Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Plagijatori

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Plagijatori Empty
PostajNaslov: Plagijatori   Plagijatori Icon_minitimepet ruj 03, 2010 12:36 pm

Wikipedija daje definiciju: "Plagijat (od lat. plagere = oteti) označava čin prisvajanja ili kopiranja tuđeg pisanog, umjetničkog ili drugog kreativnog rada u svoj vlastiti, bilo u cjelini ili djelomice, bez prikladnog priznanja izvornog autorstva ili izvornika. "


Konkretno me zanima sto mislite o forumskim plagijatorima koji kradu ideje za teme sa tudjih foruma, a posebno oni plagijatori koji zapravo kradu sa foruma na kojem jesu ili su bili i na kojem poznaju i ljude?

Meni je plagiranje prosto fuj.

Kod nas se, nazalost, cesto dogadjalo, a dogadja se i dalje da neki nasi bivisi clanovi rade upravo to.

Divno, zar ne? 8)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Plagijatori Empty
PostajNaslov: Re: Plagijatori   Plagijatori Icon_minitimepet ruj 03, 2010 2:15 pm

ja iskreno mrzim takve ljude koji su zavidni i/ili nemogu sami nesto napravit pa kradu, tako sam ja jednom za jednu igru napiso pjesmu, oso na forum postat kao da mi nebi netko to koristio kao svoje, i kad sma posto mene optuzili da sma to kopiro od jednog lika koji je prije mene to bio posto -.- poslije se skuzilo da je on to ukro zajedno s jos par pjesama pa je nakraju dobro ispalo ali odtada kad god nesto napravim trudim se negdje stavit gdje ce vi vidjet da je moje
[Vrh] Go down
Annabel Lee
Riba
Annabel Lee


Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Age : 30
Location : Somewhere over the rainbow
Registration date : 31.07.2010

Plagijatori Empty
PostajNaslov: Re: Plagijatori   Plagijatori Icon_minitimepet ruj 03, 2010 2:17 pm

Po meni je okej kopirati neki zanimljiv tekst sa nekog drugog foruma i otvoriti temu koja se tiče nečeg o čemu taj tekst govori, čisto edukativno-informativnog karaktera...

Ali ne volim kopiranje nekih bezveznih tema, čisto da bi imalo o čemu da se piše roll
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Plagijatori Empty
PostajNaslov: Re: Plagijatori   Plagijatori Icon_minitimepet ruj 03, 2010 2:46 pm

Kopiranje teksta s drugog foruma te navodjenje izvora tog teksta nije plagijat.

Plagijat je kada netko dojde, pregleda teme pa onda otvara kod sebe nesto slicno...kao nije govno nego se pas posra :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
K. Heinrich M.
banned



Male
Taurus Broj postova : 20
Age : 205
Location : Trier-Dresden-Peckham
Registration date : 03.09.2010

Plagijatori Empty
PostajNaslov: Re: Plagijatori   Plagijatori Icon_minitimepet ruj 03, 2010 8:35 pm

stop plagijatorima roll
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Plagijatori Empty
PostajNaslov: Re: Plagijatori   Plagijatori Icon_minitimepet ruj 03, 2010 10:54 pm

Alpha je šetala zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Plagijatori Empty
PostajNaslov: Re: Plagijatori   Plagijatori Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 11:21 am

Desi se ponekad...iako mi je draze ne znati kakva su ljudi stoka.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Plagijatori Empty
PostajNaslov: Re: Plagijatori   Plagijatori Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Plagijatori
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: