Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Loner

Go down 
Autor/icaPoruka
Fear
Žaba
Fear

Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Registration date : 19.12.2010

Loner Empty
PostajNaslov: Loner   Loner Icon_minitimened pro 19, 2010 6:06 pm

Zanima me ima li netko da ponekad razmišlja o tome da bude jedini preživjeli čovjek na planetu nakon neke nuklearne katastrofe, da ima neku viziju kako bi izgledao svijet kojim bi se kretao, bi li još bio netko tamo u obliku neke sile te kamo bi se kretao i na koji način preživljavao?
Pitam jer nekad mi se dogodi kad bude jako hladno pa zapadne puno snijega ili kad kiša pada dugo uvijek počnem razmišljati o tome...ako imate slična iskustva volio bi čuti popc
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

Loner Empty
PostajNaslov: Re: Loner   Loner Icon_minitimened pro 19, 2010 6:26 pm

Često razmišljam o tome kako bi bilo da se dogodi nekakva katastrofa i dugo lutam dok ne naiĐe netko za koga se ispostavi da je veoma sličan meni. onda lutamo od jednog do drugog razrušenog grada, na vrućini ili hladnoći, po prirodi i trnju, izlažući se mnogim opasnostima (što može biti i zanimljivo) i tragamo za svojim bližnjima te u razgovoru shvaćamo kakve smo greške radili i koliko ljudi nemaju pojma koliko su sretni. Tada se zaklinjemo da ćemo ispraviti sve to i kada nađemo svoje članove svojih obitelji vidimo da su i one doživjele i shvatile isto, isto tako s nekim novim i nepoznatim. :)

Žaba
Fear

Male
Aries Monkey

Loner Empty
PostajNaslov: Re: Loner   Loner Icon_minitimened pro 19, 2010 8:27 pm

hell yeah nisam jedini :D kod mene je to malo drugačije, ja sam potpuno sam na planetu i začudo nitko mi ne fali, jednostavno lutam pustinjom, gradovima i nailazim na mjesta gdje su ljudi nekad obitavali, pronalazim kojekakve ostatke, penjem se na uzvišena mjesta da bi vidio sve oko sebe...situacija kao iz nekih pc igara poput stalkera ili fallouta samo je razlika u tome što sam sam
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW

Male
Libra Dog
Broj postova : 6338
Registration date : 26.05.2009

Loner Empty
PostajNaslov: Re: Loner   Loner Icon_minitimened pro 19, 2010 8:35 pm

Da, baš sam htio reći da je snimljeno nekoliko filmova i napravljeno nekoliko igara na tu temu, od kojih je Fallout definitivno najbolja (pogotovo stare verzije).
Tja, i ja znam o tome razmišljati, no obično više razmišljam o tome kako bih preživio da uopće dođem u to stanje o kojem vi razmišljate, tj. da budem zaista sam na svijetu. Čim počnem racionalno o tome razmišljati, uvidim da je to sve samo ne lako, te da bi vjerojatnije umro među prvima nego među zadnjima. zubi

Žaba
Fear

Male
Aries Monkey

Loner Empty
PostajNaslov: Re: Loner   Loner Icon_minitimened pro 19, 2010 9:13 pm

hehe ma taj dio mi nije drag, obično preskočim dio s trenutkom događaja kataklizme :D
ja se samo probudim i priča dalje ide...
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun
primitive101

Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1763
Registration date : 20.10.2010

Loner Empty
PostajNaslov: Re: Loner   Loner Icon_minitimepon pro 20, 2010 8:32 pm

Dobro kaze Mow,odigraj fallout i vidjeces u dobroj mjeri kako bi se ponasao.

Pjesma iz Fallouta 3
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear

Male
Aries Monkey

Loner Empty
PostajNaslov: Re: Loner   Loner Icon_minitimepon pro 20, 2010 10:31 pm

Prošao sam svaki fallout i svakog stalkera ali još to nije to, ipak si ograničen u nekim segmentima. Mašta je ipak najmoćnije oružje i kreator.

Ova mi je ipak bolja nekako
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

Loner Empty
PostajNaslov: Re: Loner   Loner Icon_minitimeuto pro 21, 2010 12:40 am

MoW je napisao/la:
Čim počnem racionalno o tome razmišljati, uvidim da je to sve samo ne lako, te da bi vjerojatnije umro među prvima nego među zadnjima. zubi
Zar si sumnjao da nisam našao rješenje za to? ;)
Zamislim si kako sam na nekom rjeđe naseljenom otoku na moru, npr. Visu gdje sam nekoliko puta ljetovao. Tamo susretnem tu osobu i, eto, prvi izazov nam je doći nazad na kopno hekla

Žaba
Fear

Male
Aries Monkey

Loner Empty
PostajNaslov: Re: Loner   Loner Icon_minitimeuto pro 21, 2010 6:24 pm

Vidim podudarnost u razmišljanju, pošto sam ljetovao u Malinskoj tamo ima jedan veliki napušteni hotel i puno drveća i puteva oko njega. I kada se probudim nema nigdje nikoga samo vidim nekakvu svjetlost tamo kako izvire iz hotela i cilj mi je doći do njega po svaku cijenu da doznam odgovore što se dogodilo.

ovo je taj hotel
[Vrh] Go down
Sponsored content

Loner Empty
PostajNaslov: Re: Loner   Loner Icon_minitime

[Vrh] Go down

Loner
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.