Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Papa- iza velikog praska bio je bog?!

Go down 
+12
Skulptura
Legionar
biga
Alpha
Zona
Chakotay
Blizzard
Star
MoW
Green
primitive101
whitelady
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 1:37 pm

Sada ne dođu zato jer su ranije bili dočekani praćkama i kamenjem, a sad bi bili dočekani raketama i mitraljezima rofl2

Što se tiče opisa Boga u Bibliji, najviše me podsjeća na opis vladavine faraona u ono vrijeme. Nešto mu nije po volji i udri po tome. Mislim da je taj opis samo malo izkarikiran opis vladavine faraona, da ljudi jesu tražili svog Tvorca, ali im je tadašnji moćni im faraon poslužio kao model da Ga i opišu.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 5:02 pm

Blizzard je napisao/la:
Sada ne dođu zato jer su ranije bili dočekani praćkama i kamenjem, a sad bi bili dočekani raketama i mitraljezima rofl2
Misliš da bi vanzići primijetili razliku između pračke i mitraljeza? face
Šalim se, vjerujem da bi pobjegli glavom bez obzira kad bi doživjeli A bombu, ali mislim da do toga ne bi došlo, odnosno da ljudi ne bi prvi započeli sukob, barem ne bez razloga jer taj susret čekamo cijelo vrijeme.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 9:43 pm

Skulptura je napisao/la:
MoW je napisao/la:
Otkud im prilično točan opis Postanka?
Nemamo prilično točan opis postanka, nemamo ga uopće, imamo samo redoslijed nastajanja koji je također pogrešan osim ako ga se ne izokrene do neprepoznatljivosti.

Pa meni se ne čini tako... ali dobro, ti vjerojatno drugačije na to gledaš. Po meni, sve je lijepo redoslijedom pobrojeno, samo je opisano slikovito tako da tamošnji narod to može razumijeti. Otud i riječi: svjetlost, svod, vode... to ljudi razumiju. Šta ćeš im pričati o Velikom prasku, kvantnim česticama, dimenzijama, vakuumu?

MoW je napisao/la:
On je prikazan na slikovit način, ali to je samo zato što nisu imali današnji svjetonazor da to bolje opišu. Čini se kao da im je netko to znanje dao na način na koji ga oni mogu razumijeti i zapisivati.

Skulptura je napisao/la:

No ajde, recimo da je neka druga civilizacija, koja razumije apsolutno sve, imala prste u našem nastanku. Ajmo se igrati Sherlock Holmesa pa se zapitati koji motiv su imali da stvore ljude? Da li je riječ o običnom biološkom eksperimentu? Ako jest, moram priznati da su napravili odličan posao jer ljudska svijest i inteligencija ne izgleda kao nešto što bi moglo nastati u epruveti. Osim toga, bića koja su sudjelovala u eksperimentu, unatoč njihovom visokom tehnološkom i duhovnom napretku, ne djeluju kao moralna bića pa se postavlja pitanje zašto mi jesmo. I na kraju, što se tiče Biblije i toga, zašto su nam uopće pokušali objasniti teoriju svega, i ako su pretpostavljali da ćemo jednog dana doći na ovu razinu na kojoj smo sad, zašto ne dođu sada i ne objasne nam kako stvari doista stoje, a ne to napraviti prilikom nastanka dok ljudi nisu još niti došli k sebi...

Ne radi se o običnom biološkom eksperimentu. To je ono što svete knjige i mitovi svih naroda i govore. Radi se o ciljanom i planskom oplemenjivanju planete.
Ne znam gdje si našao podatak da se radi o nemoralnim bićima.
Mi smo u svojoj biti moralni jer smo stvoreni na njihovu (ili njegovu, ovisno kako gledaš na kolektivnu svijest) sliku i priliku. Oni koji su nas stvorili su moralna bića. I bilo ih je raznih vrsta. Međutim, postojali su i nemoralni, ali oni nas nisu stvarali. Oni su uvijek destruirali. To je zato što nemaju dovoljno znanja da bi oplemenjivali ili jednostavno zato što imaju neke druge namjere. Oni su izvor slabosti naših gena i našeg krhkog znanja. Da se ti drugi nisu upleli, živjeli bi svi kao Adam i Eva. Ali eto... danas tome možemo samo težiti u vlastitim životima.
Zašto ne dolaze sada ima vrlo jednostavan odgovor, koji ste i ti i Blizz shvatili. Nismo spremni na njih. Napali bi ih. Zašto? Jer se bojimo. Stalno se nečega bojimo. Čak se i u američkim filmovima vanzemaljci mahom prikazuju kao bad guysi, dok je zapravo odnos dobri-loši značajno veći u korist dobrih. No eto, ljude je strah i rat zatrovao do te mjere da ne znaju ni inače razlikovati dobro i zlo. Zamisli tek reakciju na opće iskrcavanje. :)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 10:00 pm

Što zapravo znači oplemenjivanje planete? Zar nisu mogli oni, glavom i bradom doseliti ovdje umjesto da stvore "klonove". Otuda zaključak da su nemoralna bića s obzirom da mi danas ne prihvaćamo kloniranje. Ali to nije krajnji zaključak, nisam previše razmišljao o tome, ali izgleda da bi se tu dalo povući neko moralno pitanje, ako je uopće bitno za teoriju.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 10:06 pm

Oplemenjivanje planeta označava da se život genetski uzdiže na razinu gdje više nema sukoba, ratova, bolesti, straha niti patnje. Tako je to zamišljeno.
Oni su ovdje bili, ali su poslije otišli. Nije na njima da nastanjuju Zemlju, već na nama koji ovdje živimo. Problem je u tome što se mi nismo snašli. Previše smo bili zavedeni drugom stranom medalje koja nam je obećala čudesa. Naravno, pokazalo se da jedino što smo dobili bilo je nazadovanje. Tako je i ova civilizacija nazadovala, devoluirala u odnosu na ono što smo prije bili, što je prije šačica ljudi bila.
Kloniranje je zato na lošem glasu jer ga ne razumijemo pa nam treba sto pokusa da bi jedan uspio. Bog je klonirao, ali oplemenjujući genom. Mi to danas ne znamo raditi. Tapkamo zasad u mraku, ali stvari se ipak kreću nabolje. Sve više genoma je poznato i sve više toga znamo. Tko zna, možda ćemo jednom i uspjeti napraviti nešto savršenije od nas samih. No zasad, možemo se samo diviti ovome što je stvoreno. A to što je stvoreno nije više toliko savršeno kao što je bilo prije intervencije drugih.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 10:52 pm

Ali... zašto oplemeniti planetu koja je sasvim lijepo funkcionirala prije pojave čovjeka? Zašto se uplitati u normalan tijek razvoja i evolucije na nekoj planeti? misli
Zašto netko ide oplemenjivati nešto/nekoga, ako to nešto ili netko to nije tražio?
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimepon sij 24, 2011 10:57 pm

Pitanje je da li trebamo napraviti nešto savršenije od nas samih samo zato što možemo. Pitanje je da li se uopće trebamo petljati u prirodni poredak na taj način, samo zato što možemo. Ne znam zašto misliš da smo nazadovali, ljudima je u prirodi imati moć, zato smo i došli tu gdje smo sad. Da nije bilo tog poriva sebičnosti od samog početka, ostali bi nerazvijeni i neuki. Moje mišljenje je da bi bilo krajnje nelogično pokušati umjetnim putem stvoriti civilizaciju na nekom planetu i onda tisućama godina pratiti njihov razvoj. Bez obzira na razna mišljenja, život bez vodstva, bez želje za ikakvim razvojem osim duhovnog, bez želje za slobodom, ne bi bio život, što bi radili po cijele dane? Živjeli dok ne umremo, bez ikakvog cilja? Istina je da ljudi rade svakakve gadosti na tom putu do materijalnog bogatstva, ali svi mi imamo nešto od toga, luksuz, zabavu, želju, strah, poticaj. Potrebe većine su uvijek važnije od potreba nekolicine ili pojedinca.
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimeuto sij 25, 2011 2:52 am

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 670x420_kapelca

Jel se Mikelanđelo zajebav'o kad je oslikavao svod Sikstinske kapele. Nacrtao je Adamu pupak roll
Koja sprdačina od stvaranja i to papa ne vidi, ali zna da je Bog iza velikog praska no
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimesri sij 26, 2011 5:55 pm

Mozda je Mikelandjelo mislio da je bog sa svojim svetim prstima stvorio Adama ,gdje bi prst predstavljao pupcanu vrpcu,a onda nakon sto se adam stvorio,bog je pomakao prst(pupcanu vrpcu) tako da je ostao pupak kao podsjetnik?

Stvarno ne znam odakle mi dolaze ove ideje,pozdrav :P
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimesri sij 26, 2011 6:07 pm

Oooo prim, vratio se ti nama. Dobrodošao nazad :)
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2010

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimesri sij 26, 2011 6:22 pm

Primitive, you r back lovely

Hahaha, sječam se kad smo bili u Sikstinskoj (sa časnama) i pitale kako to da Adam ima pupak, hihihihi, časne su rekle da je očito došlo do neke greške.... :)
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimesri sij 26, 2011 6:24 pm

Haha hvala... tongue Nekako sam u tisini,cistim se i dalje,hrabro se spustam u najmracnije dubine bica,ne da mi se raspravljat,ovaj mi je forum ko neka psihoterapija bila...Ispuccao sam dosta toga,sto je najvaznije nasao ne veliku dozu razumjevanja i shvatanja,i mogu reci da sam sretan sto ima ljudi(doduse virtuelnih) koji su otvoreni i prije svega puni ljubavi...

Ali sad trazim prave ljude da im otkrijem ono u njima sto ih je uvjek zbunjivalo a bojali su se ili sramili da pitaju nekoga...Trazim nove ratnike svjetlosti,a ratujem sa ratnicima mraka...

Iznenadio bi se koliko ih ima...Ali nekako najvise ima onih u sredini,one mlake vode....Ti neznaju oce li u nirvanu ili u prodavnicu po sok...Haha

Hvala Green,i tebi sve sami poljupci....

A Mikelandjelo je bio u svome svjetu,oni bi dok su svestenici drzali misu gadjao ljude kantom sa bojom ili cetkama...Haha kakav kralj...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimeuto vel 08, 2011 2:38 am

primitive101 je napisao/la:

Trazim nove ratnike svjetlosti,a ratujem sa ratnicima mraka...

The dark side of the Force is very powerful, it is a pathway to many abilities some consider to be unnatural. Come with me, become my apprentice. Learn to use the dark side of the Force.

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Darth_sidious_d2f051a8cef01ff5f2063f5e69e15365
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimeuto vel 08, 2011 10:57 am

Blizz pazi da te vlastiti učenik ne dođe glave zubi
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimeuto vel 08, 2011 7:49 pm

Najbolje filmsko ostvarenje Holivuda je shestologija ratova zvjezda...Ali ne znam s kim bi se povezo iz filma,s jodom kad je bio mladji....I malo okretniji...A to znaci da cu poslje prsnut i zavrsit u neku sumu i mocvaru haha Pa ce ucenici gledat ucitelja kako prskava i leti
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimeuto vel 08, 2011 8:32 pm

Sumnjam da se Michelangelo zabunio. Ne bi se on samo tako zabunio, ipak se tu radi o starom majstoru koji je s velikom preciznošću pristupao svakom svom dijelu i puno je toga znao. Znao je i neke stvari koje časne ne znaju. :)
Što nam onda on želi poručiti?
Očito, Adam nije bio prvi čovjek, jer je imao majku. Međutim, s druge strane, on je bio prvi Čovjek u smislu individue koja je izravno komunicirala s Bogom, jer je bila usavršena. Opet - genetski inženjering i implantiranje u zemaljsku majku na djelu. :)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimeuto vel 08, 2011 8:43 pm

I da se radi o umjetno "uzgojenom" čovjeku vjerojatno bi imao pupak. Ne znam kako si zamislio taj proces genetskog inženjeriga, ali ne vidim neko drugačije rješenje osim da je najprije morao biti nešto poput fetusa. Da bi se taj fetus razvio i nastavio razvijati, dotok energije mu je bio neophodan. Sad, da li je ona dolazila pupčanom vrpcom ili nekim inekcijama... dalo bi se diskutirati.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimeuto vel 08, 2011 9:04 pm

Pa da, naravno, o tome i govorim. Pročitaj još jednom post. To što ima majku znači da je imao i pupčanu vrpcu. :)
Adam je bio genetski osmišljen i umjetno oplođen izvan tijela žene, a naknadno je ubačen u ženu, homo sapiensa koja je uzeta kao uzorak. :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimesri vel 09, 2011 2:26 pm

Chakotay je napisao/la:
Blizz pazi da te vlastiti učenik ne dođe glave zubi

Ma neće, to samo učenica može raspa

primitive101 je napisao/la:
Najbolje filmsko ostvarenje Holivuda je shestologija ratova zvjezda...Ali ne znam s kim bi se povezo iz filma,s jodom kad je bio mladji....I malo okretniji...A to znaci da cu poslje prsnut i zavrsit u neku sumu i mocvaru haha Pa ce ucenici gledat ucitelja kako prskava i leti

Bit ćeš mali zeleni. zubi
Ja se povezujem sa Kyle Katarnom, iako njega nema u filmovima, već u igrama.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimesri vel 09, 2011 2:31 pm

Znam za Kylea...Ja sam jedno vrjeme toliko bio nalozen na starwars da kad bih sanjao da letim ko sto smo svi sanjali,ja bi sanjo da imam moci dzedaja,da samo uz pomoc nekog pogleda se dizem u visine,ili skacem ili letim,bez da pomjeram ruke .....Npr sanjam san da sam nedje sa drugovima,pijemo,zezamo se,a ja onda pocnem da se dizem 100 m u visinu,ali bez mlataranja rukama...Vrh totalni :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimečet svi 31, 2012 10:43 am

Maknula sam spam od Madonne i Ljubav.

Ljudi, ako vam je dosadno odite na neku temu na Zabavi gdje se broji od 0 do beskonacno ili nesto. Al ako cete spamat po Duhovnosti, Misterijama i ostalo onda ban bez upozorenja.
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimečet svi 31, 2012 12:31 pm

rofl2
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimečet svi 31, 2012 12:58 pm

Ban.
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimečet svi 31, 2012 11:14 pm

Michelangelo vjerojatno nije razmišljao o tome da Adam nema pupak zato je tako i crtao. Ne vjerujem da se tu radi o genetskom inženjeringu takve vrste.
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitimepet svi 08, 2015 3:11 pm

sta je i normalno...cestitke papi...@
[Vrh] Go down
Sponsored content





Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Papa- iza velikog praska bio je bog?!   Papa- iza velikog praska bio je bog?! - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Papa- iza velikog praska bio je bog?!
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Zbog velikog varana uzbuna u Kominu
» Papa dolazi u Hrvatsku
» Papa suspendirao hrvatskog biskupa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: