Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Koliko djece imate ili biste željeli imati?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Buby30
Žaba
Buby30

Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Registration date : 14.10.2011

Koliko djece imate ili biste željeli imati?  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko djece imate ili biste željeli imati?    Koliko djece imate ili biste željeli imati?  - Page 3 Icon_minitimeuto stu 08, 2011 5:01 pm

Korplikan je napisao/la:
volio bi imati 2-3... ali da kćer bude najmlađa zubi

da je braca stite? zivili
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2000
Registration date : 22.03.2011

PostajNaslov: Re: Koliko djece imate ili biste željeli imati?    Koliko djece imate ili biste željeli imati?  - Page 3 Icon_minitimeuto stu 08, 2011 5:11 pm

pa i to ali pošto cure prije uđu u pubertet i brže napredju da ne bude previše podjebavanja međusobnog. ovako će biti otprilike na sličnom stupnju razvoja zubi

vidio sam da se prijatelj koji ima godinu i nešto malo mlađu sestru uvijek dobro razumio s njom dok recimo moj stric ima stariju kćer i mlađeg sina pa je sin stalno zaj*****o svoju sestru za svaku njenu simpatiju pa ga je ona stalno ganjala i derala se po kući... cirkus jednostavno...
Ne kažem da je to pravilo ali ima neke logike
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30

Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Registration date : 14.10.2011

PostajNaslov: Re: Koliko djece imate ili biste željeli imati?    Koliko djece imate ili biste željeli imati?  - Page 3 Icon_minitimeuto stu 08, 2011 5:12 pm

Pa ima tu istine...hehhe..
iako je kod mene bracek najmladi i najrazmazeniji
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama

Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Registration date : 05.11.2009

PostajNaslov: Re: Koliko djece imate ili biste željeli imati?    Koliko djece imate ili biste željeli imati?  - Page 3 Icon_minitimeuto stu 08, 2011 6:22 pm

Imam dva anđela (3, ali muž se u ovoj temi ne računa :P )- blizance, curu i dečka.
Radi zdravstvenih razloga više ne bi trebala imati klince. Ali da to nije tako, vjerojatno bi još jedno (no, možda bi opet bili dvojčeki :P ).
Za pravilno odgojit djecu, treba puno vremena, strpljenja i emocionalnog angažmana.
Po meni, najvažnije je uložiti puno sati razgovora i objašnjavanja i čuvanja i ljubavi i igre (pogotovo kad su manji). Naravno, potrebno je da budu na toplom i imaju sve kaj im treba. I onda barem znaš da si dao sve od sebe da odrastu u dobre ljude. Naravno, oni su individue svako za sebe i na kraju će sami donositi odluke, ali bitno je objasniti im neke stvari i dati im sigurnost doma i osjećaj da ti mogu doći kad imaju problem.
[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon

Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Registration date : 02.11.2008

PostajNaslov: Re: Koliko djece imate ili biste željeli imati?    Koliko djece imate ili biste željeli imati?  - Page 3 Icon_minitimepon pro 19, 2011 2:41 am

Imam dva sina
[Vrh] Go down
AnchyAmonRa
Višestanični organizam
AnchyAmonRa

Female
Scorpio Dog
Broj postova : 32
Registration date : 19.12.2011

PostajNaslov: Re: Koliko djece imate ili biste željeli imati?    Koliko djece imate ili biste željeli imati?  - Page 3 Icon_minitimepon pro 19, 2011 6:56 pm

bok svima :)

imam 3 sina, i nadam se da ću imati i curicu jednog dana :))
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Koliko djece imate ili biste željeli imati?    Koliko djece imate ili biste željeli imati?  - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Koliko djece imate ili biste željeli imati?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3