Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Eurovision Song Contest

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
randajad
PraGlodavac
randajad


Male
Virgo Pig
Broj postova : 726
Age : 28
Registration date : 05.10.2010

Eurovision Song Contest Empty
PostajNaslov: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:06 pm

Pjesma Eurovizije (eng. Eurovision Song Contest, Eurosong; fr. Concours Eurovision de la Chanson), prvi put održana 1956., je godišnji festival zabavne glazbe natjecateljskog karaktera s velikim brojem država obuhvaćenim televizijskim prijenosom, u kojem sudjeluju izvođači iz zemalja čiji su nacionalne televizijske kuće aktivni članovi.Ja obožavam eurosong baš zbog toga što volim da čujem izvođače iz raznih zemalja Europe.Ja obožavam muziku uopšteno(Što se vidi iz mog potpisa lol! ),međutim mene zanima šta vi mislite o eurosongu. cheer mase
[Vrh] Go down
randajad
PraGlodavac
randajad


Male
Virgo Pig
Broj postova : 726
Age : 28
Registration date : 05.10.2010

Eurovision Song Contest Empty
PostajNaslov: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest Icon_minitimepon lis 18, 2010 5:31 pm

[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Eurovision Song Contest Empty
PostajNaslov: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest Icon_minitimepon lis 18, 2010 8:06 pm

gledam svaku od kad znam za sebe, ali u zadnje vrijeme pjesme su sve veća katastrofa... nažalost...
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Eurovision Song Contest Empty
PostajNaslov: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest Icon_minitimesub oľu 16, 2013 12:49 am

Volio bih da cujem vase misljenje o ovoj pjesmi: https://www.youtube.com/watch?v=8BmHI_57vJk Iskreno,meni se uopste ne svidja,ali ko voli hip-hop neka mi da njegovo misljenje.A inace vasa pjesma je dobra,ali mislim da se Evropi nece svidjeti.U svakom slucaju mnogo srece :)
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Eurovision Song Contest Empty
PostajNaslov: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest Icon_minitimesub oľu 16, 2013 9:04 am

Još ko klinka sam prestala gledat Eurosong jer su uvijek postojale neke političke pretenzije i rijetko kad bi pobijedila najbolja pjesma. Čula sam lani one babuške - one su mi bile super :) baš simpa. A za ovu godinu ni ne znam koja je naša predstavnička pjesma. Po običaju, sigurno, neka katastrofa conf1 A ova vaša crnogorska isto mi nije baš nekaj. Spot je koma, a ženska mi ima prekričav glas u odnosu na njegov koji je pak predubok. Sorry, nadam se da te nisam deprimirala. Inače volim hip-hop ali nekak mi ovo ima i primjese folka a od njega dobijem osip. Al ja i naša balkanska muzika-otkad se Azra raspala, odustala sam od nje. Tak da sam ja možda prekritična. Javi kak je prošlo, jer ja ziher ne bum gledala.
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Eurovision Song Contest Empty
PostajNaslov: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest Icon_minitimesub oľu 16, 2013 12:27 pm

Naravno da me nisi deprimirala! :) Vasa pjesma je klapa sa mora,ali mozete vi bolje miga Ja bas volim takve pjesme ali ova nije najbolje sto mozete... https://www.youtube.com/watch?v=mKhBQ8ffQbs
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Eurovision Song Contest Empty
PostajNaslov: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest Icon_minitimesub oľu 16, 2013 11:33 pm

OMG ak bumo prvi izvođači možda i pobijedimo. Svi budu pozaspali pa druge ne budu ni čuli rofl2 Klape?!!! Ajme iduće godine bi onda mogle gange. Il kakav drmež rofl2 Ovo postaje sve nebuloznije.
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Eurovision Song Contest Empty
PostajNaslov: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest Icon_minitimened oľu 17, 2013 2:18 am

Slazem se... :P Ali svejedno je glasanje politicko pa i da imate dobru pjesmu ne bi pobijedili...A ako bi ovi nasi pobijedili(a sigurnno nece),uveo bi se poseban porez-po 3 eura sa telefonskog racuna za odrzavanje Eurosong-a XD
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Eurovision Song Contest Empty
PostajNaslov: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest Icon_minitimened oľu 17, 2013 3:00 pm

lera je napisao/la:
OMG ak bumo prvi izvođači možda i pobijedimo. Svi budu pozaspali pa druge ne budu ni čuli rofl2 Klape?!!! Ajme iduće godine bi onda mogle gange. Il kakav drmež rofl2 Ovo postaje sve nebuloznije.
Pa bolje malo za promjenu nesto pokusati, neko stalno iste stvari.
Ali onaa prije 2 godine, Celebrate, ili kako se vec zvala pjesma, nesto najgore sto sam ikad cuo na eurosongu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Eurovision Song Contest Empty
PostajNaslov: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Eurovision Song Contest
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Song lyrics
» A Song of Ice and Fire - spoilers
» Name that song (or vid, or movie, or game or artist)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: