Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

PREDBOZICNO KOLINJE

Go down 
Autor/icaPoruka
AVeT_
banned
AVeT_

Male
Virgo Horse
Broj postova : 35
Registration date : 15.12.2010

PREDBOZICNO KOLINJE Empty
PostajNaslov: PREDBOZICNO KOLINJE   PREDBOZICNO KOLINJE Icon_minitimesub pro 18, 2010 7:06 pm

Prakticirate li, favorizirate ili se naprosto zgrozavate?
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: PREDBOZICNO KOLINJE   PREDBOZICNO KOLINJE Icon_minitimened pro 19, 2010 12:19 am

ne znam ni za kakvo predbožićno kolinje... kolinje je kolinje, tj običaj ubijanja svinja kad što narod kaže 'okrene sjever'...

kolinje je običaj, koji mnogi ljudi obavljaju... to je normalno. svinja bi morala platiti glavom da bih ja mogao jesti suho meso ili gradelati... recimo prirodna selekcija... da nije moje potrebe za mesom, farmer ne bi uzgoio svinju i ta svinja možda ni ne bi uopće proživjela...

zgrožati se mogu jedino ljudi koji ne jedu meso... licemjerno je jesti meso i u isto vrijeme se zgrožavati što netko tamo ubija životinje zbog jela....

prakticiram i još malo pa ću biti pravi specijalac, a svinje, kokoši, purane i još poneke životinje neću moći pogledat u oči... heheheh...

[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel

Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Registration date : 15.08.2009

PostajNaslov: Re: PREDBOZICNO KOLINJE   PREDBOZICNO KOLINJE Icon_minitimened pro 19, 2010 12:48 am

Ubijanje u svrhu hrane najprirodnija je pojava u prirodi - zgrozavati se nad prirodom je zgrozavanje nad samim zivotom, dakle, licemjerje. Licno prakticiram ubijanje u svrhu ishrane svega sto leti, hoda, gmize ili pliva, smatram to neizbjeznim i neodvojivim dijelom prirodnog hranidbenog lanca. Za mene nema bitne razlike u branju jabuke i klanja kokosi - u oba slucaja nesto mora umrijeti da bi nesto drugo zivjelo. Tu nema problema, sem ako ga sami izmislimo... 8)

banned
AVeT_

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: PREDBOZICNO KOLINJE   PREDBOZICNO KOLINJE Icon_minitimened pro 19, 2010 4:34 pm

"Predbozicno" cisto radi blagdanskog ugodjaja. @biga i @Archangel svaka cast na takvom razmisljanju. Vec sam pomislio da se cijeli forum sastoji od usplahirenih vegana koji placu nad salamom :x
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel

Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Registration date : 15.08.2009

PostajNaslov: Re: PREDBOZICNO KOLINJE   PREDBOZICNO KOLINJE Icon_minitimened pro 19, 2010 4:40 pm

cerek Malo nas je al' nas ima...! :)

banned
AVeT_

Male
Virgo Horse

PostajNaslov: Re: PREDBOZICNO KOLINJE   PREDBOZICNO KOLINJE Icon_minitimened pro 19, 2010 5:26 pm

Blood power. ofca :x Nisam nikad zaklao nista vece od kokosi manje od zeca. Mada sam sudjelovao u postklanju ovca, svinja i koza. Je*ni zivot u gradu. Ti povremeni odlasci u ruralna podrucja mi nisu dostatni da usavrsim svoje umjece reakcija
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: PREDBOZICNO KOLINJE   PREDBOZICNO KOLINJE Icon_minitime

[Vrh] Go down

PREDBOZICNO KOLINJE
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.