Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale Empty
PostajNaslov: K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale   K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale Icon_minitimepet ruj 24, 2010 3:17 am

Majstor za perike i šešire, dizajner Charlie Le Mindu, smislio je kako na najbolji mogući način skrenuti pažnju za svoje nove kreacije. Na pistu je poslao gole manekenke, no, očito njegovi šeširi i perike nisu bili u prvom planu.

Dizajner Charlie Le Mindu razbio je i posljednji tabu u svijetu mode poslavši na pistu u sklopu londonskog Fashion Weeka gole manekenke. Na sebi su imale samo cipele, perike, šešire i torbe.

Majstor za perike i šešire, čije kreacije s ponosom nosi i neponovljiva Lady Gaga, mislio je da će tako njegovi novi modni dodaci doći do izražaja na najbolji mogući način, no, pitamo se, sjeća li se itko s njegove revije šešira i perika ili su im pažnju ipak potpuno zaokupila gola ženska tijela?

Nevjerojatno je koliko su neki spremni daleko otići u sklopu modnih događanja, a sve kako bi privukli zanimanje publike i medija.

Ne sumnjamo da publika londonskog Fashion Weeka nije uživala, ali sigurno se tamo našlo i onih koji su se na ovakav potez zgrozili.

K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale 0173007.42

LINK

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale Empty
PostajNaslov: Re: K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale   K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale Icon_minitimepet ruj 24, 2010 9:41 am

Tip je pedercina i kreten. Jel uopce treba objasnjavat zasto?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale Empty
PostajNaslov: Re: K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale   K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale Icon_minitimepet ruj 24, 2010 10:36 am

nije mi jasno čemu onda cipele i torbe?

uostalom, tko to primjećuje.... kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale Empty
PostajNaslov: Re: K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale   K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale Icon_minitimepet ruj 24, 2010 10:39 am

Nitko. Tko bi primjetio ista kad ti gola zena seta ispred nosa.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale Empty
PostajNaslov: Re: K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale   K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale Icon_minitimepet ruj 24, 2010 3:54 pm

meni ovo najbolje.. ko od majke rođena.. mislim da bi bilo puno više dlaka za takav naslov zubo

pa alpha predpostavljaš kakav je onda dizajn perika i šešira rofl2 NE GELDAJTE GLAVU tako bi se trebala nazvati kolekcija lolcina

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Sponsored content





K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale Empty
PostajNaslov: Re: K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale   K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
K'o od majke rođene reklamirale perike i šokirale
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nisam ja majke mi...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: