Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Te lude dioptrijske naočale

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Te lude dioptrijske naočale Empty
PostajNaslov: Te lude dioptrijske naočale   Te lude dioptrijske naočale Icon_minitimepon stu 22, 2010 1:14 am

Naočale su postale hit..
nema više pepeljarki ili nekih čuda na nosevima.. u novom dobu su došle u prekrasnim okvirima živih boja
One su dan danas glavni dodatak za elegantan i poslovan izgled, a nisu više samo to.. one mogu biti vaš prozor kroz koji gledate svijet i današnja moda je taj prozor učinila što ružičastijim cerek

Kakve su naočale moderne?

Avantgarda – nepravilni oblici, mederni uzorci i naglasak na boji osnovni su ovosezonski trend dioptrijskih naočala.

Te lude dioptrijske naočale Naocale-1

Retro – Retro oblici naočala već su u proljeće zauzeli svoje mjesto na licima sljedbenika mode, a viđat ćete ih i kroz jesen i zimu.

Te lude dioptrijske naočale Naocale-2

Boje – Iako smo već spomenuli kako je nagalsak na bojama, ne škodi još jednom ponoviti. Smeđa, crna i crvena su boje sezone, ali odmah za njom su ružičasta i ljubičasta.

Te lude dioptrijske naočale Naocale-3



Šare i slojevi – Vrlo su moderni dvobojni okviri. Boje mogu biti kombinirana unutrašnja-vanjska strana ili kao prugice ili šare, te prednji dio u jednoj boji, a drške u drugoj.

Te lude dioptrijske naočale Naocale-4LINK

Dioptrijske naočale u 21. stoljeće su zakoračile kao cool modni dodatak, a sada se nalaze i visoko na listi najvrućih beauty trendova za proljeće 2011.
Nekada su se dioptrijske naočale smatrale neprivlačnima, ali su se, najviše zahvaljujući smjernicama s modnih pista, posljednjih godina iz ružnog pačeta transformirale u prelijepog labuda. Ako je suditi po onome što smo vidjeli na pistama New Yorka, Londona, Milana i Pariza, štreberski look će biti IN u proljeće i ljeto 2011.

Proljetni geek-chic dolazi na krilima dioptrijskih naočala, a najviše su mu pozornosti posvetili Dsquared2 i Paul & Joe.

Popularizaciji dioptrije doprinijele su i zvijezde poput lijepe australske glumice Isabel Lucas, koja je na njujorškoj prezentaciji linije MNG by Mango oduševila štreberskim izgledom, zatim Kelly Osbourne te Ashtona Kutchera i Demi Moore, koji su na Twitteru objavili svoju fotografiju s retro dioptrijskim naočalama.

Posebno će atraktivne biti zastarjele naočale s teškim i nezgrapnim okvirima.


Te lude dioptrijske naočale Dioptrijske_naocale_dsquared

LINK

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Te lude dioptrijske naočale Empty
PostajNaslov: Re: Te lude dioptrijske naočale   Te lude dioptrijske naočale Icon_minitimepon stu 22, 2010 1:19 am

J.F Rey naočale

Te lude dioptrijske naočale JFRey01

Te lude dioptrijske naočale JFRey03 Te lude dioptrijske naočale 44815M

Te lude dioptrijske naočale Img-thing? Te lude dioptrijske naočale JF-Rey-Limited-Edition-Eyewear-JF-2180-Goth-1_1505

Te lude dioptrijske naočale 20080926145047_vip-travel-1058-0010

Te lude dioptrijske naočale Jfr4

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Te lude dioptrijske naočale Empty
PostajNaslov: Re: Te lude dioptrijske naočale   Te lude dioptrijske naočale Icon_minitimepon stu 22, 2010 10:43 pm

Inače kombiniram dioptrijske naočale i leće.
Sviđaju mi se ovi avangardni oblici, a naočale naglašenih debljih okvira u raznim bojama su mi atraktivne, ali više za neki "sjedilački rad", dok su mi za van ipak ljepše diskretnije i manje upadljive naočale.

Moje naočale dosta sliče avangardnima, samo što su u obliku pravokutnika i imaju okvir samo sa gornje strane. 8)
Uglavnom, lagane su za nošenje.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Te lude dioptrijske naočale Empty
PostajNaslov: Re: Te lude dioptrijske naočale   Te lude dioptrijske naočale Icon_minitimeuto stu 23, 2010 12:25 pm

Gea je napisao/la:
Te lude dioptrijske naočale JFRey03

Te lude dioptrijske naočale 44815M

Te lude dioptrijske naočale Img-thing?

Najbolje mi je kad naocale dizajnira netko tko ih ocito ne nosi...recimo ove gore...to je prakticki nenosivo zenama koje imaju dugu kosu (citaj: svima koje nemaju totalno kratku kosu) jer ti se vlasi upetljaju u te procjepe i zavijutke. Em ti iscupa pol kose, em imas zapetljane naocale koje ne mozes skinut vise :P Dobra strana je sto ti ne mogu ispast...uvijek ce ti ostat visit na kosi zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Te lude dioptrijske naočale Empty
PostajNaslov: Re: Te lude dioptrijske naočale   Te lude dioptrijske naočale Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Te lude dioptrijske naočale
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: