Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Europska unija

Go down 
+18
InaNNaa
Deti
Magic
Sin_Nanna
nesholo1986
Einar
Morn
Korplikan
orca
kika13
biga
Neo
Chakotay
Blizzard
MisteryManiac
Matrix
Athena
Black rainbow
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3

Podržavate li ulazak Hrvatske (i Srbije, BiH i sl.) u Europsku uniju?
Da
Europska unija - Page 3 Icon_vote_lcap0%Europska unija - Page 3 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Europska unija - Page 3 Icon_vote_lcap92%Europska unija - Page 3 Icon_vote_rcap
 92% [ 35 ]
Ne znam/ne zanima me
Europska unija - Page 3 Icon_vote_lcap8%Europska unija - Page 3 Icon_vote_rcap
 8% [ 3 ]
Ukupno glasova : 38
 

Autor/icaPoruka
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Europska unija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Europska unija   Europska unija - Page 3 Icon_minitimesri sij 04, 2012 8:02 pm

Naravno da će nameštati ankete kako bi narodu mazali oči da je EU raj, a to sve u cilju kako bi pojedinci napunili svoje džepove. Kamo sreće da se EU raspadne (što će se na kraju i dogoditi).
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Europska unija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Europska unija   Europska unija - Page 3 Icon_minitimesri sij 04, 2012 8:09 pm

Ja sam iz Srbije i ne podrzavam to, zato sto nas EU usenjuje da damo Kosovo i Metohiju, ali to je uvek bila Srbija ne znam sta im je doslo u glavu da je Kosovo albansko? scratch A i nije bas nesto, ona ce se raspasti pre nego sto mi udjemo...
Ni Chuck Norris ne moze tamo da nas dovede vidiga
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Europska unija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Europska unija   Europska unija - Page 3 Icon_minitimesri sij 04, 2012 11:39 pm

I to što kažeš, Sky. Ako je za utehu mi i Šiptari ćemo zadnji doći na red za EU, ako i dođe do toga. Još što nam je vlast ovakva kakva je.
[Vrh] Go down
silmarien
Višestanični organizam
silmarien


Female
Cancer Horse
Broj postova : 40
Age : 45
Location : zadar
Registration date : 29.12.2011

Europska unija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Europska unija   Europska unija - Page 3 Icon_minitimečet sij 05, 2012 9:20 am

Sin_Nanna je napisao/la:
Naravno da će nameštati ankete kako bi narodu mazali oči da je EU raj, a to sve u cilju kako bi pojedinci napunili svoje džepove. Kamo sreće da se EU raspadne (što će se na kraju i dogoditi).

i ja se nadam raspadu unije...već je sada kao bolesnik koga na životu drže samo aparati..a mi jadnici žurimo da uđemo tamo umisto da bježimo što dalje giba
[Vrh] Go down
Izzy007
Prašina



Male
Aries Cat
Broj postova : 9
Age : 25
Registration date : 09.01.2012

Europska unija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Europska unija   Europska unija - Page 3 Icon_minitimepon sij 09, 2012 6:05 pm

Ja ne podržavam ulazak hrvatske u europsku uniju. Uglavnom mislim da nam EU neće donijet ništa dobrog, a ni drugim državama nije donijela previše dobrog. Oni samo žele nametati pravila.

Kad smo se napokon izvukli i postali neovisna država, sad ćemo opet postati ovisna jer će nam EU nameteti pravila i zakone koje oni žele.


"Gospodo ne srljajte kao guske u maglu"
[Vrh] Go down
Izzy007
Prašina



Male
Aries Cat
Broj postova : 9
Age : 25
Registration date : 09.01.2012

Europska unija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Europska unija   Europska unija - Page 3 Icon_minitimepon sij 09, 2012 6:08 pm

Sin_Nanna je napisao/la:
Naravno da će nameštati ankete kako bi narodu mazali oči da je EU raj, a to sve u cilju kako bi pojedinci napunili svoje džepove. Kamo sreće da se EU raspadne (što će se na kraju i dogoditi).



TO je istina, ali nije to samo iz EU, nego se to događa i danas u Hrvatskoj, i uglavnom je zato nastala kriza, jer neka gamad želi čim više para, pa zato pljačkaju sirotinju. I zbog toga je kriza, a to nitko ne vidi. Da zapravo naši političari pljačkaju, narod koji radi, a oni se bogate
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Europska unija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Europska unija   Europska unija - Page 3 Icon_minitimepon sij 09, 2012 8:07 pm

Izzy tako je i kod nas u Srbiji. Sve pričaju da dobro živimo i da imamo visoki standard, a ono sirotinje na svakom koraku. I pričaju da smo se izvukli iz krize, a tek nam prava predstoji.
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Europska unija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Europska unija   Europska unija - Page 3 Icon_minitimeuto sij 10, 2012 12:35 pm

Izzy007 je napisao/la:



"Gospodo ne srljajte kao guske u maglu"


To nam je rekao i Stjepan Radić, a što smo mi napravili?
ISTO ŠTO I SADA RADIMO!
Srljamo u nešto šta ne poznajemo, šta znamo samo površinski, da će nam biti dobro, super ćemo živjeti... Ma od čega?! Od uvoza voća i povrća iz Bugarske, Rumunjske...? Ili možda od jeftine radne snage koje nam dovedu tu?

Eto isto nam je bilo i tada... Otišli smo u tu državu, potpisom jednog ugovora koji nas je samo čekao na stolu. I mi smo u svojoj državi bili manjina. Ustani bane.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Europska unija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Europska unija   Europska unija - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Europska unija
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Nova Balkanska unija
» Europska liga 2009/2010

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: