Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kakva smo mi stoka...

Go down 
+9
pećina
Svjetloisjena
gogx
zvonchica
zmija
malena
vladimir
Alen@l5
Cvrcak
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Cvrcak
Višestanični organizam
Cvrcak


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 70
Age : 34
Registration date : 18.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimesri ruj 19, 2007 7:35 pm

danas idem sa frendicama na fizicko i skontam kantu.jedna od njih imala nesto da baci i ladno baci pored kante.strasnoo! ja da poludim.al nisam nista reka jer bi me najverovatnije zaklale,blago receno.
da li i kod vas ima takvih ponasanja? da li barem vi bacate smece u kantu...
[Vrh] Go down
Alen@l5
Riba
Alen@l5


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 143
Age : 34
Location : Rijeka
Registration date : 17.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimesri ruj 19, 2007 8:07 pm

Stvarno svašta, pored kante bacat smece umjesto u kantu...
Ja se trudim da bacim u kantu ako je u blizini, ali ako nije bacim na pod, jbg...
Inace, kada sam jedno vrijeme bio u Njemackoj kod tete, imao sam neku maramicu u ruci i ja bacim maramicu pored ceste u travu i teta mi skoro opalila šamar. Kod njih je to kazna, i dosta skupo se plaća...
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimesri ruj 19, 2007 9:41 pm

Kada bi vi videli u devetnaestom kvartu pariza sta sve crnci izbace preko noci i to stave pored kante.Treba uvesti zakon i sprovoditi zakon ko ranije u nemacko:bacis papir na ulici=200dm
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimečet ruj 20, 2007 9:44 am

Nikad ne bacam ništa na ulicu, i svima uvik kažem kad nešto bace. Ekološka osvještenost nam je ispod nule.
[Vrh] Go down
Cvrcak
Višestanični organizam
Cvrcak


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 70
Age : 34
Registration date : 18.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimečet ruj 20, 2007 9:56 am

ne znam kakvo je stanje u hrvatskoj ali kod nas u srbiji nema ni jednog jedinog kontjenera za reciklazu! kartona,papira,stakla,bilo cega.jedino su eto u mom mestu stavili kontejner za reciklazu plastike kod starackog doma...
sta mislite jesu li nam ti kontjeneri potrebni? ja mislim da jesu.i to veoma potrebni.
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimečet ruj 20, 2007 10:19 am

Cvrcak je napisao/la:
ne znam kakvo je stanje u hrvatskoj ali kod nas u srbiji nema ni jednog jedinog kontjenera za reciklazu! kartona,papira,stakla,bilo cega.jedino su eto u mom mestu stavili kontejner za reciklazu plastike kod starackog doma...
sta mislite jesu li nam ti kontjeneri potrebni? ja mislim da jesu.i to veoma potrebni.
Normalno da su potrebni.Bio sam u januaru malo na odmor u mestu oko 6.000 stanovnika i pricalo se da se ispred svake kuce postavi individualna kanta za smece i nadam se da su to uradili a ne kao ranije upalis traktor i odes sve na nekoj poljani.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimečet ruj 20, 2007 10:26 am

Naravno da su potrebni. Potrebni su svugdje. Ali barem da ima onih malih kanti svako nekih 50 metara, da ti ne padne na pamet bacit nešto na pod... Mrzim nosit u ruci neko smeće, može to bit i papirić, a kante nema miljama... Onda nije ni čudno što ljudi bacaju na pod.
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimečet ruj 20, 2007 10:31 am

Veruj mi ja ovde svasta vidjam.Imas svakakvih budala,cak i onih koji bacaju pampers kroz prozor.Sve je to pitanje kulture.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimečet ruj 20, 2007 10:35 am

No comment.
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimečet ruj 20, 2007 11:46 am

Ma odvratno...Trebalo bi pocet kazne naplacivat
[Vrh] Go down
Cvrcak
Višestanični organizam
Cvrcak


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 70
Age : 34
Registration date : 18.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimečet ruj 20, 2007 12:13 pm

sa time se slazem.ko baci i jedan najmanji papiric od zvake-100 e pa da vidimo hoce li se neko usudjivati da baci papir bilo gde osim u kantu...
[Vrh] Go down
zvonchica
Stanica
zvonchica


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 27
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimečet ruj 20, 2007 12:43 pm

zmija je napisao/la:
Ma odvratno...Trebalo bi pocet kazne naplacivat

Istina... Zalosno je da smo toliko nesvjesni sta radimo da bi jedino kazne upalile.
[Vrh] Go down
gogx
Žaba
gogx


Male
Aries Rooster
Broj postova : 235
Age : 43
Registration date : 21.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimepet ruj 21, 2007 2:58 pm

Postoji mogucnost reciklaze gotovo svega, a opet mi to nekoristimo ili npr. potrošnja čiste pitke vode za pranje automobila, pranje suđa, itd. Kad se sijetimo da bi mogli drugacije bit ce kasno..
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimepet ruj 21, 2007 3:03 pm

Vrlo brzo ćemo žalit za puno toga. I prije nego što sad mislimo.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimesub ruj 22, 2007 12:12 am

Ja ne bacam ništa, jedino ako slučajno ispadne da ne vidim. Tako su me naučili odmalena. A kanti stvarno nedostaje. Kontejnera za reciklažu sad ima dosta, mi to uglavnom sakupimo i nosimo - papir, karton, ambalažu. Zašto da zagađujemo kad ne moramo. Druga stvar da nemamo kamo baciti...
[Vrh] Go down
Cvrcak
Višestanični organizam
Cvrcak


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 70
Age : 34
Registration date : 18.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimened ruj 23, 2007 10:43 am

svjetloisjena je napisao/la:
Ja ne bacam ništa, jedino ako slučajno ispadne da ne vidim.

slucajno :):):)
[Vrh] Go down
pećina
Stanica
pećina


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 12
Age : 38
Location : Happily revolving around sun...wheeeeeee
Registration date : 18.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimened ruj 23, 2007 3:21 pm

Treba se truditi i dizati ekološku osviještenost. Ima više smeća oko kanti za smeće nego u njoj.

Najgadljiviji su mi pušači koji ne gase čik na onom poklopcu na kanti već ga bacaju naokolo. Neka ga tako bacaju u svojoj kući
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimened ruj 23, 2007 4:45 pm

A što je sa onima koji prevrću kante za smeće. rofl ????
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimened ruj 23, 2007 4:47 pm

Rie je napisao/la:
A što je sa onima koji prevrću kante za smeće. rofl ????
Pa.........rovare lolcina
[Vrh] Go down
Cvrcak
Višestanični organizam
Cvrcak


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 70
Age : 34
Registration date : 18.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimened ruj 23, 2007 6:43 pm

pa njih triba kazniti.ali ko ce njih da kazni? pitam se pitam.hm,sud? ma neee imaju oni previse svojih problema(primanje mita za razne slucajeve i tako to)
[Vrh] Go down
bluu
Stanica



Female
Aries Horse
Broj postova : 17
Age : 46
Registration date : 17.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimeuto ruj 25, 2007 2:19 pm

Hehe jel ste skužili da smo svrstani po evoluciji

face kava
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimeuto ruj 25, 2007 7:56 pm

bluu je napisao/la:
Hehe jel ste skužili da smo svrstani po evoluciji

face kava

Moraš požuriti, da se makneš iz stadija amebe ;) Rie se toga dobro sjetio :)
[Vrh] Go down
vitrys
Višestanični organizam
vitrys


Male
Virgo Pig
Broj postova : 30
Age : 40
Location : Samobor
Registration date : 27.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimečet ruj 27, 2007 3:00 am

Uvijek bacam smeče u kantu.Kanti ima na svakom čošku.Na benzinskoj,pored dučana,na autobusnim stanicama...Ako stvarno ne mogu nač kantu,spremim u đep ili torbu.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimečet ruj 27, 2007 7:27 am

vitrys je napisao/la:
Uvijek bacam smeče u kantu.Kanti ima na svakom čošku.Na benzinskoj,pored dučana,na autobusnim stanicama...Ako stvarno ne mogu nač kantu,spremim u đep ili torbu.
me to, ne mogu zamisliti da nešto bacim onako na cestu...
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitimečet ruj 27, 2007 7:30 am

sjećam se da je kad sam bila mala, imala 5-6 godina, neko bacao iskorištene kondome kroz prozor u dvorište gdje smo se, mi djeca igrali, to je bilo tako fuj, mi nismo znali šta je i mogli smo uzimati u ruke i boga pitaj kakvih je tu sve bilo bolesti...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kakva smo mi stoka... Empty
PostajNaslov: Re: Kakva smo mi stoka...   Kakva smo mi stoka... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kakva smo mi stoka...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera
» Kakva vam meditacija odgovara ovisno o horoskopskom znaku
» Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: