Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lady Gaga još kontroverznija

Go down 
+12
Fantom
whitelady
InaNNaa
hromi
Skulptura
biga
Johnny-Red&Black
Alpha
Blizzard
flory
Legionar
Gea
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimeuto stu 23, 2010 9:25 am

[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimepon pro 20, 2010 11:32 pm

Nakon što je novinarima priznala da mrzi blagdane, Lady GaGa pokazala je da se nije šalila kada je to rekla, piše Slobodna Dalmacija.

Ekscentrična glazbenica je tijekom svog nastupa u londonskoj O2 Areni plišanom Djeda Mrazu koji su joj obožavatelji bacili na pozornicu - odgrizla glavu!

Potom je iz lutkice izvadila mekano punjenje i plišanog djedicu bacila natrag u publiku, te kazala:

- Sad kad sam ubila Djeda, što ću učiniti s vama?
Izvor

ides

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 12:50 pm

Boze blagi glupa li je doh

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 4:44 pm

Alpha je napisao/la:
Boze blagi glupa li je doh

Ma jooooooooooook,ned'o dragi Bog... tuzni

Sve su zene "kurve,"upsssssssss...izvini Majko i ti si samo zena.... strah
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 4:59 pm

svaka joj čast što je poderala tu crvenu komunističku tvorevinu....
kakav đed mraz majke ti??? dobro, ona ni inače nije sasvim svoja, al ovo mi se sviđa... :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 5:03 pm

Alpha je napisao/la:
Boze blagi glupa li je doh
Blago tebi kad ti ne idu na ku*ac božićne rasprodaje, euforija, strka, brka, potrošnja, purice, Djede Mrazovi na svakom koraku, nagradne igre za karte Snježne kraljice, božićne kuglice antene zagreb koje možeš osvojiti kako pošalješ SMS poruku na 66013, putovanja za dvoje u Egipat za dvije osobe, popusti za Božić "jer darivati ne najljepše, a DM daruje sve! popustima do čak 20%" rigo
;)
A najviše me zgrozi vidjeti te iste reklame još u studenome roll

@Fantom, jel ti to metodom slučajnog odabira izabereš gdje ćeš puknut neku novu foru? zubi

@Biga, a koji je tebi bog? Drži me za riječ da nije to potrgala jer je komunistička tvorevina. Ajde, nazovimo ga Djedom Božićnjakom. Šta'š sad? zubi Jel sad opet luda šta je strgala Djeda Božićnjaka, ideal mnoge djece diljem svijeta?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 5:09 pm

ma kakav ideal... oduvijek sam protiv toga... djed božićnjak, sv nikola... sve samo da djeca imaju darove... ajooooj kako mi je to super...
i onda dođe djete i kaže ja ne volim božić jer mi djed mraz ništa nije donio(ustvari roditelji nemaju para)... to su za mene znakovi komercijalizacije svega, pa i blagdana... i imaš potpuno pravo:

"Blago tebi kad ti ne idu na ku*ac božićne rasprodaje, euforija, strka, brka, potrošnja, purice, Djede Mrazovi na svakom koraku, nagradne igre za karte Snježne kraljice, božićne kuglice antene zagreb koje možeš osvojiti kako pošalješ SMS poruku na 66013, putovanja za dvoje u Egipat za dvije osobe, popusti za Božić "jer darivati ne najljepše, a DM daruje sve! popustima do čak 20%" rigo"
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 5:11 pm

Ma jok Legi...sve zasto-ima svoje Zato... cerek

Ja se ponekad ponasam kao da sam ponovu u ratu i za dalekometnom haubicom pa ponekad
iz ciste dosade roknem po jednu granatu tj. glupost,pa gdje odleti tj. koga zakaci,zakaci,
jebi ga,sta cu mu ja,nije imao srace... zubi
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 5:14 pm

@Biga, da, i onda napiše mali Ivica pismo koji se cijele godine trudio biti dobar da bi na kraju dobio blokić za crtanje i stera u kojem stera Deda Mraza u tri pi** m****, svaku za jedan novi bicikl koji je susjed Nikola dobio zubi

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 5:15 pm

Ženskica se voli isticati i privlačiti pozornost i biti u središtu zbivanja, to je sve, uostalom kao i mnogi drugi slavni, isti k, drugo pakovanje. zubi
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 5:24 pm

Tako je Omega... ides

Ma Gaga bi odgrizala i moj kurac samo da bi se isticala i privlacila pozornost i
bila u sradistu zbivanja... cerek
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 5:25 pm

Ona bi odgrizla i svoj kurac da bi bila u središtu zbivanja lolcina

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 8:13 pm

Ništa ne brinite, bude ga odgrizla Uskršnjem zeki za Valentinovo.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 8:55 pm

@Legi i Biga...blago vama kad ste vi iz moje izjave procitali (i citirali) to sto jeste kava

@Blizzard...upravo to. Zena se preserava, a ljudi koji se preseravaju na taj nacin su jadni tj. glupi su pa su zato jadni.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 11:58 pm

@ Alpha, ja sam općenito rekao legiju da je u pravu... znači da i meni ide na neku stvar sva ta umjetna trka oko blagdana, koja je tolika da se više ni blagdanski duh ne osjeti...
svatko konta da je blagdanski duh tko će dobiti skuplji poklon... i gadi mi se na takav svijet...

a tvoju izjavu nisam tako shvatio kako si ti shvatila da sam ja shvatio.... :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimesri pro 22, 2010 12:44 am

Aj opet procitaj sto je tocno Legi zapravo reko/htio reci pa onda komentiraj :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimesri pro 22, 2010 12:45 am

Alpha je napisao/la:


@Blizzard...upravo to. Zena se preserava, a ljudi koji se preseravaju na taj nacin su jadni tj. glupi su pa su zato jadni.

Da je Gaga "glupa" nebih rekao... nono

Biti glup a istovremeno biti bogat i rado vidjen gost jednostavno je nespojivo. scratch

P.S. Sta bi ti vise voljela biti,glupa i bogata ili pametna ali siromasna...??? confused

Ja bih se recimo vise volio roditi bez kurca(dobro sad i ti si rodjena bez kurca cerek ) nego bez srece... zubo
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimesri pro 22, 2010 12:50 am

@Alpha i Omega zivili Žena sve radi da bi privukla pažnju. Nije ni prva ni zadnja.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimesri pro 22, 2010 1:00 am

Ma uvijek se za dobrim konjem prasina dizala a Gaga je zdrijebica i pol... ides
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimesri pro 22, 2010 2:02 am

Alpha, "provocirao" sam te malo ;) Naime, znam da ne voliš gužve i shoppinge, a to je veoma intenzivno upravo za Božić. Znam isto tako da ne voliš Gagu pa sam se pravio malo da prenesem svoj dojam na njen čin. Tako da je biga dobro shvatio što sam htio reći. :) Inače Gaga želi privući pažnju i to je pomalo jadno. Vi očito ne volite takve ljude. Ja to mogu prožvakati.
Kad gledam nju za razliku od drugih zvijezda, ona barem privlači pažnju sa stilom cerek Gaga je pravi primjer performance umjetnika. Što provokativniji događaji za što više pažnje. Nekada samo radi svoje promocije, a nekad radi prenošenja odlične poruke. Ovaj čin podržavam ides Zapravo ne razumijem zašto je bitno zašto ona to radi. Žena je otrgala glavu djedu mrazu isfrustrirana blagdanskim reklamama. Zakon. Najbolje je to što joj je randomly bačeno na pozornicu. Još se dosjetila reći ono na kraju. Carica.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."


Zadnja promjena: Legionar; sri pro 22, 2010 2:33 am; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Pravopisni ispravak :face:)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimesri pro 22, 2010 2:14 am

ja bi postavila svima pitanje kako danas postati zvijezda preko noči i ostati na tom mjestu?

vi ne razumijete koliko zvijezda plane i ugasi se.. pola ljudi koji su nešto imali danas se više ne sjećate.. Gagu s obzirom što radi nećete tako zaboraviti jer ona ide dalje od drugih.
Za razliku od mnogih zvjezdi ona ima hit za hitom plus ispad.. dok mnogi imaju ispade a rijetko kad hitove ili imaju jedan pa onda ispad za ispadom . doh
Ona je ono što se u umjetnosti zove šok prezentator.
Ja nisam upoznata s svim njezinim djelima ali neke stvari jako dobro prezentira. Gledajuči njezine spotove, slušajuči riječi vidim svog kolegu s faksa u njoj i on ju je savršeno okarakterizirao ( zato jer i sam to radi samo s neonacizmom) - sloboda govora! koliko možeš daleko iči s djelom i riječju i zatim gledaš reakcije ljudi na to. Je ona stvarno pokušava kontroverzije i tabu teme što jače naglasiti samo zato što ih društvao ignorira i izobličuje. Zašto da se pokloni tome i postane jedna od obićnih zvjezdica kad može biti kraljica čudovišta?

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimesri pro 22, 2010 2:20 am

@Gea, hug
Poglavito to ljudi ne vide zato što ima previše lažnih zvijezdica, a kada naiđe pravi umjetnik kao Gaga nikom se ne da ići toliko u dubinu i analize. Ti si umjetnik i to shvaćaš. Ja sam imao sreće da si me s performance umjetnošću upoznala prije Gage. Također sam imao sreće što sam uopće zapeo za Gagu budući da sam ja prvi među onima koji se uopće ne opterećuju aferama iz Glorije, a kamoli tko što tamo na pozornici radi.
Tako da... vrijeme će pokazati svoje. A sudeći po šarolikim nagradama koje Gaga dobiva, ostat će dovoljno dugo da pokaže koliko uistinu vrijedi ;)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimesri pro 22, 2010 2:41 am

Pa da.. stvar je prikazivanja tog čudolikog , grotesnog društva koje zanemarujemo
rijetko tko se usudi tako jako izači van. Marlin Madson je naprimjer imao istu ideju ali se on ubio u drogama i zbilja postao ne kralj čudovišta nego jedan od prikaza, on je jedan od izvrsnih govornika kad treba odgovarati na škakljiva pitanja o religiji i tabuima jedino je on zabijao žešće na ono što je izobličavao .
Gaga se više igra s nama i začudno dosta se toga se da isčitati ako se pozorno gleda. Pošto ona zbilja ima novce, slavu, publiku i način kako da prikaže ovaj svijet na njezin način.

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimesri pro 22, 2010 6:49 pm

Marilyn Manson i Lady Gaga se naprosto vole. cerek Imaju nekih zajedničkih pjesama. Drago mi je da si usporedila njih dvoje. Slušajući neke tekstove nekih pjesama (da ne bi bilo sve face) Marilyn Mansona vidio sam koji je čovjek genije. Ali sve ostalo je too much za mene. Ti spotovi i morbidnost, nema tu više stila i ukusa. To je pravi odlazak u zastranjenost, neka izgubljenost i neorijentiranost. Blago rečeno...
A Gaga ima tu sredinu. Zna provocirati, ali i dalje pazi da to ostane društveno prihvatljivo. Upravo ovako kako radi. Zanimljivo mi je, na neki način, to naše licemjerje. Naime, kada imamo zvijezdice s 2 hita i to je to svi seru kako će one uskoro proći itd. Kada je netko našao dobitnu kombinaciju za uspjeh opet ne valja. Taj se kao preserava. Umjetnici žele pažnju (takav tip umjetnika). Umjetnici žele da ih se čuje. Umjetnici žele da se priča o njima i onome su poručili.
Da Gaga nije obukla onaj "meat dress" i usput poslala poruku o tome da ako se mladež ne izbori za svoja prava neće biti ništa više od komada mesa na njenoj haljini, nitko ne bi po medijima prenio tu njenu poruku. Koga boli ona stvar za to što je neka pop-zvijezda rekla na dodjeli nagrada. A ovako se kol'ko tol'ko pročula i ta dublja poanta. Društvo gleda krive stvari. Stavlja naglasak na vanjštinu. Na to da je Gaga obukla "meat dress", a ne poruku cijelog tog performansa. A Gaga to itekako zna iskoristiti.

A što to radi tvoj neonacistički prijatelj? zubo

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitimečet pro 23, 2010 12:22 pm

Ajmo ovako. Za jedno 20 godina mi se javite pa da cujem sto imate reci o takvim izvodjacima i kako ih dozivljavate kava

@Fantom...nisam mislila glupa tipa da ima IQ djecje cipelice nego glupa kao jadna. I to nema nikakve veze s njenim glasovnim mogucnostima ili pjesmama nego sa tom zenom kao osobom.

E, da...@Legi...nista ti mene nisi isprovocirao. Samo si kazao nesto o sebi. Ali kao sto rekoh...za jedno 20 godina ces mozda biti u stanju vidjeti dalje od ovog sto sada vidis kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Lady Gaga još kontroverznija   Lady Gaga još kontroverznija - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lady Gaga još kontroverznija
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Lady Di & Majka Tereza

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: