Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zeitgeist

Go down 
+30
whitelady
Skulptura
guenhwyvar
Aurora Borealis
arhont
jedan_lik
tomi
Narayana
Berny_Sinara
zvezda
josip21
Shadowh86
gothic45
Sentinel
Q to the E
einstein20
Jaykof
Legionar
fastforward
alexx
razzor123
zagrepčanec
Annon Imus
davor1408
vladimir
cukr00
kayser
Svjetloisjena
Alpha
Makondo
34 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Makondo
Stanica
Makondo


Male
Libra Tiger
Broj postova : 11
Age : 37
Location : Zagreb
Registration date : 25.02.2008

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimepon vel 25, 2008 11:04 am

Pozdrva svima nov sam na forumu pa ako sam prekršio kakvo pravilo postanja unaprijed se ispričavam.
Uglavnom ako niste pogledali ovo vam je obavezma literatrura o manipulaciji u svijetu danas odvojite 2 sata vremena da vam se stvore neki novi pogledi i pristupi na vječnu temu tko vlada svijetom, dokumentarac je spreman 1.g u tajnosti i sat je svim besplatno pritupačan na http://zeitgeistmovie.com/ izašao je u 3. mj. prošle godine
[Vrh] Go down
Makondo
Stanica
Makondo


Male
Libra Tiger
Broj postova : 11
Age : 37
Location : Zagreb
Registration date : 25.02.2008

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimepon vel 25, 2008 11:10 am

inače koliko vidim mislim da će u zgb u Krivom putu biti organiziran nekakav event na Z-day nešto kao internacionalno osvještavanje i to 15.3. 2008
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimepon vel 25, 2008 12:35 pm

Dobrodosao Makondo! :)

Ne vjerujem da si u vec u prva tri posta uspio prekrsit koje pravilo ;)

A pravila su ista kao i svugdje...osnovni bon-ton face

Nadam se da cemo se cesto citati :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Makondo
Stanica
Makondo


Male
Libra Tiger
Broj postova : 11
Age : 37
Location : Zagreb
Registration date : 25.02.2008

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimepon vel 25, 2008 12:52 pm

Namcor je napisao/la:
Dobrodosao Makondo! :)

Ne vjerujem da si u vec u prva tri posta uspio prekrsit koje pravilo ;)

A pravila su ista kao i svugdje...osnovni bon-ton face

Nadam se da cemo se cesto citati :)

hvala na dobrodošlici!
Uh drago ni je da ih nisan prekršio ...bon-ton to je ok :) pa sasvim slučajno sam nabasao na ovaj forum ali mi se čini jako dobar pa se možda i budemo čitali btw odgledaj zeitgeist obavezno osim ako to nije stara vijest na ovom forumu budući da vidim da ste aktulani jako?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimepon vel 25, 2008 2:22 pm

Pa...mislim da vec negdje imamo link za film :) Ali nema veze...nek stoji...za one koji nisu pogledali...
Ja sam jos prije polgedala djelimicno jer mi je tad zezala veza tako da bih sad mogla ponovo :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimepon vel 25, 2008 8:15 pm

Namcor je napisao/la:
Dobrodosao Makondo! :)

Ne vjerujem da si u vec u prva tri posta uspio prekrsit koje pravilo ;)

A pravila su ista kao i svugdje...osnovni bon-ton face

Nadam se da cemo se cesto citati :)

Makondo ima velikih iskustava s kršenjem pravila ovog foruma face
[Vrh] Go down
kayser
Moderator
kayser


Male
Taurus Tiger
Broj postova : 1149
Age : 37
Location : Somewhere on the ice
Registration date : 03.12.2007

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimepon vel 25, 2008 8:38 pm

Namcor je napisao/la:
Pa...mislim da vec negdje imamo link za film :) Ali nema veze...nek stoji...za one koji nisu pogledali...
Ja sam jos prije polgedala djelimicno jer mi je tad zezala veza tako da bih sad mogla ponovo :)

pridružujem se Makondovim preporukama. Stvarno tko nije pogledao taj film neka ga pogleda jer je strašan.

usput, dobrodošao Makondo!! :) nadam se da ćeš se zadržat na ovom forumu, jer svježe krvi nikad dosta. :bounce:
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimepon vel 25, 2008 8:40 pm

Čini se da nisam baš bila jasna, ali Makondo je BTL klon i banala sam je na 30 dana, zasad face
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimepon vel 25, 2008 8:40 pm

Što ne znači da tema nije dobra. Ima btl i dobrih strana :)
[Vrh] Go down
kayser
Moderator
kayser


Male
Taurus Tiger
Broj postova : 1149
Age : 37
Location : Somewhere on the ice
Registration date : 03.12.2007

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimepon vel 25, 2008 8:43 pm

tema je odlična.
nama je profesor iz socijologije dao da gledamo ovaj film na predavanjima.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimepon vel 25, 2008 9:08 pm

kayser je napisao/la:
tema je odlična.
nama je profesor iz socijologije dao da gledamo ovaj film na predavanjima.

Skidam mu kapu :)
[Vrh] Go down
kayser
Moderator
kayser


Male
Taurus Tiger
Broj postova : 1149
Age : 37
Location : Somewhere on the ice
Registration date : 03.12.2007

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimepon vel 25, 2008 9:27 pm

dakle pogledajte film, pa se vratite s pregršt komentara! 8)
[Vrh] Go down
cukr00
Prašina



Female
Scorpio Cat
Broj postova : 1
Age : 36
Registration date : 25.02.2008

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimeuto vel 26, 2008 2:00 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Čini se da nisam baš bila jasna, ali Makondo je BTL klon i banala sam je na 30 dana, zasad face


ej ovdje makondo pod drugim nickom al stvarno ne razumijem zašto sam isključen sa foruma ne kuzim se u tehnologije aj molim te posalji mi na pm il nesto što to btl znači stvarno neam pojma (ovo nije zajebancija) :(
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimeuto vel 26, 2008 11:50 pm

cukr00 je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
Čini se da nisam baš bila jasna, ali Makondo je BTL klon i banala sam je na 30 dana, zasad face


ej ovdje makondo pod drugim nickom al stvarno ne razumijem zašto sam isključen sa foruma ne kuzim se u tehnologije aj molim te posalji mi na pm il nesto što to btl znači stvarno neam pojma (ovo nije zajebancija) :(

Pa to što postaš iz studentskog centra umjesto od kuće baš i ne mijenja puno na stvari 8)
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimesub oľu 01, 2008 3:40 pm

svjetloisjena je napisao/la:
cukr00 je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
Čini se da nisam baš bila jasna, ali Makondo je BTL klon i banala sam je na 30 dana, zasad face


ej ovdje makondo pod drugim nickom al stvarno ne razumijem zašto sam isključen sa foruma ne kuzim se u tehnologije aj molim te posalji mi na pm il nesto što to btl znači stvarno neam pojma (ovo nije zajebancija) :(

Pa to što postaš iz studentskog centra umjesto od kuće baš i ne mijenja puno na stvari 8)
to nije btl sigurno
[Vrh] Go down
Makondo
Stanica
Makondo


Male
Libra Tiger
Broj postova : 11
Age : 37
Location : Zagreb
Registration date : 25.02.2008

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimesub oľu 01, 2008 4:26 pm

Vladimir je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
cukr00 je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
Čini se da nisam baš bila jasna, ali Makondo je BTL klon i banala sam je na 30 dana, zasad face


ej ovdje makondo pod drugim nickom al stvarno ne razumijem zašto sam isključen sa foruma ne kuzim se u tehnologije aj molim te posalji mi na pm il nesto što to btl znači stvarno neam pojma (ovo nije zajebancija) :(

Pa to što postaš iz studentskog centra umjesto od kuće baš i ne mijenja puno na stvari 8)
to nije btl sigurno

weeeeeeeeee napokon aalalalalala uf sto se covjek namuci osjeca san se kao Josef K. scratch :cheers:
[Vrh] Go down
davor1408
Stanica
davor1408


Male
Leo Tiger
Broj postova : 13
Age : 37
Registration date : 11.01.2008

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimened oľu 02, 2008 2:20 pm

Naišao sam na dokumentarac prije kakvih pola godine,tražeći upravo takvu literaturu..dokumentarac je o.k. samo što mi se čini da je dosta plitak..po meni bi trebalo biti barem 10 komada po 2,5 sata i to samo za početak..Ali trebamo se zapitati tko i zašto je pustio ovaj dokumentarac na internet.koji je cilj? zašto nije prikazan u medijima široj javnosti? jer ovako samo nekolicina ljudi dolazi u kontakt sa samim zeitgeistom i onda kad krenemo nekome objašnjavati sadržaj blijedo nas gledaju.Na ovaj način se od gledaoca filma može samo napraviti čudaka,čovjeka koji je neprihvaćen od okoline.
Kada malo realnije sagledamo cijelu situaciju,zapitamo se..Ako već film i mnogo,mnogo knjiga govori o manipulaciji od strane medija,knjiga i tako dalje,ne bacaju li tako sumnju i na same sebe?? premda ja vjerujem u cijelu teoriju zeitgeista te Davida Ickea i Michaela A. Crema sa njigovim izvanrednim krnjigama,nemogu si pomoć a da ne krenem sumnjati i u njihove namjere, jer i sami oni kažu da čovijek treba misliti svojom glavom...Zašto ne pokušati dotaknuti i najdoljnji sloj našeg društva,one kojih je najviše i koji crnče za 2000kn cijeli život ,bez kojih svijet nebi mogao funkcionirati...neko pokušavaju utjecati na ljude(nas koji imamo potencijala i volje tragati za istinom) te tako načiniti čudake od nas tako da društvo na nas gleda jedino kao na luđake koji su prolupali.treba se malo zapitati i takva pitanja...dali je neprisutnost ove teme u medijima samo dokaz o istinitosti ove teorije?

sve mi se više čini da što manje znam,bolje za mene...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimened oľu 02, 2008 3:16 pm

Čitala sam Ickea i Crema, ovaj drugi mi još ima smisla ali kod Ickea nisam mogla naći nijedan jedini dokaz za sve ono što je u knjizi bilo izneseno (ona prva knjiga koja je kod nas digla nešto ptrašine, sad se ne mogu sjetiti naslova, ali obradio je od reptilijanaca do lady D. sve moguće, a glavni dokaz mu je izjava tipa "moja veza mi je rekla to i to" ili "ugledni pripadnik tajne službe povjerio mi je ono..." Takvih teorija je bilo i bit će ih, nisam im nimalo sklona pa mi ne smeta taj ekskluzivizam i ne mislim da bi bilo dobro izaći s time u širu javnost. Koga zanima, naći će i na netu.
[Vrh] Go down
davor1408
Stanica
davor1408


Male
Leo Tiger
Broj postova : 13
Age : 37
Registration date : 11.01.2008

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimened oľu 02, 2008 5:55 pm

Da ali on je objasnio u toj knjizi (najveća tajna) da dok ljudi nisu znali za gravitaciju bilo im je nezamisliva ideja da je zemlja okrugla jer bi oni koji su na doljnjoj strani pali u bezdan,ali čim im je objašnjena teorija gravitacije onda su drukčije gledali na stvari..

danas je već opće poznato da se sve živo i neživo sastoji od polja frekvencija i da mi ubiti vidimo ono što želimo vidjeti te vidimo samo mali dio cijelog svijeta a kamoli univerzuma..a još kad bi se uzelo u obzir da netko može kontrolirati frekvencije u našem mozgu..pa kada se krene gledati iz te perspektive...možda i ne zvuči tako nevjerojatno...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimened oľu 02, 2008 6:23 pm

To mi je sve jasno, ali ja sam to shvatila davno prije Ickea pa sam zapravo od te knjige očito previše očekivala :)

Ne može dokazati nedokazivo. Nekome tko živi potpuno u trodimenzionalnom svijetu nemoguće je predočiti četvrtu dimenziju, bila ona niža ili viša. Pa ljudi zapravo oduvijek vjeruju u duhove i slične stvari, iako je u posljednjim stoljećima otkako se razvija materijalistički pogled na svijet postalo nepopularno to izjavljivati. Ja vjerujem da postoji nešto što nazivaju četvrtom dimenzijom ili astralom ili nižim astralom, ne bih se sad upuštala u detalje zašto sam povjerovala jer mi se ništa spektakularno nije dogodilo nego su mi te ideje objasnile neke pojave za koje sam bila uvjerena da postoje a nisam znala kako bih ih povezala sa svijetom u kojem živim. Ono što su vidoviti nekad poznavali kao orce, gnome, crne vilenjake, patuljke i slična ne baš klasifikaciji podložna bića jer nijedno od njih nikad nije bilo slikano niti secirano, to se sad možda proglašava reptilijancima i nimalo mi ne smeta sama terminologija nego u konkretnom slučaju kod Ickea velika umišljenost i isključivost koji me navode na pomisao da je s bićima o kojima piše imao i previše kontakata. Njegova knjiga može nekome otvoriti oči, mnogima čak, ali iskreno, tako je prenatrpana neprovjerljivim činjenicama da mi je bilo mučno čitati je do kraja. Budući da sam prije te knjige čitala dosta knjiga koje u dijelovima pokrivaju Ickeovu tematiku i budući da relativno brzo čitam mogla sam izdržati do kraja. Ali nažalost, moje je iskreno mišljenje da dobar dio, ako ne i veći dio ljudi koji se uključuju u rasprave o tim temama tu knjigu nije pročitao nego je poznaje iz pričanja i pisanja drugih, a slično je i s ovim filmom koji je naslov teme (koji još nisam pogledala pa ga ne želim komentirati). Pritom ne mislim na davora iznad mene koji kompetentno komentira, ali vidjela sam uistinu vrlo površnih komentara na forumima i na blogu. Ukratko, ne sviđa mi se. To ne znači da se nekome drugome neće svidjeti i otvoriti mu oči - vjerujem da živimo u vremenu buđenja i ako Icke može poslužiti kao sredstvo ili poticaj ijednom čovjeku ja ću mu skinuti kapu, ali se i dalje neću družiti s njim :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimepon oľu 03, 2008 5:23 pm

Slazem se da Icke nije izlozio transparentne argumente za svoje teorije sto ne znaci da one nisu moguce. Misljenja sam da svaka teorija ako ima neku logicku strukturu, cak ako i nije dokaziva, zasluzuje da se na neki nacin uvazi. Naravno s istom se ne moramo sloziti...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimepon oľu 03, 2008 11:41 pm

Namcor je napisao/la:
Slazem se da Icke nije izlozio transparentne argumente za svoje teorije sto ne znaci da one nisu moguce. Misljenja sam da svaka teorija ako ima neku logicku strukturu, cak ako i nije dokaziva, zasluzuje da se na neki nacin uvazi. Naravno s istom se ne moramo sloziti...

Da ne mislim tako sigurno se ne bih bila mučila čitanjem knjige...
[Vrh] Go down
davor1408
Stanica
davor1408


Male
Leo Tiger
Broj postova : 13
Age : 37
Registration date : 11.01.2008

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimeuto oľu 04, 2008 2:12 am

čak i da izmislim najnevjerojatniju priču neznači da se ona nije negdje dogolida ili se događa ili će se dogoditi...:) funny..da prolupaš..

so manny possibilities...
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimeuto oľu 04, 2008 9:20 pm

upravo sam pogledao film,auc oci me bole od zurenja i dosta toga ima smisla pogotovo onaj drugi dio,ne mora biti istinit ali kad se malo zamislis svasta je moguce ;) ...
sto se tice prvog dijela njemu ne vjerujem jer sam krscanin i njega ne priznajem jer direktno nijece moju vjeru kao i sve ostale
[Vrh] Go down
zagrepčanec
Stanica
zagrepčanec


Male
Aries Buffalo
Broj postova : 26
Age : 39
Registration date : 29.02.2008

Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitimeuto oľu 04, 2008 11:06 pm

ispravite me ako griješim,nisam baš previše upućen oko toga al kolko kužim lik nije otkrio ništa novog,osim starih teorija o drugim dimenzijama itd., ostalo je njegova mašta.nisam ga čitao jer mi sve to vuče na sf,ništa više.više volim pratit "opipljivije" stvari koje imaju bar neko povijesno zaleđe.mislim,reptili vladaju svijetom-malo je previše,zar ne?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zeitgeist Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   Zeitgeist Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zeitgeist
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: