Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Piercing-tetovaža

Go down 
+48
orca
kika13
Sadb
Abarksas
Annabel Lee
Blizzard
Armin od Irima
Cinderella
Athena
Collector604
anzotica
tomi
Lukini
snow queen
Gea
Miruina
Syn
masha196
YoUnG LiOn
Karl Marx
Sentinel
floridana
Merkurica
gloria_g
meli
Nefertiti
None
Alpha
Nena
Absynthia
angelus
Tutankhamon
malenaivi
w0od0o_Lo0tkA
gogx
B&W
kravica
sanja
indigocakra
George
babi
urbanaaa
malena
Thor
Aleksandar Veliki
vladimir
Svjetloisjena
zmija
52 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened kol 23, 2009 4:36 pm

ja bi si istetovirala bubamaricu na zapešću ruke - za sreću

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened kol 23, 2009 7:35 pm

kako slatko face

poznajem osobu koja si je istetovirala bršljan koji joj se penje po nozi i kralježnici a završava svitkom s pjesmom - prekrasno izgleda, ali ja se na to nikad ne bi natjerala

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimeuto ruj 22, 2009 9:42 pm

Godine 1991. znanstvenici na Alpama su pronašli zaleđeno i dobro očuvano tijelo Sibirskog čovjeka. Dokazano je da je staro preko 5000 god., a ima 57 tetovaža.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimeuto ruj 22, 2009 9:44 pm

Prema Guinnessovoj knjizi rekorda, Lucky Diamond s Novog Zelanda je čovjek s najviše tetovaža na svijetu. Nema dijela tijela na kojem nema tetovažu, a počeo je i s tetoviranjem desni. Kaže da uživa u tome.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 4:07 am

Piercing-tetovaža - Page 10 Hellokittytattoo6

Piercing-tetovaža - Page 10 Hellokittypiratetattoo
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened stu 22, 2009 8:38 pm

Piercing-tetovaža - Page 10 Realistictattootattoos1

heroj ispod kože

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened stu 22, 2009 11:13 pm

Kako dobro :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened pro 06, 2009 1:19 am

Piercing-tetovaža - Page 10 3262122588c65c4f55e8

Ovo oko mi je tako super
Piercing-tetovaža - Page 10 109474209024d613f030

Šalabahter zubo
Piercing-tetovaža - Page 10 35694432959426d02bb1

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
anzotica
Stanica
anzotica


Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 14
Age : 35
Location : Nije važno odakle sam, sve dok znadeš kuda putujem
Registration date : 23.02.2010

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimepet vel 26, 2010 8:53 pm

ajoj, sa ovom temom sam ja "doma"..
tetovirana sam i piercana.
tetovaže su mi na gležnju i malo iznad guze, a piercing, uff..
jezik, uši (industrial (to je ona šipka kroz uho), helix (hrskavica) i normalno dole resice), nape (vrat), pupak x2 :D
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened vel 28, 2010 1:21 pm

Ljudi se vecinom tetoviraju da bi prikazali svoje unutrasnje osjecaje vecinom su to negativni osjecaji kao tuga,bol,patnja i slicni emocionalni problemi...ima i osjecaja kao radost,uspjeh,sreca,vrijednosti ali u manjoj mjeri...

Tu onda dolazi poistovjecivanje sa zivotinjama,herojima,objektima..Tako cesto mozemo vidjeti da muskarci imaju zmije,skorpije,tigrove,zmajeve,kineske znakove tetovirane...jer zele da su ili jesu mocni,jaki,divlji u sexu,zele da prikazu svoju jacu stranu ili neku od osobina cak i svoju asocijalnost.

Samim tim necemo vidjeti da muskarac ima leptira tetoviranog,jer leptir i nije nesto mocan,dominantan,opasan a mi volimo kao muskarci da djelujemo kao opasni a ne kao leptiri,leptira cemo vidjeti na zenskom tijelu tetoviranog

Tako kriminalci tetoviraju ime svoje Bande,gang-a,klana kako god da bi prikazali da su odani,da prikazu svoju vjernost,povjerenje toj skupini.


Ljudi se tetoviraju i iz razloga da budu drugaciji od ostalih,pa se tetoviramo na vidnim mjestima,gdje drugi mogu primijetiti tetovazu.

Tako kad pitamo nekoga zasto se tetovirao reci ce:
Pod uticajem drustva
Jer je moderno
Da iskazem osjecaje
Da bude drugaciji,to jest upadljiv
Jer me podsjeca na nekoga umrlog,bivseg momka,djevojku,brata sestru...

Barem psihologija govori da ljudi koji se odluce na tetovazu vecinom imaju "problem" tipa emocionalna nestabilnost,kao i manjak samopouzdanja,izrazajniju impulsivnost,zelju za avanturom...ili se nisu pronasli u ovom svijetu svega i svacega....

Uz pomoc ovog navedenog lakse mozemo shvatiti zasto se vecina kriminalaca,narkomana,"divljih" djevojaka,mladica tetoviraju bar u ranoj mladosti(16,17,18,19,20,21,22,23 godini)

Pa samim tim samo po slici to jest tetovazi mozemo da razumijemo donekle o kakvoj se licnosti radi...


Primijetio sam da je odredjeni broj autora u ovoj temi nazvalo druge ljude primitivcima jer ne razumiju ove ljude sto su se tetovirali..

Tetovaza nije trend niti moda,tetovaza ima itekako svoje psihicko znacenje.

Naravno ima jos desetine faktora koje uticu na odluku da se tetoviramo ali sto kraci post to bolje (ni ja ne volim citati duge postove)

I zamolio bih ko vec ima tetovazu na ovom forumu da napise razloge zasto se tetovirao/la ako zeli naravno...


bravo
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened vel 28, 2010 3:39 pm

Uh, meni su ove krupne tetovaže, grozne! shock
Jednostavno, ne bih se željela tetovirati i ne bi bila spremna nositi neku tetovažu na tijelu, od sada pa do kraja života.
Mislim da je sve promijenjivo, kako se ljudi mijenjaju, tako se mijenja i inspiracija, a prava tetovaža (osobito ona krupnija), jest drastičan korak.

Sigurno bih radi toga zažalila i osjećala bi se zarobljenom i obilježenom u vlastitom tijelu i nekom prošlom trenutku inspiracije, vjerojatno nepromišljenom.
Zato, ako mi se nekad prohtije imati nešto kreativno na koži, uvijek postoji mogućnost vodenih tetovaža, koje se mogu isprati i nisu vječne. ;)

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened vel 28, 2010 3:47 pm

A vecinom se tetoviramo bas u trenutcima inspiracije,tuge,zalosti,srece...a sutra ce ti trenuci biti prosli trenuci...Uglavnom svidja mi se razmisljanje u tvom postu...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened vel 28, 2010 4:19 pm

ne znam... ja sam se oduvjek željela istetovirati već sam u 16 godini dobila dopuštenje za to od roditelja (ni sama ne znam kako i zašto Piercing-tetovaža - Page 10 221289)
I želja je da to bude nešto sitno na mjestu koje ću moči gledati i da mi nešto znači, da me podsjeti na neki divan trenutak...
Pošto nemam još uvijek nikakve tetovažice, taj trenutak nije došao i ne znam da li će ikada doći i da li će kad dođe biti potrebno zauvijek (3-4 godine s onom bio tetovažom) biti obilježen...
O tome sam počela razmišljati kad sam završila srednju jer ako stavim nešto što mi se trenutno sviđa, bez nekog značenja to će biti samo mrlja od tinte koju ne mogu isprati s kože, ovako to će biti sjećanje...

I Collektore slažem se s time da je to povezano s psihologijom.. prije kad tetovaže nisu bile popularne u ovoj količini samo određen broj ljudi ih je nosio i to obićno nestabilni ljudi i kriminalci. Zato je i u nama urođen neki alarm kad vidimo potpuno istetoviranu osobu, iako ta osoba ne mora više spadati u te dvije skupine.

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened vel 28, 2010 8:06 pm

Naravno da ne mora znaciti da je tetovirana osoba kriminala ili zatvorenik..ali moramo biti i svjesni toga kada nesto uradimo da taj postupak vuce i posljedice neke..

Recimo cesto vidjamo(bar se nadam) auta na kojima su stakla sa strana auta obojena u crno to jest zatamnjena..I nemoze ta osoba u autu ocekivati da ce je gledati kao normalnu i da ce pjesaci normalno hodati pored takvog auta...

Postupak:Bojenje stakla na autu u crnu
Posljedica:Da si sumnjiv okolini (barem vecini)


Tako je slucaj i sa tetovazama..Ako imate tetovazu na vidljivom mjestu tesko da cete biti asistent advokatu,ili medicinska sestra ili hirurg (bar pretpostavljam)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened vel 28, 2010 8:45 pm

a ja mislim biti profesorica conf1
Ma ja sam naginjala na one bio tetovaže.. u slučaju da dosadi
Iako znam par medicinskih sestri spirsanih i s tetovažama face

Mada to što pišeš je točno ides

Iako je mene nikad nije jasno one tetovaže koje ne možeš sam pogledati confused Čemu to služi? ukrašavaš svoje tijelo a to ne možeš ni gledati, nego taj crtež netko drugi gleda... Ne znam ja doživljavam tetovažu kao vlastito zadovoljstvo, pa bi to i gledala i divila mu se s vremena na vrijeme...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened vel 28, 2010 9:17 pm

A kod tih medicinskih sestara sto ih znas jesu li pirsing i tetovaze na vidljivom mjestu...

Pa cuj..Kad se skine na plazi ili na bazenu da mu se vidi tigar na ledjima..Nema drugog razloga nego da drugi vide (barem ja neznam drugi razlog)


Mozda si i primijetila kod djevojaka na doljnjem dijelu ledja a iznad guze tetovazu..Pa malo spuste trenerku,pantole u cemu vec hodaju da se vidi tetovaza....a one koliko ja znam ne mogu bas vidjeti tetovazu jedino uz pomoc ogledala....

E sad da mi kaze da je uradila zbog sebe a ne vidi je nikako neznam kako povjerovati u to....

Ta se tetovaza iznad guze zove Zig Bludnice


Takozvano na Engleskom tramp stamp..

Naravno neke djevojke nesvjesno urade ovu tetovazu neznajuci sta ona predstavlja..A vecina ih to uradi namjerno jer znaju o cemu se radi..

Takve djevojke vecinom nakon 20 minuta poznavanja ce dati da vasi prsti lutaju njenim tijelom...

Radi se o ovoj vrsti tetovaza

Piercing-tetovaža - Page 10 Tramp-stamp-10
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened vel 28, 2010 9:36 pm

na vidljivom mjestu... točnije vratu zubi

da to ne razumijem... koliko znam to je jedno vrijeme bila velika moda, meni se osobno uopče ne sviđa...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened vel 28, 2010 9:56 pm

Omg ima i ovoga...

Šokantno: Od sada tetovaže i u oku... pa tko voli...

Ako vam i sam pogled na iglu i uobičajeno tetoviranje 'tjera suze na oči', onda je možda bolje da preskočite ovaj članak. Dobre vijesti za one koji su npr. oduvijek željeli imati plave oči, ljubitelji body-arta razvili su novu tehniku koja daje potpuno nov 'pogled' na ljepotu.

Prva takva tetovaža napravljena je u Torontu. Volonteru Paulyju Unstoppableu u bjeloočnicu je putem igle uštrcavana plava tinta sve dok nije u potpunosti obojala oko.
Ako vam se ni to ne čini dovoljno šokantno, dodajmo tomu da je taj proces ponavljan 40-ak puta prije nego je oko u potpunosti poprimilo boju.
"Želim ponovno naglasiti da je ovaj postupak u potpunosti istražen i izveden od strane ljudi koji znaju što rade i svjesni su rizika i potencijalnih komplikacija."
"Nitko to ne bi trebao pokušavati samoinicijativno učiniti. Sada kad je eksperiment započeo, pričekajte da vidimo što će se dogoditi - ili će sve u potpunosti zacijeliti, ili ću ja oslijepiti", rekao je 'pokusni kunić' Unstoppable.

Link

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened vel 28, 2010 9:58 pm

E neznam onda,mozda je mala tetovaza....I da je velika opet je to izuzetak....

Ja cim vidim da neko ganja modu odma znam da nije nesto uredu....
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened vel 28, 2010 9:59 pm

Piercing-tetovaža - Page 10 524555Ovo je sve više poludilo
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened vel 28, 2010 10:09 pm

ja sam htio industrijalni pirs, ali da ima šiljke umjesto ovih kuglica, no na kraju nisam ništa napravio...
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened vel 28, 2010 10:14 pm

A što misliš da napraviš nešto ovakvo:
Piercing-tetovaža - Page 10 Piercing

Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_eek
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened vel 28, 2010 10:15 pm

imam jednog poznanika koji bi to sâm napravio bez ikakve anestezije...

ukratko, čovjek samo pokušava privući pažnju...
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened vel 28, 2010 10:25 pm

Ono za 5 minuta paznje i skocit sa nebodera heheh....
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitimened vel 28, 2010 10:27 pm

Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_eek Mene boli koža na sam pogled na taj metal na licu...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Sponsored content





Piercing-tetovaža - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Piercing-tetovaža
[Vrh] 
Stranica 10 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: