Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?

Go down 
+9
biga
floridana
Armin od Irima
Chakotay
Alpha
Salvador Dali
Cinderella
Blizzard
George Gordon Lord Byron
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 5:08 pm

Znam, mislim da se ti decki takmice tko ce dobit vise banova na raznim forumima. Neki skupljaju slicice, neki pokemone, a oni pozdrave iz Rovinja zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 5:59 pm

Obavijest svim korisnicima foruma, osobito administratorima - ako mi se tko želi uvući u dupe, nudim vam vremenski ograničenu ponudu, jer sam taman bio u wc-u i pokenjao se i još je uvijek sve toplo i elastično, tako da ne biste trebali imati većih problema.
Dali, ti trolaš pa je tebi zabranjen pristup sve dok ne prestaneš.
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 119
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 6:28 pm

Armine pjevaj pjevaj dok mozes, svaka ptica svome jatu leti...
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 6:46 pm

Pjevam pjevam jer znam pjevati...
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 119
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 7:14 pm

Pjevaj u krletci, jer put do krtletke za pticicu ko ti moze biti vrlo stresan i opasan...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 7:16 pm

@Armin... rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 7:53 pm

Koliko ideja sam sad dobio, ne mogu ni jednu izabrati, jer svaka sljedeća je bolja od prošle. Hvala ti, Dali, što si mi popravio dan...
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 8:21 pm

pazi dali, svraka isto pjeva, al je nitko u krletci ne držiii... sve zavisi kakva je ptica...
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 8:37 pm

biga je napisao/la:
pazi dali, svraka isto pjeva, al je nitko u krletci ne držiii... sve zavisi kakva je ptica...
Ni sâm ne bih bolje napisao/rekao...
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 119
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 10:41 pm

Ne brini se ti za mene, ptičice znaju samo za krtletku, problem nastane kad pobjegnu iz krtletke i ostanu same u vanjskom svijetu pa onda zapjevaju, grabežljivci takve najvise vole ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 10:52 pm

Osim ako pticica nije kondor.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 119
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 10:55 pm

Druze Kondore
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 10:56 pm

Nisi ti ptica, nego si trol.
Nije ti mjesto u mome dupetu, nego u onome što sam prije par sati poslao prema Crnome moru...
[Vrh] Go down
Poncije Pilates
Prašina
Poncije Pilates


Male
Leo Broj postova : 3
Age : 998
Location : Rimska provincija Judeji
Registration date : 06.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 10:59 pm

Čestitam, uspjeli ste. Još jednom okrećete vodu na svoj mlin, i zajebancijom (da se tako moram izraziti) prikrivate stvarno stanje na forumu. Samo se nadam da ljudska slijepoća neće dugo trajati, i da će se neke stvari okrenuti na bolje.
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 119
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 11:05 pm

Armine želiš reć da sam govno!! Alpha naravno to nece sankcionirat jer joj se uvlacis, pa ako je tako onda ja tebi mogu rec da si đubre ogavno i naravno alpha ce me banirat! Kako dooobro
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 11:08 pm

Ako me i kazni, prihvatit ću kaznu. I što sad? Jer, vidiš, za razliku od tebe, ja si mogu dozvoliti da mi tu i tamo nešto pobjegne, jer ću prihvatiti svaku sankciju a i jer gotovo nikad ne spamam i/ili trolam.
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 119
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 11:10 pm

Ja sam ih također masu puta prihvatio ali vidim da ti je navika vrijeđat pa cu se i ja ponjet tvojim primjerom! Alpha kaznit ga neces? Forumasi pogledajte sad kakavi su vam admini
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 11:16 pm

Momak, da se ti barem jednom poneseš mojim primjerom, ne bi dobio 17 banova u tjedan dana...
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 119
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 11:17 pm

HAHAHA meni govoris momak a imas 20 god, uozbilji se decko i ne vrijedaj da nebi bilo nisam znao kompica :)
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 11:20 pm

Još jedan prekršaj...
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 119
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 11:22 pm

Samo razgovor, ne vidim prekrsaje
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 11:24 pm

Očito ne čitaš pravila...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 11:29 pm

Bokte, covjek se opetovano iznenadjuje koliko uskracenih ljudi zivi na ovom svijetu. Koliko puta objasnjavati? Kako objasnjavati? Ima li uopce smisla i jesu li ti mozgovi uopce u stanju shvatiti? Eh...

@onima kojima je puno dosadno u zivotu, a ne kontaju bas najbrze (ili uopce)...ima jedna narodna izreka koja glasi: Nije vazno STO se kaze nego KAKO se kaze.
Primjenimo izreku: Armin je na jedan specifican nacin rekao nesto, Salvador je rekao gotovo istu stvar ali nesto drugacije. Vidimo li razliku? Ne vidimo? Evo, da pojasnim. Recimo da idete cestom i vidite ogranicenu osobu. Armin kaze: "Gle, mentalno uskracena osoba", Salvador kaze: "Gle, retard" Obojica su, u teoriji, rekla istinu ali da li ce otac doticne osobe (inace mrga od 2m i 120kg) prebit Armina ili Salvadora. Znate li odgovor na ovo pitanje? Ako ne znate, odgovor je: Prebit ce Salvadora.
A ako vam i dalje nije jasno zasto ce Salvador biti prebijen onda i sami odite u kliniku da i vama daju dijagnozu mentalno uskracene osobe.

Za sva dodatna pitanja obratite se negdje drugdje.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Salvador Dali
banned



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 27
Age : 119
Registration date : 04.09.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 11:32 pm

Zato prozivas mentalno ostecene osobe, ocito imas neke komplekse i osjecas da si bolja jedino od njih, al oke nije bitno, zanima me, primjetila si da me armin uvrijedio a nisi nista poduzel. zasto? naravno odg je jer ti se čmari!!! STOP REPRESIJI
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 11:33 pm

Ja odoh po svoju tunjevinu... :D

Predlažem da se ovaj topic prebaci u neku "lajaču" i neki pdf u tom stilu kako ne bi kvario izgled ovog u kojem trenutno je...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?   Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pripadate li ovom svijetu?
» sta se u nama dogodi kad nam netko fali

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: