Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 snaga podsvijesti

Go down 
+2
Alpha
whitelady
6 posters
Autor/icaPoruka
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

snaga podsvijesti Empty
PostajNaslov: snaga podsvijesti   snaga podsvijesti Icon_minitimepon lis 18, 2010 10:16 am

odlićna knjiga pročitala sam je cjelu i oduševila me je,toplo bih ju preporućila i vama!

snaga podsvijesti 1996 stari grad- " josepha murphyja "

Zaista kažem vam,ako tko rekne ovoj gori:"Digni se i baci u more",i ne posumnja u srcu svome nego uzvjeruje da će se dogoditi ono što veli ,to će mu i biti.Zato vam kažem:Što god moleći pitate ,vjerujte da ste to već moleći primili i bit će vam.
Marko 11-23,24

dio sadržaja knjige:
-blago je skriveno u svakom od vas
-kako radi ljudski um
-čudotvorna snaga podsvijesti
-duhovna iscjeljenja u drevna vremena
-duhovna iscjeljenja u suvremeno doba
-praktične iscjeliteljske tehnike
-podsvijest teži životu
...




str.19 Blago je skriveno u svakom od nas

"Velika stoljetna tajna"
Što je po vašem mišljenju velika stoljetna tajna?Atomsak energija?Termonuklearna energija?Atomska bomba?Međuplanetarna putovanja?Zacjelo ništa oda toga.Kuda se onda uputiti u traganju za njom,na što obratiti pozornost?Kako se njome služiti?Odgovor je vrlo jednostavan.Blistava tajna je čudotvorna snaga ljudske podsvijesti,sakrivena u dubinama uma svakoga čovjeka na ovoj planeti.

eto navela sam ponešto iz te knjige i nadam se da će vas oduševiti kao što je i mene ,ako ju pročitate.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

snaga podsvijesti Empty
PostajNaslov: Re: snaga podsvijesti   snaga podsvijesti Icon_minitimepon lis 18, 2010 10:42 am

Evo LINK ako netko zeli prewiev knjige.

Iz onog sto Whitelady pise cini se dobro ali nisam (jos) citala.

:)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

snaga podsvijesti Empty
PostajNaslov: Re: snaga podsvijesti   snaga podsvijesti Icon_minitimepon lis 18, 2010 3:56 pm

Ja sam čitao tu knjigu prije jedno desetak, možda i više godina, i da super je knjiga. To mi je možda bila prva knjiga takve tematike.

@whitelady zanimljiva promjena kod tebe, malo prije sam čitao na Manipulacijama tvoj post u kojem si rekla da ne vjeruješ u ništa što ne možeš opipati ili vidjeti, a ipak ti se ova knjiga sviđa, zanimljivo izgleda da ipak vjeruješ u nešto. To što ne vjeruješ u ono što nam religija i svečenici žele nametnuti kao istine, ne znači da ne vjeruješ u ništa ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

snaga podsvijesti Empty
PostajNaslov: Re: snaga podsvijesti   snaga podsvijesti Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:05 pm

@Chak...moze i ateist citati Bibliju radi moralnih poruka, zar ne? ;) Osim toga, davno smo na ovom nasem forumu zakljucili da ne postoji tako nesto kao ne vjerovanje u nista jer je i to vid vjerovanja :D
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 53
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

snaga podsvijesti Empty
PostajNaslov: Re: snaga podsvijesti   snaga podsvijesti Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:19 pm

Zasto volim biti Ateista...

Zato sto mi dopusta da snosim odgovornost za svoja djela i nedjela i zato sto moje lose strane nepokriva i neopravdava plastom pripadnosti necemu... confused
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 30
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

snaga podsvijesti Empty
PostajNaslov: Re: snaga podsvijesti   snaga podsvijesti Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:23 pm

@Chakotay, mislim da upravo suprotno. Tvrdi da čovjek vjeruje, i zato što vjeruje to mu se pričinjava istinitim, a ne zato što to postoji.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

snaga podsvijesti Empty
PostajNaslov: Re: snaga podsvijesti   snaga podsvijesti Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:57 pm

@Alpha naravno, samo što je whitelady od nedavno na forumu, pa mislim da ona nije sudjelovala u tim raspravama, a nije loše niti neke stvari ponoviti ;)

@Fantom ti misliš da vjera u Boga to ne dopušta i zar su svi ateisti odgovorni za svoja djela, hm ne bi rekao, ja ih znam barem nekoliko koji su vrlo neodgovorni :)

@Legi istina je istina bez obzira da li mi vjerujemo u to ili ne, Bog ili postoji ili ne postoji, naše vjerovanje u to neće promjeniti tu činjenicu, ali hoće naše ponašanje. Tako da naša vjera utjeće na nas, a ne na istinu :)
[Vrh] Go down
jade
Riba
jade


Female
Sagittarius Goat
Broj postova : 127
Age : 32
Registration date : 11.10.2010

snaga podsvijesti Empty
PostajNaslov: Re: snaga podsvijesti   snaga podsvijesti Icon_minitimepon lis 18, 2010 5:14 pm

i ja sam citala knjigu,"moc potsvijesti",odusevila me je...mada je sustina citave knjige vjerovati,i ako vjerujes u nesto jako to ce ti se i ostvariti...i jednim dijelom je to zaista tako :P takodje ima dosta primjera jako zanimljivih iz zivota ljudi,njihovih razmisljanja ....mada mislim da ovu knjigu ne mogu bas svi shvatiti,mnogima je dosadna,mozda zbog strukture koja je skoro ista u svim psiholoskim knjigama scratch
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

snaga podsvijesti Empty
PostajNaslov: Re: snaga podsvijesti   snaga podsvijesti Icon_minitimeuto lis 19, 2010 11:35 am

Chak ja sam rekla da sam ateista al to ne znači da ne vjerujem u ništa ,već znači da ne vjerujem u religije i njihova učenja .
vjerujem da postoji svemir ,zvijezde i sl. to jest vjerujem u sve ono što je znanstveno dokazano, a ne vjerujem u ono što mi je na metnuto od samog rođenja .

ne bih da se ovdje za chatava o vjeri za to postoje dr. teme o tom,jer je tema o knjigama tj.knjizi
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

snaga podsvijesti Empty
PostajNaslov: Re: snaga podsvijesti   snaga podsvijesti Icon_minitimeuto lis 19, 2010 11:56 am

Ok whitelady, nemoj se ljutiti, samo raspravljamo ;)

Ja sam krenuo od knjige koja govori da se u našoj podsvjesti tj. u našoj vjeri krije ogromna snaga. E sad što je podsvjest, da li se ona može opipati, izvagati, izmjeriti... dokazati. Čim kažeš da vjeruješ u tako nešto onda doista vjeruješ, lako je vjerovati u zvjezde ili činjenicu da je zemlja okrugla, to možemo dokazati, ali istinski vjerovati znaći vjerovati u nešto što ne možemo dokazati ili opipati :)
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

snaga podsvijesti Empty
PostajNaslov: Re: snaga podsvijesti   snaga podsvijesti Icon_minitimeuto lis 19, 2010 12:03 pm

ma što ti je, ne ljutim se samo kažem da ,možemo raspravljati o knjizi ,a o religijama i vjerama na drugim temama.
peace ,respect !
[Vrh] Go down
Sponsored content





snaga podsvijesti Empty
PostajNaslov: Re: snaga podsvijesti   snaga podsvijesti Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
snaga podsvijesti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Rekordna snaga LHC-a
» snaga prirode
» Helioterapija: ljekovita snaga Sunca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Svijet knjige-
Forum(o)Bir: