tko ce navesti da bas ne voli npr. leptire.

Majmun
Lyra

Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Registration date : 09.06.2011

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimepon sij 09, 2012 4:49 pm

Alpha je napisao/la:
Interesantno je kako ljudi mahom ne vole zivotinje koje su estetski neprivlacne. Rijetko tko ce navesti da bas ne voli npr. leptire.
Znam jedan primjer, ne da ne voli leptire, već kričeći bježi od njih zubi

Ne zezam se. Bilo mi je presimpatično kada sam to vidjela, haha.

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimeuto sij 10, 2012 10:21 am

Leptirofobija zubi Dobro, al to su onako vise iracionalni strahovi. A ovako regularno gledano u pravilu se ljudima neke zivotinje gade pa ih se zato boje.

PraGlodavac
Magic

Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Registration date : 16.10.2011

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimeuto sij 10, 2012 12:16 pm

Smrdljivoga martina, to je inače buba, ne znam kako je stručni izraz za to, ja koristim ovaj :)
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna

Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Registration date : 07.11.2010

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimeuto sij 10, 2012 6:46 pm

sve zivotinje volim ali mi se eto malo gade crvi...@ rigo
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword

Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Registration date : 30.12.2011

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimesub sij 14, 2012 10:45 pm

ZMIJE I MAČKE rigo
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimened sij 15, 2012 9:22 pm

zašto mačke??
pa mačke tamane zmije...

And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra

Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Registration date : 09.06.2011

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitimened sij 15, 2012 10:21 pm

biga je napisao/la:
zašto mačke??
pa mačke tamane zmije...

rofl2

PostajNaslov: Re: Koje životinje baš ono ne volite?    Koje životinje baš ono ne volite?  - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Koje životinje baš ono ne volite?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next