Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 selektivno pamćenje

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

selektivno pamćenje Empty
PostajNaslov: selektivno pamćenje   selektivno pamćenje Icon_minitimečet ruj 16, 2010 5:09 pm

ovo mi je palo na pamet neki dan i to kod jednog događaja.
izlazim iz Trgovačkog suda, i prilazi mi tip pruža ruku i pozdravlja. ja nemam blage veze tko je, ali tisuću puta mi se to dogodilo, i svaki put se pravim da znam s kim pričam (pritom blagog pojma nemam) neugodno mi pitat "a tko si ti??" :)
ovaj put, ne znam kaj mi bi, pitam tipa "a mi se znamo od nekud?" očekujući pomoć od njega, jel vidim da me čovjek pozdravlja i da zna tko sam. a kaže meni on "vaše novo knjigovodstvo" (Čak ono čuveno!!) :) (da ne kažem da sam bila kod njih dva dana prije našeg susreta - znači ne radi se o zaboravljanju nekog davnog događaja i ljudi).

dakle prije 2 mjeseca smo promijenili knjigovođu i tip kojeg sam srela je dečko i kolega od moje nove knjigovotkinje (rade zajedno) i vidjela sam ga isto toliko koliko sam vidjela i nju. (što znači jedno sigurno 3 - 4 puta u samo mjesec dana) i skužim da je moj mozak nesvjesno odbacio njega iz moje glave jer on je "nevažan" i selektirao samo nju u memoriju, jer ona je kao moj knjigovođa i ona je jedina važna.
dali ste primjetili kada takve pojave??
[Vrh] Go down
danpocalypse
Višestanični organizam



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 42
Age : 37
Location : VINKOVCI
Registration date : 11.01.2010

selektivno pamćenje Empty
PostajNaslov: Re: selektivno pamćenje   selektivno pamćenje Icon_minitimesri oľu 30, 2011 7:54 pm

jesam non stop takve stvari mi se dogadjaju... pun klinca puta jednu trebu vidim i neupamtim joj ime ona mene upamtila i kaže upoznali smo se MILION puta ja ono glam koi rac ..i tak bezbroj prica neznam jel meni mozak ošo od dumine i cuge il sam samo taki SELEKTOR :d :d
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

selektivno pamćenje Empty
PostajNaslov: Re: selektivno pamćenje   selektivno pamćenje Icon_minitimesri oľu 30, 2011 8:39 pm

I meni se to vise puta dogodilo... Naravno nikad kad je neki dobar frajer u pitanju :)

_________________
...you can run, but you can not hide...
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

selektivno pamćenje Empty
PostajNaslov: Re: selektivno pamćenje   selektivno pamćenje Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 6:10 pm

desava se zubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





selektivno pamćenje Empty
PostajNaslov: Re: selektivno pamćenje   selektivno pamćenje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
selektivno pamćenje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Psihologija-
Forum(o)Bir: