Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo

Go down 
+2
Armin od Irima
Fantom
6 posters
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Empty
PostajNaslov: Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo   Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Icon_minitimened lis 31, 2010 2:34 pm

Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo 1f9f26d29268c3579a5e99aace2f6634

Da bi se kultura održala dulje od 25 godina mora postojati određena stopa fertiliteta od 2.11 djece po obitelji. Sve ispod toga i društvo će nestati.

Gledano kroz povijest nijedna kultura se nije spasila nakon što joj je stopa rodnosti pala na 1.9. Stopu od 1.3 je nemoguće preokrenuti jer bi trebalo 80 - 100 godina da se sama ispravi, a nema ekonomskog modela koji bi održavao društvo kroz to vrijeme. Drugim riječima, od 2 para roditelja,svaki par ima jedno dijete, i ako svako to dijete dobije jedno dijete, bit će 4 puta manje djece nego baka i djedova.

Ako se samo 1 milijun djece rodi 2010. teško je imati 2 milijuna odraslih koji će ući u svijet 2030. Kako se populacija smanjuje tako će i društvo i kultura lagano nestajati.

Stopa rodnosti u :


Francuskoj je 1.8
Engleska 1.6
Grčka 1.3
Njemačka 1.3
Italija 1.2
Španjolska 1.1
31 zemlja EU ima stopu rodnosti sve skupa 1.38

Povijest nam govori da je ove stope nemoguće preokreniti.Kroz nekoliko godina Europa kakvu mi znamo prestat će postojati.Ali populacija Europe se
ne smanjuje.ZAšto? ISLAMSKA IMIGRACIJA!


Od svog populacijskog rasta Europe od 1990. 90% je islamska emigracija. Francuska, dakle, ima stopu fertiliteta 1.8 promila , a muslimani u Francuskoj 8.1. Južna francuska povijesno gledano jedna od regija s najviše crkvi u svijetu sad ima više džamija nego crkvi. 30% stanovništa ispod 20 godina su muslimani. U većim gradovima poput Nice, Marseillesa, Parisa taj broj je narastao na 45%. Do 2027 godine1 od 5 Francuza bit će musliman.

U samo 39 godina Francuska će biti islamska republika. U zadnjih 30 godina u Velikoj Britaniji broj muslimana narastao je sa 8200 na 2,5 milijuna.To je povećanje od 30 puta! U Velikoj Britaniji sad ima preko 1000 džamija, mnoge od njih su bivše crkve.


U Nizozemskoj 50% novorođenčadi su muslimanskog podrijetla, i za 15 godina pola stanovništva Nizozemske bit će muslimani. U Rusiji ima 23 milijuna muslimana. Svaki 5. Rus je musliman. Za nekoliko godina 40% ruske vojske bit će muslimani. U Belgiji 25% novorođenčadi su muslimani.Belgijska vlada je ustanovila da će 1/3 sve djece rođene u Europi biti muslimanske vjeroispovjesti za samo 15 godina.

Njemačka vlada prva je o tome javno prozborila."Pad (njemačke) populacije više se ne može zaustaviti.Tendencija pada se više ne može zaustaviti. Njemačka će biti muslimanska zemlja do 2050.godine.

Libijski vođa Muamar Gadaffi je izjavio:"Postoje znakovi da će Alah osigurati pobjedu nad Europom bez mačeva, pušaka, bez osvajanja. Ne trebamo teroriste, ne trebamo bombaše samoubojice. 50 milijuna muslimana (u Europi) će je pretvoriti u muslimanski kontinent kroz sljedećih nekoliko desetljeća."
Sad ih ima 52 miljiuna(podaci iz 2007.godine!), za 20 godina taj broj će se udvostručiti na 104 milijuna.

Katolička Crkva je nedavno objavila da ju je islam nadmašio brojem registriranih vjernika. Za 5-7 godina islam će biti dominantna religija na svijetu.

Svijet u kojem mi živimo nije onaj u kojem će naša djeca i unuci živjeti. Zvuči patetično, ali je tako!





IZVOR
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Empty
PostajNaslov: Re: Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo   Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Icon_minitimened lis 31, 2010 3:43 pm

Kad Jahve/Allah reče "Idite i množite se", oni su to doslovno shvatili. Ne znam što da mislim o ovome, svejedno mi je.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Empty
PostajNaslov: Re: Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo   Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Icon_minitimened lis 31, 2010 4:27 pm

Fantom je napisao/la:
Svijet u kojem mi živimo nije onaj u kojem će naša djeca i unuci živjeti. Zvuči patetično, ali je tako!
Ne postoji razdoblje u povijesti čovječanstva u kojem ova izreka nije vrijedila. Tako sam siguran da vrijedi i danas u našem svijetu.

Što se muslimana tiče, možda će oni donijeti nešto novo, nešto bolje. Ovaj svijest kakav mi znamo tone sve dublje i dublje, trebaju nam određene promjene, a i muslimani neće biti ono što su nekad bili.


_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Empty
PostajNaslov: Re: Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo   Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Icon_minitimened lis 31, 2010 7:47 pm

ček, šta nije bilo da će nas Kinezi preplaviti kava
sad su muslimani problem. uostalom, tko je Evropu tjerao da uveze toliko radnika sa istoka? ovo joj se vraća za sve osvajačke ratove i kolonizacije koje je vodila u povijesti.
bili su joj dobri dok je crpila njihova bogatstva i iskorištavala te ljude za prljave poslove, a sad se sitila da bi je ti isti ljudi mogli ugroziti. ma nemoj kava
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Empty
PostajNaslov: Re: Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo   Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Icon_minitimened lis 31, 2010 7:54 pm

Citat :
Što se muslimana tiče, možda će oni donijeti nešto novo, nešto bolje.

ne vjerujem da će biti nešto bolje. mislim da ne postoji muslimanska zemlja u kojoj su žene ravnopravne sa muškarcima. svaka časti njihovoj vjeri ali za moj ukus su previše konzervativni i fanatični.
[Vrh] Go down
sanjak
Majmun
sanjak


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 1267
Age : 35
Registration date : 26.09.2010

Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Empty
PostajNaslov: Re: Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo   Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Icon_minitimened lis 31, 2010 8:39 pm

sto se tice ravnopravnosti muskaraca i zena (ukoliko muslimani prevladaju) slazem se sa tobom floridana.zene se samo jos vise da sputaju.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Empty
PostajNaslov: Re: Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo   Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Icon_minitimened lis 31, 2010 11:46 pm

Ma flo, pa daj molim te pogledaj malo bolje, to je sve služilo za razvoj tih ljudi lol

A što se tiče ravnopravnosti muškaraca i žena u muslimanskom svijetu to se dade promijeniti za 100 tinjak godina, tko zna možda će to oni učiniti puno bolje nego mi na zapadu.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Empty
PostajNaslov: Re: Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo   Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Icon_minitimepon stu 01, 2010 12:34 am

Mene brine to da će sigurno doći do neonacističkih stranki i organizacija.
Danas sam gledao na vijestima Kapital Networka kako međurasna i vjerska tolerancija snažno pada. Politika francuske vlade je ignoriranje sukoba nacionalnih manjina u nadi da će se vratiti u svoje zemlje.
Druga, manje važna stvar je ta da će se smanjiti fizičke razlike među ljudima. Europeidni tip bijele rase ima razne boje kose i očiju, dok druge rase najviše imaju crnu kosu i smeđe oči.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Empty
PostajNaslov: Re: Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo   Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Službena objava kraja Europe kakvu mi znamo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Znamo li voljeti?
» ima li tko kakvu ideju
» 'Idemo do kraja'

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: