Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Piercing-tetovaža

Go down 
+48
orca
kika13
Sadb
Abarksas
Annabel Lee
Blizzard
Armin od Irima
Cinderella
Athena
Collector604
anzotica
tomi
Lukini
snow queen
Gea
Miruina
Syn
masha196
YoUnG LiOn
Karl Marx
Sentinel
floridana
Merkurica
gloria_g
meli
Nefertiti
None
Alpha
Nena
Absynthia
angelus
Tutankhamon
malenaivi
w0od0o_Lo0tkA
gogx
B&W
kravica
sanja
indigocakra
George
babi
urbanaaa
malena
Thor
Aleksandar Veliki
vladimir
Svjetloisjena
zmija
52 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimened vel 28, 2010 10:28 pm

S ovim je definitivno privukao pažnju.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimened vel 28, 2010 10:32 pm

Možda čovjek štedi da ne kupuje božićna drvca ,sad ima sebe...
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimened vel 28, 2010 10:35 pm

baš me zanima kako je njemu na aerodromu... XD
A tek koje probleme ima ako bi morao na magnetnu rezonancu... XD
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimened vel 28, 2010 10:36 pm

Ili ako bi trebao ići popraviti trafostanicu.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimened vel 28, 2010 10:42 pm

A zamisli da se nađe u CERN-ovom akceleratoru između onih supermagneta... (to su magneti skoro najvećeg intenziteta na planeti)
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimened vel 28, 2010 10:50 pm

Pa poletio bi ko i oni jadni atomi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimened vel 28, 2010 10:52 pm

Istog trena bi nastala crna rupa Piercing-tetovaža - Page 11 K074
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 12:58 am

Fluorescentne tetovaže - tetovaže koje svijetle u mraku

Trenutno su vrlo popularne takozvane nevidljive tetovaže ili fluorescentne tetovaže za koje još uvijek mnogi vjeruju da nisu moguće i da su fotografije koje ih pokazuju fotomontaža. Svi ih traže i svi bi htjeli znati kako rade i mogu li se napraviti.

Fluorescentne tetovaže postoje i to u nekoliko verzija.

Prva vrsta je ona najjednostavnija i koju u stvari najviše i vidite na fotografijama a uopće nije tetovaža koja stvarno svijetli nego je to bijela tetovaža. Bijele tetovaže se na svijetloj koži preko dana uopće ne primijete ali pod UV svijetlom u diskotekama ona izgleda sjajno i kao da svijetli. Glavni sastojak ovakvih boja je titan-dioksid koji i sam po sebi daje vrlo lijepe bijele tetovaže, a ispod UV svijetla ili takozvanog "crnog svijetla" (jer je nevidljivo golom oku) svijetli bijelo i izgleda fantastično.

Druga vrsta su tetovaže koje koriste privremene fluorescentne tinte za tetoviranje. Uglavnom svijetle samo 7 dana i vrlo su slične takozvanim biotetovažama koje se nakon nekog vremena isperu. Dobre su za neke velike i važne izlaske a bez rizika da imate trajno takvu tetovažu. Njihov sjaj i svijetlo se bazira na dodatku fosfora koji svijetli pod UV svijetlom.

Treće su tetovaže izrađene sa tzv. Chameleon tintom, koja je jedina tinta koja je dopuštena od FDA u SAD-u. Naime to nije prava tinta nego sadrži mikrokuglice od specijalnih polimera koji pod utjecajem UV svijetla odašilju svoje svijetlo. Mikrokuglice su suspendirane u solnoj otopini i inaće se koriste za obilježavanje riba i životinja. Ljudsko tijelo prema istraživanjima isto tako dobro podnosi ove polimere čija je veličina oko 4-5 puta već od jedne krvne stanice. Ovi polimeri, točnije polimetilmetakrilat ili PMMA se inače koristi u izradu nekih proteza i kao umeci u plastičnoj kirurgiji. Kako u stvari ovo funkcionira: mala kap boje koja sadrži fosfor i reagira na UV svijetlo se stavlja unutar PMMA koji ima određenu prozirnost. Znači izgled tetovaže u stvari dolazi i boje, a PMMA štiti naše tijelo od doticaja s bojom koja je toksična i kancerogena.

Četvrto su tetovaže kod kojih se koriste modificirane standardne tinte. U obične tinte se dodaju kombinacije titan-dioksida, fosfora i nekih drugih sastojaka koji pod UV svijetlom svijetle i u kombinaciji sa pravim bojama dobijete dojam da svijetle crveno, zeleno ili plavo to su "reaktivne" tetovaže. Neke tetovaže idu toliko daleko da svijetle i bez da ste pod UV svijetlom. Jedini način da se to izvede je da se uz fosfor u tetovažu doda vrlo mala količina nekih radijevih soli koje su radioaktivne. Sličan princip se primijenjuje na kazaljkama satova koje svijetle u mraku same od sebe. Ovo su trajne tetovaže kao i obične i prema očitim informacijama malo su rizičnije za kožu od običnih tetovaža jer sastojci koji svijetle vrlo često uzrokuju alergijske reakcije i radioaktivni su. Osim toga klinike upozoravaju da je ovakve tetovaže izuzetno teško ili čak nemoguće ukloniti laserski jer čestice koje daju "sjaj" tetovaži odbijaju i lasersku zraku pa je laser tada beskoristan. Tinte sa radioaktivnim sastojcima nisu legalne niti u jednoj državi.

Peta vrsta je tetovaža koja se izrađuje genetski putem transgenske DNA koja bi uzrokovala da neke od naših vlastitih stanica na koži postanu bioluminescentne kao kod riba koje žive na velikim dubinama u moru. Za sada još nije poznato da je netko ovo primijenio ali nije nemoguće i uz pravog majstora i genetičara mogli bi imati genetski uzrokovane tetovaže.

Jednu stvar nemojte zaboraviti ako želite ovakvu fluorescentu tetovažu:

Saloni za tetoviranje koji drže do svoje reputacije uopće ne nude usluge izrade ovakvih tetovaža zbog velike šanse za komplikacije i infekcije na koži.

http://www.xigre.com/hr/tetovaza/Fluorescentne_tetovaze_tetovaze_koje_svijetle_u_mraku.htm
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 2:58 am

^^fora, sviđa mi se! zubo
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 3:14 am

i meni ^^ bar se nikad neću izgubiti u mraku rofl2
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 11:20 am

Gea eto to taman tebi za umjetnosti..


Napravis efekte disko kugle od svojih slatkih nogu 8)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimečet oľu 04, 2010 2:03 am

Piercing-tetovaža - Page 11 982158kako da ne... uvijek znam gdje su mi noge... problem je s rukama, imaju svoju volju, pa u mraku ću valjda vidjeti kamo letePiercing-tetovaža - Page 11 935271
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimesri lip 09, 2010 9:38 am




bila je lipa žena....sad je nakaza.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimesri lip 09, 2010 12:03 pm

no to je već bolest
[Vrh] Go down
Annabel Lee
Riba
Annabel Lee


Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Age : 30
Location : Somewhere over the rainbow
Registration date : 31.07.2010

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 12:32 am

Nemam ništa probušeno, čak ni uši...
A koje piercinge bih voljela da uradim: donja usna, ali ono sa strane, ona alkica :D To ću obavezno... OndaK, obrva i jezik. Bušenje ušiju ne smatram piercingom, ali voljela bih da uradim ono kad u ušnu resicu stave onaj kao mali prsten, izgleda ovako http://4.bp.blogspot.com/_6IjlrIhkQu4/SkcwyxMX_-I/AAAAAAAAAVU/53aGWU8R4OY/s400/Ear_Piercing.jpg
Samo bez ovog visećeg dijela :D
I mislim da ću to jako skoro da uradim.

A tetovaže... Imam ogromnu želju da istetoviram nešto što ima veze sa muzikom ili klavirom. Znači, note, violinski i bas ključ, linijski sistem, klavirske tipke, ili nešto slično... A lokacija mi i nije tako bitna :D

Isto tako bih željela istetovirati... Kako da opišem xD
Pa, otiske mačijih šapica sa unutrašnje strane butine, koje idu prema gore :D

Hm, mislim da je to to, ako se sjetim nečega dodaću xD
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 8:38 pm

Annabel Lee je napisao/la:

Bušenje ušiju ne smatram piercingom, ali voljela bih da uradim ono kad u ušnu resicu stave onaj kao mali prsten, izgleda ovako http://4.bp.blogspot.com/_6IjlrIhkQu4/SkcwyxMX_-I/AAAAAAAAAVU/53aGWU8R4OY/s400/Ear_Piercing.jpg
Samo bez ovog visećeg dijela :D

Meni se ovo ne sviđa affraid
Ali svatko ima svoj ukus.
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimened oľu 20, 2011 10:26 pm

Imam izbusenu levu obrvu,ali sam izvadila mindjusu...imam pupak...ta je jos uvek tu...imam na levom ovetu 2 rupice na hrskavici i na desnom uvetu 5 na dodjem delu...

tetovazu nemam...mnogo sam sanjala o tetoviranju ouroborusa na ledjima,ali polako me prolazi zelja
[Vrh] Go down
Sadb
Višestanični organizam
Sadb


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 37
Age : 38
Registration date : 23.02.2011

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimened oľu 20, 2011 11:11 pm

imam jednog leptira na ledjima... dosta je velik ali ...planiram nadopuniti tu tetovazu...plavo crna kombinacija ( btw. leptire obozavam...totalno su mi magicni ... ...mmmm bas ih volim) lovely
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 6:56 pm

Imala sam 2 piercinga, ali sam ih makla jer me prošla ta faza.
Imam 1 tetovažu vile koju obožavam. :) . Inače ih obožavam jer su lijepe i posebne a i sam simbol vile mi je super, pa sam odlučila stavit. lovely
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 6:59 pm

Piercing inace (ovisno o mjestu koje je piercano) oce zajebavat normalan protok energije .. usputna info.
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimeuto lis 18, 2011 10:49 am

kika13 je napisao/la:
Imala sam 2 piercinga, ali sam ih makla jer me prošla ta faza.
Imam 1 tetovažu vile koju obožavam. :) . Inače ih obožavam jer su lijepe i posebne a i sam simbol vile mi je super, pa sam odlučila stavit. lovely
moze slija vile...ja ju mislila staviti ali mi izgledala prevelika...sad imam leptira.... oops
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimeuto lis 18, 2011 3:35 pm

Buby30 - moja je nekih 7 cm... ak ti to nije preveliko, pošaljem ti sliku. Sad ću biti malo sebična, ali molim lijepo, to je posebna vila koju sam ja nacrtala i nemoj si stavljati identičnu ^^ Hvala.
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimeuto lis 18, 2011 3:35 pm

I zakaj " oops " zbog leptira? Kaj ti se ne sviđa ili?
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimeuto lis 18, 2011 3:37 pm

kika13 je napisao/la:
Buby30 - moja je nekih 7 cm... ak ti to nije preveliko, pošaljem ti sliku. Sad ću biti malo sebična, ali molim lijepo, to je posebna vila koju sam ja nacrtala i nemoj si stavljati identičnu ^^ Hvala.


naravno da necu.......stavi ju tu.....i ja cu leptirica...
to ce biti moja druga tetovaza...vila.....

[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitimeuto lis 18, 2011 3:51 pm

I ja bih leptirića, iako nekako sve više želim nešto na arapskom si napisati.. :)

Slika - poruke
[Vrh] Go down
Sponsored content





Piercing-tetovaža - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Piercing-tetovaža   Piercing-tetovaža - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Piercing-tetovaža
[Vrh] 
Stranica 11 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: