Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Egzorcizam

Go down 
+31
Einar
Jedi Mind Tricks
tinityrannical
primitive101
LEXY
Star
LJUBAV
Hladni
KidagakashNedakh
Madonna
tomovujevic
aincentknowledge
Andrea:))
MaTT
AzrielofDeath
Skulptura
Legionar
gagi_
InaNNaa
MoW
Fantom
MisteryManiac
randajad
INFERNUS
Zona
hromi
Chakotay
Alpha
Archangel
Athena
mariokovacic
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
SV David
Stanica
SV David


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 15
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 02.05.2015

Egzorcizam - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 7 Icon_minitimepon svi 04, 2015 1:03 am

Novus ordo seclorum je napisao/la:
SV David je napisao/la:
A vidim da podržavaš tamu zašto ne božiju stranu.

Kako to vidiš? Špijuniraš me?

Ne ja nebitno zašto si ti na ovom forumu.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Egzorcizam - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 7 Icon_minitimepon svi 04, 2015 9:00 am

Ok, već vidim što će ovo biti. Ti si došao na ovaj forum koji se bavi kako mu u nazivu piše "misterijima i neobjašnjivim fenomenima" i odlučio malo pametovati i trollati. Znači ti, egzorcist s navodno 18 godina, pišeš svoj prvi post u jednom posebnom obliku.
To je oblik posta u kojem insinuiraš da imaš veliko tajno znanje koje si ti otkrio nekako (nećeš ni reći kako), nisi se predstavio, nisi rekao odakle si, a već si počeo s radikalnim tezama. Meni se neda pisati gdje si sve ti napisao gluposti, ali recimo teza "podržavanje božje strane" je fenomenalno. Mislim da ovo nisam vidio ni kod radikalnih kršćana.
Btw, za nekoga tko je toliko za božju stranu, zašto pišeš "Bog" malim slovom?

Neznam gdje su moderatori i kako to da nisu vidjeli tvoje postove, možda si ih začarao bijelom magijom pošto su oni kao i ja sluge zla :)
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Egzorcizam - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 7 Icon_minitimepon svi 04, 2015 6:16 pm

Mene je uvijek zanimalo, koja je razlika izmedu bijele i crne magije?
[Vrh] Go down
SV David
Stanica
SV David


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 15
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 02.05.2015

Egzorcizam - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 7 Icon_minitimepon svi 04, 2015 9:34 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Ok, već vidim što će ovo biti. Ti si došao na ovaj forum koji se bavi kako mu u nazivu piše "misterijima i neobjašnjivim fenomenima" i odlučio malo pametovati i trollati. Znači ti, egzorcist s navodno 18 godina, pišeš svoj prvi post u jednom posebnom obliku.
To je oblik posta u kojem insinuiraš da imaš veliko tajno znanje koje si ti otkrio nekako (nećeš ni reći kako), nisi se predstavio, nisi rekao odakle si, a već si počeo s radikalnim tezama. Meni se neda pisati gdje si sve ti napisao gluposti, ali recimo teza "podržavanje božje strane" je fenomenalno. Mislim da ovo nisam vidio ni kod radikalnih kršćana.
Btw, za nekoga tko je toliko za božju stranu, zašto pišeš "Bog" malim slovom?

Neznam gdje su moderatori i kako to da nisu vidjeli tvoje postove, možda si ih začarao bijelom magijom pošto su oni kao i ja sluge zla :)

Vi ste navalili na sitnice i svak može pogriješiti u kucanju teksta.Nije meni 18 već više a ja da bih ti rekao ko sam i šta sam to je već malo teže,rečiću ti nisam sluga (MRAĆNOJ STRANI) već Božijoj.Pokušao sam se nekada odreći Boga i bijo izgubijo vijeru u samog sebe razmišljao sam sve ćešće o tome preći na stranu tame.Izgubijo sam ljubav svog života i slomio se sve mi je bilo da nekažem svedno oćuli umrijeti.Taj period je trajao tri godine sve mi je vijera bila slabija i slabija i onda sam bio se prestao i moliti skroz Bogu.A onda je se desilo ćudo rođak mi je došao na par dana da se družimo odamo itd...Sa njim nije nešto bilo uredu za dna sam svatio da je opsijednut moćnim demonom i da je bio ćlan sekte uglavnom to me je vratilo na božiju stranu i izvršio sam egzorcizam i pomogao mu i nemoj misliti da ja nemam moći.Došao sam na ovaj forum da prićam o ovoj temi.Ja jesam izgubio ljubav svog života  ne u smislu da je mrtva već je postala sluga tami kao i vi na ovom forumu.Štaje toliko moćno na toj mraćnoj strani pa ljudi danas sve više idu tami poklanjaju se Luciferu.Ja bijelu magiju mogu koristiti da pomognem nekome i da sa njom uništajem crnu magiju.Zašto si na mraćnoj strani nema veze sebi si i ne zanima me ćovijek ima pravo birat šta će,al mi interesuje jedno šta ima to nešto pa si tamo a ne vamo na Božijoj.Zašto sam naveo da imam 18 g zato što svoje prave podatke nedam nikome,rekao sam ti zašto sam na forumu i šta mogu sve ti tijeo u to vjerovat ili ne tvoja stvar i jedno pitanje da postavim jesi ikada vijerovao u Boga
[Vrh] Go down
SV David
Stanica
SV David


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 15
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 02.05.2015

Egzorcizam - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 7 Icon_minitimepon svi 04, 2015 9:37 pm

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Mene je uvijek zanimalo, koja je razlika izmedu bijele i crne magije?

Jednostavna, crna magija jest moćna ko zna da radi sa njom a bijela je jaća.Možeš pomagati dobrim ljudima sa njom i razbijati crnu.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Egzorcizam - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 7 Icon_minitimepon svi 04, 2015 9:48 pm

Ja nisam na mračnoj strani, nije ti ovo star wars. Nema crne i bijele magije i to zna svako upućeniji u okultizam. Postoji samo magija. Kroz forum je prolazilo i s vremena na vrijeme prolaze određeni ljudi koji imaju ogromno znanje i iskustvo što se tiče ovih stvari i rekli bi ti da pričaš gluposti.
[Vrh] Go down
SV David
Stanica
SV David


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 15
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 02.05.2015

Egzorcizam - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 7 Icon_minitimepon svi 04, 2015 10:55 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Ja nisam na mračnoj strani, nije ti ovo star wars. Nema crne i bijele magije i to zna svako upućeniji u okultizam. Postoji samo magija. Kroz forum je prolazilo i s vremena na vrijeme prolaze određeni ljudi koji imaju ogromno znanje i iskustvo što se tiče ovih stvari i rekli bi ti da pričaš gluposti.

Može pitanje, u šta ti vijeruješ.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Egzorcizam - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 7 Icon_minitimepon svi 04, 2015 11:23 pm

Ja vjerujem u beskonačnoga Boga koji je dio svega i svi su Bog, nema odvojenih bića od Boga, već samo ona koja nisu svjesna toga.
[Vrh] Go down
SV David
Stanica
SV David


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 15
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 02.05.2015

Egzorcizam - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 7 Icon_minitimepon svi 04, 2015 11:33 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Ja vjerujem u beskonačnoga Boga koji je dio svega i svi su Bog, nema odvojenih bića od Boga, već samo ona koja nisu svjesna toga.

To jest taćno, Bog je stvorijo sva bića i neprijatelja samom sebi.Doće vrlo brzo do okršaja između Lucifera i Boga,svijetlost protiv mraka prija nego što svi mislimo a tu je još samo malo. moli
[Vrh] Go down
SV David
Stanica
SV David


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 15
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 02.05.2015

Egzorcizam - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 7 Icon_minitimeuto svi 05, 2015 12:18 am

INFERNUS je napisao/la:
sta se tice exorcizma,exorcista redovito vijezba stvari koje zabranjuje(meditacija,yoga,reiki),na taj nacin postane jaci od obicnog covika i upravlja s njegovom energijom kako zeli naravno govoreci u ime isusa krista.ako se tko razumi u borilacke vjestine znat ce sta je dim mak.bija sam na nekome obredu "istjerivanja vraga".svecenik bi dotaka lika i ovi bi se poceja trest i padat.babe su stale i drzale krunicu.svecenik se okrene prema ljudima digne ruke i ovi padnu na pod.ja zavarim od smija,on me cudno i prestraseno pogleda i makne se od mene.jadan nije kriv,triba vise vjezbat pop
sta zelim rec.moze manipulirat samo sa slabim psihickim osobama.

Nisi upravu što se tiće exorcista.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Egzorcizam - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 7 Icon_minitimeuto svi 05, 2015 11:36 pm

SV David je napisao/la:
Novus ordo seclorum je napisao/la:
Ja vjerujem u beskonačnoga Boga koji je dio svega i svi su Bog, nema odvojenih bića od Boga, već samo ona koja nisu svjesna toga.

To jest taćno, Bog je stvorijo sva bića i neprijatelja samom sebi.Doće vrlo brzo do okršaja između Lucifera i Boga,svijetlost protiv mraka prija nego što svi mislimo a tu je još samo malo. moli

Zašto je Bog stvorio neprijatelja samom sebi? Čemu to? :)
I ono što mi nazivamo svjetlost i ono što nazivamo tamom su posljedica ovog svijeta, onoga što je Bog "napravio".

Nije li dualni princip u konačnici samo iluzija nastala prvotnom podjelom iz jednoga?
Prema tome, ono o čemu ti govoriš, "borba" između dobra i zla su samo igra jedne te iste manifestirane energije, jedne koju mi ljudi percipiramo kao dobru jer smo tako odgojeni i jednu koju percipiramo kao lošu jer smo tako odgojeni.
Ta percepcija ima svoje kreacijske (evolucijske) razloge, ali to nema veze s nekim apsolutnim zlom i apsolutnim dobrom.
To je sve u konačnici samo energija na različitim frekvencijama.
[Vrh] Go down
SV David
Stanica
SV David


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 15
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 02.05.2015

Egzorcizam - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 7 Icon_minitimesri svi 06, 2015 12:54 am

MoW je napisao/la:
SV David je napisao/la:


To jest taćno, Bog je stvorijo sva bića i neprijatelja samom sebi.Doće vrlo brzo do okršaja između Lucifera i Boga,svijetlost protiv mraka prija nego što svi mislimo a tu je još samo malo. moli

Zašto je Bog stvorio neprijatelja samom sebi? Čemu to? :)
I ono što mi nazivamo svjetlost i ono što nazivamo tamom su posljedica ovog svijeta, onoga što je Bog "napravio".

Nije li dualni princip u konačnici samo iluzija nastala prvotnom podjelom iz jednoga?
Prema tome, ono o čemu ti govoriš, "borba" između dobra i zla su samo igra jedne te iste manifestirane energije, jedne koju mi ljudi percipiramo kao dobru jer smo tako odgojeni i jednu koju percipiramo kao lošu jer smo tako odgojeni.
Ta percepcija ima svoje kreacijske (evolucijske) razloge, ali to nema veze s nekim apsolutnim zlom i apsolutnim dobrom.
To je sve u konačnici samo energija na različitim frekvencijama.

Pola si upravu.Može pitanje ako dođe do toga, ko će dobiti na toj frekvenciji.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Egzorcizam - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 7 Icon_minitimesri svi 06, 2015 10:45 am

SV David je napisao/la:
MoW je napisao/la:

Zašto je Bog stvorio neprijatelja samom sebi? Čemu to? :)
I ono što mi nazivamo svjetlost i ono što nazivamo tamom su posljedica ovog svijeta, onoga što je Bog "napravio".

Nije li dualni princip u konačnici samo iluzija nastala prvotnom podjelom iz jednoga?
Prema tome, ono o čemu ti govoriš, "borba" između dobra i zla su samo igra jedne te iste manifestirane energije, jedne koju mi ljudi percipiramo kao dobru jer smo tako odgojeni i jednu koju percipiramo kao lošu jer smo tako odgojeni.
Ta percepcija ima svoje kreacijske (evolucijske) razloge, ali to nema veze s nekim apsolutnim zlom i apsolutnim dobrom.
To je sve u konačnici samo energija na različitim frekvencijama.

Pola si upravu.Može pitanje ako dođe do toga, ko će dobiti na toj frekvenciji.

To je potpuno svejedno. Nema ničega što postoji a da nije Bog. Stoga je pitanje bitke odnosno borbe irelevantno.
Tko god da ratuje može samo izgubiti život, a dobiti u duhovnom smislu ne može ama baš ništa što već nema.
U materijalno perceptivnom smislu naravno da može dobiti, ali u konačnici, materija je opet iluzorna, postoji samo energija odnosno Bog.
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Egzorcizam - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 7 Icon_minitimesri svi 06, 2015 7:29 pm

hm...ne igrajte se s nadnaravnim svijetom,jer je i vise nego naravan...budem pojasnio sve o zlu kao takvom na fejsu s obzirom da se ne mogu ulogirati po forumima, jer nemam smartphone...nick na facebook-u mi je tomislav krejacic...uzivajte...@ ides mase
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Egzorcizam - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 7 Icon_minitimesri svi 06, 2015 11:52 pm

Hmm... a kako si se onda sad ulogirao? :)
Forumu se u principu pristupa s desktop ili laptop računala, ne s mobitela.
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Egzorcizam - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 7 Icon_minitimepet svi 08, 2015 8:34 am

a evo ulogirao se s posla kao i sad...s racunala...@ :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Egzorcizam - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Egzorcizam
[Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Katolici - egzorcizam
» Egzorcizam Anneliese Michel

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: