Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kucni elektroencefalograf (EEG)

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimečet stu 04, 2010 6:50 pm

Trazio sam po netu svasta o ovome.

uglavnom najbolji koji se koriste po klinikama kostaju i do 15.000e,ali se jako kvalitetne kucne varijante (not made in China) mogu kupiti po cjeni od 500-800e.Takodje postoje varijante gdje vi sami sve to napravite i sklopite za sto eura,ali stvarno ne znam kako ti ljudi povataju cjelu tu elektroniku,zice,lemljenje itd plus kako prave software koje ce prikazivati mozdane talase na kompjuteru.

Uglavnom zanima me da li neko ima ovu spravu za kucnu potrebu analiziranja mozdanih talasa ili neku slicnu spravu.Ili ako zna nekoga druga ko to proucava.

Kakav je taj softver za komp,kakve su mu opcije?

Da li se mogu kvalitetno analizirati sopstveni mozdani talasi ? Itd....
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimečet stu 04, 2010 7:32 pm

Boze sacuvaj,cjelo vrjeme mislim da samo ovo postovo u psihologiju,i gledam kako nema posta i teme tamo :x Pa ako se moze prebacit tamo,jer ja ne znam kako...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimepet stu 05, 2010 12:40 am

Temu moze prebaciti moderator doticnog PDF-a ili admini. Evo sad cu ju prebacit :)

Btw, dobar ti je novi avatar :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimepet stu 05, 2010 12:44 am

Odusevio me cim sam ga vidio.Jos da ima jos 4 noge hehe
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimepet stu 05, 2010 11:46 am

A za što će ti ova sprava? Prvo treba znati čemu uopće služi, nadalje kako čitati nalaz, a tek onda se brini oko toga kako i gdje nabaviti software.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimepet stu 05, 2010 11:58 am

...da upravo to što će ti to, ne znam da li će ti netko uopće odgovoriti, jer ne znam nikoga koga to interesira. Zar uopće postoji kućni EEG misli

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimepet stu 05, 2010 4:30 pm

@ Armin od Irima.Znam ja cemu sluzi....Pa nije nego se zanimam za oblast snova,bioelektricne mozdane aktivnosti u budnom stanju itd....Nije to tesko sa EEG-om,imas softver koji ti pokazuje tvoje talase na kompu.Onda proucis malo o tim talasima kojih ima 4,5 i analiziras svoje misljenje,meditaciju itd....

Mislim zanimljivo je dosta,proucavas sebe ustvari.Mozes zaspati pa kad se probudis da vidis koliko si vremena tacno sanjao koliko si u kojoj fazi proveo itd....Mozes proucavat svoje emocije strahove itd...

A ima kucni,oko500e i to dosta kvalitetan.Ima na netu dosta ljudi sto to kupuju i proucavaju...
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimepet stu 05, 2010 5:20 pm

Fino si nabavi knjigu iz neurologije pa proučavaj, a dok proučavaš, laganini skupljaj pare pa ti kupi ako misliš da je to tako super...
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimepet stu 05, 2010 5:26 pm

@ Armin od Irima.

E stvarno to ne bi znao da mi ti nisi reako....Prosvjetlio si me.... neides
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimepet stu 05, 2010 5:49 pm

Je li to trebao biti sarkazam ili nešto?


Knock yourself out... ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimepet stu 05, 2010 5:50 pm

I ja se bas pitam cemu taj sarkazam kao misli

_________________
Respect
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimepet stu 05, 2010 5:52 pm

Kucni EEG,anyone????
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimepet stu 05, 2010 5:56 pm

Pa cini se da si se ti jedini informirao o tome. Eventualno bi Armin nesto vise znao jer studira medicinu.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimepet stu 05, 2010 5:59 pm

Pa to i pitam,ako neko nesto zna neka kaze...A ne da mi kaze da ne zna nesto.... confused
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimepet stu 05, 2010 6:03 pm

Mislim da je ok da ako netko ne zna nesto da to i kaze. Ovo je forum (a sve i da nije) i poanta je ta da se prica i nauci nesto ako se moze.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimepet stu 05, 2010 6:07 pm

Pa fino sam ti rekao, dobavi si knjigu o centralnom nervnom sustavu te knjigu iz neurologije, a po mogućnosti i nuklearne medicine i onda bi mogao imati nešto više od osnova za shvaćanje rada s aparatom i čitanja rezultata te uz to shvatiš što si zapravo očitao.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimepet stu 05, 2010 6:12 pm

Vidis kako je sad ljepse :P Hvala..:P Imam ja te knjige,ali nemam aparat...Poenta teme je prica o kucnom EEG-u,a ne o kjnigama i teoriji nervnog sistema.....
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitimepet stu 05, 2010 6:17 pm

Jesi li siguran da si onda na pravom forumu? :D
Da probaš tražiti na perpetuum-lab forumu?

Možda bi MoW mogao nešto znati o tome ili pak Legi...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kucni elektroencefalograf (EEG) Empty
PostajNaslov: Re: Kucni elektroencefalograf (EEG)   Kucni elektroencefalograf (EEG) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kucni elektroencefalograf (EEG)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Psihologija-
Forum(o)Bir: