Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Stravicna nesreca u Zenici

Go down 
+2
biga
Fantom
6 posters
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Stravicna nesreca u Zenici Empty
PostajNaslov: Stravicna nesreca u Zenici   Stravicna nesreca u Zenici Icon_minitimesub ruj 04, 2010 12:31 am

Poginuo biciklist
Stravičan videosnimak nesreće u Zenici
U Zenici se u utorak desila stravična saobraćajna nesreća u kojoj je Adisa Gačić, rođena 1980. godine u Zenici, vozilom Audi A4, švicarskih registarskih tablica BE-352675, ubila naknadno identifikovanog biciklistu Vladimira Andrijevića (1941.).

http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/100902003



Portal Zenica-blog.com objavio je videosnimak stavične nesreće. Upozoravamo sve čitatelje da je riječ o snimku vrlo uznemirujućeg sadržaja i ne preporučujemo gledanje.

Policijska uprava I Zenica jučer je Kantonalnom tužilaštvu Zenica dostavila izvještaj protiv Adise Gačić, koja je uhapšena zbog izazivanja saobraćajne nesreće sa smrtnom posljedicom. Nakon saslušanja u Tužilaštvu ZDK-a određen joj je pritvor.

Interesantno je da je na svom Facebook profilu Adisa Gačić 23. aprila postavila fotografiju na kojoj je u crnoj šubari sa psom, a u opisu fotografije Adisa je napisala da je "imala strašnu nesreću u Zenici".



Dakle,ja sam protiv smrtne kazne i bilo kakvog nasilja ali ovu,ovu...ne znam kako bih je nazvao...
...zivotinju od zene bi trebalo....ne znam...nisam pametan vise.... no Stravicna nesreca u Zenici 100902003.1_mn
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Stravicna nesreca u Zenici Empty
PostajNaslov: Re: Stravicna nesreca u Zenici   Stravicna nesreca u Zenici Icon_minitimesub ruj 04, 2010 1:30 am

ako ja ovo budem komentirao kak se sad osjećam onda ovu temu treba zabranit mlađima od 50 godina i svećenicima svih vjera!!!

ova nije normalna!!! ovo je hebeni monstrum!!!!! onako ubije čovjeka i nikom ništa?? kao ono zgazio sam hrčka??? jeste vidili onog čovjeka pred kojeg je pao biciklist?? nije mogao 5 minuta izaći iz auta!! i ne stat poslje onoga?? bem ti kad sam mačku zgazio nisam mogao spavat!!! jeste li skužili da je čovjek rasčetvoren???? glava i ruka i tjelo nisu više skupa????????

eto, samo zbog ovoga ja nikad ne bih puštao nekoga da prođe vozački kao što ih sad puštaju!!!!
1. nije smjela ulaziti u tuđu traku!!! puna hebena crta!!!!
2. raskrižje!!!!! pješački!!!!!
3. ako je stvarno strankinja koji je k vozila nepoznatim putem tako brzo????!!!!!

ma šta nisi za smrtnu kaznu??? ovu treba mučiti!!!! šteta pa nema nikoga da zna nabijat ljude na kolac pa da onako u bolovima žive po 10 dana jer je ova to sigurno zaslužila!!!!

ne samo nezgodom... jbg svakom se može dogoditi, nego hladnokrvnošću!!!!!!!

životinje nikad ne mogu ovako nisko pasti!!!! samo ljudi!!! ako ta stvorenja i možemo nazvati ljudima!!!

(i da, ovo je bila moja light verzija, da ne pišem doslovno šta mislim)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Stravicna nesreca u Zenici Empty
PostajNaslov: Re: Stravicna nesreca u Zenici   Stravicna nesreca u Zenici Icon_minitimesub ruj 04, 2010 9:04 am

gledala sam ovaj video i zgrozila se. stravično.
taj video na youtube ne radi a na toj stranici je vidieo na kojem se ne vidi gornji dio kadra.
evo cijeli kadar
http://www.nezavisne.com/hronika/vijesti/67175/Poginuo-biciklist-Stravican-snimak-nesrece-u-Zenici.html
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Stravicna nesreca u Zenici Empty
PostajNaslov: Re: Stravicna nesreca u Zenici   Stravicna nesreca u Zenici Icon_minitimesub ruj 04, 2010 11:58 am

Isuse Bože, jadan čovjek, a tako je lijepo prošao kroz to raskršće. A ta žena-monstrum uopće nije kočila, čak niti kad ga je pokupila, ništa, samo je projurila. Strašno :(
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Stravicna nesreca u Zenici Empty
PostajNaslov: Re: Stravicna nesreca u Zenici   Stravicna nesreca u Zenici Icon_minitimesub ruj 04, 2010 12:40 pm

Pa ova je napravila sve pogresno:

- vozila prebrzo
- preticala kolonu vozila
- pregazila bisiklistu
- prosla kroz crveno
- zamalo udarila i ono troje pjesaka
- nije zaustavila nakon sudara
- nije pruzila prvu pomoc
- pobjegla sa mjesta udesa

za svaki prestup po 3 godine i dosta. scratch
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Stravicna nesreca u Zenici Empty
PostajNaslov: Re: Stravicna nesreca u Zenici   Stravicna nesreca u Zenici Icon_minitimesub ruj 04, 2010 1:10 pm

Na sličan način je poginula i moja teta, lik se dofurao tko zna kojom brzinom na lagani zavoj prije raskrižja i odneslo ga je van drito na nju. Pa ja mislim da je morao juriti barem 150+ km/h stotinjak metara prije raskrižja na zavoju...

Koliko sam samo nesreća vidio na kojima je netko tresnuo čovjeka i nije se zaustavio, samo je nastavio ići dalje. U Zagrebu je bilo nešto slično ne tako davno, ako se ne varam, netko je tresnuo biciklista posred raskrižja i on je tamo ležao neko vrijeme budući da mu nitko nije htio stati pomoći. Ljudi se splaše i pobjegnu s mjesta nesreće. Isto tako je kada srnu netko tresne. Pobere ju nasred ceste i ako si ne potere auto, ništa, nastavi ići i dalje, a leš ostavi da leži nasred ceste.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Stravicna nesreca u Zenici Empty
PostajNaslov: Re: Stravicna nesreca u Zenici   Stravicna nesreca u Zenici Icon_minitimesub ruj 04, 2010 10:54 pm

Baš mi je žao tog čovjeka u jedan tren se vozi biciklom, normalno, naizgled nema nikakvih opasnosti i onda kao grom iz vedra neba dojuri ova luđakinja i pokupi ga... Gotovo, više ne postoji, tijelo raskomadano, bicikol razvaljen :(
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Stravicna nesreca u Zenici Empty
PostajNaslov: Re: Stravicna nesreca u Zenici   Stravicna nesreca u Zenici Icon_minitimesub ruj 04, 2010 11:59 pm

Ona sto je bacila psice u rijeku je pravo nevinasce prema ovoj pravoj okrutnoj djevojci.
Ovo je klasican primjer ubistva sa predumisljajem.... no
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Stravicna nesreca u Zenici Empty
PostajNaslov: Re: Stravicna nesreca u Zenici   Stravicna nesreca u Zenici Icon_minitimened ruj 05, 2010 1:20 am

Nemam komentara.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Stravicna nesreca u Zenici Empty
PostajNaslov: Re: Stravicna nesreca u Zenici   Stravicna nesreca u Zenici Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Stravicna nesreca u Zenici
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Chupacabra

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: