Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
tomi
Pračovjek
tomi

Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Registration date : 22.08.2009

Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimepon stu 16, 2009 7:10 pm

Ja sam nedavno direktno utjecao na smrt male mace. Trcao sam niz brijeg u skolu i uz rub ceste igrali su se psic i mackica. Ja sam usporio da ih ne uplasim, ali maca je svejedno od straha odskakutala na cestu, ravno pod auto. :(
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimepon stu 16, 2009 10:32 pm

kako inače pametne mačke mogu bit glupe to je nevjrojatno!!! ja sam doživio da mačka prvo pređe preko puta i onda kad je ugledala moju makinju da 'piči' cestom ona se vrati i direkt pod auto... kako je prošla da je branikom nisam zahvatio neznam, al je zato zgazio zadnji desni točak dimenzija 195/60... jbg, nije imala sreće il joj je istekao 9. život... lol!
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella

Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Registration date : 01.11.2009

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimepon stu 16, 2009 11:00 pm

cry jadne male mace
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6014
Registration date : 05.09.2009

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimeuto stu 17, 2009 1:30 am

Ma ja sam se nagazio ponajvise kokoski... E, kako su to glupe zivotinje. Kad sam god vidio neku kokos uz cestu dok vozim, znam da je ta moja.... jednostavno ko da se zaljetavaju pod tockove.

Ajde sad nema kokoski vise... Sve ih pregazili :)
Ali nedavno sam pregazio macku, obozavam macke i bilo mi je grozno. Nisam sa nikim par sati htio razgovarat. :) Terrible!

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimesri stu 18, 2009 12:45 am

kokoši su stvarno glupe... i dobro si rekao, namjerno se zalijeću pod točkove...

jednom sam doživio da zgazim pacova u sred bijela dana... i opet isti scenarij, hajvan prešao preko puta i taman kad sam ja prolazio kraj njega on se vrati i direkt pod isti točak kao i mačka...

a nikom nebi trebalo bit drago zgazit životinju, meni je bilo pravo žao što sam mačku pokupio, pa čak mi je bilo žao i pacova al kad sam neki dan vidio šta je žena uradila od auta zato što je kočila da ne udari psa (auto razbijeno u temelj a ona završila u bolnici...) rekao sam da je bolje zgazit neopreznu životinju nego završit u bolnici.....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimesri stu 18, 2009 2:23 am

Dosad nisam ništa pregazio, ali kokoši će čini se biti prve, susjeda ima kokoši koje su, naravno, kokoši 8)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimesri stu 18, 2009 2:31 am

Ne, jer ne vozim. roll

Nitko u obiteljii tko vozi zasad nije pregazio nijednu životinju. ides
Možda su kod nas kokoši pametnije. conf1

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimesri stu 18, 2009 2:33 am

Kokoši su kokoši, tu nema pomoći :P

Dok počnu paradirati pokraj ceste, jednimo što možeš jest nadati se da su na pravoj strani s obzirom na dvorište sa kojeg dolaze, jer inače... :P
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimesri stu 18, 2009 2:35 am

Omega je napisao/la:
Kokoši su kokoši, tu nema pomoći :P

Dok počnu paradirati pokraj ceste, jednimo što možeš jest nadati se da su na pravoj strani s obzirom na dvorište sa kojeg dolaze, jer inače... :P
ma nije nikakav problem, samo našteliš da zgaziš malo bolju kokoš da kasnje nožeš dobru juhu napravit.... :P
[Vrh] Go down
teo0001
Prašina

Male
Gemini Snake
Broj postova : 2
Registration date : 23.03.2010

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 12:56 pm

hahah mačka sam kamionom satro, igro se na cesti nisam mogao kočit i pljas, ostala je naljepnica
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 1:03 pm

Kako znas da je bio macak a ne macka....??? Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 888361
[Vrh] Go down
teo0001
Prašina

Male
Gemini Snake
Broj postova : 2
Registration date : 23.03.2010

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 1:10 pm

Hahaha predpostavio sam, neznam koji je bio muški-ženski jer se nije moglo više utvrdit iza 22 tone scratch scratch
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 3:45 pm

Što ti nije žao što si pregazio mačka? Što je to tebi smiješno?
misli

Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 4:12 pm

ja bi rado jednu životinju pregazila kava
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 4:13 pm

Zec? Srna? Fazan? zubi

Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 5:26 pm

floridana je napisao/la:
ja bi rado jednu životinju pregazila kava

Znam,ista si ko moja zena...Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 257951

I ona je veliki ljubitelj zivotinja!?

Hoce mecku u garazi,tigra u krevetu,lisicu oko vrata i majmuna
koji joj to sve nabavlja tj. mene...Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 858383
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 5:48 pm

ja nisam jos...ali zato zivotinje mene jesu....

jel vas ikad buba opalila po celu dok ste na motoru bez kacige sa oko 150 km/h.....ajme..... Boink

i to mala buba...a da je bio bumabar..... doh... pravo u sobata kukulele....
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 5:49 pm

Fantome, priznao si, nisi tigar u krevetu! Jbg... Fantome, mora i to netko biti...mislim, majmun. tup

Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 5:52 pm

E sine moj,sve to tebe ceka jednog dana....Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 295661
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 5:55 pm

bbuuhahahaha......ee moj Legi... rofl2 rofl2

najebo si ko zuti.... rofl2 rofl2
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 10:12 pm

josip21 je napisao/la:
bbuuhahahaha......ee moj Legi... rofl2 rofl2

najebo si ko zuti.... rofl2 rofl2

šta se ti ceriš hekla
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona

Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Registration date : 17.07.2010

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimečet lis 14, 2010 11:44 am

Zgazila sam ježa, zmiju, nekoliko žaba...osjećaj je grozan. Kad u vožnji vidim da nema druge nego preko životinje, sve me nekakvi trnci prođu.

[Vrh] Go down
Izzy007
Prašina

Male
Aries Cat
Broj postova : 9
Registration date : 09.01.2012

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimepon sij 09, 2012 1:55 pm

Jos ne vozim auto, ali sam suvozač. Uglavnom nikad nismo pregazili životinju.
Kao mali znao sam ići kod tete, i na cesti bi bili mrtvi ježevi, a ja bi plakao ko...
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic

Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Registration date : 16.10.2011

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimepon sij 09, 2012 5:28 pm

Nažalost- da. Kada sam išao kod djeda i babe na selo pregazio sam zecu nogu i izašao van i rekao ma bit' će on dobro. Najvjerojatnije je uginuo cry
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2000
Registration date : 22.03.2011

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitimepon sij 09, 2012 9:45 pm

Vrapca... ne znam kak jer se ptice uvijek nekako izmaknu al ovaj nije :/

Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?   Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Jeste li ikada pregazili kakvu životinju sa autom?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next