Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vremenske rupe

Go down 
+7
Alpha
Blizzard
Chakotay
Rain
floridana
randajad
Wayne_Myth
11 posters
Autor/icaPoruka
Wayne_Myth
Riba
Wayne_Myth


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 122
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 22.10.2010

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimened lis 24, 2010 11:15 pm

Ima ona jena prica da je covijek otisao u papucma i kavom po novine jedne godine,,,,i jednostavno nestao ...
nakon 20 godina covijek se vraca doma iprica ljudima da kaj briju kakvih 20 godina pa otisao je samo po novine i nitko mu ne vjeruje
i frajer kaze pa jbte pogle akj pise na novinama nemoj te me j****, i fakat vide se nove novcate novine star 20 godina, frajer ima i dalje 20 a zena mu ostarijela udala se roidkla djceu pola familije mrtvo, sve kao da je vrijeme onak ubrzao, navodno je upao u vrmensku rupu... tj. kao crna rupa neka koja te zautavi pa opet izbaci na istom jestu
[Vrh] Go down
randajad
PraGlodavac
randajad


Male
Virgo Pig
Broj postova : 726
Age : 28
Registration date : 05.10.2010

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimened lis 24, 2010 11:16 pm

Strava moćno
[Vrh] Go down
Wayne_Myth
Riba
Wayne_Myth


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 122
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 22.10.2010

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimened lis 24, 2010 11:35 pm

uzas bas gadno, zamisli sitacij sjeds sada na kmpou i nestane struje, onak nestane mrak u sobi, i odjednom se upakli onak sve nepoznato, utikaci sa 6 rupa umjesto 2, vidis da stan nije ko prije dodes u boravak vidies starce onak lete imaju 198 godina izgkledju bolje nego ti onak isuse boze starci okirani pa ono nestao si prije 200 godina , svjet je evoluirao i napreovao gro vise... a ti drzis mis u rukama iz 2010 lol starci se smiju isuse pa to je izumrlo ahhaahhah onak sokiran ... shock
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimepon lis 25, 2010 10:24 am

a gle ovo....

Žena u filmu Charlieja Chaplina iz 1928. razgovara na mobitel

JEDAN je veliki zaljubljenik u filmove Charlieja Chaplina još uvijek u šoku jer je u jednom od njih uočio ženu kako razgovara na mobitel. Budući da se radi o filmu iz 1928. godine, kada su i fiksni telefoni bili prava rijetkost, ne čudi što je neimenovani muškarac i sam zapanjen svojim otkrićem.

Vremenske rupe Vremenskaputnica_625_25102010_jutjub



Vremenska putnica, luđakinja ili nešto treće?

Muškarac koji inače i sam snima filmove kaže kako već godinu dana pregledava tu snimku i pokušava naći prihvatljivo objašnjenje. Na snimci se vidi kako žena prolazi i govori u predmet koji drži prislonjen na uho. Zaista izgleda kao danas sasvim uobičajen prizor nekoga tko čavrlja s prijateljem no uzevši u obzir da se radi o 1928. godini, nikome nije jasno o čemu se tu radi. Redatelj koji ju je uočio pokušao je naći neko objašnjenje, a jedino što je smislio je da je žena vremenska putnica, za što i sam kaže da je prilično smiješno.

Bolji odgovor nije mogla pronaći niti publika na festivalu kojoj je redatelj s odličnim okom za primjećivanje detalja pustio usporene snimke. "Stotine ljudi bilo je u publici i nitko nije mogao pronaći logično objašnjenje. Jednostavno nitko ne zna o čemu bi se tu moglo raditi", rekao je muškarac te pozvao sve da u komentarima na njegov video na YouTubeu pokušaju objasniti otkud ženi u 1928. godini mobilni telefon.

izvor


_____________________________________

nemreš bilivit conf1
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimepon lis 25, 2010 10:37 am

Na čudan način drži "mobitel", a i obučena je prikladno za to vrijeme sa onim šeširom.

U svakom slučaju izgleda kao da priča na mobitel, i po pokretima izgleda kao da razgovara.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimepon lis 25, 2010 11:09 am

Na prvi pogled doista izgleda kao da priča na mobitel. Drži nekakav uređaj u ruci i priča u njega. Hm ali s kime ona priča, ako je doista vremenski putnik i ako razgovara sa nekim svojim u svom vremenskom razdoblju, onda bi mogla imati i malo bolji uređaj, koji ne bi bio toliko uočnjiv. Je da ljudi u to vrijeme nisu znali što je mobilni telefon, ali su znali što je crna kutijica i to bi njima izgledalo jako čudno. Pogotovo mi nije jasno kako to da je netko ušao u kadar i da je to ostalo na filmu. Nije to bio prijenos u živo. U svakom slučaju jako zanimljivo, dobro je to ovaj ljubitelj filmova uočio.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimepon lis 25, 2010 11:55 am

Aha, ti misliš da je ona svjesno prošla kroz vrijeme i sada je "na zadatku" u prošlosti? To je već moguće, onda ima smisla kao je obučena.

Ja sam razmišljao na način da se radi o poremećaju nekom da žena nije svjesna da je u prošlosti.

Edit: A ako je tako onda mi nema baš smisla da tako očito razgovara na mobitel među ljudima, još na snimanju filma, osim ako to nije bio plan, poslati poruku u prošlost preko tog filma :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimepon lis 25, 2010 12:44 pm

Ja imam dojam da ona nije znala da se snima film i da će ona ostati zabilježena na filmu.

Ako nije svjesna da je u prošlosti i ako je prebačena protiv svoje volje, zar bi joj mobitel radio? Svaki uređaj ima svoja ograničenja i ne vjerujem da bi neki uređaj radio da ga se teleportira u prošlost. Jedino ako se radi o tome da je ona prebačena u prošlost u tom trenutku, pa uređaj više neradi, ali ona toga nije svijesna pa priča nešto tipa...halo, jel me čuješ, nešto je prekinulo...

No moguće je i objašnjenje da žena nije baš skroz normalna pa priča u kutijicu :)
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimepon lis 25, 2010 1:08 pm

Chakotay je napisao/la:
Ja imam dojam da ona nije znala da se snima film i da će ona ostati zabilježena na filmu.

Ako nije svjesna da je u prošlosti i ako je prebačena protiv svoje volje, zar bi joj mobitel radio? Svaki uređaj ima svoja ograničenja i ne vjerujem da bi neki uređaj radio da ga se teleportira u prošlost. Jedino ako se radi o tome da je ona prebačena u prošlost u tom trenutku, pa uređaj više neradi, ali ona toga nije svijesna pa priča nešto tipa...halo, jel me čuješ, nešto je prekinulo...

No moguće je i objašnjenje da žena nije baš skroz normalna pa priča u kutijicu :)

Da, istina, ako je slučajno dospjela tamo onda bi se vjerovatno i signali pogubili, ali tko zna, možda i nebi.

Ali s obzirom da je priladno obučena za to vrijeme, mislim da je bila svjesna svog boravka tamo. Mobitel drži na onaj način da ga prekrije i da ne bude toliko uočljiv.
Ima nekog smisla, premda kada se priča o vremenu, sadašlnjost, budućnost i to, mislim da su to izmišljeni pojmovi, da postoji samo sada :)

Moguće da se radi o naprednoj tehnologiji baš toga vremena.

Edit: Ovaj tip šta priča na videu ima ful čudne oči kao da samo zjenice ima izgleda, ono kompletno su crne skoro bez šarenica :P


Zadnja promjena: Rain; pon lis 25, 2010 1:17 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimepon lis 25, 2010 1:09 pm

Ja sam čuo verziju izvorne priče gdje je čovjek nestao na godinu dana, pojavio se isto odjeven u trgovini, ali datum na novinama nije štimao pa je mislio da ga ljudi zahebavaju.
[Vrh] Go down
Wayne_Myth
Riba
Wayne_Myth


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 122
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 22.10.2010

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimepon lis 25, 2010 3:19 pm

ja isto mislim da su odabrani ljudi vec tada imali mob i nije nikaj cudno kaj ne? isto kao kada su iohone 4g uocili dok jos nije bio na trzistu... tak i ovo mozda vojni neki projekt...ma zakonnn tak sam ja nekaj slico razmisljao o onoj tajni na kompu sa bush hides the fact dalije to prije ili poslje busha napravljeno jel akoje prije to bo znacilo da se znalo ko ce biti predsjenik prij izbora mudri moze biti da je i to ta prica blizzard bag
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimepon lis 25, 2010 4:08 pm

Mozda je osoba znala u kojem je dobu ali nije znala da se snima. I mozda nije mobitel nego nesto cime javlja sto vidi i kuda prolazi.

Ne znam bas kako bi to mobiteli postojali u 1928. jer nije bilo podrske za tako nesto. Moguce da je bilo u nekoj ideji ali bas da je realiziran sumnjam. Mislim, ako pogledamo James Bond filmove i sve gadgete koje su njemu dali i koji su van onog (pa i ovog) vremena u niti jednom filmu on nema tako nesto kao mobitel. Kao da im nije niti palo na pamet da bi tako nesto moglo postojat (mislim ovima u Hollywoodu).

Dobra verzija je i ona da je doslo do neke interferencije pa se ona trenutno zatekla tamo gdje se zatekla ali, kao sto Rie dobro primjecuje, neobicno je obucena.

Najvjerojatnije je da zena uopce ne prica na mobitel. Mozda drzi u ruci mali radio i slusa prijenos konjskih trka pa naglas navija za konja na kojeg se kladila sto onda izgleda kao da prica na mob :D
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimepon lis 25, 2010 4:30 pm

Pitam se da li je onda bilo tako malih radija i to bez antene misli I nekak mi se čini da bi se radio nosio malo drugačije, ovo izgleda kao da ga skriva.

@Rain čini mi se da je samo osvjetljenje takvo, pa se stvara dojam da čovjek ima tamne oči.
[Vrh] Go down
Wayne_Myth
Riba
Wayne_Myth


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 122
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 22.10.2010

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimepon lis 25, 2010 10:05 pm

Da tocno imeni se cini da ga skriva ,,, ljudi moji JESTE VIDJEL I BILO JE TO NA TELEVIZIJI DANAS BAS OVA PROCA AN RTLU ILI NOVOJ BAS OVO SA MOBOTELOM...ko zna kaj sada imaju tehnoloski :)
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimeuto lis 26, 2010 12:59 am

Chakotay je napisao/la:
Pitam se da li je onda bilo tako malih radija i to bez antene misli I nekak mi se čini da bi se radio nosio malo drugačije, ovo izgleda kao da ga skriva.

@Rain čini mi se da je samo osvjetljenje takvo, pa se stvara dojam da čovjek ima tamne oči.

Moguće, samo kažem da mi malo čudno izgleda :)

Alpha je u pravu, nije bilo podrške tada za mobitele, za to su potrebni sateliti i odašiljači, antene, tako da ja isto isključujem das e radi o tehnologiji iz tog vremena. Jer kakav je to maleni mobitel, prvi šta su izašli nisu u ruku stali, sa antenama od 2 metra :P. Ovaj je manji od današnjih skoro.

A žena mi baš ni ne izgleda ko agent iz budućnosti - mislim da bi poslali utreniranog profesionalca u formi ne onakvu osobu koja se gega s noge na nogu :)
[Vrh] Go down
Wayne_Myth
Riba
Wayne_Myth


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 122
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 22.10.2010

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimeuto lis 26, 2010 1:08 am

hahahaahah a bas se gega hahaha. kako god da bilo ljudi jako je sumnjivo 8)
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:48 pm

nije moguce da je mogla koristiti mobitel u to vrijeme, jer sigurno nije imala prijem, tj. mreze. iz tog razloga bih prije rekao da zenu boli uho i da drzi maramicu na uhu. to mi je mnogo realisticnije. mozda je pricala, odnosno mumnjala, jer se zbog neceg iznervirala. i ja se ponekad na glas nerviram, cak i kad sam sâm.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimepet stu 12, 2010 1:45 am

Pa ako je putnik kroz vreme , onda joj stvarno nije problem to sto tad nisu imali "mreze".
Jer ako je iz vremena u kojem te mogu poslati kroz proslost , sigurno su joj dali uredjaj da ostane u dodiru sa svojim vremenom . A to kako ona izgleda je mozda samo kamuflaza.
Ali najjverovatnije je to samo neka bakica koja nije ni znala da je u filmu :D.
[Vrh] Go down
sanjak
Majmun
sanjak


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 1267
Age : 35
Registration date : 26.09.2010

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimepet stu 12, 2010 8:24 pm

ma sigurno je bila neka bakica.
[Vrh] Go down
TokyKido
Prašina
TokyKido


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3
Age : 30
Registration date : 23.11.2010

Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitimečet stu 25, 2010 9:14 pm

[Vrh] Go down
Sponsored content





Vremenske rupe Empty
PostajNaslov: Re: Vremenske rupe   Vremenske rupe Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vremenske rupe
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hawking: 'Crne rupe ne postoje!'
» Online dokumentarni filmovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: