Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 MAKE UP

Go down 
+10
Dantalion
Alpha
Athena
floridana
malenaivi
sanja
babi
urbanaaa
malena
zmija
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

MAKE UP - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MAKE UP   MAKE UP - Page 2 Icon_minitimepon lis 03, 2011 10:19 am

trebalo bi uvesti one tipke ispod posta "sviđa mi se" i "ne sviđa mi se"...
tada bih upitao: koliko nas muških miješa sjajilo i sjenilo??
hehe

gle nekim ženama stvarno nije potrebna šminka, ali te se najčešće i šminkaju.
a one koje bi se trebale šminkati one se ne šminkaju, ili to odrade traljavo, pa onda vidiš pudera na kosi, lice jedne nijanse a ispod vrata druga boja itd itb...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

MAKE UP - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MAKE UP   MAKE UP - Page 2 Icon_minitimepon lis 03, 2011 11:08 am

@Kika...bravo, rumenilo sam skroz zaboravila spomenut za one koje nose jaci make-up :)


@Biga...dobro si ti to zamjetio sa nijansama pudera i ostalo face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

MAKE UP - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MAKE UP   MAKE UP - Page 2 Icon_minitimepon lis 03, 2011 12:05 pm

Eto, svi vi poznajte barem nekoga tko se ne šminka.
Pitam se, u kojem svijetu žive oni koji ne poznaju niti jednu, žensku osobu "nešminkericu". :P

Osobno, stavljam korektor za podočnjake (dosta su uočljivi) i labello.
Ponekad razmažem i malo tekućeg pudera da se boja izjednači.
Maskare i sjenila obično ne stavljam, jer za to je potrebna praksa, malo više vremena, ne mogu se dirati po očima :D i neobična sam si našminkana.
Kako bilo, ujutro njegujem lice tonikom i kremom.

S druge strane, poznajem djevojke koje niti ne koriste jutarnju kremu, a koža im je nezahvalna, peruta se itd. Mislim da je njega kože neki minimum.

@Biga, mislim da obično ženama tamnijeg tena često nije potrebna (upadljiva) šminka.
S druge strane, bolje je da je žena nenašminkana, nego traljavo našminkana. Ipak, većina toga je stvar navike.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

MAKE UP - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MAKE UP   MAKE UP - Page 2 Icon_minitimepon lis 03, 2011 12:09 pm

Pa mislim da ti koji ne poznaju nikog tko se ne sminka zapravo nisu dovoljno razmislili :P

Njega koze je jako vazna. Ipak je to nas najveci organ i prvi kontakt sa svijetom. Ne njegovanje koze je isto kao ne pranje zubi.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

MAKE UP - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MAKE UP   MAKE UP - Page 2 Icon_minitimepon lis 03, 2011 12:30 pm

Citat :
Pa mislim da ti koji ne poznaju nikog tko se ne sminka zapravo nisu dovoljno razmislili.

O vjeruj mi, jesu. 2 moje frendice jedino od "šminke" što imaju je labelo. Nikada se ne šminkaju. Niti puder niti korektor. Doista ništa. Pa čak niti kad idu van. Vjerovali ili ne.... :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

MAKE UP - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MAKE UP   MAKE UP - Page 2 Icon_minitimepon lis 03, 2011 12:38 pm

Obično ljudi koji idu van (klubovi, kafići itd.), teško da će naići na djevojku koja nije našminkana, iako ima i takvih primjera.
Možda svoja zapažanja temelje ovisno o svojem okruženju pa ako se kreću u takvom društvu, manja je šansa da će zapaziti žene bez make-upa.

Meni je normalno da se netko šminka ili ne šminka. :P Ovisi o preferancijama osobe.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

MAKE UP - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MAKE UP   MAKE UP - Page 2 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 12:34 am

biga je napisao/la:
...gle nekim ženama stvarno nije potrebna šminka, ali te se najčešće i šminkaju.
a one koje bi se trebale šminkati one se ne šminkaju, ili to odrade traljavo, pa onda vidiš pudera na kosi, lice jedne nijanse a ispod vrata druga boja itd itb...

Hehe, obično muškarci ne primjećuju i mnogo gore stvari kada je šminka u pitanju. Ugodno si me iznenadio.

Meni je zanimljivo i kada mlade cure žele izgledati zrelije, pa naprave katastrofu sa šminkom...i sa još ponekim stvarima.

Ja sam u 90% slučajeva bez šminke. A kada to činim, dnevna šminka mi je maskara i labelo, ili sjajilo. Večernja, sve to plus sjenilo za oči. Puder sam stavila možda dva puta u životu...A zašto se slabo šminkam? Pa ne znam, valjda zato što volim kada je sve prirodno. A i imam takve crte lica di nekakvo naglašavanje nije ni potrebno...Eto.

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

MAKE UP - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MAKE UP   MAKE UP - Page 2 Icon_minitimesri stu 09, 2011 1:19 pm

Ja iz kuće ne izlazim bez da se ne našminkam. Doduše ne nosim puder i sve te facijalne 'mazalice' (korektor, rumenilo, bronzer, what not) ali oči obavezno naglasim sjenilom i maskarom, nekad i linerom a budući da volim svakakve boje na očima i ok mi stoje jer imam smeđe oči pa mogu isfurat svašta rijetko kad naglasim usne.....za to imam ono soft rose labelo. (Još) neostvaren san mi je da postanem profi makeup artist ..... :D One day...
[Vrh] Go down
Sponsored content





MAKE UP - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MAKE UP   MAKE UP - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
MAKE UP
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» make it or brake it
» svakodnevni make up

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: