Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 21. prosinca 2012. godine

Go down 
+107
om
Dantalion
Kahali
Foto
Einar
Q
orca
Korplikan
MisteryManiac
stoner
wanderer
Zona
guitar_master
Maria Elena
matko22
biga
daughter_of_Sun
mEN_iN_WHite
TWade
Casper
ANTEA65
Pohotni Jarac
konoko1
Q to the E
Yo93
hromi
schmizzl
LuckyLuke
Chof
Dunja the tomboy
Dragony
didica14
Mama
Flamezar
Skulptura
brle
Aurora Borealis
tomi
josip21
Chakotay
B
Reptil
jedan_lik
srdjan888
Fantom
Remke
Liquid
Lukini
Lilith
Narayana
gagi_
MoW
gothic45
Lullaby
Gea
Cylon
4ucker
Shime
(CroM)Flash
Berny_Sinara
mariod
Neo
Kirk
fastforward
einstein20
kety6
Hapa
Legionar
Cico
Merkurica
jaija
nixicay
razzor123
floridana
conan_1
avanturista
Jaykof
LarusArg
arhont
snark
fazan u hladnjaku
None
maat_051
marko suzic
Annon Imus
satan´s master
fmirosa
Ixchel
Tutankhamon
Yado
davor1408
upperground
silver
Rain
l337_m4n
Galileo Galilei
Blizzard
od soka prazna flaša
Alpha
ThE_IMMORTAL
Aleksandar Veliki
zvezda
malena
George
userNejm
Svjetloisjena
Neobicni forumas
111 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimepet stu 23, 2007 12:23 am

Božanski plan i galaktičko poravnanje
Dolazeće galaktičko poravnanje je kozmički događaj koji nas poziva na duhovni rast. Ugrađeno je u božanski plan i vrijeme u kojem živimo označava kao vrijeme izvanredne prilike za razvoj
Piše: John Major Jenkins

21. prosinca 2012. godine Cosmoslh4

Tijekom milijardi godina Zemlja je prolazila kroz mnoštvo različitih kozmičkih ciklusa, velikih i malih. Osnovna metafora za za sve ciklične procese je ciklus dana i noći od dvadeset i četiri sata. Ponoć je trenutak najveće tame i prijelaz koji odjeljuje umiranje prošlog dana od rađanja novog. Od tog trenutka život počinje jačati. U ponoć je dosegnut maksimum tame i počinje svitati novi dan. No, trebat će jedna četvrtina punog ciklusa dan-noć prije nego što, oko šet ujutro, na obzoru izbiju sunčeve zrake. U tom trenutku noć je završila i otpočinje razdoblje danjeg svjetla. Podne dolazi još jednu četvrtinu ciklusa kasnije i to je trenutak maksimalnog danjeg svijetla. Poslije podneva počinje jačati načelo tame. Još jednu četvrtinu ciklusa kasnije, u šest poslijepodne, sunce zalazi iza obzora i postaje skriveno. Tama vlada a svijet spava. U ponoć ciklus ponovno započinje.

Ova metafora pomaže nam razumjeti izražavanja božanskog plana na Zemlji, međutim duhovni razvoj čovječanstva odvija se u ciklusu koji je mnogo dulji od dnevnog ciklusa.
Najveći zemaljski ciklus kojega ljudi postaju biti svjesni je precesija ekvinocija, razdoblje dugo 26.000 godina. Ta takozvana "platonska godina", izazavana polaganim njihanjem Zemlje po njezinoj polarnoj osi, jednako kao i dan ima svoje tamne i svjetle dijelove.

Prema tradicijskim učenjima, Zemlja prolazi kroz razdoblja jačanja duhovne tame i jačanja duhovne svjetlosti. Dva ulaza u te različite faze nazivaju se "vrata solsticija". Dva godišnja solsticija su poput podneva i ponoći. Učenje o svjetskim dobima prisutno je u mnogim tradicijama, uključujući kozmologe drevnih vedskih i majanskih civilizacija. U staroindijskom učenju o yugama (dobima), čovječanstvo je prije 12.000 godina prolazilo kroz Zlatno doba svjetlosti. Međutim, duhovno svjetlo je počelo slabiti i čovječanstvo je prolazilo kroz svjetska doba od kojih je svako sljedeće bilo tamnije od prethodnog. Dnas se nalazimo na završetku Kali Yuge, najtamnijeg doba. Kada govorimo o metafori dana, to razdoblje od Zlatnog doba do svršetka najtamnijeg doba odgovara razdoblju od podneva do ponoći. To je razdoblje u kojem raste tama. Ključ za razumijevanja većeg ciklusa tame-svijetla je ovo: drevno učenje o svjetskim dobima temelji se na precesiji ekvinocija. Otprilike 13.000 godina traje jačanje tame i otprilike 13.000 godina jačanje svjetla.

Majanska civilizacija je odredila da će svršetak tog velikog razdoblja biti 21. prosinca 2012. godine. To će, u novom "dugovječnom kalendaru" biti svršetak "trinaestog baktuna". Rješenje ove enigme uključuje procesiju ekvinocija. U godinama oko 2012., Sunce će na zimski solsticij biti poravnato sa središtem galaktika Mliječni put. To galaktičko središte nalazi se između sazviježđa Strijelca i Šlorpiona, a drevni Maje su ga smatrali nebeskim "mjestom stvaranja", utrobom Velike majke. To poravnanje solsticijskog Sunca i galaktičkog središta događa se jednom u 13.000 godina i ekvivalentno je trenucima podneva i ponoći. Poravnanje do kojeg je došlo prije 13.000 godina i koje je bilo odgovorno za Zlatno doba svjetlosti uključivalo je Sunce ljetnog solsticija i galaktičko središte. Međutim, poravnanje koje koje kulminira u godinama oko 2012. uključuje Sunce u zimskom solsticiju, solsticiju smrti i ponovnog rođenja. Stoga mi sada prolazimo kroz galaktičku ponoć.
Za ljudska bića na Zemlji, razdoblje rasta duhovne tame uskoro će završiti. Proći ćemo kritičnu točku i ući u fazu ulaska prema Zlatnom dobu, kada će u svijetu ponovno zasjati duhovna svjetlost i svjest. Dolazeće galaktičko poravnanje je kozmički događaj koji nas poziva na duhovni rast. Ugrađeno je u božanski plan i vrijeme u kojem živimo označava kao vrijeme izvanredne prilike za razvoj.
Za to razdoblje prijelaza, globalnog prijelaza, utvrđeno je da se proteže od 1980. do 2016. godine. Fascinantno je kako su Maje pronicavo unijeli to galaktičko poravnanje u svoje temeljne institucije. Na primjer, majanska igra s loptom je metafora Sunca (lopta u igri) koja se kreće prema galaktičkom središtu (okvir gola).
Glaktičko je znanje skrivena razina mudrosti koja se može pronaći u mnogim tradicijama širom svijeta. Može se idnetificirati u Islamskoj astrologiji, grčkoj svetoj topografiji, južnoameričkim tradicijama, kršćanskoj religijskoj arhitekturi, mitraizmu, neoplatonskoj misli, kao i u vedskoj te egipatskoj kozmologiji. Dok uranjamo u kozmičko poravnanje, čini se da se i sama drevna mudrost vraća i ponovno otkriva kako bi potaknula novu eru ulazaka prema svjetlu.

Budući da se božanski plan odvija preko prirodnih ciklusa, ljudi koji žive u današnjem vremenu imaju posebnu sudbinu. Međutim obnova čovječanstva nije određena zvijezdama - ključni sastojak duhovne evolucije svijesti je slobodna volja.

Bilo kako bilo, glakatičko poravnanje 2012. godine i ulazak u novu eru poziva nas na duhovni rast. Da bi to učinili, moramo žrtvovati iluzije koje nas drže vezanima za tamne i ograničene domene postojanja. Otvorimo se svjetlosti i raširimo svoje duše sve do zvijezda!




Kretanje Sunčevog sustava kroz galaktiku.

Maje su svoj boravak na zemlji smještale u okviru "Drugog sustava brojanja" koji traje 13 baktuna (1.872.000 dana ili 5.128 godina). Svaki događaj nama poznate povijesti se nalazi unutar ciklusa koji je počeo 3114. godine prije Krista. Taj ciklus se završava 2012. godine. Pet ovakvih ciklusa daju točno trajanje od Platonske duge godine (oko 26.000 godina).

Pitanje koje nas ostavlja bez tragova glasi - kako su Maje znale za ovaj kozmički ciklus. Sasvim je jasno da znanje o galaktičkom putovanju Zemlje podrazumijeva da civilizacija koja ga posjeduje ima spoznaje o postojanju Sunčevog sustava, postojanju galaktike kao kompleksnog sustava zvjezdanih sustava, kretanju Sunčevog sustava unutar galaktike, periodičnost, odnosno zakonitost tog kretanja...

21. prosinca 2012. godine Siznf0
Stela iz drevnog grada Maja, Izapa, Meksiko, prikazuje Kozmičkog Oca u "ustima" Kozmičke Majke: prikazuje se "kanal rađanja" (galaktika Mliječni put) koji će svoju kuluminaciju doživjeti 21.12.2012. kada se ostvari prorokativni raspored planeta i zvijezda na nebu.

Izvor, časopis Svjetlost siječanj | veljača 2007
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimepet stu 23, 2007 1:22 am

Ima puno različitih interpretacija o tome što će se tog datuma dogoditi. Od započinjanja globalnih kataklizmi, pomicanja Zemljinih polova, do mirnog prijelaza većeg dijela čovječanstva u četvrtu dimenziju...

Živi bili pa vidjeli :)
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimepet stu 23, 2007 1:25 am

Ja vjerujem Majama 8) :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimepet stu 23, 2007 1:29 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Ja vjerujem Majama 8) :D

Nijedno proročanstvo nije savršeno. Mi ljudi imamo slobodnu volju i morat ćemo odlučiti što ćemo sa sobom :)

Bilo je već nekih poravnanja, mislim da su '98 planeti sunčevog sustava tvorili križ i svi su najavljivali frku, a ništa se nije dogodilo.

Najgore bi bilo sjediti i čekati da se neka strahota dogodi. Treba živjeti whee
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimepet stu 23, 2007 1:37 am

ja sam čuo da se tog dana pomiču zemljini polovi, da će se zbog toga raspasti ekonomija i općenito ljudsko društvo, da će biti mnogo nasilja. nakon toga sam čuo da ćemo taj dan prijeći u četvrti denzitet, neku višu svijest ili tako nešto slično. pročitao sam da su i maje prorekle da ćemo tog dana odbaciti vrijeme, novac, tehnologiju....ne da mi se opet u kameno doba :(
[Vrh] Go down
George
Višestanični organizam
George


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 40
Age : 34
Location : Smederevo
Registration date : 17.11.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimepet stu 23, 2007 1:56 am

userNejm je napisao/la:
ja sam čuo da se tog dana pomiču zemljini polovi

U pitanju su Zemljini magnetni polovi. Nemoguće je sa preciznošću odrediti tačan datum promene magnetnih polova, ali naučnici smatraju da se to dešava na svakih 20000 godina. Čak i da se desi nešto tako, nemoguće je proceniti kakve će posledice takva promena ostaviti na ljudsku populaciju i na samu planetu Zemlju.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimepet stu 23, 2007 10:02 am

svjetloisjena je napisao/la:

Bilo je već nekih poravnanja, mislim da su '98 planeti sunčevog sustava tvorili križ i svi su najavljivali frku, a ništa se nije dogodilo.

Ne mora značiti da se ništa nije dogodilo. Možda mi nismo svjesni i ne znamo što se dogodilo. Isto tako je i sa 2012. godinom. Zamislimo da ljudi prelaze u četvrti denzitet. Neće se to dogoditi preko noći, neće svi ljudi odjednom iz trećeg preći u četvrti denzitet. Neki možda da, ali mislim da je to ipak proces koji treba trajati malo duže od jednog dana.
I onda će nam zaključak vjerojatno biti da se ništa nije dogodilo tog datuma, a možda se dogodi puno toga, a mi ne znamo za to... Ipak mi koristimo samo 10-ak posto našeg mozga.
Što se Maja tiče, mislim da se dovoljno njihovih proročanstava ispunilo, tako da bi im trebali vjerovati i što se tiče ovoga, ili barem malo više obratiti pažnju na to.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimepet stu 23, 2007 10:32 am

Negde sam pronasla zadovoljavajuce objasnjenje. Oni koji budu na odgovarajucoj frekvenciji preci ce u 4. denzitet gde ce...
A oni drugi ce se vratiti na praistorijsku Zemlju...*
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimepet stu 23, 2007 8:12 pm

Isto što i 1,1,2000

Barem ja tako mislim
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimepet stu 23, 2007 9:55 pm

zvezda je napisao/la:
Negde sam pronasla zadovoljavajuce objasnjenje. Oni koji budu na odgovarajucoj frekvenciji preci ce u 4. denzitet gde ce...
A oni drugi ce se vratiti na praistorijsku Zemlju...*
znači povijest se ipak ponavlja?
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 33
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimepet stu 23, 2007 10:33 pm

da 4. denzitet nije zivot poslije smrti???
znaci po tom prorocanstvu bi, IMO, svi ljudi izginuli (odnosno vecina) i presli u svijet vjecnog svjetla (?) a oni koji prezive ce zivjeti u kamenom dobu.

malo sam razmisljao pa sam dosao do ovog "zakljucka".
:P
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimepet stu 23, 2007 11:10 pm

Ne, oni koji su spremni, prešli bi u više sfere, živi, a oni koji nisu spremni počeli bi novi vrlo dugi ciklus u trodimenzionalnom svijetu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimesub stu 24, 2007 1:27 am

Zivi bili pa vidjeli...i da i ovaj forum pozivi pa da mozemo onda diskutirat...ovako je malo teze :)

Ali i meni se cini, kao i Aleksandru, da bi to lako moglo biti ko 01.01.2000.
A mozda u maju mjesecu 2008 bude smak svjeta ko sto tvrde oni Rusi (mislim da su Rusi) sto su se sakrili u neke spilje i cekaju smak. Pa onda drugo vise nije ni bitno :P
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimesub stu 24, 2007 10:56 am

Priče o smaku svijeta postoje otkako imamo zabilješke naših predaka. Čini se da se neka vrsta smaka periodično događala, pa je to zapisano u kolektivnoj svijesti. Bilo je masovne histerije i na prijelazu iz prvog u drugo tisućljeće, kao i na prijelazu iz drugog u treće. Ja sam pročitala već desetke raznih najava te vrste, a ima i propovjednika koji u svakom dobu naviještaju kraj vremena. Zato i ja kažem - živi bili pa vidjeli.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimesub stu 24, 2007 12:56 pm

@THE_IMMORTAL
Ne, posle smrti se ide u zonu kontemplacije, a to je 5. denzitet. Ovde pricamo o prelasku u 4. ...

@userNejm
Da, ponavlja se, sve dok smo zaglavljeni u 3. denzitetu, jer smo u nekoj vrsti vremenske petlje i beskonacno se ponavljati sve dok ne naucimo... A jedini nacin da se izvucemo bi izgleda bio prelazak u 4D...

@svjetlosjena
Slazem se, najava je bilo, ima ih i bice ih mnogo. Problem sa tim najavama (bar onima koje su relevantne) je u tome sto dolaze iz izvora koji ne pojima vreme ovako kao mi. A mi bismo zeleli tacan dan i vreme cele stvari... sto je nemoguce, ali u pokusaju da se to napravi mnoga u osnovi solidna prorocanstva su izgubila svoj kredibilitet. Mislim da malo pogresno poimamo i kataklizmicke dogadjaje. Oni ce se desiti samo za one koji ostanu u vremenskoj petlji... *
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 33
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimesub stu 24, 2007 7:05 pm

zvezda je napisao/la:
@THE_IMMORTAL
Ne, posle smrti se ide u zonu kontemplacije, a to je 5. denzitet. Ovde pricamo o prelasku u 4. ...
aha lol
na forum.hr se sire svakakve izmisljotine... rofl

odkud se zna kuda se ide poslije smrti???
to mi nije jasno, kako da nije 4. denzitet ili neki drugi??? zasto bas 5.?
jeli to netko umro pa se vratio u zivot i isprico i objasnio sto je sve dozivio nakon smrti, pa su znanstvenici, ili tko god, utvrdili da je to 5. denzitet po nekim znacajkama koje su karakteristicne za taj denzitet, koje je ta osoba opisala ???
lol!

naprica se ja 8)
ne zelim pobiti ovo sto si rekla, samo zelim saznati vise o tome ^^
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimened stu 25, 2007 10:27 am

Ja sam citala npr. seanse sa regresivnih hipnoza... *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimened stu 25, 2007 3:36 pm

zvezda je napisao/la:
Ja sam citala npr. seanse sa regresivnih hipnoza... *

Mnogi terapeuti koji koriste regresivnu hipnozu vjeruju da se zapravo radi o tome da naš mozak u tom stanju smišlja priče koje su mu potrebne da bi zacijelio neki problem koji imamo. Mislim da su u početku razvoja te tehnike psiholozi samo pokušavali doprijeti do zatrpanih sjećanja u ranom djetinjstvu koja utječu na život u odrasloj dobi. No onda su neki shvatili da tu ima i više toga...

Nažalost, materijalnih dokaza za ove stvari nema, samo posrednih.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimepon stu 26, 2007 12:50 pm

ok, moguce je...
ali bile su i neke price o deci koja su govorila neki nepoznat jezik...
secam se necega o devojcici koja je sa 3 tvrdila da je Ana Frank, hronoloski pre izdavanja njenog dnevnika, pronasla kucu itd...
*
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimepon stu 26, 2007 10:05 pm

zvezda je napisao/la:
ok, moguce je...
ali bile su i neke price o deci koja su govorila neki nepoznat jezik...
secam se necega o devojcici koja je sa 3 tvrdila da je Ana Frank, hronoloski pre izdavanja njenog dnevnika, pronasla kucu itd...
*

Da, ima toga i ja vjerujem u to. Samo kažem da je jako teško dokazatri ljudima koji su skeptični ili materijalistički nastrojeni.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimeuto stu 27, 2007 1:34 pm

Pa, oni ce verovatno takvi i ostati... Jedan moj prijatelj je govorio: "Ne bacaj bisere pred svinje...". Naravno, nemam zelju da bilo koga vredjam, ali svakako ne trositi energiju uzalud... *
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimened pro 09, 2007 2:18 pm

George je napisao/la:
userNejm je napisao/la:
ja sam čuo da se tog dana pomiču zemljini polovi

U pitanju su Zemljini magnetni polovi. Nemoguće je sa preciznošću odrediti tačan datum promene magnetnih polova, ali naučnici smatraju da se to dešava na svakih 20000 godina. Čak i da se desi nešto tako, nemoguće je proceniti kakve će posledice takva promena ostaviti na ljudsku populaciju i na samu planetu Zemlju.

A koje su pretpostavke? :D
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimesub pro 15, 2007 2:23 pm

Pa, primena klime, vremena... Realiteta samog po sebi... *
[Vrh] Go down
od soka prazna flaša
Stanica



Female
Cancer Snake
Broj postova : 17
Age : 35
Registration date : 24.12.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimeuto pro 25, 2007 4:33 pm

Kako zanimljivo, 21. 12. '12., po gregorijanskom kalendaru.

Papa Grga je izgleda bio mali kotačić u Velikom planu... Pogodio je smjestiti galaktičko poravnanje na tako űberkul datum...
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitimeuto pro 25, 2007 4:44 pm

2 + 1
1 + 2
1 + 2

=

3
3
3

=9?!?!?! *

Trostruko trojstvo?!... *
[Vrh] Go down
Sponsored content





21. prosinca 2012. godine Empty
PostajNaslov: Re: 21. prosinca 2012. godine   21. prosinca 2012. godine Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
21. prosinca 2012. godine
[Vrh] 
Stranica 1 / 32.Go to page : 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Proslava Nove Godine Na NooBotu || 30.12.2012 || 20h
» Zemlja bi 2012. godine mogla imati dva Sunca?
» Godine se vide na rukama
» Rok trajanja laptopa je tri godine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: