Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!

Go down 
+38
wanderer
leont
ficoom666
megawar888
Jedi Mind Tricks
2pac
takojesudjeno
biga
Einar
Alpha
Blackness
Fantom
Marko88
Akasha
Sin_Nanna
SkywardSword
Deti
Dantalion
Tonks
InaNNaa
Korplikan
Magic
Hladni
Marko251988
snark
Eosphoros
Svjetloisjena
urbanaaa
babi
Aleksandar Veliki
izbezumljen
zmija
Rain
sanja
vladimir
malena
Alen@l5
Cvrcak
42 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimesri oľu 07, 2012 3:10 am

lolcina lol lolcina lol lolcina

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimesri oľu 07, 2012 10:24 pm

@Dant...di uopce nalazis te stvari...poslusah onu gore ''gdje je mali zapelo'' doh

A i Hladni je pod inspiracijom rofl

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimesri oľu 07, 2012 10:27 pm

je da nemam traktor. al kupio bi dobrok IMT 533 i furo ga laganini po cesti 8)
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimesri oľu 07, 2012 10:29 pm

za sve ljubitelje automobila i one koji vole šarafit po njima cuga
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimesri tra 04, 2012 11:00 pm

[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimesri tra 04, 2012 11:06 pm

lolcina lolcina cry lolcina
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimečet tra 05, 2012 4:35 pm

Izlazi covjek iz stale i pjeva:

Rodi mi draga sinaaaa.... cerek
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimesri tra 11, 2012 2:19 pm

[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimesri tra 11, 2012 9:09 pm

Dantalion je napisao/la:
za sve ljubitelje automobila i one koji vole šarafit po njima cuga
op op opletiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....
hehe... najjača... a nisu samo narodnjaci glupi u tekstovima... sjetimo se samo afrike paprike, vau vau, živ živ i tih gluposti...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimesri svi 02, 2012 4:12 pm

[Vrh] Go down
takojesudjeno
Stanica
takojesudjeno


Male
Virgo Horse
Broj postova : 24
Age : 33
Location : Novi Sad
Registration date : 01.07.2012

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimened srp 01, 2012 6:15 pm

Turbo-folk i narodna muzika su različiti pojmovi.

I u prvom postu je stavljeno par primera od kojih nijedan ne pripada dotičnim žanrovima već više može da se svrsta u neki polu-pop ili rnb.

Svakom žanru treba dati šansu, a lično verujem da je uz ex-yu rok '80-ih, kafanska muzika poput Silvane, Tome, Kvake, Ipčeta i ostalih, najbolje što je bivša SFRJ ikad imala od muzike.

Toliko.
[Vrh] Go down
Blackness
Višestanični organizam
Blackness


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 35
Age : 33
Registration date : 06.03.2012

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimečet kol 23, 2012 6:33 pm

Evo da stavim i par svijetlih primjera narodnjaka, pa nisu svi komercijalno smeće :D
+ ovo što je momak gore reko ^

https://www.youtube.com/watch?v=K0VJN1Ac4y0&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=JZTs-CvrDt8&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=MtGlxluttkg

i jedna novija da ne bi ispalo da sve stare stavljam

https://www.youtube.com/watch?v=ny7SUuXFEfs
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimečet kol 23, 2012 8:31 pm

Ma nešto najodvratnije na svijetu!!! Kakvi narodnjaci, to nije muzika u kojoj se možeš opustiti to je idiotizam!!! Ljudi koji slušaju narodnjake nemaju pojma šta je muzika!!!
[Vrh] Go down
Blackness
Višestanični organizam
Blackness


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 35
Age : 33
Registration date : 06.03.2012

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimečet kol 23, 2012 10:32 pm

kaže neko ko sluša rep rofl2
Ne vrijeđam rep, ima i takvog koji vrijedi
al reć da je čitav glazbeni stil idiotizam je... pa, idiotizam :D U svemu se može nać kvaliteta i umjetnost, makar je kod nekih stilova to nešto teže
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimepet kol 24, 2012 2:27 pm

Nekad je bila fora kod mladih "Mrzim cajke!", a danas je "Pa svi to slusaju."
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimepet kol 24, 2012 2:28 pm

Blackness je napisao/la:
kaže neko ko sluša rep rofl2
Ne vrijeđam rep, ima i takvog koji vrijedi
al reć da je čitav glazbeni stil idiotizam je... pa, idiotizam :D U svemu se može nać kvaliteta i umjetnost, makar je kod nekih stilova to nešto teže
Ne slusam cajke, ni neznam sto su "prave cajke", ali ti mogu sa sigurnoscu reci da se s pravim rapom ne mogu mjeriti. miga
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimepet kol 24, 2012 3:44 pm

Blackness je napisao/la:
kaže neko ko sluša rep rofl2
Ne vrijeđam rep, ima i takvog koji vrijedi
al reć da je čitav glazbeni stil idiotizam je... pa, idiotizam :D U svemu se može nać kvaliteta i umjetnost, makar je kod nekih stilova to nešto teže




Haha, kralju... Što, to si mi pročitao ime pa zaključujueš da samo slušam rap? Prijatelju ne bih komentirao na ovu temu da slušam samo rap, iako mi je rap muzika najdraža. No ja sam odrastao uz muziku, i znam što su prave stvari, a ne ovi narodnjaci to je za mene debilizam!!!
Jedan savjet, poslušaj si neka od ovih imena čak bih bilo dobro ako imaš gramofon: Lincoln Mayorga, Steve Harley, Ry Cooder, Bob Marley, Commodores, Phil Collins, Shingo Nakamura, John Lennon... Pa ćeš shvatiti zašto sam ja komentirao da su narodnjaci idiotizam i debilizam. To nije muzika!
[Vrh] Go down
Blackness
Višestanični organizam
Blackness


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 35
Age : 33
Registration date : 06.03.2012

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimepet kol 24, 2012 5:38 pm

Brate ne slušam ni ja aktivno ni rap ni narodnjake... samo pokušavam reć da ne možeš sudit po većini... Općenito čitavo to uspoređivanje stilova i tvrdja da je neki bolji od drugog je suludo... po tome je mozart puno kvalitetniji od, ne znam, simona i garfunkela?
Nema smisla, nema razloga uspoređivat ih.
Kad slušaš rep koji ide kurva gan koka pička, nemoš mi reć da je to kvalitetna muzika. Dapače, to mi je amerikanizirana verzija hardcore cajki. Dok su tupac ili immortal technique nešto skroz drugo. Ili Toma Zdravković. To pokušavam reć :P
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimesub kol 25, 2012 4:22 pm

Blackness je napisao/la:
Brate ne slušam ni ja aktivno ni rap ni narodnjake... samo pokušavam reć da ne možeš sudit po većini... Općenito čitavo to uspoređivanje stilova i tvrdja da je neki bolji od drugog je suludo... po tome je mozart puno kvalitetniji od, ne znam, simona i garfunkela?
Nema smisla, nema razloga uspoređivat ih.
Kad slušaš rep koji ide kurva gan koka pička, nemoš mi reć da je to kvalitetna muzika. Dapače, to mi je amerikanizirana verzija hardcore cajki. Dok su tupac ili immortal technique nešto skroz drugo. Ili Toma Zdravković. To pokušavam reć :P

Da tu se slažem. Među narodnom glazbom ima jako kvalitetnih kompozicija, dok nijedna cajka se ne može mjerit ni sa zavijanjem vukova. Sad nemojte mješati narodnu glazbu, turbo folk i cajke to nije ista stvar.
Ja inače slušam rock i metal ali kod nas u koji god se kafić izađe sviraju cajke, neizbježne su. Zato su mi se kafići i ogadili. U rap glazbi ima također jako mnogo dobrih pjesama.
[Vrh] Go down
megawar888
Riba
megawar888


Male
Libra Horse
Broj postova : 196
Age : 33
Location : Zona Sumraka
Registration date : 30.04.2012

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimened kol 26, 2012 8:31 am

Ja također ne volim cajke i turbo folk.Mislim da ima puno boljih i kvalitetnijih pjesama i mislim da cajke nikad neće nadmašiti ove pjevače:
Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcT82PTygGAiWRk9_tYjsMHzSWxozAD0V_S-IyvIjlAJc3iZmDY0bA
Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcR0uZQmjHKS78t2RntkDh0C-VgNJkw1Uuca8qtP_eu231HjxwaLwg
Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Z
Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcR9BM_bCSWz4acgDIA-ZQzegJPslAO_5-rEvg6fyMSP2JrkbS8h
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimečet sij 31, 2013 8:41 pm

Ali turbo folk je mekecanje pravoPrimjer:Izvadila si ciglu iz temelja nase ljubaviiiiiiiiiiii!!!!!!Onda:Nisam ja tvoj seksi robot!!!!!!!Trese mi se lada kad je tako mladaaaa!!!! lolcina Neka ljudi slusaju,nikog ne vrijedjam,sve ima svoje kvalitete ali ovo je moj stav.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimečet sij 31, 2013 10:01 pm

[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimepet vel 01, 2013 4:04 pm

Ne slušam, ali nažalost danas ne možeš izać van bez da se ijedna takva pjesma odsvira. Ja bi iskreno to zabranio, pa i sami Ameri i Englezi su bili napravili istraživanje da srpski turbo folk uzrokuje alkoholiziranje, drogiranje i ostale poroke kod ljudi. A osobno najjači stih koji sam ja čuo bio je: 'šibice moja, ja ću da te kresnem' hahahaha :P
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimepet vel 01, 2013 4:52 pm

rofl2
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitimepet vel 01, 2013 4:57 pm

E to je ta! I ooopet sam počeo plakat od smijeha hahaha
[Vrh] Go down
Sponsored content





Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!   Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol! - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Narodnjaci? Turbo folk? Šta, koji đavol!
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» CE-4 turbo-folk
» Koji vam je najdrazi film
» Pas koji se ne linja?
» Koji je razlog postojanja?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: