Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Podgrijavanje ljubavi

Go down 
+7
wanderer
Blizzard
floridana
MoW
biga
TiaMa'at
Alpha
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 1:17 pm

Cesto cujemo kako ljudi u duljim vezama moraju "podgrijavati ljubav". Sto to tocno podrazumijeva i da li pali uopce? Naime ima jedan vic koji zgodno ilustrira situaciju:

Razgovaraju zaručnica, ljubavnica i domaćica o seksu, pa se dogovore da obuku crnu kožnu seksi odjeću te tako iznenade svaka svog partnera, a kada se sastanu ponovo reći će kako je bilo. Nakon nekoliko dana sastanu se ponovo.
Zaručnica: - "Joj kad me je vido rekao je - ženim te odmah - i navalio."
Ljubavnica: - "Otišla sam u kancelariju, razgrnula mantil i kad me je vidio, prestao je raditi i navalio."
Domaćica (25 godina u braku): - "Ja obukla sve crno seksi, stojim kraj vrata, a muž otvori vrata, gleda i reče: "Betmene, šta je za večeru?"."

Dakle, jel "podgrijavanje" uopce postoji?
[Vrh] Go down
TiaMa'at
Riba
TiaMa'at


Female
Capricorn Goat
Broj postova : 121
Age : 44
Location : The Temple of the Crescent Moon
Registration date : 15.04.2010

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 1:27 pm

Zanimljivo.

Naravno da je glupo očekivati da će veza biti uvijek ista (tko to očekuje neka bude spreman na teško razočaranje). Ne treba očekivati ni da će partner biti uvijek isti, osoba uči i razvija se dok je živa.
Kada je dvoje ljudi u vezi (ne samo ljubavnoj, može biti i prijateljstvo), ono najbitnije nije da stvari budu uvijek kao u početku (famozni leptirići and so on) već je važno, IMO, da te osobe idu svojim putem i da jedna drugoj budu društvo i podrška, da se razvijaju zajedno i da prihvaćaju ono što im taj razvoj nosi (bilo kod sebe samih bilo kod partnera).
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 1:30 pm

To stoji ali sto je sa ovim faktorom fizicke ljubavi? Da li uopce mogu pomoci tako neke stvari ala sexy donje rublje ili je to sve "Betmen" :P
[Vrh] Go down
TiaMa'at
Riba
TiaMa'at


Female
Capricorn Goat
Broj postova : 121
Age : 44
Location : The Temple of the Crescent Moon
Registration date : 15.04.2010

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 1:37 pm

Pa mogu, zašto ne, ako neka osnovna privlačnost još uvijek postoji.

Ipak, tu se onda treba vidjeti ako iza te osnovne fizičke privlačnosti još stoji neki osjećaj inače bi to moglo biti samo seksualna veza (u tome nema ništa loše, da se razumijemo).
Ovisi što partneri misle dobiti s tim zagrijavanjem - da li netko želi napaliti partnera čisto da odradi nekakav seks ili mu je želja da strašću probudi i one dublje osjećaje za koje misli da su se malo ugasili, ali još tinjaju.

Uostalom, ovisi da li netko želi temeljiti vezu na nekim podgrijanim trenucima strasti ili na nečem što nema veze sa fizičkim izgledom partnera. Najbolje je to spojiti, kada ti je partner fizički i intelektualno jebozovan, ali sasvim je moguće da u tome neće uvijek biti ravnoteža.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 1:43 pm

Pa mislim da to "podgrijavanje" sluzi za budjenje nekih fizickih strasti. Predpostavljam da vecina parova s vremenom smanji broj sexualnih odnosa, a kao sto sam kazala na drugoj temi, sexualni odnosi pridonose zblizavanju para kao para.

Zene su vise emotivna bica i cini mi se da im je manje bitno kako muskarac izgleda ako ga vole. Medjutim, muskarci su prilicno vizualna bica i kada se zasite pogleda na jednu te istu zenu...onda...onda Betmen, jelte :P
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 1:44 pm

ma meni je sve to donje rublje betmen... ionako neće dugo ostat obučeno, što bezze pare trošit na to...
vi žene ste komplicirane... skuplje dođu tange nego obične... ne kontam kako to kad je tamo utrošeno manje materijala... al eto...

ok, a sad ozbiljno... kupiš auto, pereš ga svaki dan prva 3 mjeseca... poslje ga i ne pereš nikako niti ga štediš kad ga voziš...
tako je nekako i u ljubavi... e sad... to podgrijavanje... može se to, al u ovom svijetu gdje se sve vrti oko para i gdje je čitav život ubrzan, za to podgrijavanje bi prvo trebalo se isključiti od svijeta 2 dana lijepo sa ženom negdje u planini gdje nema auta, televizije ni struje... pa bi onda vidili kako ljubav cvate... ;)
[Vrh] Go down
TiaMa'at
Riba
TiaMa'at


Female
Capricorn Goat
Broj postova : 121
Age : 44
Location : The Temple of the Crescent Moon
Registration date : 15.04.2010

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 1:48 pm

@ Alpha - muškarci nas moraju emotivno podgrijavati kako bi dobili fizičku reakciju miga, ipak smo mi malo složenija bića raspa

@ biga - a što ako se dvoje u planinskoj izolaciji još i posvađa?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 1:53 pm

@Biga...ne bih rekla da je donje rublje Betmen (ali mozda postane s vremenom sto zapravo nema veze s rubljem nego sa osobom koja ga nosi). Naime, onda bi u tu kategoriju spadao i make up, frizura i sve ostalo oko cega se zene brinu. Medjutim, cinjenica je, da ces se ti (i bilo tko drugi) prije okrenut i pozeljet zenu koja je izdepilirana, izmanikirana, izmake-upirana, i dobro upakirana nego neku prirodnu ko Kromanjonac pa da je najbolja u dusi.

@Tia...tako je...nama treba emotivno podgrijavanje zivili
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 1:55 pm

Tia, ja volim prirodu i planine više nego more... ako se posvađaju nije to zbog planine, nego zbog njih... često zimi odem na brdo iznad moje kuće... znaš kakav mir i ljepota?? dođe mi da sve ostavim i gore se preselim... jednostavno to sam naveo kao primjer bježanja od užurbanosti i stvari koje oduzimaju pozornost na druge, u ovom slučaju na partnera... i po mom mišljenju tu bi se doznalo na čemu ste zapravo... da li ćete se posvađati ili ne... nije jednostavno moguće ništa između... ili bi skužili koliko se volite ili bi skužili da se ne volite... jer sve bi imali... muškarac bi imao neku nazovimo slobodu, bio bi 'lovac' glavni, alfa mužjak, žena bi imala romantično mjesto za duge šetnje dok bi joj tjekom njih muškarac se puhao govoreći o izmetu na zemlji od kojih je životinja što nju apsolutno ne bi zanimalo, a njemu bi dizalo samopouzdanje...

@Alpha, ihh ja sam samo o donjem rublju govorio... :P

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 2:04 pm

Kazu da je najveci broj razvoda ulozen nakon godisnjih odmora tj. nakon sto par neko vrijeme provede non-stop zajedno :P

Ali slazem se sa tvojom idejom...samo se pitam jel onda pozeljno da se ona nakon te setnje presvuce u Betmena ili ne? zubi
[Vrh] Go down
TiaMa'at
Riba
TiaMa'at


Female
Capricorn Goat
Broj postova : 121
Age : 44
Location : The Temple of the Crescent Moon
Registration date : 15.04.2010

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 2:10 pm

Alpha je napisao/la:
Kazu da je najveci broj razvoda ulozen nakon godisnjih odmora tj. nakon sto par neko vrijeme provede non-stop zajedno :P


Valjda je nekima mučno biti s partnerom 24/7 miga
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimeuto ruj 14, 2010 2:12 pm

ne, sasvim prirodna odjeća...
to je ona modna kolekcija zvana Adam i Eva... :P

"Kazu da je najveci broj razvoda ulozen nakon godisnjih odmora tj. nakon sto par neko vrijeme provede non-stop zajedno :P "
zato sam i rekao ili ili... ili ostat ili propast..
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimesri ruj 15, 2010 10:59 am

Slažem se s Alphom da će svaki muškarac rađe zaželjeti biti sa ženom koja je uređena nego s nekom neuređenom. Međutim, koji puta ga ipak treba nahraniti, neće se valjda gladan seksat. zubi
Nadalje, što se dulje veze tiče, mislim da je bitno da se energije stalno iznova nadopunjuju, a pritom je lijepa odjeća na ženi jedan od uvjeta, iako često neizrečenih od strane muškarca, u tom smjeru. Dakle, lijepa odjeća (ne nužno crno donje rublje cerek) je thumbs up. :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimesri ruj 15, 2010 11:16 am

vic je odličan cerek
vjerovatno je muž reagira tako jer mu je bilo neobično da ga takva dočeka pa je bacija na sprd, ili se pita šta hoće od mene danas, sigurno je stukla auto kava ne možeš očekivati neku veliku promjenu ako samo jednom u životu obučeš nešto seksi a sve druge dane si u nekakvom flekavom šlafroku i viklerima na glavi. to nije podgrijavanje. podgrijavanje traje.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimesri ruj 15, 2010 11:25 am

@MoW...ja se pitam jel uopce stvar u odjeci ili u tome tko ju nosi.

@Flo...je, ali nek je cak i tako i nek je prvi put obukla Betmena ako ce je on sprdat ona je to i zadnji put da se tako obukla. Znaci proces podgrijavanja je ugasen prije nego je i otpoceo :P
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimesri ruj 15, 2010 11:40 am

naglasak na proces :P pa ako je proces onda b ga bilo dobro izvoditi suptilno, naročito u početku. viditi da li mu se sviđaju ti prvi pomaci a ne ga šokirati jadnoga kava moš misliti.... moj bi mene prvo pita koliko si potrošila na to zubi ali ja nemam potrebe toliko trošiti. on je skroman. jedna haljinica i naočale za vid su mu dovoljne :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimesri ruj 15, 2010 12:23 pm

Anblivbl. Opet musko ispadne jadno.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimesri ruj 15, 2010 12:59 pm

MoW je napisao/la:
Slažem se s Alphom da će svaki muškarac rađe zaželjeti biti sa ženom koja je uređena nego s nekom neuređenom. Međutim, koji puta ga ipak treba nahraniti, neće se valjda gladan seksat. zubi

Naravno da je tako, i to ne samo za nas muškarce, nego i za žene. Ne bi samo mi htjeli partnericu koja se ne zapušta i da bude uređena, isto vrijedi i za žene, kao da je nekoj super kada joj se partner zapušta, pivska trbušina, prljava potkošulja, neoprana kosa itd.
Druga je stvar što nas fizikalija više stimulira. I da, ima ovisnosti o tome tko stavi odjeću na sebe, recimo imamo ženu koja jasno mrzi nositi te kratke sexy stvari, a onda se ko iz vedra neba pojavi upravo u tome, a do onda se oblačila kao da joj je 90. Ne samo to, naravno da je temelj na subjektu koji promatra, nisu svi muškarci jebivjetri. Betmen, haha lolcina
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimesri ruj 15, 2010 1:09 pm

Ma nisu svi jebivjetri ali...ono...ok, recimo da se obuces u Betmena i da to totalno odskace od svega do tada (recimo furanje looka bakice od 90.)...zar ne bi bilo dobro pokusat nekako dat podrsku tom pokusaju pa cak da izgleda ko Betmen i Supermen u jednom.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimesri ruj 15, 2010 1:29 pm

Sigurno da je podrška dobrodošla u tom trenutku, da ipak uočimo da se žena spremila za nas. Kao da nam netko da poklon, a onda ga mi samo bacimo na krevet. Vjerujem da bi većina ostala lagano iznenađena da dođe baš takva nagla promjena, iako ne znam koliko njih bi se za zbilja bunilo da im se tako nešto dogodi zubi
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimesri ruj 15, 2010 1:51 pm

^^ ja se pak pitam koliko se često takve nagle promjene seksualnih obrazaca ponašanja uopće događaju u stvarnom životu?

Mislim da je svakako dobrodošla bilo kakva promjena od razine ustajalosti odnosa, međutim prejake promjene mogu biti šokantne i nevjerojatne, pa je stoga bolje, kao što flo kaže, raditi na procesu. No, svatko zna koji mu stil najbolje odgovara. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimesri ruj 15, 2010 2:25 pm

Ju, jos i stil treba pogodit. Znaci ne samo da treba tipu titrat jajca nego jos treba i frekvenciju pogodit. -.-
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimesri ruj 15, 2010 2:32 pm

Ne rade samo žena na tome, Alpha. Oboje se trebaju mijenjati. miga
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimesri ruj 15, 2010 2:42 pm

Točno. Nije realno očekivati da će se u vezi promijeniti samo jedna osoba i da će se stvari nešto jako promijeniti. Obje osobe trebaju sudjelovati u tome.
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitimesri ruj 15, 2010 3:14 pm

Najbolje podgrijavanje je napraviti ponekad izlet s nekim drugim.
Uz diskreciju, naravno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Podgrijavanje ljubavi Empty
PostajNaslov: Re: Podgrijavanje ljubavi   Podgrijavanje ljubavi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Podgrijavanje ljubavi
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Imitacija ljubavi
» Nesretni u ljubavi
» Astro ljubavi
» negativna strana ljubavi...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: