Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Okrutna cura bacala psiće u rijeku

Go down 
+16
2pac
ficoom666
yuusha
Fantom
Blizzard
Athena
hromi
agorafobija
ThE_IMMORTAL
Chakotay
Alpha
Legionar
Dragony
Armin od Irima
biga
Gea
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimepet sij 11, 2013 2:47 pm

Pih gade mi se ovakvi ljudi,ona je psihicki nestabilna.Ne fali joj daska u glavi nego citava stolarija :x .Jadni mali kucici cry .Treba joj se pomoci-u ludnicu odma!
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimesub sij 12, 2013 12:13 am

Ne smije se biti u velikoj mjeri privržen životinjama, do te mjere da covjek gubi zdrav razum s njima. Stvorene su tu tako da bih upotpunile sustav Svemira.
Da bih pomogle čovjeku, a isto tako da se čovjek osjeća bolje. Jer životinje nisu stvorene za razvijanje evolucije...
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimepet sij 18, 2013 10:00 pm

Ja mislim da sam pri zdravom razumu,ljudi su zivotinje,znaci li to da se ne treba vezivat za nikog da ne bi izgubio razum? confused miga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimened sij 27, 2013 9:10 pm

Ficoom, pusti 2pac-a jer je on još na određenom nivou evolucije od kuda ne vidi da nije niti bolji niti savršeniji od životinje. On misli da je iznad i da ima veća prava. Isto tako mu nije jasna evolucija kao pojam.

Cura koja je bacala psiće u rijeku je jednostavno tako odgojena, a sama po sebi nema osjećaj sućuti niti empatije. Stoga je to njoj normalno. Vjerojatno je to tako u selu od kuda dolazi. Što su ljudi primitivniji to se okrutnije ponašaju i prema životinjama i prema ljudima. Na neki način nisu krivi jer je to njima normalno. To gledaju od malena oko sebe.
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimened sij 27, 2013 10:46 pm

Tuzno.... no
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimepon sij 28, 2013 5:44 pm

2pac je napisao/la:
Jer životinje nisu stvorene za razvijanje evolucije...
možeš li objasniti kako si došao do ovakvog zaključka?
uopće da li znaš šta predstavlja riječ evolucija?
nije sad stvar tko vjeruje u Darvinova pisanja, nego u sam proces koji očigledno postoji.


Alpha je napisao/la:
Vjerojatno je to tako u selu od kuda dolazi. Što su ljudi primitivniji to se okrutnije ponašaju i prema životinjama i prema ljudima. Na neki način nisu krivi jer je to njima normalno. To gledaju od malena oko sebe.
ima toga svugdje, ne bih se ja baš kladio da je tako samo na selu. možda ima više slučaja na selu iz razloga što se na selu ljudi češće susreću sa životinjama, ali svugdje postoje bolesnici u podjednakom broju.

[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimepon sij 28, 2013 9:30 pm

Evo, ja znam neke osobe koje su se toliko zbližile sa životinjama da su totalno počele lupetati gluposti (npr. da njegov pas može gledati televizor, pa ga stavljaju na stolicu da može gledati, zatvoren sam u kući itd.). Životinje moraju biti na slobodi, da bih mogle obavljati prirodni sustav, koji utječe i na Svemir. Jer sve je bitno, čak i najmanja čestica može utjecati na Svemir.

@Alpha Ja se divim životinjama i prirodi i promatram ih sa velikom radošću! No, životinje nisu u ovome Svemiru evoluirale, one samo pomažu ljudima u sustavu, ovdje su da naučimo iz njihovih načina života. Životinje imaju jedan te isti proces, to je sve prirodni proces, i mi moramo svojim znanstvenim proučavanjem produbiti svoje znanje, da bih se ojačali kao čovječanstvo ali sve za apsolutnu dobrotu.
Zato su životinje podložne čovjeku, mi smo vladari nad njima. One su dane nama za evoluiranje čovječanstva!

@ficoom666 Jest, mi jesmo životinje, ali smo evoluirali, i nalazimo se iznad svih životinja koje su na našoj planeti Zemlji. One su dane nama, i mi vladamo njima, naravno u korist apsolutne dobrote!


Ista stvar je i s prirodom. Putem prirodnog procesa čovječanstvo može postati razorna sila...
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimepon sij 28, 2013 10:15 pm

2pac je napisao/la:
Jest, mi jesmo životinje, ali smo evoluirali, i nalazimo se iznad svih životinja koje su na našoj planeti Zemlji. Zato su životinje podložne čovjeku, mi smo vladari nad njima. One su dane nama za evoluiranje čovječanstva!
Ne doživljavam životinje isključivo kao "sluge" ljudima koje su stvorene da bi baš nama uljepšale život.

Životinje pridonose raznolikosti i ljepoti na Zemlji, kao i mi (ljudi) i flora. Čak iako smo često puta u prilici biti kreatori sudbine životinja (radi zakona "jačega"), smatram da to trebamo činiti na dobronamjeran način i da se ne bi smjeli smatrati "vlasnicima" svih živućih bića, već prvenstveno biti dobre vođe.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimepon sij 28, 2013 10:57 pm

2Pac:
Citat :
...Jer životinje nisu stvorene za razvijanje evolucije...

2pac
Citat :
One su dane nama za evoluiranje čovječanstva!

šta ti Athena uzimaš te njegove "šta mi padne na pamet u tom trenutku" izjave kao neke ozbiljne teze ili opservacije ?
Vidiš da u dva dana priča potpuno različite stvari , sam način na koji našeto kaže govori dovoljno o tome kako nema nikakav background niti objašnjenje za to, nego nako kako mu se u tom trenutku učini da bi dobro zvučalo.. (iako ne zvuči nikad ni uvjerljivo ni 'dobro')
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimeuto sij 29, 2013 12:15 am

@2pac ne smijes potcjenjivati majku prirodu,ona je mnogo jaca od nas i stvorila nas je.Previse velicas ljudsku rasu ti ne znas da pojedine zivotinje mogu biti inteligentne i osjecajne kao dijete od 6godina.Nije tu da bi smo je koristili i unistili nego da bismo zivjeli u harmoniji s njom.Ti mislis da si ,,iznad" ali kako kazu ko visoko leti nisko pada.Nismo mi nimalo superijorni,da jesmo ne bismo ovako zagadjivali prirodu i ratovali se.Mi jednostavno unistavamo nasu planetu,nas razum svojom oholoscu i nepromisljenoscu.Niko ne moze biti sluga.Kada se vezes sa zivotinjama ne gubis razum nego postajes razumniji.Zivotinje stvarno mogu gledat televiziju i igrati se sa tobom,ja tu ne vidim nista neobicno.Prvo razmisli dobro prije nego sto kazes nesto,ne osudjujem te i nemam pravo na to(najmladji sam na forumu).Samo ti svi dajemo savjete za koje se nadamo da ces ih poslusati.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimeuto sij 29, 2013 2:34 pm

@ficoom666

Prijatelju, ja nipošto nisam podcijenio majku prirodu. Niti nisam mislio nipošto da bih iskorištavali. Nego da u skladu sa prirodnim ciklusom čovječanstvo napreduje, tako da bih mogli pomoć svima. Za razne viruse i bolesti koje vladaju među životinjama, mogli bih spriječit. Zato sam i komentirao da sve mora biti za apsolutnu dobrotu, nikakvo iskorištavanje prirode! Tesla je rekao: "Ljepota i miris ruže mogu se uzimati kao lijek, a sunčevi zraci kao hrana."
To je druga stvar što drugi uzimaju takvo predivno znanje za zlo, zna se čiji je to plan. No da zaista, čovječanstvo bih moglo postati superijorno, ali ponavljam sve za apsolutnu dobrotu! Sve je ovo dano nama, da živimo i rastemo uz prirodni sistem.
Ne mislim ja da smo mi iznad svega, ipak smo mi mala ljudska rasa u cjelokupnom sustavu i moramo znati tko je ipak BOG!

Niste me dobro shvatili, ima tu dosta stvari zanimljivih, mogao bih pričati satima i danima...
Sistem je teška stvar za shvatiti, nitko nikada neće moći u cjelosti shvatiti sistem. Ja sam došao takvim putem do znanja, kojim Kahali, primitive101 nikada neće kročiti...
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimeuto sij 29, 2013 3:42 pm

Inteligentniji=okrutniji.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimeuto sij 29, 2013 5:29 pm

Chakotay je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Zato to stvorenje treba prebit skoro pa na mrtvo. Mozda se onda uspije poistovjetit sa svojim zrtvama.
S ovim djelom se ne slažem, mislim da se nasiljem ništa ne rješava, u suštini se ništa ne rješava. Vjerojatno bi se nju time zastrašilo, pa bi dva ili tri puta promislila da li će ponovo učiti isto, vjerojatno to više i ne bi učinila, ali ne zato što je to loše, nego zato što se boji ponovnih batina.

Prebijanje na mrtvo je mislim prestroga kazna, kao što u kritici treba imati mjeru, tako bi trebalo i u kažnjavanju. Iako razumijem tvoj stav, što ako ova doista u budućnosti bude mučila primjerice djecu, tada ćemo se pitati da li bi oštra i stroga kazna nju odvratila od toga, a opet možda će upravo ta stroga kazna dodatno razviti tu agresivnu crtu njenog karaktera. Eh, ko bi ga znao, zapetljao sam se u razmišljanju

Ne znam je li još itko primjećuje odakle dolazi impuls agresivnosti niskih prema nižima? Sa kakvim užitkom čovjek mašta o nanošenju boli, prolijevnju krvi, mučenju svake vrste, sve dok za to ima dovoljnu racionalizaciju ili odobrenje svoje okoline? Primjećuje li još itko korelaciju između "nanošenja boli" i "kazne zbog nanošenja boli"? Ne nagoni li i vas ta korelacija da se zamislite, da pretpostavite, da uporedite ta "dva" slučaja i da se zapitate da li u suštini postoji razlika između to dvoje? Nije li "kazna zbog" isto što i "ja imam potpuno pravo da činim to što činim"? Mislite li da sadisti i oni na kojima društvo ili pojedinci na kraju praktikuju neku "kaznu" ne smatraju za sebe da isto tako imaju potpuno pravo da se iživljavaju nad nečim? Da se osjećaju jednako "pravednički"? Meni je jako zabavno čitati i slušati ljude koji se smatraju toliko iznad "materijalnog" svijeta, utopljeni u nebo, obasuti nadsvjetskom ljubavlju prema svemu, koji danju zure u Sunce i hrane se svjetlošu i udišu je kao zrak - a zatim posmatrati kako u jednom trenu na površinu isplivava mrak u njihovoj duši, kako noću sanjaju i maštaju o mučenju ljudi (ili čak i životinja) i iživljavanju i kako se pri tom osjećaju jednako ugodno kao i kad sipaju sve one silne panegirike i tirade o ljubavi i dobroti i ostalim sranjima. Koliko li samo energije moraju potrošiti na rješavanje svojih kognitivnih disonanci? Uh, koje okrečene duše...! roll

Citat :
Sud u američkom okrugu Kent, u saveznoj državi Michigan, osudio je na 20 godina zatvora 15-godišnjaka koji je s prijateljem provalio u tuđu kuću i brutalno čekićem ubio psića koji je omeo provalu.

"Brutalno ubio čekićem"? Za razliku od, recimo, "nježnog ubijanja čekićem"? Kako se pak to radi?

Citat :
Naime, 15-godišnji Jonathan Castelan je s 13-godišnjim prijateljem 15. svibnja ove godine provalio u kuću obitelji Soto u gradu Kentwoodu. Nakon što su razbili prozor i ušli u obiteljsku kuću, jazavčar Pinto počeo je lajati i skakati po njima, a okrutni dječak zatukao ga je čekićem po glavi te ga mrtvog bacio na krevet i pokrio dekom da ga ne mora gledati.

Na osnovu ovog svjedočenja može se lako zaključiti da je taj dječak psa "brutalno ubio čekićem" iz čista mira, iz čiste obijesti... Činjenica da ga je pas prethodno napao je posve nebitna. Činjenica da, nakon što ga je tako "brutalno" zatukao (jer, mogao ga je i nježno i polako zatući, to bi bilo bolje i ljepše bi zvučalo na sudu) da ga je stavio na krevet i pokrio dekom da ga ne gleda očigledno upućuje na sadizam. Poznata je činjenica da je to upravo način na koji i ostali nepokajnički ubojice i sadisti, koji zaslužuju 20 godina zatvora, postupaju sa svojim žrtvama. Pokriju ih nečim kako bi mogli bolje da vide ono što su uradili i da se time naslađuju. Logično, zar ne?

Citat :
"Ne prođe ni jedan dan da ne mislim na to što sam učinio. Ispričavam se obitelji čijeg psa sam ubio i nadam se da će imati snage da mi oproste", kazao je Jonathan na sudu.

Jel vidite šta je rekao? Kakav li je to nepopravljiv stvor! Ma, ja bi njega... uh... (oni slabog želuca neka preskoče ovaj spoiler)
Spoiler:

A i ovo što su Amerikanci, u svojoj premudrosti, uradili je isto tako zadovoljavajuće. Mislim, ništa ne može tako dobro popraviti mladog, petnaestogodišnjeg dječaka (naročito ako je još i zgodan) kao dvadesetogodišnji boravak sa silovateljima, masovnim i serijskim ubojicama i ostalim sadistima i ludacima. To je odlično okruženje sa njegovu rehabilitaciju i odgoj i prava priprema za dan kad će ga ponovo pustiti na slobodu. Naravno, obzirom da je kažnjavan, nitko ga neće zaposliti, ali, vještine koje je naučio u zatvoru odlično će mu doći. Na primjer, za 20 godina se može odlično izvježbati felacio, do nivoa eksperta, a i šupak mu se prilično proširi za to vrijeme tako da, kad jednom izađe, i kad ga svi drugi poslodavci odbiju i maršnu napolje iz kancelarije - uvijek se može zaposliti kao muška prostitutka. Njegov makro će vjerovatno biti njime oduševljen i vremenom bi mogao čak dogurati do titule Glavne Kurve... A tek tada počinje da se ubire prava lova... Naravno, dok ga policija ponovo ne uhapsi, samo ovaj put zbog prostitucije, i pošalju na doškolavanje u njegovu staru školu vještina...

A gospodin i gospođa Soto(na)? I za njih je priča isto sretno završila... Odmah nakon što je njihov voljeni paćo ubijen, dobili su drugog, hranili ga, zavoljeli, igrali se njime i živjeli su sretno do kraja života. Psećeg, naravno... Ostario je i uginuo. Bol je bila nepodnošljiva. Ali, hrabro su izgurali i to. Zatim su nabavili trećeg paću. I njega su isto zavoljeli, mazili, pazili, ali i on je isto ostario i uginuo. Opet je bol bila nepodnošljiva. Zatim su nabavili četvrtog. I taman kad je i on ostario, čuli su na vijestima da je mali, sadistički Johnatan pušten iz zatvora. "Hm..", zapitali su se, "nešto mi je to ime poznato..." A onda su se sjetili... Gospođa Soto zatim pogleda u svog četvrtog paću i glasom punim ljubavi počne mu tepati: "Ma nista se ti ne boj, sunce mamino... Ne da tebe majka... Mamica će tebe zaštiti od zlocestog cike što je ubio onog... kako li mu bi ime?... ma ne da tebe majka... buć-buć-buć..."
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimeuto sij 29, 2013 5:37 pm

Sve sto si rekao ima smisla...
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimeuto sij 29, 2013 5:44 pm

Možda, samo moram paziti da mi to ne pređe u naviku... lol!
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimeuto sij 29, 2013 10:25 pm

Hahahahahahahaha :P Trebas pazit stvarno...Kad neko treba da da realne odgovore zovemo Arch-a. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimesri sij 30, 2013 8:29 pm

Nisam sve pažljivo čitala ali...@2pac...to što ti misliš o životinjama su svojedobno ljudi mislili o nekim drugim ljudima. Na primjer - crncima. Stoga su smatrali da je u redu mučiti ih, iživljavat se i ubijat ih. Nitko za to nije odgovarao. Jednako su prolazile i žene, a u nekim ''kulturama'' to je još uvijek tako.
Žao mi je ali smatram tvoje mišljenje primitivno i samim time sebe (upravo takvim razmišljanjem) stavljaš ispod vrijednosti životinje po nekom evolutivnom smislu. Životinja može voljeti i dati život za drugog bez da je ijedna znanost objasnila zašto (naime to se kosi sa instinktom za samoodržanjem). Stoga, dok se (za jedno 100 života) ne uzdigneš u svom veličanju sebe i tješenju da si poseban i iznad drugih živih bića samo zato jer si čovjek - nema smisla natezat se jer ćeš ti mislit svoje, a ja svoje i super.

@Arch...nježno ubijanje čekićem je ono dok spavaš, omamljen si ili na drugi način nesvjestan čekića koji ti leti prema glavi. Valjda :P
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimepet tra 03, 2015 3:16 pm

koja bolesnica, mlati
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitimesub tra 04, 2015 2:37 pm

Jao, e, totalno krivi pristup sam imao prije. Vidim da sam se dosta promjenio, od tag vremena, hahaha, jao...

I u pravu si Alpha, zaista je sve točno što si napisala... Skidam kapu svima.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutna cura bacala psiće u rijeku   Okrutna cura bacala psiće u rijeku - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Okrutna cura bacala psiće u rijeku
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Okrutna mafija utopila svjedokinju u kiselini

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: