Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Svi mi koji smo drugačiji od drugih

Go down 
+17
primitive101
daughter_of_Sun
twilightlover
Dada289
MoW
Blizzard
Armin od Irima
InaNNaa
Legionar
Alpha
Athena
Cinderella
biga
Johnny-Red&Black
Archangel
Chakotay
MACICA
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimesri lis 13, 2010 10:27 pm

Eh, decki... Sedam smrtnih grijeha. Napredovanje je jedno ali je oholost drugo. A oholost dolazi od ega. Nije svaki napredak napredak i nismo po defaultu "uredjeni" da napredujemo. Da je tako neuspijeh ne bi postojao, zlo ne bi postojalo, smrtni grijesi ne bi postojali.
MoW...natjecanje o kojem ti govoris treba biti sveti rat, a to je onaj u nama...onaj protiv nas samih. Mi smo jedini sa kojim se mozemo i moramo "natjecati"
Legi...ne znam sto bih tebi rekla...ti jos imas dalek put do svjesnosti ega da ga uopce mozes poceti kontrolirati.
Chak...meni se cini da je u nasoj civilizaciji vazno naglasavati materijalno, a ne duhovno. Ali dobro, mozda je to samo moje vidjenje. Ali vratimo se na duhovno...svatko od nas treba ohrabrenje i ne smatram da je lose pricati o svom duhovnom napretku ali stvar je u tome kako pricamo i kako ga dozivljavamo. Vjerujem da to traje do jednog trenutka kada vise nemamo potrebu pricati.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimesri lis 13, 2010 10:44 pm

Ne tjera li nas ta oholost na napredovanje? Da, u jednom trenutku počinje i kočiti. Onda i ako nam duhovno postane važnije od fizičkog.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimesri lis 13, 2010 11:13 pm

Moje osobno mišljenje je da bez fizičkog napretka nema duhovnog. Jer, pogledajte sve one budiste koji postižu duhovni rast, postižu tako da svoje tijelo očiste od "otpada"da bi mogli duhovno doći do savršenstva.
Za dobru meditaciju treba tijelo očistiti od toksina, jesti zdravu, prirodnu hranu, odreći se poroka,u glavnom dovesti tijelo do čistoće. Tada je meditacija bolja, dublja, i tada čovjek dolazi do spoznaje samog sebe, kroz sebe...
Na moju žalost, nisam jedna od tih, imam svoje poroke kojih se teško odreći, ali sam sigurna da bi više i brže napredovala da ih se riješim.... kava

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 12:18 am

@Dada slažem se s tobom, duhovno razvijena osoba neće štetiti ničemu pa niti svome tijelu, jer duhovno razvijena osoba zna kako se treba ponašati i ponašati će se upravo tako.

@Legi oholost te ne može natjerati na razvoj jer ohola osoba niti ne zna da je ohola, nije svjesna svoje oholosti, ona misli da je superiorna u odnosu na druge i da drugi nemaju nikakvu vrijednost. Takav stav ne može potaknuti na razvoj. Možda si mislio na znatiželju ili možda nesigurnost u sebe.

@Alpha zašto misliš da je važno naglašavati materijalno, ili je to samo tvoja konstatacija da je tako.

@ran nemoj chatati ovdje, molim modove ili Alphu da pobrišu chat

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 12:23 am

Duhovna osoba je iznad ega, iznad materijalnog, iznad fizičkog, onog prizemnog,kako ja to volim zvati. Duhovnost se razvija radom,trudom, ali se najviše razvija vjerom. U Boga, božanstva, nije bitno u šta osoba vjeruje, koje je vjere,bitno je da ima vodilju koja je vodi...
I duhovnost je ono najčišće, najsvetije što u čovjeku postoji!

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 12:31 am

...nekako imam dojam da se tu radi o vjeri u povezanost svega sa svime, o vjeri da postoji nešto više od ovoga fizičkog, opipljivog svijeta.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 12:34 am

Naravno! Što je vjera? Nije ni fizičko, a ni materijalno... No, to je za drugu temu... Vjerujemo u svašta, umjesto da vjerujemo sami u sebe!


_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 12:38 am

...ali i u druge, u stvari ne možeš istinski vjerovati ako ne vjeruješ u druge

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 12:40 am

Ako ne vjeruješ u sebe, kako možeš vjerovati u druge? Ako sebe nađeš, i vjeruješ u sebe, onda je jako lagano stvoriti vjeru za druge... I vjerovati u druge osobe, i čak im tom vjerom pomoći da nađu vjeru u njima samima!

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
twilightlover
Stanica
twilightlover


Female
Sagittarius Horse
Broj postova : 28
Age : 33
Location : Nowhere
Registration date : 13.10.2010

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 1:07 pm

Archangel je napisao/la:
Viva la difference! :) Jeste, jedan od razloga zasto ovdje raspravljamo na forumima je stoga sto ne mozemo naci dovoljno sugovornika u RL da bi zadovoljili stari instinkt pripadnosti coporu. Ja od 7-8 godine znam da sam drugaciji od vecine, i to mi jeste zadavalo muke tipa "kako i zasto?", ali danas vise ne. Sad znam da tu nema razloga da se ljutimo ili osjecamo razocarani, posebice razocarani svijetom i covjekom, kao nihilisti ili emo-i. Budimo fatalisticni pa prihvatimo da je tako zato sto tako mora biti, da uvijek nekolicina posebnih (ne nuzno boljih, vec samo devijantnih) moze da postoji, da posjeduje potencijal za vece dobro i vece zlo - samo kao vrh jedne piramide siroke osnove, sacinjene od ljudi cija je osnovna funkcija da predstavljaju materiju, kaljuzu ako hocete, iz koje nastaju posebni ljudi, ljudi koji ne gledaju naprijed 5 minuta, vec 5 eona... Mi moramo biti posebni - jer to jesmo. mudri
ides


Zadnja promjena: Athena; čet lis 14, 2010 2:55 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : editiran post, radi postanja previše smajlića)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 1:45 pm

@Legi...kvaliteta je vazna. Nije poanta da je samo vazno da napredujes pa kud puklo puklo. Ako se zagrize u smrtni grijeh onda napredak koji se ostvaruje ide u korist tamne strane.

@Chak...napisanim nisam mislila reci "vazno je naglasavati materijalno, ljudi naglasavajte to" nego da je u nasoj civilizaciji tako da ljudi smatraju da je jedino materijalno bitno i to onda naglasavaju.


_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 2:56 pm

Da Alpha to sam i mislio da misliš, ali je nekako drugačije zvučalo. No i fizičko je jedna razina postojanja, ništa manje ili više vrednija od drugih. Ako nas boli glava to je stvarno kao kad smo tužni. Je da su to različite razine, ali mi želimo biti dobro na svim razinama, pa i na fizičkoj.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 4:14 pm

Chakotay je napisao/la:
@Legi oholost te ne može natjerati na razvoj jer ohola osoba niti ne zna da je ohola, nije svjesna svoje oholosti, ona misli da je superiorna u odnosu na druge i da drugi nemaju nikakvu vrijednost. Takav stav ne može potaknuti na razvoj. Možda si mislio na znatiželju ili možda nesigurnost u sebe.
Ne bih se složio da ohola osoba nije svjesna tuđih vrijednosti. Baš naprotiv, svjesna ih je i želi ih.
No ne dolazi ego samo od oholosti. Zapravo, mislim da oholost dolazi iz egocentričnosti. Da, uglavnom, hito sam reći da ego može doprinijeti razvoju osobe u jednom dijelu staze. I to u fizičkim sferama. Nema duhovnosti bez fizičke osnove. Mi se moramo fizički (ne mislim samo na tijelo, nego i u fizičku sferu emocija, uma, uspjeha) razvijati da bismo mogli i duhovno. I obratno. Ne možemo odvojiti to dvoje ili jedno ili drugo zanemariti. Možemo nekada, ali u jako kratkim momentima i mislim da zapravo u njima shvaćamo mnogo stvari kada nas ona druga strana počinje kočiti. Tako nekako.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 4:36 pm

@Chak...Hmm...ne kuzim...pa nisam kazala da se fizicko treba zanemarit ili tako nesto.

Nego, ima jedna prica o lovcu na andjele...kopirat cu da ne prepricavam...

The Devil gave him a choice stay, or you can go.
Up there to be my hunter and leave Hell far below.
To shoot all heavens angels, that’s the price you have to pay.
He thought it would be easy, not thinking forever and a day.
So he started shooting angels and yes he brought them down.
Then he had to watch them dying, below him on the ground.
Now the torment and the pain is etched upon his face.
The angels fall is swift their dust flows out to space.
His arrows hit their mark to maim them is his task.
The shame he tries to hide is there upon his mask.
He doesn’t want to do this but he hasn’t any choice.
For all his sins on earth he must heed the Devils voice.
If he had know what punishment was his alone to bear.
He’d have taken time to learn and show that he could care.
But the pact he made was binding there’s no way out at all.
Now all he does is watch, helpless as they fall izvor

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 4:37 pm

@Legi...ne, to sto ti pises je zavisna osoba. Takodjer smrtni grijeh.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 4:55 pm

Oholost dolazi iz ljudskog samoljublja. Zavist iz subjektivnog gledanja stvarnosti (ili kako bi ti to rekla, gledanja stvari kroz svoju prizmu). U svakom slučaju osoba zna da ona druga ima nešto što ona nema. Zavist će većinom biti zadovoljena dobivanjem onoga što je htjela (no uzrok zavisti ostaje), dok će oholost i dalje htjeti još. U svojem postu napisao sam da oholost dolazi iz egocentričnosti, dio nje je i samoljublje.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 4:57 pm

1. Oholost
2. Škrtost
3. Bludnost
4. Zavist
5. Neumjerenost u jelu i piću
6. Srditost
7. Lijenost

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 4:57 pm

Objasnila bih ti gdje si ga profulao ali bi ti to dozivio da sam puna negativne energije, a ne da si ti u krivu pa necu. Samo ti navodim gore grijehe.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 4:59 pm

A ti misliš da smrtni grijesi postoje sami po sebi?

EDIT:
Citat :
Objasnila bih ti gdje si ga profulao ali bi ti to dozivio da sam puna negativne energije, a ne da si ti u krivu pa necu.
Ne palim ti na takve igre. Dovoljno sam ih se naslušao ponajprije od svoje obitelji.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 5:19 pm

Ne, ali ne bih objasnjavala.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 5:22 pm

Eto, riješen problem između nas dvoje.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 9:43 pm

@Alpha lijepa pričica, ali mislim da je ispričana iz samo jedne perspektive i to one da je vrag taj koji nas prosuđuje i kažnjava. Gdje je tu milosrdan Bog koji oprašta svima koji ga to iskreno zamole? Ispada da je vrag moćniji od Boga, no ipak je Bog taj koji je tvorac svega pa čak i vraga i njegovih pravila.

@Legi ego je dio naše osobnosti i ovisi kako ga koristimo, to možemo činiti na pozitivan i dobar način ili pak na negativan i loš. A posljedica toga će biti kakva je neka osoba, da li ohola, ljubomorna, posesivna ili pak dobra, poštena, radišna...

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 11:12 pm

@Chak...ali...to je samo prica...nije ispricana da bi rekla kako je to bas tako ili kako je vrag jak ili nesto...ispricana je kako bi istaknula kako je zapravo teze podnositi psiholosko-emotivnu kaznu nego sto bi bilo fizicku.
Ako to apliciramo na ljude onda mozemo reci da ce fizicka bol kad tad prestati ali tragovi na dusi ostaju.
Hocu reci da je nas cilj, na koncu, ipak duhovne prirode.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 11:16 pm

Chak, otkud ti to da je fizička razina isto vrijedna kao i ostale razine? Meni fizička bol nije nikad bila ista kao emocionalna ili duhovna bol. Mislim da sve što je na ovoj razini percipirano kao jaka bol, da to nije ništa prema tome što osjećamo u višim sferama. Tamo je sve potencirano. Mislim da je fizička bol vrlo slaba u odnosu na ono što možemo iskusiti na druge načine.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitimečet lis 14, 2010 11:34 pm

@Alpha znam da je priča, ali je teza te priče da nema povratka, nema ispravka, kazna je dovijeka. Slažem se da tragovi na duši ostaju, ali i oni također zacjeljuju. I duša se također može obnoviti kao i fizičko tijelo.

Fizičko i duhovno je isprepleteno, neki smatraju da je fizičko stvarnije pa i bitnije dok drugi smatraju da je duhovno bitnije jer je na nekom višem nivou. No meni se čini da je to toliko povezano da ne može reći što je važnije, jer mi živimo u fizičkom svijetu i u njemu se ostvarjujemo, pa ne možemo tu fizičku razinu zanemariti.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Svi mi koji smo drugačiji od drugih   Svi mi koji smo drugačiji od drugih - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Svi mi koji smo drugačiji od drugih
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Pas koji se ne linja?
» Koji je razlog postojanja?
» Koji browser koristite ?
» Koji vam je najdrazi film
» TEST:koji ste tip licnosti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Psihologija-
Forum(o)Bir: